Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:13



Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Баскетбол 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Баскетбол   |   17.07.2016 15:41


6-21 Август

Баскетбол - Мъже

Групи:

Изображение

Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 17:10


Състави:


САЩ:
Джими Бътлър (Чикаго Булс), Кевин Дюрант (ГСУ), ДеАндре Джордан (ЛА Клипърс), Кайл Лаури (Торонто Раптърс), Харисън Барнс (Далас Маверикс), Демар ДеРозен (Торонто Раптърс), Кайли Ървинг (Кливлънд), Клей Томпсън (ГСУ), ДеМаркъс Къзинс (Сакраменто), Пол Джордж (Индиана), Дреймънд Грийн (ГСУ), Кармело Антъни (Ню Йорк Никс)

Испания:
Алекс Арбинес (Барселона), Хосе Калдерон (ЛА Лейкърс), Виктор Клавер (Панатинайкос), Илимане Диоп (Лаборал), Руди Фернандес (Реал М), Марк Гасол (Мемфис), Пау Гасол (Сан Антонио), Уили Ернангомес (Ню Йорк Никс), Сержо Лиул (Реал М), Никола Миротич (Чикаго Булс), Хуан Карлос Наваро (Барселона), Филипе Рейес (Реал М), Пау Рибас (Барселона), Сержо Родригес (Филаделфия 76с), Рики Рубио (Минесота Уулвс), Фернандо Сан Еметерио (Валенсия)

Франция:
Тони Паркър (Сан Антонио), Никлас Батъм (Шарлот), Борис Диау (Юта Джаз), Руди Гобер (Юта Джаз), Joffrey Lauvergne (Денвър Нъгетс), Nando de Colo (ЦСКА Москва), Antoine Diot (Валенсия), Mickael Gelabale (Ле Манс Шарте), Thomas Heurtel (Анадолу Ефес), Charles Kahudi (Асвел Баскет), Florent Pietrus (Нанси Баскет), Kim Tillie (Лаборал)

Бразилия:
За домакините от по известните имена ще играят: Леандро Барбоса (Финикс), Нене (Хюстън), Лима (Реал Мадрид), Хуертас (ЛА Лейкърс), Нето (Юта Джаз), Варежао (Голдън Стейт), Рафаел Луз (Лаборал)

Аржентина:
За гаучосите ще играят: Ману Джинобли (Сан Антонио), Брусино (Далас), Карлос Делфино (бивш Хюстън Рокетс), Луис Скола (Торонто), Андрес Ночиони (Реал Мадрид)

Сърбия:
По известните имена за съседите са Никола Йокич (Денвър), Богдан Богданович (Фенербахче), Милош Теодосич (ЦСКА Москва)

Австралия:
Силен отбор или поне доста известни имена ше играят за кенгурутата: Камеран Бейрщоу (бивш Булс и настоящ Детройт), Арон Бейнъс (Детройт), Ендрю Богът (бивш ГСУ и настоящ Далас), Матю Делаведова ( пресн шампион с Кавс и настоящ Милуоки), Джо Ингълс (Юта Джаз) и Пати Милс (Сан Антонио)

Китай:
Дръпнатите са ми абсолютно непознати. На тазгодишния драфт Мемфис Гризлис, селектираха под номер 57 във втория рунд - Wang Zhelin. Всички играчи на Китай играят в китайски отбори.

Хърватска:
Шахматистите имат трима представители на НБА - бившия играч на Барселона и вече втори сезон в Орландо Меджик - Марио Хезоня. Боян Богданович (Бруклин Нетс) и Дарио Сарлич (Филаделфия 76'с) са другите двама.

Литва:
За литовците ще се пуснат Йонас Валанчулас (Торонто Раптърс), новото попълнение на Ню Йорк Никс - Кузминскас, както и новото попълнение на ОКС Тъндър - Домантас Сабонис. Йонас Мачулис играе за шампиона на Испания - Реал Мадрид.

Най-известното име в отбора на Венецуела е Гревис Васкес от Бруклин Нетс.

Нигерия, също, като Китай са ми абсолютно непознати.

:basket: :basket: :basket:


Последна промяна Balleta на 17.07.2016 17:21, променена общо 4 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 17:59


Франция имат много силен отбор и според мен са фаворити за сребърните медали освен ако не срещнат американците на полуфинал. :-) Писнало ми е до гуша от Испания и по подобие на футболния им отбор се надявам на пълен провал, но едва ли ще стане. Все пак този отбор не е ли вече много дърт, тия имена ги гледам вече 20 години по световните площадки? :dunno:
САЩ си е фаворит номер 1 с голяма преднина, но без Къри и Леброн ми се виждат уязвими, защото не виждам лидера, който да поведе отбора в критичен момент. Имат силни индивидуалности, но шоу няма да има, по-скоро ще печелят грозно и с тройки, а не както сме свикнали. Ще видим де, дано ме опровергаят и да не се стига до сензации. :helpless:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 18:28


испанците не трябва да се подценяват, Наваро (36), Пау Гасол (36), Калдерон (34), Фернандес (31), Марк Гасол (31), Родригес (30), Лиул (28), верно играят от 100 години, но още са си класа.

Все пак Гасол на 35 направи един от най-силните си сезони в НБА с Булс, а на 36 го взимат Сан Антонио Спърс :-D

Но са си амортизирани де, но топ 3 със сигурност - САЩ, Испания, Франция

Мен са ми интересни австралийците, могат да стигнат далеч, но да видим.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 20:46


Я кажете Литва и Сърбия как са като сила. А гърците защо ги няма?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 20:58


Сърбите са ми антипатични, а Теодосич едвам го дишам. Литовците винаги са ми били слабост, дано направят нещо. Гърците не успяха да се класират, имат временна криза от няколко години насам.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 21:17


bai Momchil написа:
Я кажете Литва и Сърбия как са като сила. А гърците защо ги няма?


Макс 3-4 мсто.

Гърците са зле.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 21:17


Diavolo написа:
Франция имат много силен отбор и според мен са фаворити за сребърните медали освен ако не срещнат американците на полуфинал. :-) Писнало ми е до гуша от Испания и по подобие на футболния им отбор се надявам на пълен провал, но едва ли ще стане. Все пак този отбор не е ли вече много дърт, тия имена ги гледам вече 20 години по световните площадки? :dunno:
САЩ си е фаворит номер 1 с голяма преднина, но без Къри и Леброн ми се виждат уязвими, защото не виждам лидера, който да поведе отбора в критичен момент. Имат силни индивидуалности, но шоу няма да има, по-скоро ще печелят грозно и с тройки, а не както сме свикнали. Ще видим де, дано ме опровергаят и да не се стига до сензации. :helpless:


Дюрант ще е лидерът.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 21:18


Само Барнс с куфарите е излишен. Можеше вместо него да вземат един Дръмънд например.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 21:40


Vendome написа:
Само Барнс с куфарите е излишен. Можеше вместо него да вземат един Дръмънд например.


Барнс му стига да направи 3-4 тройки от бенча ....:)
Дръмънд трудно би влязъл при ДеАндре и Къзинс


Последна промяна Balleta на 17.07.2016 21:45, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 21:55


Бе сигурно тъп въпрос, ама от години не съм в час с европейския баскет. Какво става с Турция? Не бяха ли сила по едно време? Лигата им беше също силна години наред...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 22:02


SUBXERO написа:
Бе сигурно тъп въпрос, ама от години не съм в час с европейския баскет. Какво става с Турция? Не бяха ли сила по едно време? Лигата им беше също силна години наред...


Няма място за всички под слънцето!!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 22:03


Balleta написа:
Vendome написа:
Само Барнс с куфарите е излишен. Можеше вместо него да вземат един Дръмънд например.


Барнс му стига да направи 3-4 тройки от бенча ....:)
Дръмънд трудно би влязъл при ДеАндре и Къзинс


Барнс може да вкара 3-4 тройки само на някой слабак. Двама бигмен са малко.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   17.07.2016 22:08


SUBXERO написа:
Бе сигурно тъп въпрос, ама от години не съм в час с европейския баскет. Какво става с Турция? Не бяха ли сила по едно време? Лигата им беше също силна години наред...


До преди 2-3 години бяха, после леко западнаха макар че имат силно представяне в НБА с Кантер, Ашик, Илясова, Тюркоглу до миналия сезон. имат и вътрешни играчи, абе по едно време бяха в топ 5


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   18.07.2016 12:05


Швава просто квотите за ОИ са малко.
Нали трябва да има представители от всички континенти... Така и с волейбола, където не успяха да се класират Сърбия, България и Германия ама ще гледаме Мексико например :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   18.07.2016 12:40


Diavolo написа:
Швава просто квотите за ОИ са малко.
Нали трябва да има представители от всички континенти... Така и с волейбола, където не успяха да се класират Сърбия, България и Германия ама ще гледаме Мексико например :)

Бе то това ми е ясно. Квотите за Олимипиадите винаги са били тесни. Просто се сетих и попитах. Я хвана да гледам нещо от Рио, я не, така че надали ще ми липсват. :-D

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.07.2016 07:44


Имам някакво чувство, че Щатите няма да вземат златото.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.07.2016 13:58


TheExorcist написа:
Имам някакво чувство, че Щатите няма да вземат златото.


Коуч 'К' взима титлата за довиждане ..... жалко, че доста се отказаха, верно че липсва типичния лидер, но класа много, щеше да е хубаво и Ръс да беше в Рио


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.07.2016 18:30


Дюрант ще е лидерът. Реално, в един мач всичко може да стане, но освен Испания не виждам кой може да ги бие.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.07.2016 18:37


Vendome написа:
Дюрант ще е лидерът. Реално, в един мач всичко може да стане, но освен Испания не виждам кой може да ги бие.



Дюрант няма качества на лидер, нито Мело ...в едно ОКС Уестбрук е повече лидер от Дюрант. Бътлър става за лидер, ама той едва ли ще е титуляр.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 120 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг