Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 19:34



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Футболист / треньор на годината 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 02:08


Финалната тройка за футболист на годината:

1. Кристиано Роналдо
2. Мануел Нойер
3. Лионел Меси


Финалната тройка за треньор на годината:

1. Карло Анчелоти
2. Йоаким Лов
3. Диего Симеоне

Въпрос номер едно - какво прави Лионел Меси в класацията :ireful: :besnyo: :ireful: :stop: :helpless: Ей няма отърване от това джудже, трябва нетрябва все е там :tomate:

За мен номер едно е Роналдо и той трябва да спечели. Стана голмайстор в ШЛ и спечели ШЛ. стана голмайстор в Примера и в Европа и спечели още и Купата на Краля. Класира Португалия за Световното на баража. Това за предния сезон, Тоя сезон води с Реал Мадрид в Примера, голамйстор е в Примера, счупи доста рекорди за голове и е във върхова форма. Мадрид има 16 поредни победи and counting и може да завърши груповата фаза в ШЛ с пълен актив от точки.

За треньор - Карло Анчелоти - спечели ШЛ и победи Диего Симеоне, който е другия кандидат на финала. Диего го излъга за първенството, но анчелото го би и в два мача за купата на Краля. Джоаким Льов е несерииозно да става треньор на годината защото успеха на Германия е въпреки него, все пак всички са чували за Йоаким Лов.


Последна промяна Balleta на 02.12.2014 02:21, променена общо 2 пъти



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 02:20


Balleta написа:
Въпрос номер едно - какво прави Лионел Меси в класацията :ireful: :besnyo: :ireful: :stop: :helpless: Ей няма отърване от това джудже, трябва нетрябва все е там :tomate:


Въпрос номер две - какво по дяволите прави и Кристияно Роналдо в тази класация :tomate:

edit:
Всъщност грешка въпроса е само един. Какво за бога прави прави Мануел Нойер в класация за палячовци? :-o. Дано има кой да му даде акъл на световният шампион, да се оттегли от този цирк, за него има по-достойни паляци. Нойер си има и парите и уважението на хората едва ли му трябва потупването от представителя на цирка - Блатер. :laugh:


Последна промяна Prototype_Iblis на 02.12.2014 02:26, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 02:23


Prototype_Iblis написа:
Balleta написа:
Въпрос номер едно - какво прави Лионел Меси в класацията :ireful: :besnyo: :ireful: :stop: :helpless: Ей няма отърване от това джудже, трябва нетрябва все е там :tomate:


Въпрос номер две - какво по дяволите прави и Кристияно Роналдо в тази класация :tomate:

Всъщност грешка въпроса е само един. Какво за бога прави прави Мануел Нойер в класация за палячовци? :-o



обяснил съм може да ме обориш с факти :-D .... без да се влияш от супер арогантното мнение на самия шеф на УЕФА, което е абсолютно НЕДОПУСТИМО :outofspace:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 02:30


Balleta написа:
обяснил съм може да ме обориш с факти :-D .... без да се влияш от супер арогантното мнение на самия шеф на УЕФА, което е абсолютно НЕДОПУСТИМО :outofspace:


Няма какво да оборвам с факти едва ли има ценител на футбола за който тази награда вече има някакво значение. Щом си казал Роналдо значи той. Като цяло имайки предвид имиджа на приза и имиджа на Роналдо няма нищо "по-достойно" той да го вземе. ;-)

edit:
Не е нещо лично против Мадрид или твоя любимец. Лично в моите очи тази "награда" въпреки че от година на година вървеше надолу, окончателно си загуби позициите когато я дадоха на Меси в конкуренция на Иниеста и Снайдер май беше през 2010


Последна промяна Prototype_Iblis на 02.12.2014 02:33, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 02:37


Prototype_Iblis написа:
Balleta написа:
обяснил съм може да ме обориш с факти :-D .... без да се влияш от супер арогантното мнение на самия шеф на УЕФА, което е абсолютно НЕДОПУСТИМО :outofspace:


Няма какво да оборвам с факти едва ли има ценител на футбола за който тази награда вече има някакво значение. Щом си казал Роналдо значи той. Като цяло имайки предвид имиджа на приза и имиджа на Роналдо няма нищо "по-достойно" той да го вземе. ;-)

edit:
Не е нещо лично против Мадрид или твоя любимец. Лично в моите очи тази "награда" въпреки че от година на година вървеше надолу, окончателно си загуби позициите когато я дадоха на Меси в конкуренция на Иниеста и Снайдер май беше през 2010


е тук може само да те подкрепя с едно +1, но все пак награда има и някой трябва да я спечели, колкото и да се комерсиализира с времето. Иначе съм 100% съгласен с мнението ти, че тя и последната му беше изключително съмнителна - дадоха му я заради головия рекорд, който направи в самия край на шампионата с мнго дузпи и безсмислени голове при загубен шампионат ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 07:52


Balleta написа:
Въпрос номер едно - какво прави Лионел Меси в класацията :ireful: :besnyo: :ireful: :stop: :helpless: Ей няма отърване от това джудже, трябва нетрябва все е там :tomate:


Балет, а питаш ли го Дрогба как се чувства :laugh:



Не вярвам да са имали точно това впредвид от Тюркиш Еърлайн, ама определено попадението е в 10-ката.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 10:20


Нойер, Льов и Ван Перси.

Да се спечели Световно/Европейско първенство е много по-трудно от победа в ШЛ.

_________________
Изображение


 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 11:29


Едно е сигурно - най-заслужаващият наградата, според мен, ще е трети защото:
- снима малко реклами
- не вкарва безброй голове
- не чупи рекорди
- просто е вратар, нищо че спечели каквото можеше да се спечели тази година без ШЛ. Макар че това да спечелиш ШЛ само по себе си не е достатъчно ако не покриваш горните критерии (последна справка: 2013-а - Рибери)

За последно вратар бе близо до Златната топка преди повече от 10 години. Пак бе вратар на Байерн - Оли Кан.

Prototype_Iblis написа:
Лично в моите очи тази "награда" въпреки че от година на година вървеше надолу, окончателно си загуби позициите когато я дадоха на Меси в конкуренция на Иниеста и Снайдер май беше през 2010


Абсолютно!

_________________
Изображение


Последна промяна Anfield на 02.12.2014 11:35, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 11:41


МЕСИ чупи рекорд след рекорд, а той ми пита какво прави в класацията :help: :help: :help:

Балетче, вземи прочети малко новини бе момче :stop:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 15:18


tonzos_justice написа:
МЕСИ чупи рекорд след рекорд, а той ми пита какво прави в класацията :help: :help: :help:

Балетче, вземи прочети малко новини бе момче :stop:



Тонзе, Тонзе :help: .... и не се впускай в дълбините на испанския футбол с мен, загубил си битката още преди да я почнеш :laugh: А и не само на испанския :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 15:30


Anfield написа:
Едно е сигурно - най-заслужаващият наградата, според мен, ще е трети защото:
- снима малко реклами
- не вкарва безброй голове
- не чупи рекорди
- просто е вратар, нищо че спечели каквото можеше да се спечели тази година без ШЛ. Макар че това да спечелиш ШЛ само по себе си не е достатъчно ако не покриваш горните критерии (последна справка: 2013-а - Рибери)

За последно вратар бе близо до Златната топка преди повече от 10 години. Пак бе вратар на Байерн - Оли Кан.

Prototype_Iblis написа:
Лично в моите очи тази "награда" въпреки че от година на година вървеше надолу, окончателно си загуби позициите когато я дадоха на Меси в конкуренция на Иниеста и Снайдер май беше през 2010


Абсолютно!


Остави глупостта за рекламите, това е най-новия акцент в кампанията на немците, ако се сещаш за коя реклама с цел манипулиране на масите иде реч - гласувайте за политически коректния кандидат който не пие, не пуши, не ходи по жени и не се снима по гащи на Келвин Клайн ... тоест правят му реклама казвайки, че той не прави реклами, много по хитро от самите реклами .... а иначе той реклами си прави бол, ама не на CK оттам идвал проблема :-D

Махни Роналдо от Реал и Португалия и махни Нойер от Германия и Байерн - гарантирам ти, че и Германия и Байерн ставаха шампиони и без него .... Роналдо е много повече МВП и за двата си отбора

Другата кампания която е подета е, че вратар почти никога не взима топката - е сега Германия стана шампион имат сносен вратар време е. Само не разбрах защо Касияс, който показа много повече през годините и спечели много повече през годините не я взе. 2010 Испаниq НЯМАШЕ да стане шампион ако не бе спасяването на Касияс срещу Робен, дадоха играч на първенствота на Иниеста и топка за Меси. Тогава приноса на испанеца бе в пъти по голям. Но не я взе, не виждам Нoйер да е направил нещо повече, а кампанията на Икер през 2002 в ШЛ за Реал бе ужасяваща, но и тогава не я взе. Сега обаче Платини НАГЛО казва - дайте я на Нойер, що за кощунство и това ли влиза в почтенноста на неснимащия реклами.

както и да е, аз мнението съм си го казал, не искам да споря с никой, само не ми вкарвайте тезата с рекламите за бельо и ироничните подхвърляния нямащи нищо общо с това, което става на терена, а там фактите и цифрите говорят :yes:


Последна промяна Balleta на 02.12.2014 15:33, променена общо 1 път



 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 17:09


Balleta написа:
правят му реклама казвайки, че той не прави реклами, много по хитро от самите реклами ....


Във всеки случай не пътува с Тюркиш, облечен в адидас, 'обзаведен' с Лейс в едната ръка и пепси в другата, а от задния му джоб да стърчи опаковка от жилет с 5 ножчета...

Balleta написа:
Махни Роналдо от Реал и Португалия и махни Нойер от Германия и Байерн - гарантирам ти, че и Германия и Байерн ставаха шампиони и без него .... Роналдо е много повече МВП и за двата си отбора


Роналдо е много повече за отбора си, но преди време видя в доста мачове, какво е този същият отбор, в който е Роналдо, когато на вратата си имаше вратар в слаба форма. Така че една птичка не носи трофеи. Предполагам че и ти си репликирал твърдения за Меси (как носи отбора на гърба си) с това че има(ше) Шави, Иниеста, Пуйол...

Иначе за Касияс си прав... Заслужаваше много по-голямо признание, когато наистина бе в супер форма. Но и той мина по същия параграф, по който ще мине сага и Ману.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)
Аватар

Регистриран на: 20.10.2013 11:17
Мнения: 983
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 17:27


Германия без Нойер отпадаше още от Алжир :wave:
трудно ще му я дадат де, но щом я дадоха на Канаваро, значи всеки може да я вземе :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 17:33


шопченко написа:
щом я дадоха на Канаваро, значи всеки може да я вземе :laugh:


Щом я дадоха на Оуен, значи Гнома може да я вземе 15 поредни пъти... И оттам - щом Гнома може да я вземе толкова пъти, що и Гела да не я вземе - малко или много, по същия съмнителен начин на база медиен/комерсиален образ... :outofspace:


Последна промяна Medved на 02.12.2014 17:35, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 17:33


Anfield написа:
Във всеки случай не пътува с Тюркиш, облечен в адидас, 'обзаведен' с Лейс в едната ръка и пепси в другата, а от задния му джоб да стърчи опаковка от жилет с 5 ножчета...


че е облечен с Адидас облечен е, но няма как да пие Пепси, иначе от Кока Кола ще го санкционират здраво и после трябва да си услажда горчилката единствено с Нутела :-D ;-)


Иначе и той да спечели ще е ОК, но аз естествено съм си за Роналдо и мисля, че португалеца има много сериозни аргументи. Меси тая година е само за попълнение :-D


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   02.12.2014 17:50


Prototype_Iblis написа:
Всъщност грешка въпроса е само един. Какво за бога прави прави Мануел Нойер в класация за палячовци? :-o.


Ахаха! Именно!

п.п. Нойер ще е. И по заслуги, и по интереси. Заслугите са ясни, а според мен в интерес на организаторите е да разчупят победителите точно в този момент, в който получават съвсем заслужени критики, че са обезценили наградата до немай къде с това безсрамно подаряване на тенекийка след тенекийка на любимите манекени на спонсорите. По-скоро Робен и Лам са му конкуренция, отколкото Крищяну и онова малкото и грозното, дето се губи в треволяка.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Болна работа   |   10.01.2015 14:14


http://www.sportal.bg/news.php?news=526556

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   11.01.2015 23:05


гейналда кво прави в класацията??? тя нищо не стори на световното и нямаше принос за ШЛ, освен това не вкара и гол на СКП... е вкарва по 7-8 гола на Елче, Гранада, Ейбар и Кордоба.... ама затова ли заслужава шибаната курва да е номер 1???? Айде стига, деба и податливите на манипулации хорица, как могат да пускат гласове за това лайно, при положение, че примерно Ди Мария заслужава много повече, а дори не е в тройката. Ди Мария има основен принос за ШЛ, игра на високо ниво и на СП и контузията му попречи на Аржентина да вземе титлата.

А БОГ МЕСИ естествено винаги и по презумпция заслужава да е пред малоумното и гнусно лайно гейналда в класацията.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   11.01.2015 23:06


Анулирам класацията за тази година. Не важи ;-)


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1714
Отговори с цитат
Мнение  Re: Футболист / треньор на годината   |   12.01.2015 12:11


гейналда нямаше принос и за спечелването на Купата на "краля"... за какво изобщо говорим??? деба и гнусната жалка позьорска пачавра, стои и се пъчи пред медиите, че все тя трябва да взема златната топка и реално така я взема - с медийно пъчене и разтваряне на путка... загубеняците й се връзват на лесбийските трикове и пускат гласове за нея, без да мислят.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг