Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:41



Отговори на тема  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 09:11


Да се присъединя и аз към думите на Анфо и на мен тази Италия ми хареса. Не мога да твърдя дали тази Италия е най-силната, която съм гледал, определено и липсват големи играчи като Баджо и голмайстори като Виали (нищо че последният не е блестял на голямо първенство), но това беше ОТБОР, за което си мисля, че заслугата е изцяло на Конте и пак казвам Челси ги чака бляскаво бъдеще (още повече че конкуренцията му в Манчестър е от доказани баберици, а в Арсенал все още е мосюто).

Все пак Германия беше по-добрият отбор и заслужено продължава напред.

От тук до края симпатиите ми за титлата са:

1. Исландия
2. Уелс
3. Германия
4. Кокоше стадо
5. Козметичната индустрия

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 09:19


Съгласен съм изцяло с мнението на Хенмана за мача. Пеле е големият виновник, като ще посочва и ще се прави, да прояви топки и да го направи - но все пак е играч на Саутхямптън, не е случайно, не е например на Ювентус, Милан, Интер, Рома. Дет се вика ако беше толкоз невероятен, нямаше да е в Саутхямптън. Гледам пак тук са се проявили няколко души за "грозен антифутбол" от страна на италианците, но то е нормално да го очакваш от тях - едно си знаят, едно си баят, щом става въпрос за Италия. Италианците обаче играха добре на това първенство с отбор, в който реално няма и едно име, което да се котира като "звезда". За финал да кажа на чакащите сигурна титла на Германия - нека не бързат, щото полуфинал с Франция ще им е още по-труден. И, разбира се, нито Роналдо, нито Бейл ще видят европейска титла, независимо дали Германия или Франция ще стигне на финала :wave:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 09:47


Diavolo написа:
Пеле - не може да се бие такава дузпа в такава ситуация. :uuu:
Тотално разочарован и изчерпан съм. Вярвах, че Италия ще спечели втората си европейска титла, но не било писано. Друго щеше да е с Маркизио, Монтоливо и Верати на това европейско, но това е положението. За капак и Де Роси и Мота бяха аут. Конте нямаше качество в средата на терена за да се надиграва с мощната Германия и правилно изчакваше. Сякаш нямаше и въздух в италианците. Явно и това здраво тичане срещу Испания си е казало думата, не знам.
Браво на Льов. Искат се здрави топки да промениш схемата си за първи път на това първенство (при недопуснат гол и 3 победи от 4 мача). Това 3-5-2 затрудни играта на Италия и според мен изненада донякъде Конте и футболистите на Италия. Първото полувреме обаче немците не можаха да се нагодят много добре към тази тактика, трябваше им време и второто полувреме вече се видя, че действа. Ако не беше дървеното първо овладяване на Гомез отиваше на 2-0 и край. Италия трудно се виждаше как ще върне гола, но ето че съдбата се намеси и проклятието Италия отново застигна Германия. Не е истина как стана така, че действащия световен шампион с осезателно предимство на терена чисто игрово допусна от нищото да му се изравни резултата. Това само потвърждава генетичната обремененоста на немците от италианците. След този гол реално и двата отбора нямаха повече положения и се игра предпазливо с мисъл да не се сгреши.
По правило Германия на дузпи не губи. Италия и Германия досега никога при многото си мачове на големи форуми не бяха изпълнявали дузпи, за това е и този смазващ баланс за Италия. Ето ви първи дузпи и познат победител. :dunno: :uuu: Само дето най-сигурните от германците профукаха дузпи. Кой да очаква. Според мен чисто психологически тези дузпи трябваше да се спечелят от италианците заради начина по който се стигна до изравняването на резултата и заради целия този баланс зад гърба им. Кога сме вижали трима немци да изпускат дузпа? Никога. И въпреки това пак спечелиха... Ей от това ме боли. Не може, не може да се бият такива смешни дузпи веее........ Целия този труд и отлични впечатления отидоха по дяволите за 5 минути. Дзадза? Пеле? ууууууууууу беееее :besnyo:

футбола умре
чао от мен

Господ дава, но в кошара (на Нойер) не вкарва :)
Сигурен бях, че ще продължат италианците заради хъса и колектива им, и им бе даден шанс, и то не един. но....Фубтолът на Бундестима е изключително отвратителен, безидеен, и скучен. Но продължават! Дано поне франсетата ги отстранят!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 09:49


alessandron написа:
И, разбира се, нито Роналдо, нито Бейл ще видят европейска титла, независимо дали Германия или Франция ще стигне на финала :wave:

Да не бъдем така убедителни, защото с такива клизмарски резултати точно Италия грабна не една титла...
Но по-скоро виждам домакините да триумфират за трети пореден път у дома си!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 10:47


alessandron написа:
Съгласен съм изцяло с мнението на Хенмана за мача. Пеле е големият виновник, като ще посочва и ще се прави, да прояви топки и да го направи - но все пак е играч на Саутхямптън, не е случайно, не е например на Ювентус, Милан, Интер, Рома. Дет се вика ако беше толкоз невероятен, нямаше да е в Саутхямптън. Гледам пак тук са се проявили няколко души за "грозен антифутбол" от страна на италианците, но то е нормално да го очакваш от тях - едно си знаят, едно си баят, щом става въпрос за Италия. Италианците обаче играха добре на това първенство с отбор, в който реално няма и едно име, което да се котира като "звезда". За финал да кажа на чакащите сигурна титла на Германия - нека не бързат, щото полуфинал с Франция ще им е още по-труден. И, разбира се, нито Роналдо, нито Бейл ще видят европейска титла, независимо дали Германия или Франция ще стигне на финала :wave:

http://euro2016.gong.bg/multimedia/video/comment/chudite-se-zashto-germaniia-izhvyrli-italiia-otgovoryt-e-tuk-385934?
Както винаги, малките детайли и използването на грешките решиха мача. Това видео показва ясно. Първото полувреме Италия съвсем спокойно можеше да излезе напред в резултата, и то с 2 гола, но в точните моменти не намери най-правилното решение.
След това ролите се обърнаха и немците можеха да си вземат мача начисто с 2 гола. Господ уравновеси везните и се стигна до дузпите. И там отново късмета споходи маншафта при последната дузпа, защото преди това италианците си пропиляха божествените шансове.
После нека някой ми разправя, че немците били царе на дузпите... Ми ще са, като другите си проспиват възможностите!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 11:42


Нейви, абе аз никакъв отговор не видях в това видео. :dunno:

Освен това да кажеш, че Италия през първото можела да води с 2 гола е ултра пресилено. Ок два пъти Джакерини направил "клевър рън", ама това да го водиш чисто голово положение и да казваш, че Италия можела да води с 2 гола е много пресилено.

Чисто голово положение е това което Гомес изпусна при 1:0. Германия определено беше по-близко до победата, затова и твърдя, че заслужено е напред.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 20:58


Не мога да проумея какво им носи на някои хора тук плюенето пост фактум по "по-неприятния" им в този мач отбор. Абсолютно дилетантски изказвания по рОден синьо-червен тертип, плод на лични симпатии и лъхащи на предубеденост. Важното е да се плювне, а дали с основание, това няма значение, стига да му олекне на човек на душата.

Това вчера беше колосален мач, в който се противопоставиха два гениални треньора и два невероятни отбора. Никой от тях не остави мегдан на другия да си развява байрака и кажи-речи всичките 120 минути бяха изпъстрени със ситуации за футболните учебници. Не знам какво са очаквали някои от този мач. Някакво зрелище, или голова фиеста? Не, това беше красота от типа Каспаров-Карпов - или я разбираш, или не. А дузпите си бяха както винаги лотария и там, както винаги, можеше да спечели както единият, така и другият.

Германия вече отдавна не е това, което беше преди 20-30 години. Няма ги вече футболните танкове като Бригел, Хрубеш, Фьорстер, Брайтнер, Румениге и т.н. Футболната култура на тази страна коренно се промени и това е видно както в позитивен, така и в негативен аспект. В стила им на игра има все повече муза и импровизация, от друга страна обаче и психиката им взе също да поомеква.

За Италия няма какво лошо да кажа. Това са като цяло тактически най-грамотните футболисти. Не знам как ги подготвят по школите, но тактическата грамотност така им е в кръвта, че имам чувството, че и със завързани очи биха спретнали доста добри мачлета. А фактът, че вече втори треньор успява да ги отърси от катеначовските им корени буди единствено адмирации и печели неочаквани симпатизанти, включая моя милост.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 20:59


bai Momchil написа:
Нейви, абе аз никакъв отговор не видях в това видео. :dunno:

Освен това да кажеш, че Италия през първото можела да води с 2 гола е ултра пресилено. Ок два пъти Джакерини направил "клевър рън", ама това да го водиш чисто голово положение и да казваш, че Италия можела да води с 2 гола е много пресилено.

Чисто голово положение е това което Гомес изпусна при 1:0. Германия определено беше по-близко до победата, затова и твърдя, че заслужено е напред.

Явно не си гледал видеото внимателно - имаха възможност вместо пас вдясно, да се даде между централните и излизаше играч на Италия очи в очи с Нойер. Както и да е, не оспорвам предимството на Германия, а това, че имаше огромен шанс да бъде отстранена от Италия.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 21:57


navy написа:
bai Momchil написа:
Нейви, абе аз никакъв отговор не видях в това видео. :dunno:

Освен това да кажеш, че Италия през първото можела да води с 2 гола е ултра пресилено. Ок два пъти Джакерини направил "клевър рън", ама това да го водиш чисто голово положение и да казваш, че Италия можела да води с 2 гола е много пресилено.

Чисто голово положение е това което Гомес изпусна при 1:0. Германия определено беше по-близко до победата, затова и твърдя, че заслужено е напред.

Явно не си гледал видеото внимателно - имаха възможност вместо пас вдясно, да се даде между централните и излизаше играч на Италия очи в очи с Нойер. Както и да е, не оспорвам предимството на Германия, а това, че имаше огромен шанс да бъде отстранена от Италия.


Е, да де. Точно това беше първият "клевър рън" на Дзакерини. Ония дето даваше паса го метна към тъча и сгреши. Но и да беше пуснал пас към Дзакерини, това изобщо не значеше, че щеше да има голово положение. Прекалено е субективно това. Да грешен пас, но ... Иначе Италия си имаше възможност да отстрани Германия и при дузпите, където имаше предимство при гредата на Йозил.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   03.07.2016 22:44


SUBXERO написа:
Не мога да проумея какво им носи на някои хора тук плюенето пост фактум по "по-неприятния" им в този мач отбор. Абсолютно дилетантски изказвания по рОден синьо-червен тертип, плод на лични симпатии и лъхащи на предубеденост. Важното е да се плювне, а дали с основание, това няма значение, стига да му олекне на човек на душата.

Това вчера беше колосален мач, в който се противопоставиха два гениални треньора и два невероятни отбора. Никой от тях не остави мегдан на другия да си развява байрака и кажи-речи всичките 120 минути бяха изпъстрени със ситуации за футболните учебници. Не знам какво са очаквали някои от този мач. Някакво зрелище, или голова фиеста? Не, това беше красота от типа Каспаров-Карпов - или я разбираш, или не. А дузпите си бяха както винаги лотария и там, както винаги, можеше да спечели както единият, така и другият.

Германия вече отдавна не е това, което беше преди 20-30 години. Няма ги вече футболните танкове като Бригел, Хрубеш, Фьорстер, Брайтнер, Румениге и т.н. Футболната култура на тази страна коренно се промени и това е видно както в позитивен, така и в негативен аспект. В стила им на игра има все повече муза и импровизация, от друга страна обаче и психиката им взе също да поомеква.

За Италия няма какво лошо да кажа. Това са като цяло тактически най-грамотните футболисти. Не знам как ги подготвят по школите, но тактическата грамотност така им е в кръвта, че имам чувството, че и със завързани очи биха спретнали доста добри мачлета. А фактът, че вече втори треньор успява да ги отърси от катеначовските им корени буди единствено адмирации и печели неочаквани симпатизанти, включая моя милост.

Я си гледай работата, дреме ми на шлифера за тактики и прочие, аз съм фен на красивия и резултатен футбол.
Ей го на, днешния мач, и особено второто полувреме!
Ей, аман от спецЯлисти! кАде отиде футбола?


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   04.07.2016 01:15


Рулетката на дузпите предотвати футболно престъпление каквото щеше да бъде, ако безидейният отбор на Италия беше продължил. Ами те играха за дузпи през продълженията, докато немците се опитваха да атакуват.....

А феновете на скуадрата като Дияволо биха се радвали при такова незаслужено минаване напред. Те Италианците нямаха положения през целия мач бе :-o Айде стига са минавали отбори, които само рушат играта на съперника (имаме си вече Португалия).

Та бундестимът ще има сериозни проблеми срещу Франция с отсъствието на Хумелс. А ако Кедира и Гомез са контузени, вече работата става дебела. Защото аз не виждам головете откъде ще дойдат, а защитата дали ще се справи със статичните положения и центрирания, на които Французите са царе засега.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   04.07.2016 07:29


Hiksa написа:
Рулетката на дузпите предотвати футболно престъпление каквото щеше да бъде, ако безидейният отбор на Италия беше продължил. Ами те играха за дузпи през продълженията, докато немците се опитваха да атакуват.....

А феновете на скуадрата като Дияволо биха се радвали при такова незаслужено минаване напред. Те Италианците нямаха положения през целия мач бе :-o Айде стига са минавали отбори, които само рушат играта на съперника (имаме си вече Португалия).

Та бундестимът ще има сериозни проблеми срещу Франция с отсъствието на Хумелс. А ако Кедира и Гомез са контузени, вече работата става дебела. Защото аз не виждам головете откъде ще дойдат, а защитата дали ще се справи със статичните положения и центрирания, на които Французите са царе засега.

Ето още една мегаглупост... Италианците играха толкова, колкото в дадения момент им позволиха немците, и друго нещо - изиграха много по-качествени мачове от немците досега. И понеже плямпаш тъпотии, и понеже не можеш да ме заподозреш в симпатии към жабарите, то виж какво си написал - "бундестимът ще има сериозни проблеми срещу Франция с отсъствието на Хумелс. А ако Кедира и Гомез са контузени, вече работата става дебела. Защото аз не виждам головете откъде ще дойдат, а защитата дали ще се справи със статичните положения и центрирания" - я сега виж състава на Италия в този му мач и напиши идеалния отбор, който без контузии и наказания биха сглобили? Я пак да понапишеш кой би бил по-безидейния отбор?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   04.07.2016 11:41


Добрутро. Събуждам се с мисълта, че Нойер е най-силния вратар в момента. Ще го докаже отново!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   11.07.2016 05:20


Попаднах на интервю с Джудепе Бергоми (най-силния десен защитник, който някога съм гледал, истинска стена), което се струва да се прочете:

Джузепе Бергоми: Бейл ме впечатли най-много

Напълно съм съгласен с всичко, което казва:
Цитат:
Бергоми, какъв е коментарът ви за представянето на Италия на Евро 2016?
- Очакванията не бяха големи, но с показаното в първите два мача и особено в 1/8-финала срещу Испания се появиха надежди, че може да стиге далече.
Защо не се получи?
- Защото Италия изневери на стила, който показа в мачовете, за които стана дума. Нямаше и помен от агресията, която отборът демонстрира.
Може би респектът, че отсреща е световинят шампион Германия е оказал влияние?
- Това са глупости! Италия има самочувствието да играе като с равен с който е да е съперник. А пък и преди това не спечелихме ли срещу европейския шампион, който преди 4 г. на финала ни победи с 4:0. Та срещу Испания нямахме успех повече от 20 г. на голямо първенство.
Вие обаче не трепнахте срещу Германия на финала през 1982 г., а те тогава бяха континентални шампиони?
- Нека не сравняваме различните поколения. Отборите са други, ситуациите също. Само ще кажа, че ние тогава не чакахме съперника, а го атакувахме.
Но преди 3 месеца Бундестимът спечели категорично с 4:1 в Мюнхен, споменът явно бе още пресен?
- Контролите нямат никакво значение. В крайна сметка как завърши мачът в Бордо – 1:1 след 120 минути.
Настроението в италианските медии е за достойно отпадане...
- Какво значение има? Аз лично съм разочарован от показаното от Италия, а и от мача като цяло. Не си спомням в мач между двата съперника да са били толкова респектирани един от друг. По-добре направо да бяха започнали да си бият дузпите. За 120 минути Италия нямаше чисто голово положение, а изравняването дойде от дузпа, отсъдена за непохватна игра с ръка на Боатенг. В същото време Германия отправи 5 точни удара! Това може да се приеме като техния лимит за едно полувреме, не за 120 минути.
Похвалите обаче сега са за Льов и неговата тактика.
- И каква беше тя – да изкопира играта на Италия в дефанзивен план. На теория бе с трима защитници, но на терена бяха петима. Не го намирам за гениално. От това страда и играта на Томас Мюлер, който на крилото изобщо не е ефективен. Ако Льов не направи промяна, то скоро няма да вкара гол на европейско първенство. Контузията на Гомес сякаш идва по поръчка Мюлер да застане на върха на атаката.
Като бивш защитник как бихте определили представянето на дефанса?
- За пореден път бе най-силното място на скуадрата. Към Киелини, Бонучи и Бардзали, а и към вратаря Буфон, не може да има никакви претенции. Лошото е, че поне двама от тях скоро ще се откажат, а не виждам готови заместници. От младите Романьоли (Милан) има бъдеще. Колкото и да е парадоксално, в страна като Италия имаме проблеми с качествени защитници. Особено видима е липсата на крайни бранители, които в съвременния футбол имат решаваща роля. Във всичките ни отбори, които ще участват в евротурнирите, бековете са чужденци! Тук не броя Флоренци, когото в Рома преквалифицираха от крило. Може би точно заради това от него тръгна грешката за гола на Йозил. Искам обаче да споделя приятната си изненада от Де Шилио – след слабия сезон в Милан смятах, че Конте бърка в избора си, а Матия от мач на мач надмина очакванията. Може би отдясно повече работа щеше да свърши съотборникът му Абате.
Селекционерът Конте си тръгва, за да поеме Челси като преобладават положителните оценки.
- На Мондиал 2014 отпаднахме в групата и бе провал. Сега стигнахме до 1/4-финал, което също не е близо до върха. Нима трябва да го броим за успех? Във футбола важни са резулатите и спечелените трофеи. Другото са празни приказки. Италия не е печелила европейската титла от 1968-а.
За да приключим темата за скуадра адзура, как бите коментирали изпълненията на дузпите?
- Азбучна истина е, че Германия много рядко губи по този начин. Но съдбата ни даде невероятен шанс – не се сещам Германия да е изпускала 3 от 5-те си удара от бялата точка! Като бивш футболист никога няма да кажа нещо лошо срещу играч за пропусната дузпа. Но това, което направиха Дзадза и особено Пеле, граничи с идиотщината. Симоне влезе в последния възможен момент, дори ми се струва, че Киелини направи театър уж с травма, за да се извърши смяната. Вместо да заложи на сигурността, се направи на клоун. Постъпката на Пеле е недопустима - да дразниш вратаря преди изпълнението издава несигурност, липса на възпитание и на феърплей.
и според мен си струва да бъде прочетено цялото.

Конте не постигна нищо повече от достойно отпадане. В Ювентус Алегри създаде по-силен отбор за по-кратко време. За мен Алегри би бил идеалния селекционер на Италия, докато Конте е силно надценен.

И още нещо- считам, че Италия разполага с по-читави тарани от дърветата Пеле, Дзадза и Иммобиле- за мен Пацини, Габиадини и Берарди, че дори и често късащият нервите ми в Болоня Дестро, са по-добри. И смятам също, че Тоти само с присъствието си в края на мачовете би вдъхнал кураж и класа на Скуадрата. Не че не е пропускал дузпи, но съм сигурен, че никога не би подходил тъй безотговорно и просташки като Пеле и Дзадза.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   11.07.2016 20:50


smaragdus написа:
Попаднах на интервю с Джудепе Бергоми (най-силния десен защитник, който някога съм гледал, истинска стена), което се струва да се прочете:

Тук сме горе-долу на едно мнение. Макар, че в Италия още от дете симпатизирам на Ювентус, Бергоми дълги години ми беше любимият италиански футболист въобще.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   11.07.2016 22:45


@SUBXERO
През годините много съм харесвал и Аморос, и Англома, и Куро Торес, но Бергоми беше въплъщение на всичко, което може да се иска от един краен защитник. Това, че ненавиждам Интер не може да ми поввияе на мнението за големи играчи, играли за нерадзурите като Дзенга, Палиука, Алтобели, Коловати, Дзанети, Креспо, Диего Милито, Алваро Рекоба и други. Инак в Италия подкрепям Болоня.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   11.07.2016 22:53


smaragdus написа:
@SUBXERO
През годините много съм харесвал и Аморос, и Англома, и Куро Торес, но Бергоми беше въплъщение на всичко, което може да се иска от един краен защитник. Това, че ненавиждам Интер не може да ми поввияе на мнението за големи играчи, играли за нерадзурите като Дзенга, Палиука, Алтобели, Коловати, Дзанети, Креспо, Диего Милито, Алваро Рекоба и други. Инак в Италия подкрепям Болоня.


Коловати е легенда на Милан.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 47. 02.07.2016 Германия - Италия - четвъртфинал 22:00   |   11.07.2016 23:55


@Vendome
Цитат:
Коловати е легенда на Милан.
Играл е и 4 години в Интер. Ако един футболист е читав го уважавам дори и да играе в най-противните за мен отбори.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг