Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:25



Отговори на тема  [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 00:24


Иначе португалците не бяха най-силният отбор в турнира. По-силни бяха: Франция, Германия, Италия, Испания. Белгия и Англия са на тяхното ниво.

Португалците решиха да рушат играта още срещу Хърватска и им мина номера да вкарат след контра-атака ( а преди това хърватите удариха греда). После дойде Полша, които са същия анти-отбор. Тогава португалците имаха голям късмет да изравнят от нищото след рикошет... Ествествено после имаха късмет, че избегнаха Белгия, а им дойде обезкостения от наказания Уелс. А на финала пък им се падна отборът, срещу когото имаха най-голям шанс. Германия не мисля, че щяха да се оставят да загубят по такъв начин. :stop:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 00:46


navy написа:
От Сантуш - да, но от Дешан? Видно бе, че искаше да "изклати" мача франсето, и затова загуби. А на другата страна пожела да спечели и го направи!


Е, какво за смените? Жиняк на няколко пъти в хода на първенството смени именно Жиру, който се поизчерпа към 70 минута. Вкарването на Коман бе правилен ход. Единствено за Марсиал може да се поспори, но човека търсеше раздижване напред. Не е вкарал нито един дефанзивен футболист, за никакво клатене не може да става въпрос. Проблемът на Дешан е твърде многото материал. Понякога когато имаш толкова много футболисти и опции не е добре, защото винаги го има колебанието, ами ако направя така или така, вкарам този или взема онзи няма да е по-добре. Алтернативите много и при най-малкия пропуск веднага ще те разпнат. Аз писах на няколко пъти, че беше грешка да не се вземат Гамейро и Лаказет, но все пак и без тях стигна до продължения на финала на първенството...
Световните квалификации и самото световно в Русия ще са решаващи за него и да видим дали ще си вземе поука за някои неща.


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 01:57


Бях за Португалия и се радвам най-вече за Фернанду Сантуш, голям треньор. Жал ми стана само за Жиняк.

Французите играха мръсно, грубо, безпомощно. Съдията им спести фалове и картони.

Бях почти сигурен в успеха на португалците- това е първенството на нарушаването на традициите (Италия - Испания, Германия - Италия, Франция - Германия), лузитаните имат по-добър треньор, повече характер и са по-балансиран отбор. А и не върви мишоци като Жиру, Лорис, Пайе да станат европейски шампиони. По време на мача показаха езин след друг двамата вратари и тогава вече намах съмнение кой ще спечели- класически мишок от Тотнъм не може да ти бъде капитан и да очакваш успехи.

Късметът на португалците беше контузията на Роналдо- след като излезе заиграха далеч по-добре. Другият повратен момент беше влизането на Едер- той смаза французите и на земята, и във въздуха и показа пълната несъстоятелност на треньорите-убийци на футбола като Гуардиола, Льов, дел Боске, таранът е солта на футбола, без класически централен нападател всеки отбор се превръща в карикатура. Но най-важният фактор се оказа домакинската загуба от Албания в началото на квалификациите, когато протежето на Мендеш и Мориню Паулу Бенту беше най-накрая уволнен за да дойде Фернанду Сантуш, донесъл със себе си и щипка гръцки характер.

Португалия е голяма футболна нация и заслужаваше най-накрая да спечели голям турнир. А и от доста време показва постоянство и обикновено губи след жестока съпротива.

Предполагам, че Мориню е тъжен, че няма да има възможността в края на кариерата си да изиграе ролята на спасител на Португалия.

Честито на всички, поткрепяли лузитаните.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 02:32


alexbg написа:
Balleta написа:
Александърчо, смешкото си ти, аз цял турнир си правя майтап заради хейтърчетата на Роналдо, ама такива като тебе го взимат яко навътре .....приеми го Реал е шампион и Португалия е шампион,...аре бегай да спиш, че ако още веднъж споменеш смешко ще си изпусна и аз нервите, а няма смисъл от простотии ....


Ти нещо май се обърка, смешко? Нито си ми на акъла, нито на годините, нито на възможностите, нито на ръста, нито на килограмите... За да си позволяваш да ми се пенявиш... Щял бил да си изпусне нервите?!?!? Буахахахаха, 'айде бе, ела, смешник...
Напътствия кой какво да прави и умалителни форми - само към междукрачието си употребявай... Достатъчно ясен ли бях?! Разбра ли ме?
Разрешавам ти да се поемотиконстваш още малко, а после... абе я сиктир...



Не се ли усещаш колко си безпомощен....нито ми знеаш годините, нито акъла, нито възможностите...те такива като тебе дето много се пеняват по форумите най ме кефят...накривило му на шапката на лайненцето и ми идва с епитетите.....ами жалкар си, толкова.
.аре почивай.......


Последна промяна Balleta на 11.07.2016 02:33, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 06:43


Честито на Португалия, заслужена победа. Другото е за форумите. Няма да се коментира сега.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 07:33


Ей, в този мач вече може да кажете, че Гела поведе Португалия към титлата. Тази нелепа контузия (не разбирам защо псувате бледоликия от Франция игра за топка и чисто при това), доведе до там, че Португалия се стабилизира, укроти натиска на Франция и си изчака своя момент.

Днес без грам майтап в думите си мога да кажа - Гела победи Франция. С контузията си. :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
 Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 08:46


[quote="Balleta"]КРИСТИАНО РОНАЛДО ЩЕ ВДИГНЕ КУПАТА НА ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН

:rock: :first: :cheers: :dance:


...и спечели титла на национлано ниво преди Меси и то с Португалия :laugh:

:cheers:

:ludnica: :ludnica:[/quote

A
Абе сектант! Недей бе!

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 09:52


smaragdus написа:
Бях за Португалия и се радвам най-вече за Фернанду Сантуш, голям треньор. Жал ми стана само за Жиняк.

Французите играха мръсно, грубо, безпомощно. Съдията им спести фалове и картони.

Бях почти сигурен в успеха на португалците- това е първенството на нарушаването на традициите (Италия - Испания, Германия - Италия, Франция - Германия), лузитаните имат по-добър треньор, повече характер и са по-балансиран отбор. А и не върви мишоци като Жиру, Лорис, Пайе да станат европейски шампиони. По време на мача показаха езин след друг двамата вратари и тогава вече намах съмнение кой ще спечели- класически мишок от Тотнъм не може да ти бъде капитан и да очакваш успехи.

Късметът на португалците беше контузията на Роналдо- след като излезе заиграха далеч по-добре. Другият повратен момент беше влизането на Едер- той смаза французите и на земята, и във въздуха и показа пълната несъстоятелност на треньорите-убийци на футбола като Гуардиола, Льов, дел Боске, таранът е солта на футбола, без класически централен нападател всеки отбор се превръща в карикатура. Но най-важният фактор се оказа домакинската загуба от Албания в началото на квалификациите, когато протежето на Мендеш и Мориню Паулу Бенту беше най-накрая уволнен за да дойде Фернанду Сантуш, донесъл със себе си и щипка гръцки характер.

Португалия е голяма футболна нация и заслужаваше най-накрая да спечели голям турнир. А и от доста време показва постоянство и обикновено губи след жестока съпротива.

Предполагам, че Мориню е тъжен, че няма да има възможността в края на кариерата си да изиграе ролята на спасител на Португалия.

Честито на всички, поткрепяли лузитаните.


Логиката ти винаги ме изумява. Гуардиола, Льов и Дел Боске са убийци на футбола, защото играят без класически централен нападател, а Сантош е голям треньор, който цяло първенство игра без класически централен нападател :safin:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 12:32


Diavolo написа:
...порчето Аппа...

е за кого да предрече победа, когато португалия ги съкращават ПОР? :ДДД


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 16:37


Balleta написа:
Пайе му отне шанса да е играч на мача :stop:


Абе за играч на мача не знам, ама разбира се е в идеалния отбор, а Бейл го няма :whistle:

Цитат:
Идеалният отбор: Руи Патрисио (Португалия), Жером Боатенг, Пепе (Португалия), Рафаел Герейро (Португалия), Йошуа Кимих, Джо Алън, Тони Кроос, Аарън Рамзи, Димити Пайе, Антоан Гризман, Кристиано Роналдо


От спортал го взимам, не съм го проверявал, ама ако наистина това е идеалният отбор има доста абсурдни неща. Липсата на Бейл естествено е най-големият абсурд, но има и доста други: Кимих? Герейро?? Джо Алън??? Роналдо?????? ( ;-) )


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 16:50


spurs написа:
Balleta написа:
Пайе му отне шанса да е играч на мача :stop:


Абе за играч на мача не знам, ама разбира се е в идеалния отбор, а Бейл го няма :whistle:

Цитат:
Идеалният отбор: Руи Патрисио (Португалия), Жером Боатенг, Пепе (Португалия), Рафаел Герейро (Португалия), Йошуа Кимих, Джо Алън, Тони Кроос, Аарън Рамзи, Димити Пайе, Антоан Гризман, Кристиано Роналдо


От спортал го взимам, не съм го проверявал, ама ако наистина това е идеалният отбор има доста абсурдни неща. Липсата на Бейл естествено е най-големият абсурд, но има и доста други: Кимих? Герейро?? Джо Алън??? Роналдо?????? ( ;-) )



E айде Роналдо да не е абсурд - има 3 гола и 3 асистенции и най-много шутове във и по посока на вратата и блокирани, стигна финал и спечели титлата. Кое е абсурда. Никой друг нападател, освен Гризман не е направил повече от него, въпреки че то не е изключително постижение на фона на класата му. Вкара решаваща дузпа с Полша, решаващ удар с Хърватска, реши мача с Уелс. Аре кажи кой друг нападател е заслужил повече.
Но с цифри и факти, не ала бала и гелове ....че така най-мразим.

Иначе за другите си прав, може би без Герейро, че защитата на Португалия им спечели титлата.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00   |   11.07.2016 17:01


Балетче, ти малко на шега почна с тая геломания, ама в последно време почна доста на сериозно да ги приемаш нещата. Естествено, че се шегувам за Бадр, виж че и емотикон съм сложил даже. Въпреки че, за мен в атакуващата четворка Бейл и Гризман са задължителни, а за останалите две места би трябвало да се борят Роналдо, Нани и Пайе :)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00   |   11.07.2016 17:10


spurs написа:
Балетче, ти малко на шега почна с тая геломания, ама в последно време почна доста на сериозно да ги приемаш нещата. Естествено, че се шегувам за Бадр, виж че и емотикон съм сложил даже. Въпреки че, за мен в атакуващата четворка Бейл и Гризман са задължителни, а за останалите две места би трябвало да се борят Роналдо, Нани и Пайе :)



абе и аз така си помислих, ама да си кажа :laugh:

Бейл е задължителен, махаме Пайе и състава е тип-топ. За руки - Ренато Санчес. МВП 100% Гризман, само финала не можа да спечели, но то всичко не може.
Нани иди ела, макар, че изненада приятно наистина. Малко типично за него, като муха без глава, но признавам изненада ме с играта си.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 21:31


Balleta написа:
Вкара решаваща дузпа с Полша


A! Не беше ли последната решаваща или за всеки турнир е различно :)
Жалко че и Блашчиковски не е знаел, че на този турнир първата е важна и се подигра с иначе решаващо изпълнената дузпа от Лева

:cheers:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 22:31


Anfield написа:
Balleta написа:
Вкара решаваща дузпа с Полша


A! Не беше ли последната решаваща или за всеки турнир е различно :)
Жалко че и Блашчиковски не е знаел, че на този турнир първата е важна и се подигра с иначе решаващо изпълнената дузпа от Лева

:cheers:



Сам знаеш, че първата и последната са най-важни .... така ли е или не е така ...естествено най-важна е последната, но първата е психологическа за развитието по натам ....не знам що все така ви бърка тоя Роналдо, ама нито съм открил топлата вода, нито ще я открия ... ;-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00   |   11.07.2016 22:54


Не ни бърка, ама вие сте в несвяст. Нескопосаният пропуск срещу Хърватска бил решаващ удар :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 23:00


Balleta написа:
Сам знаеш, че първата и последната са най-важни .... така ли е или не е така ...естествено най-важна е последната, но първата е психологическа за развитието по натам ....не знам що все така ви бърка тоя Роналдо, ама нито съм открил топлата вода, нито ще я открия ... ;-)


А, за Роналдо пишеш ти, аз не съм писал нищо в поста си... питам само за дузпите, че нещо се обърках коя се брои за решаваща :)

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 01.01.2016 18:58
Мнения: 68
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00   |   11.07.2016 23:02


@spurs
Цитат:
Логиката ти винаги ме изумява. Гуардиола, Льов и Дел Боске са убийци на футбола, защото играят без класически централен нападател, а Сантош е голям треньор, който цяло първенство игра без класически централен нападател :safin:

За мен Фернанду Сантуш е голям треньор, защото с малки отбори постига големи успехи. На световното в Бразилия се представи повече от достойно с бледата Гърция (отпадане с дузпи от Коста Рика). Пое съсипаната от Паулу Бенту Португалия след домакинска загуба от Албания и в рамките на едни квалификации направи отбор, впоследствие спечелил купата (според мен заслужено). За мен да станеш европейски шампион със страни като Испания, Италия, Германия и Франция не е нещо велико, уникално е, когато постигнеш същото с Дания, Гърция, Португалия. Сантуш трябваше да се съобразява с Роналдо и контузията му беше големия късмет на португалците. Сантуш добре четеше мача и не тръгна да играе за дузпи, а вкара таран да търси победата. Този Едер (бегло си го спомням от Брага, дори проверих дали е същия) смаза французите и реши мача. Сантуш, за разлика от дел Боске, Гуардиола, Льов, не робува на една схема, не кара играчите по цял мач да тиктакат по терена, просто съумя да извлече максимума от тях и да постигне недостиган от по-талантливи португалски поколения успех. Затова за мен е голям треньор.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - финал 22:00   |   11.07.2016 23:03


Vendome написа:
Не ни бърка, ама вие сте в несвяст. Нескопосаният пропуск срещу Хърватска бил решаващ удар :rofl: :rofl:



Ами както искаш го разбирай, но реалността е, че - да топката не влезе директно, но затрудни максимално вратаря, който трябваше да я отбие и Куарешма си вкара отбитата топка ..... решаващо е, че беше там и отправи удар, както искаш го разбирай, пласиране, силен удар, уотевър, но именно заради това стана и гол ....щото можеше и високо над облаците да е, или встрани от вратаря или в ръцете на вратаря, да ама не ......мога да ти го опиша така, решаващ пробив на Санчес дълбоко до дъгата на наказателното, пас към Нани, който решаващо намери Роналдо, който решаващо би във вратаря за може решаващо Куарешма да вкара ...колективизъм :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: 51. 10.07.2016 Португалия - Франция - пофинал 22:00   |   11.07.2016 23:04


Anfield написа:
Balleta написа:
Сам знаеш, че първата и последната са най-важни .... така ли е или не е така ...естествено най-важна е последната, но първата е психологическа за развитието по натам ....не знам що все така ви бърка тоя Роналдо, ама нито съм открил топлата вода, нито ще я открия ... ;-)


А, за Роналдо пишеш ти, аз не съм писал нищо в поста си... питам само за дузпите, че нещо се обърках коя се брои за решаваща :)


сега на луд ли се правиш - най-гадно е да почнеш дузпите и да ги свършиш, там психологическия момент е най-голям или пак откривам топлата вода :wave:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 145 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг