Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 04:08



Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   27.06.2016 23:58


Ъъъъ, не знам защо си мислите, че в този мач бях за Англия, но аз съм радостен, защото съм винаги за изненадата. Още в темата за Исландия писах, че ги подкрепям :-) Но е факт, че не смятах, че е възможно Англия да отпаднат тук...

Само не ме карайте да ровя в прогнозите в манията и да ви направя за смях. Щото съм убеден, че няма да видя под 3-0 за трите лъва. Аз прогнозирах, 2-1 за Англия след продължения, защото Исландците са много корав отбор с характер. И го показаха. Веднага изравниха без да се шашкат :yes: С помощта на Уокър де.

Относно Ходжсън - :wave: няма да ми липсва. Поне следващият треньор няма да се опитва да прави Стърлинг футболист и няма да държи Варди на пейката. И няма да пуска такива като Уокър, дето са направили един читав сезон за третия в Англия.

Колко са наказани от Исландия за мача с Франция? Ако онзи от Суонзи няма да играе, вече тука е мисия невъзможна според мен.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 00:11


alessandron написа:
Специално за Х-счо - HELLO FROM THE OTHER SIDE!


Специално за сандо след очертаващото се отпадане на Италия. Дано да е от Исландия, за да има смисъл :wave:

björk - it's oh so quiet

https://www.youtube.com/watch?v=htobTBlCvUU&list=PLZq-NnXnRJkkmDsjYtqdY0UmilSvQlGMj


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 00:19


bai Momchil написа:
Forest_fan написа:
Едно голямо браво на Исландия! Фантастично постижение!

Ходжсън трябва да бъде уволнен още в съблекалнята. Това сигурно е най-големият срам за Англия поне в последните 30 години, ако не и от загубата от САЩ през 1950-та.


Чак пък най-големият срам... Интересно обаче колко отбора матираха исландците с тоя тъч. :laugh:


Точно това си го мислех след гола. И в предния мач вкараха такъв гол. Обаче Французите ще са готови за такава комбинация. Тук обаче си мисля, че включването на МангалА няма да е фатално за Франция, защото той е стабилен точно срещу такъв тип отбори, дето разчитат да физика и високи топки. Срещу технични отбори обаче Франция щяха да ядат големия.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 00:40


https://en.wikipedia.org/wiki/Hannes_Þór_Halldórsson

Вратарят им е филмов директор като не играе футбол. Евала.

Hannes has found some work as a film director when not playing football. He directed amongst other things Iceland's video for their entry to the 2012 Eurovision Song Contest.[9] His employer before leaving to Norway to become a fully professional footballer, SagaFilm, has promised him his job back when he returns to Iceland after his expatriate footballing career.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 02:48


В самолета разбрах за поредната славна изява на английските ул зъри. Не съм изненадан.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 03:37


Forest_fan написа:
Едно голямо браво на Исландия! Фантастично постижение!

Ходжсън трябва да бъде уволнен още в съблекалнята. Това сигурно е най-големият срам за Англия поне в последните 30 години, ако не и от загубата от САЩ през 1950-та.



това със сигурност е най-голямата излагация на Англия. В хронологичен ред:

- допуснаха идиотско изравняване в групите от суперслабите Русия с може би единствения им удар в рамката
- останаха ВТОРИ в групата след братовчедите от Уелс, което си е повече от унижение
- отпаднаха от 300 000-а Исландия със звезда играч на Суонзи


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 05:23


Някои размисли след снощния мач.

Hogson по некадърност и малоумие опитва да се конкурира с мустакатия идиот.

Пет (5!) играчи от Тотнъм, един от друг по-некадърни и безлични, гарантират провал.

Висшата лига отново доказа колко е висша- ако не са чужденците (играчи и треньори), щеше да е под нивото на Сегунда.

Играчи кано Кейн (името ужасно му приляга) и Стърлинг (и неговото страшно му подхожда) във времето на Марадона нямаше да струват и пукнато пени.

Гледам футбол над 30 години и все още не съм виждал читав английски вратар.

Най-добре Англия да проведе референдум за напускане на УЕФА- излишни пътувания, излишни страдания, нарушаващи календара на извънземната (по комерсиализма си) лига.

Останаха ми само исландците, иска ми се да изхвълят и африканците от домашния им турнир и да повторят подвига на гърците (всъщност кой да е, само не и гнусните каски).


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 05:51


Коментарите са излишни, защото всичко е изписано. Това, което ми направи впечатление по форумите е, че не малък брой англичани са били за Исландия. Не мога повярвам, че това е отборът спечелил и 10-те мача в квалификациите. Браво на Исландия. Такъв подвиг направиха с първото си участие, че освен респект друго няма какво да се каже. Те са ми и фаворите още от началото. А реалистично, много ми харесва Италия, страхотен футбол играят. За Англия какво да кажа - сбъркани са в главите. И не знам какво може да се направи. Имам английски гости и самите те точно това казаха.
Go Iceland!

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 06:41


smaragdus написа:
Hogson по некадърност и малоумие опитва да се конкурира с мустакатия идиот.


Мустакатия идиот да не е един дето има 2 ШЛ, европейска и световна титла? Прав си, Ходжсън се опитва да се конкурира по некадърност с тоя безтитленик, ама трудна работа :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 07:00


Така го синтезира един от пишещите от форума на Юнайтед, който посещавам.

Цитат:
Well done Iceland. We got what we deserved... nothing.

Same old mistakes.

Unfit players coming back from injury - check
Players out of position - check
No plan/system of playing - check
Inept goalkeeper - check


Няма какво да се добави в общи линии.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 07:41


Forest_fan написа:
bai Momchil написа:
Forest_fan написа:
Едно голямо браво на Исландия! Фантастично постижение!

Ходжсън трябва да бъде уволнен още в съблекалнята. Това сигурно е най-големият срам за Англия поне в последните 30 години, ако не и от загубата от САЩ през 1950-та.


Чак пък най-големият срам... Интересно обаче колко отбора матираха исландците с тоя тъч. :laugh:


Горе-долу си е баш така :-)

На СП (смятам ги от 1970 насам):
70 - отпадат от Бразилия
74 - липсват
78 - липсват
82 - отпадат в 1/4 финалната група с Германия и Испания (без загуба са на СП)
86 - божията ръка
90 - 4-ти
94 - липсват
98 - отпадат от Аржентина
02 - отпадат от Бразилия
06 - отпадат от Португалия
10 - отпадат от Германия
14 - отпадат още в групата

на ЕП (броя ги от 1980):
80 - отпадат в групата
84 - липсват
88 - отпадат в групата
92 - отпадат в групата
96 - отпадат на 1/2 финал от Германия
00 - отпадат в групата
04 - отпадат от Португалия
08 - липсват
12 - отпадат от Италия
16 - отпадат от Исландия


С това не искам да омаловажа успеха на Исландия, ни най-малко, но този мач е поредното доказателство какви огромни суми се дават за разни кукли и роботчета, а насреща нищо. Сигурно само Стърлинг струва колкото 3 отбора на Исландия!?!


Еми ето - 4 отпадания в групата срещу 4 отпадания в директни мачове. Що да е най-големият резил?

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 09:48


spurs написа:
smaragdus написа:
Hogson по некадърност и малоумие опитва да се конкурира с мустакатия идиот.


Мустакатия идиот да не е един дето има 2 ШЛ, европейска и световна титла? Прав си, Ходжсън се опитва да се конкурира по некадърност с тоя безтитленик, ама трудна работа :)


Да сравниш Дел Боске с ходжСОН :laugh: е нелепо...... Иначе по темата :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: мед ми капе на душата, всеки път когато тези недоразумения отпадат ми е медено. :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 11:02


smaragdus написа:
...
Висшата лига отново доказа колко е висша- ако не са чужденците (играчи и треньори), щеше да е под нивото на Сегунда.
...


И това ще стане - след 2-3 години като излезнат от ЕС и като въпросните чужденци вече няма да могат да играят (защото колко от тях са национали с 75% мачове)...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 11:08


bai Momchil написа:
Еми ето - 4 отпадания в групата срещу 4 отпадания в директни мачове. Що да е най-големият резил?

Защото всички отбори, които бяха отстранявали Англия в директни елиминации досега, са играли поне един финал на голям форум (всъщност, всички без Португалия са световни шампиони). Исландия са дебютанти и в този смисъл си е най-големият резил.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 11:09


alexbg написа:
smaragdus написа:
...
Висшата лига отново доказа колко е висша- ако не са чужденците (играчи и треньори), щеше да е под нивото на Сегунда.
...


И това ще стане - след 2-3 години като излезнат от ЕС и като въпросните чужденци вече няма да могат да играят (защото колко от тях са национали с 75% мачове)...

Работата е там, че като не са в ЕС ще могат сами да си определят законите и като нищо ще паднат всякакви квоти. Под чертата могат да си скроят така нещата, че с изключение на законите за свободна миграция в рамките на ЕС всичко останало да си остане по старому - имам предвид не само футбола а всичко. Така и вълкът сит и агнето цяло.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 14:24


Hiksa написа:
alessandron написа:
Специално за Х-счо - HELLO FROM THE OTHER SIDE!


Специално за сандо след очертаващото се отпадане на Италия. Дано да е от Исландия, за да има смисъл :wave:

björk - it's oh so quiet

https://www.youtube.com/watch?v=htobTBlCvUU&list=PLZq-NnXnRJkkmDsjYtqdY0UmilSvQlGMj


Неадекватен както обикновено - нормално за ГМО :laugh: Италия само гледай да не отпадне както през 2006-та, когато пак така ръсеше глупости на килограм.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   28.06.2016 15:14


https://www.theguardian.com/football/20 ... -euro-2016

:-D :-o :help:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   29.06.2016 09:45


Сетих се за една тема от преди доста години в дира, където обсъждахме Джо Харт и сега я изрових:

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=worldcup&Number=1952001030&page=&view=&sb=&part=all&vc=1

Само аз съм бил реалист, всички други сте били на мнение, че Англия най-после си е намерила вратар :-P


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   29.06.2016 12:26


Беше обещаващ тогава.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 44. 27.06.2016 Англия - Исландия 22:00   |   29.06.2016 23:03


@spurs
Цитат:
Мустакатия идиот да не е един дето има 2 ШЛ, европейска и световна титла? Прав си, Ходжсън се опитва да се конкурира по некадърност с тоя безтитленик, ама трудна работа :)
Многократно съм заявявал какво мисля за мустакатия шопар, правя го за последен път- животът е прекалено ценен и прекалено кратък да се занимавам с нищожества, правил съм го, защото отрепката съсипа любимата ми Испапия.

Простакът от гората наследи готов отбор и най-научените футболисти на света в апогея на кариерата им, с каквито един селекционер на средно ниво трудно не би постигнал успехи. Горският действаше като бавно действаща отрова, която постепенно и мъчително разяде и уби славния отбор. Отборът на Арагонес непрестанно деградираше при дел Боске и това бе видно още в Южна Африка- беше изчезнала остротата и скоростта на отбора, заслугата за световната купа беше най-вече на индивидуалната класа на испанските футболисти, на слабостта на съперниците, на съдийски грешки (спестен червен картон на Вия срещи Хондурас, гол от засада срещу Португалия), на късмет (пропусната от Парагвай дузпа при 0-0, фрапантен пропуск на Робен на финала при 0-0), и това го казвам като върл привърженик на Испания.

Дел Боске е роден за политик- отвратиелно лицемерен, арогантен, надменен, нахален, никога не казва нищо смислено (четенето на интервютата му за мен е по-мъчително занимание и от това да търся капчица смисъм в тези на Шави, ненадминатия крал на словоблудството и безсмислието), за всичко има готови оправдания и е лишен от каквото и да е чувство за отговорност и вина, което демонстрира и непосредствено след предизвестения провал срещу Италия, мънкалото отказа да признае нещо, което видя целия свят.

Този икога не си признава грешките и пак ще е готов да ги повтори стига да му бъде даден шанс отново. Няма да се спирам на избора му на състав за увропейското (наличието на такива като Васкес, Бартра и Сан Хосе беше престъпление срещу испанския футбол), само ще спомена, че да предпочете Адуриц пред възкресения от Чоло Торес беше велика простотия. Адуриц е играл и във Валенсия, гледал съм го много пъти и ми е ясен що за играч е. Трудно можеше да се намери по-неподходящ нападател за Испания- за единствения практикуващ английски стил футбол в Примера Атлетик Билбао е идеален, на за Испания е абсолютно непригоден (Валенсия не играе като Билбао и затова на Местая баскът не направи нищо- имам усещането, че чисто по политически съображения мустакатата отрепка вкарва баски в селекцията).

Една биографична подробност за жалкия цървул- докато баща му гниел по затворите, преследван от Франко, той пре-спокойто си е играел за отбора на Франко.

Накратко- дел Боске ми е по противен и от двамата ми най-противни треньори за всички времена- Гуардиола и Мориню.

..

@gamen4o
Цитат:
Да сравниш Дел Боске с ходжСОН :laugh: е нелепо...... Иначе по темата :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: :ura: мед ми капе на душата, всеки път когато тези недоразумения отпадат ми е медено. :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate: :celebrate:
Написал съм Hogson, защото така по ми харесва и защото Hogson за мен звучи страшно подходящо.

Ходжсън поне прояви доблест и незабавно подаде оставка, нещо, което не е по силите и морала на мустакатия Андрешко.

..

@spurs
Цитат:
Сетих се за една тема от преди доста години в дира, където обсъждахме Джо Харт и сега я изрових:

http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board= ... t=all&vc=1

Само аз съм бил реалист, всички други сте били на мнение, че Англия най-после си е намерила вратар :-P
Ако включваш и мен във "всички", грешиш- никога не съм изразявал добро мнение за Харт.

..

@Vendome
Цитат:
Беше обещаващ тогава.
Ако имаш усет, дали един вратар е добър или не, можеш да разбереш за няколко минути. Преди време един приятел, привърженик на Съндърланд, често ми хвалеше тогава незнайния за мен Миньоле. Случи се да го гледам в един мач срещу Уест Бромич ако се не лъжа и веднага ми стана ясно, че това е най-слабия вратар в Англия, който някога съм гледал (по-ужасяващ от всички поляци на света- Шченсни, Фабиански, Кушчак, Боруц), и не заради четирите парцала, не заради това, че се надпреварваха да му вкарват от центъра, а защото е вкаменелост, изпитваща ужас от топката. Когато Клопо пристигна на Анфийлд, се надявах първият изгонен да бъде Симон и като научих, че са му продължили договора, изпитах ужас и съмнение в здравия разум на любимеца си Клоп. Извод- никой не може винаги да бъде умен, дори и Клопо, че дори и аз.


Последна промяна smaragdus на 29.06.2016 23:06, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг