Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:14



Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА!   |   11.07.2016 16:54


TheExorcist написа:
На Балета няма нищо да казвам. Той е сектант. Аз имам преиятели от Португалия, които НАИСТИНА се радват. А не такива, които само за Роналдо ми говорят! :stop: :uuu:



;-) :cheers:

Къв сектант бе Томич, аз съм опонент на всички хейтъри, не сектант, трябва да има противовес, прави разлика ..... да не говорим, че си правим веселото със Спърса, Момчи и Анфо от началото на първенството, закачки да става весело. После се включи и Девола та така .....пич си, би трябвало да правиш разлика.

Нещо като Спърса с Данчо Лазаров във волея :laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА!   |   11.07.2016 21:43


Правете разлика между Кристияно в Реал и национала. Реал не ги обичам, но вчера видяхме Кристияно в истинското му лице - силен характер и едно голямо сърце. И лидер! При Меси рядко наблюдавам тези неща. Годината е на Роналдо и няма на кой друг да е. Просто е номер 1 в момента!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА!   |   12.07.2016 15:44


bai Momchil написа:
Много тъпо заглавие :uuu: :uuu: :uuu:


Значи е изпълнила целта си... :laugh:

Евала, Тонзе!

Момчи, сериозно, като изключим Сантуш (ясно е за него, че с друг треньор едва ли щяха да сработят нещата, защото Фернандо промени стилът на игра на португалците, най-малкото...) на кой да е? Ест. че на Роналдо. Кой ги класира за европейското с головете си? Ам че то си заминаваха още в групата ако не бяха двата гола на Роналдо срещу маджарите. На полуфинала кой вкара за 1-0 срещу коравите уелсци. И остави голове, удари и асистенции. Роналдо ангажира много внимание за защите на другите отбори, така че е по-лесно за Нани и другите. А и чисто психологически когато някой играе срещу Португалия знае, че ще се изправи срещу една от най-големите фигури в историята на играта и малко или много и това влияе. Психологията е водещата страна в спорта.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА!   |   12.07.2016 17:58


Balleta написа:
TheExorcist написа:
На Балета няма нищо да казвам. Той е сектант. Аз имам преиятели от Португалия, които НАИСТИНА се радват. А не такива, които само за Роналдо ми говорят! :stop: :uuu:



;-) :cheers:

Къв сектант бе Томич, аз съм опонент на всички хейтъри, не сектант, трябва да има противовес, прави разлика ..... да не говорим, че си правим веселото със Спърса, Момчи и Анфо от началото на първенството, закачки да става весело. После се включи и Девола та така .....пич си, би трябвало да правиш разлика.

Нещо като Спърса с Данчо Лазаров във волея :laugh:


:cheers:

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Португалия на Роналдо - кралете на ЕВРОПА!   |   14.07.2016 20:16


Balleta написа:
Vendome написа:


Не може да го е направил баце, той е гаден, арогантен и умира от яд, че не той изведе Португалия за първата в историята им титла ...лицемер .....

П.П. Тоя форум пращи от омраза та се пука, после що имало емотиконки, големи и почернени заглавия и лигавщини, ми ей за това и заради това, че хейтщина някои наричат влизанете на Пайе чисто и непорочно само защото е срещу някой който не им харесва ... все пак евала, че има и хора които не казват на черното бяло, като Херо, Томи, Нейви ....


И като Балета, и като Балета :innocent:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг