Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:26



Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МАНИЯ * ~ Европейско първенство по футбол - Франция' 2016 ~   |   26.06.2016 23:21


Diavolo написа:
още след лузъранглия - колхозници трябваше да се откажа, защото това бе пладнежки грабеж за дяволчето.
калитарска игра се получава и не ме заслужава. ще почивам. сега можеше да водя с 4 точки по мои изчисления и с кеф бих затрил цялата игра ама няма как. тотално опропостена за мен игра първо от този путкенски мач и после от мои простотии.


Ахахахахаха...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Проблемът е, че Дяволето няма план Б и прекалено много разчита на контраатаката - така де, дебне до последно какво пускат основните му конкуренти и гради прогнозите си почти изцяло върху тази основа. Трудно му е да изгради нещо от нулата, винаги разчита да екплоатира чуждите грешки и тъй като тук не сме някакви профита, обсебени от фикс-идеята да печелят виртуални надпревари на всяка цена и да се дебнат до последния клик, то често му се получава. Но ето че понякога се случва да изостане десетина точки и увяхва. Почва да играе напук и затъва още повече. И като съвсем я втаса, си бие камшика от играта с някакво нелепо оправдание, за да може по-късно да представи несретното си място в класирането каторезултат от недоиграването на играта. Много евтино, или както би възкликнал самия идол на Дяволето: "смоу менталити" отсекъде ;)

Иначе докато Дяволето си развява победите в някакви анонимни игри с петима участници, един наш скромен съфорумец спечели кръг от играта на УЕФА в конкуренцията на 10 000+ човека. Толкова за истинските шампиони и разбирачи ;)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МАНИЯ * ~ Европейско първенство по футбол - Франция' 2016 ~   |   26.06.2016 23:40


Medved написа:
... един наш скромен съфорумец спечели кръг от играта на УЕФА в конкуренцията на 10 000+ човека. Толкова за истинските шампиони и разбирачи ;)


който и да е той, адмирации! :thumbs:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 07:51


Хора, има си тема за коментари тук, дайте да не товарим и без това претрупаната главна тема за Манията.

Дяволе, имаш мод права, ако искаш може да преместиш коментарите (главно по твой адрес) в тази тема.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МАНИЯ * ~ Европейско първенство по футбол - Франция' 2016 ~   |   27.06.2016 11:50


Medved написа:
Diavolo написа:
още след лузъранглия - колхозници трябваше да се откажа, защото това бе пладнежки грабеж за дяволчето.
калитарска игра се получава и не ме заслужава. ще почивам. сега можеше да водя с 4 точки по мои изчисления и с кеф бих затрил цялата игра ама няма как. тотално опропостена за мен игра първо от този путкенски мач и после от мои простотии.


Ахахахахаха...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Проблемът е, че Дяволето няма план Б и прекалено много разчита на контраатаката - така де, дебне до последно какво пускат основните му конкуренти и гради прогнозите си почти изцяло върху тази основа. Трудно му е да изгради нещо от нулата, винаги разчита да екплоатира чуждите грешки и тъй като тук не сме някакви профита, обсебени от фикс-идеята да печелят виртуални надпревари на всяка цена и да се дебнат до последния клик, то често му се получава. Но ето че понякога се случва да изостане десетина точки и увяхва. Почва да играе напук и затъва още повече. И като съвсем я втаса, си бие камшика от играта с някакво нелепо оправдание, за да може по-късно да представи несретното си място в класирането каторезултат от недоиграването на играта. Много евтино, или както би възкликнал самия идол на Дяволето: "смоу менталити" отсекъде ;)

Иначе докато Дяволето си развява победите в някакви анонимни игри с петима участници, един наш скромен съфорумец спечели кръг от играта на УЕФА в конкуренцията на 10 000+ човека. Толкова за истинските шампиони и разбирачи ;)


Аве палячо до тук съм +850 лв. от залози на ЕП, това е много по-важно от всякакви игри.
Много завист и злоба има у теб, но никога повече няма да спечелиш игра тук, не случайно и не играеш, за да може след това по-лесно да приказваш. Който не играе в дадена игра няма място да дава акъл. Елементарна логика.
Какво стана с бийстито ве клоун? :clown: Нали нямаше да го спечеля никога, защото за там се искало стратегия, тактика, мозък, нямаше да спечеля нищо и в ПМЛ и т.н. и т.н. Какво стана ве? Титла, купа, ШЛ, вратар с най-много избивки. бухаха.
За разлика от теб и много други победите не са ми само в този форум или както преди в дира, така че у лево. :uuu:


Последна промяна Diavolo на 27.06.2016 11:56, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МАНИЯ * ~ Европейско първенство по футбол - Франция' 2016 ~   |   27.06.2016 11:54


Medved написа:
Diavolo написа:
още след лузъранглия - колхозници трябваше да се откажа, защото това бе пладнежки грабеж за дяволчето.
калитарска игра се получава и не ме заслужава. ще почивам. сега можеше да водя с 4 точки по мои изчисления и с кеф бих затрил цялата игра ама няма как. тотално опропостена за мен игра първо от този путкенски мач и после от мои простотии.


Ахахахахаха...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Проблемът е, че Дяволето няма план Б и прекалено много разчита на контраатаката - така де, дебне до последно какво пускат основните му конкуренти и гради прогнозите си почти изцяло върху тази основа. Трудно му е да изгради нещо от нулата, винаги разчита да екплоатира чуждите грешки и тъй като тук не сме някакви профита, обсебени от фикс-идеята да печелят виртуални надпревари на всяка цена и да се дебнат до последния клик, то често му се получава. Но ето че понякога се случва да изостане десетина точки и увяхва. Почва да играе напук и затъва още повече. И като съвсем я втаса, си бие камшика от играта с някакво нелепо оправдание, за да може по-късно да представи несретното си място в класирането каторезултат от недоиграването на играта. Много евтино, или както би възкликнал самия идол на Дяволето: "смоу менталити" отсекъде ;)

Иначе докато Дяволето си развява победите в някакви анонимни игри с петима участници, един наш скромен съфорумец спечели кръг от играта на УЕФА в конкуренцията на 10 000+ човека. Толкова за истинските шампиони и разбирачи ;)


И смешко обикновено мен ме дебнат и преписват, за това и гледам да пускам последен, това тръгна от тенисманията и понеже ми писна реших да доиграя сезона и да спирам с играта след това. Всъщност понеже се изказваш както винаги неподготвен да ти кажа, че половината ми победи са били след като съм изоставал сериозно в класирането, включително и миналата година в Манията.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 11:58


Не знам как и нямам никакво време за губене да се занимавам с жалки комплексарчета. :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 15:00


Хахахахаа, Гяволето как мощно е избухнал срещу своята виртуална съвест :innocent: Гяволе, що така ве, брат, да не си сложил 850 лева на Аржентина шампион на Копата? :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 15:40


Diavolo написа:
Не знам как и нямам никакво време за губене да се занимавам с жалки комплексарчета. :wave:



Деволе върни се, не прави грешката на Меси :laugh:


Сериозно, тъпо е е това, няма значение къде ще завършиш бе майна, искаш да има игри и голяма масовост и много хора, а с тоя отказ не си правиш добър Пи Ар :-D

Англия - Русия, айде по сериозно ...

На мен колкмо ми избягаха за малко, все тая ...аре играй :cheers:

Иначе естествено, че ще има хейт към теб, ти си Роналдо и Меси във виртуалните игри :laugh: :-D :-P :cheers: :first: :celebrate:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 16:05


Medved написа:
Хахахахаа, Гяволето как мощно е избухнал срещу своята виртуална съвест :innocent: Гяволе, що така ве, брат, да не си сложил 850 лева на Аржентина шампион на Копата? :-D


Да ти покажа ли хисторито, ама после ще се извиняваш публично тук във форума? :-)
всъщност грешка +750, защото започнах с 100 лв.
Не че е нещо, мога да ги загубя още утре, но имаше ултови залози. Почти едно към едно като играта ми тук в Букмейкъра, но с повече 'лайв бетинг' само дето този лайв бетинг ме дърпа като цяло надоли и добре, че избих с Германия и Белгия, че иначе...... :outofspace: :-D


Последна промяна Diavolo на 27.06.2016 16:06, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   27.06.2016 16:08


http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?p=153557#p153557

:ludnica: :ludnica: :ludnica: :ludnica: :ludnica: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :cheers:


Последна промяна Medved на 27.06.2016 16:09, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   02.07.2016 15:49


Ще сложа 100 лева на Португалия стещу Уелс. Коефициентът е малък, но нищо не губя. А кой изобщо е сложил тия смешници Белгия като дори една четвърт силен отбор... :-?

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   02.07.2016 16:40


TheExorcist написа:
А кой изобщо е сложил тия смешници Белгия като дори една четвърт силен отбор... :-?


Аз.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 15:50


Деволе, точкуването в Манията според мен е леко некоректно ....за следващия форум може да обмислиш 1/3 в груповата фаза и 3/5 за елиминациите за да стане по атрактивно и да има повече интрига....примерно + бонус точки за кой продължава.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 19:40


Да бе 15 точки да се дават.
На големите форуми всеки един мач е важен и труден. А в елиминациите обикновено се получават най-големите ботщини, откъде-накъде да се дават по 3/5 точки.
Единственото хубаво нещо е да се въведе бонус въпрос кой продължава (но само ако си писал хикс за редовното време) и ако познае да му се даде 1 точка бонус. :-)
Изводът е като във всяка една друга игра. Играй умно и константно добре, не изоставай, за да гониш после дивото и точкуването да ти е виновно. :-)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 19:45


Diavolo написа:
Да бе 15 точки да се дават.
На големите форуми всеки един мач е важен и труден. А в елиминациите обикновено се получават най-големите ботщини, откъде-накъде да се дават по 3/5 точки.
Единственото хубаво нещо е да се въведе бонус въпрос кой продължава (но само ако си писал хикс за редовното време) и ако познае да му се даде 1 точка бонус. :-)
Изводът е като във всяка една друга игра. Играй умно и константно добре, не изоставай, за да гониш после дивото и точкуването да ти е виновно. :-)


Чакай ся, значи ако аз играя Португалия - Уелс 2:0 ще взема 3 точки, но ако играя Португалия - Хърватска 0:0, продължава Португалия ще взема 4? Това е тъпо.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 19:51


Що да е тъпо ве? :о да не е лесно да се познае кой ще продължи?
важното е да се познаят редовните 90 мин. другото е екстра бонус само. я стане, я не стане... дузпите са си тото.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 19:56


Щото хикса ще ти носи повече точки и ще бъде предпочитана прогноза.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   07.07.2016 19:57


Ами може...
А може и да няма никакви промени.
Има много време, не ми се мисли сега.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   10.07.2016 09:11


Прототипе, до този момент нямах притеснения за прогнозата си в Манията, но определено твоето отиграване ме притесни. Признавам си, че не бях мислил толкова далновидно за сценарий Гела рита Рошавият Старчок и ония му отвръща с един десен прав. Само респект за което, звучи много логично!

:moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Игри' ЕВРО 2016 (Класическа Мания ; Мениджър ; Букмейкър) - тема за коментари, въпроси и закачаки   |   10.07.2016 10:35


bai Momchil написа:
Прототипе, до този момент нямах притеснения за прогнозата си в Манията, но определено твоето отиграване ме притесни. Признавам си, че не бях мислил толкова далновидно за сценарий Гела рита Рошавият Старчок и ония му отвръща с един десен прав. Само респект за което, звучи много логично!

:moufan: :moufan: :moufan:


И на мен ми хареса сценария на Прототипа, ама очаквах друг завършек, който също е доста реалистичен - при 11:1 (примерно), Роналдо вкарва изпада в див екстаз, показва цици, прави жестове към публиката, докато всички останали португалци се чудят къде да се скрият от срам :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг