Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:59



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Испания - Евро 2016 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Испания - Евро 2016   |   31.05.2016 23:17


Финален състав на Испания:

Goalkeepers: Iker Casillas (Porto), David De Gea (Man United), Sergio Rico (Sevilla).

Defenders: Sergio Ramos (Real Madrid), Gerard Piqué, Jordi Alba, Marc Bartra (all Barcelona), César Azpilicueta (Chelsea), Mikel San José (Athletic Bilbao), Héctor Bellerín (Arsenal), Juanfran (Atletico Madrid).

Midfielders: Bruno (Villarreal), Sergio Busquets, Andrés Iniesta (both Barcelona), Thiago (Bayern Munich), David Silva (Manchester City), Pedro, Cesc Fábregas (both Chelsea), Lucas Vázquez (Real Madrid), Koke (Atletico Madrid).

Forwards: Aritz Aduriz (Athletic Bilbao), Nolito (Celta Vigo), Álvaro Morata (Juventus).

на мястото на контузения Карвахал влиза Белерин от Асенал


Последна промяна bai Momchil на 01.06.2016 06:39, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Евро 2016   |   28.06.2016 14:33


След 8 години начело на Испания, Висенте ДелБоске напуска напълно очаквано след загубата от Италия, вчера. ДелБоске спечели европейска и световна титла с Испания и наложи термина фалшива деветка.
Злополучния избор на отбор за Евро 2016 си каза думата и след трагично представяне Испания завършва един от най-успешните цикли на национален отбор евър започнал още при Луис Арагонес.

Новият треньор е Хуаин Капарос. Голям избор, няма що.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Евро 2016   |   28.06.2016 16:04


Balleta написа:
След 8 години начело на Испания, Висенте ДелБоске напуска напълно очаквано след загубата от Италия, вчера. ДелБоске спечели европейска и световна титла с Испания и наложи термина фалшива деветка.
Злополучния избор на отбор за Евро 2016 си каза думата и след трагично представяне Испания завършва един от най-успешните цикли на национален отбор евър започнал още при Луис Арагонес.

Новият треньор е Хуаин Капарос. Голям избор, няма що.

Извинявай Балет, но нещо не мога да разбера - тебе, Дявола, и други, които симпатизират на чужди национални отбори - то аз не симпатизирам и на чужд клубен отбор, но може пък проблема да си е в мене...
Значи на нашия отбор иде ред да му се чете заупокойна, тръгнали да тъжат за сульо и пульо... Идея си нямам от такива чувства! :dunno:
Бе я ги отебете тия и само си гледайте кефа, кой му дреме, че испанците приключили, че островитяните ги навикингили?
Кажи, ако си заложил пари, да се покахъря с тебе, но за другите ми е точно през онази работа!
С оглед на играта, която до момента показват отборите мисля, че шампон ще е един от Франция или Италия. И жабарите ще си ги кръцнат на 1/2 финала и който и да им излезне от Белгия или Португалия ще духа супата.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Испания - Евро 2016   |   28.06.2016 16:41


изобщо не ми дреме за ТАЗИ Испания, там има двама от Мадрид, какво да им симпатизирам, да не говорим за състава на ДелБоске ... просто отбелязвам факта, къде ме сложи на едно с Девола и неговата Италия, аз нямам силно изразен любим национален отбор извън Българи с изключение в миналото на Арже по времето на Марадона и Батигол, не сега с Меси какво да им се кефя.

Тая тема я пуснах заради Момчи щото много се кефеше на избора на ДелБоске да остави Торес, Коща и Мата аут. Иначе я виж и колко и какво съм писал в темите за Испания - нищо.

На това евро сме за Бейл и Роналдо :laugh: :cheers:

А избора на тренер на Испания е потресаващ ...поне за мен, ама аз може и да съм лаик :laugh:


Последна промяна Balleta на 28.06.2016 16:42, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг