Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:17



Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август) 
Автор Съобщение
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 18:52


Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 19:01


SUBXERO написа:
Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".



Има ги и ще ги има, щом тъмна бира продават лятото какво остава за Олимпиада..... ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 19:15


SUBXERO написа:
Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".


Има. Аз съм на морето и се разлагам от кво ли не, но кат видя някъде телевизор и зяпам. Ей ся видях как нашия Ивайло - джудо счупи един холандец. Кеф! Има кво да се гледа. Аз като не скачам от скалите зяпам нещо в екрана, щото ебаните туристи в курорта много дразнят!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 20:18


SUBXERO написа:
Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".


Олимпиади ще има докато има човечество. И винаги ще има нужда от тях.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 21:53


Balleta написа:
SUBXERO написа:
Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".



Има ги и ще ги има, щом тъмна бира продават лятото какво остава за Олимпиада..... ;-)

Като първо очаквам да обединят зимните и летните в един ивент. Ей така, уж само експериментално. Да речем примерно в Дубай. Щом Катар прави СП защо съседите да не направят ол-сийзън олимпийски център и да организират две в едно. Жалко само, че Яж-Ми-Куро не е шеф на МОК. Тогава всичко щеше да е въпрос на време.

Ташака настрана, олимпизмът така се е изчерпал, че едва ли има накъде повече. Като гледам само какви спортове и с какъв успех се правят олимпийски... А домакини ще стават все по-екзотични кътчета (или мангалски, както се изразяват някои тук). Най-малкото защото хората в белите страни имат нещо в главите си и започнаха да не искат такива лудници в двора си. Правят се референдуми, на които се гласува с НЕ.

В пампасите никой никого няма да пита, ще се трошат народни пари, което така или иначе си е нещо нормално, върхушките ще си чешат гъдела, ще си мешат политиката със спорта, МОК-овете ще си папат от всяка кандидатура, домакинствата ще се дават на най-щедрия. Всичко това ще доведе до отлив на интереса в цивилизацията, първо откъм аудитория, после откъм спонсоринг, и в крайна сметка и откъм участие.

И така, Балет, един хубав (летен) ден ще си отворя един тъмен ейл и ще ти кажа едно виртуално Наздраве докато си отпиваш твоя Бъд (ОК, може и Радебергер) и се чудиш как да си уплътниш августовския календар, понеже олимпикс ар ноу мор. Не се коси, амерканците ще си направят собствена Олимпиада (тук не се ебавам, щото ги смятам сред най-отдадените олимпийци, но и на това ще му дойде краят).

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   09.08.2016 21:56


Diavolo написа:
SUBXERO написа:
Как мислите, колко цикъла още ще просъществуват Олимпиадите? Аз не ги виждам още дълго. Поне не и в познатия им дотук вид. Нищо не съм гледал от Рио и нямам нищо определено предвид. Просто чувство. Според мене светът се развива и има все по-малко нужда от такова "събитие".


Олимпиади ще има докато има човечество. И винаги ще има нужда от тях.

Има моменти, в които наистина се възхищавам на ентусиасти като тебе. Не мисля обаче, че си се замислил и секунда преди да ми отговориш. А трябва.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   17.08.2016 16:44


Diavolo написа:
За всички фенове, ето братята руснаци както винаги спасяват положението

http://tvsport.pro/events/

качеството не е добро, но си се гледа без никакви проблеми.
стриймове на руските телевизии предаващи спорт. Няма засичане, няма нищо. :-)


Браво бе машина, това ако е целогодишно си е ебаси рая :laugh: :laugh: :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Великобритания е втора!!!   |   19.08.2016 23:09


Браво бе, екстра е, реваншират се за футбола!!!
:ura:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   20.08.2016 14:56


gamen4o написа:
Браво бе машина, това ако е целогодишно си е ебаси рая :laugh: :laugh: :laugh:


Аха :)
Ама понякога разлагва мощно. Гонят ги и тях и ги банват ама минат се няколко минути и след няколко рифреша пак е ОК.
След олимпиадата контрола няма да е толкова голям и спокойно може да се гледа колкото си искаш спорт...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Летни Олимпийски игри 2016 (5 август - 21 август)   |   21.08.2016 05:54


Евала на британците. Едва ли чинезите ще им вземат второто място. Иначе Щатите не знам кой изобщо може да ги бие!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг