Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 21.02.2020 11:32



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S16W20 - 13.02/19.02.2017] Купа на ПМЛ (1/4 финали)<> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3941
Отговори с цитат
Мнение  <> [S16W20 - 13.02/19.02.2017] Купа на ПМЛ (1/4 финали)<>   |   13.02.2017 18:51




-S16W20- Купа на ПМЛ, 1/4 финали (13.02/19.02.2017)<>
Купа на ПМЛ (1/4 финали)
————————————————————————————————————————————————————————————
[16207001]VALIANT KNIGHTS - ARLITO[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[16207002]CRAZY BAND - NEW MERSEY RAZORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[16207003]PRIMUS MAXIMUS - EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[16207004]DUNE WARRIORS - UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Контроли
————————————————————————————————————————————————————————————
[16209005]REAL GREEN - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10221 | Германия
10322 | Италия
10523 | Франция
10624 | Холандия
10825 | Италия-ІІ
11026 | Испания-ІІ

20427 | Испания
20728 | Англия-ІІ
21229 | Турция
21330 | Португалия
21531 | Мексико
21632 | Белгия
21733 | Швейцария
21834 | Гърция
21935 | Аржентина
22236 | Австрия
22537 | Англия-ІІІ
22638 | Англия-ІV

32739 | Шотландия
33040 | Колумбия
33141 | Полша
33242 | Чехия
33343 | Сърбия
33444 | Уругвай


> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ<>
10221 | Германия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Херта Берлин - Байерн Мюнхен
[C - 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург
[H - 18:30] 10203 | Кьолн - Шалке
[C - 16:30] 10204 | Майнц - Вердер Бремен
[H - 16:30] 10205 | Борусия Гладбах - РБ Лайпциг
[C - 19:30] 10206 | Хамбургер - Фрайбург
[C - 16:30] 10207 | Айнтрахт Франкфурт - Инголщат
[C - 16:30] 10208 | Хофенхайм - Дармщат

10322 | Италия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:00] 10301 | Киево - Наполи
[H - 21:45] 10302 | Милан - Фиорентина
[H - 19:00] 10303 | Рома - Торино
[H - 13:30] 10304 | Болоня - Интер
[C - 21:45] 10305 | Емполи - Лацио
[H - 16:00] 10306 | Удинезе - Сасуоло
[H - 16:00] 10307 | Пескара - Дженоа
[C - 19:00] 10308 | Аталанта - Кротоне
[H - 16:00] 10309 | Сампдория - Каляри

10523 | Франция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 10501 | Каен - Лил
[H - 22:00] 10502 | Пари Сен Жермен - Тулуза
[H - 18:00] 10503 | Монпелие - Сент Етиен
[C - 21:00] 10504 | Лориен - Ница
[H - 18:00] 10505 | Лион - Дижон
[C - 18:00] 10506 | Марсилия - Рен
[C - 21:00] 10507 | Анже - Нанси
[H - 16:00] 10508 | Бордо - Гинган
[C - 21:00] 10509 | Мец - Нант

10624 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:45] 10601 | ПСВ Айндховен - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 10602 | Витес - Аякс
[C - 21:45] 10603 | Утрехт - ПЕК Цволе
[H - 17:45] 10604 | АДО Ден Хааг - Фейенорд
[H - 13:30] 10605 | Вилем ІІ - АЗ Алкмаар
[C - 20:45] 10606 | Хераклес - Екселсиор Ротердам
[H - 15:30] 10607 | Спарта Ротердам - Грьонинген
[C - 19:30] 10608 | Твенте - Хееренвеен

10825 | Италия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:00] 10801 | Специя - Трапани
[C - 16:00] 10802 | Карпи - Бреша
[C - 16:00] 10803 | Бари - Тернана
[C - 16:00] 10804 | Перуджа - Виртус Ентела
[H - 16:00] 10805 | Пиза - Фрозиноне
[C - 16:00] 10806 | Салернитана - Чезена
[C - 16:00] 10807 | Виченца - Асколи
[C - 16:00] 10808 | Читадела - Авелино
[C - 16:00] 10809 | Про Верчели - Беневенто

11026 | Испания-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 11001 | Леванте - Кордоба
[H - 19:00] 11002 | Овиедо - Хетафе
[C - 19:00] 11003 | Химнастик Тарагона - Нумансия
[H - 21:00] 11004 | Алкоркон - Сарагоса
[H - 19:00] 11005 | Райо Валекано - Мирандес
[C - 21:00] 11006 | Жирона - Майорка
[C - 19:00] 11007 | Тенерифе - Алмерия
[H - 13:00] 11008 | Уеска - Севиля Б
[C - 17:00] 11009 | УКАМ Мурсия - Валядолид
[H - 17:00] 11010 | Кадис - Реус


20427 | Испания
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 20401 | Реал Сосиедад - Виляреал
[C - 17:15] 20402 | Реал Мадрид - Еспаньол
[H - 17:15] 20403 | Валенсия - Атлетик Билбао
[H - 21:45] 20404 | Барселона - Леганес
[C - 21:45] 20405 | Севиля - Ейбар
[H - 19:30] 20406 | Селта - Осасуна
[C - 19:30] 20407 | Ла Коруня - Алавес

20728 | Англия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 20701 | Ипсуич - Лийдс
[C - 17:00] 20702 | Нотингам Форест - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 20703 | Бирмингам - Куинс ПР
[C - 17:00] 20704 | Бъртън - Норич
[C - 17:00] 20705 | Барнзли - Брайтън
[C - 17:00] 20706 | Кардиф - Родъръм
[C - 17:00] 20707 | Уигън - Престън

21229 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 21201 | Бешикташ - Акхисар Беледие
[H - 14:00] 21202 | Фенербахче - Касъмпаша
[H - 12:00] 21203 | Генчлербирлиги - Коняспор
[C - 18:00] 21204 | Ризеспор - Галатасарай
[H - 14:30] 21205 | Аданаспор - Османлъспор

21330 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:15] 21301 | Брага - Бенфика
[C - 22:30] 21302 | Спортинг Лисабон - Рио Аве
[H - 20:00] 21303 | Белененсес - Витория Гимараеш
[C - 18:00] 21304 | Морейрензе - Ещорил
[C - 18:00] 21305 | Шавеш - Арока
[H - 18:00] 21306 | Пасош Ферейра - Витория Сетубал
[C - 20:15] 21307 | Фейрензе - Боависта

21531 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:00] 21501 | УНАМ Пумас - Тихуана
[H - 05:06] 21502 | Чивас Гуадалахара - Клуб Америка
[H - 03:00] 21503 | Монтерей - Пачука
[H - 05:00] 21504 | Некакса - Керетаро
[H - 03:00] 21505 | Морелия Монаркас - Толука
[H - 03:06] 21506 | Леон - Сантос Лагуна
[H - 01:00] 21507 | Крус Асул - Атлас

21632 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 21601 | Остенде - Андерлехт
[H - 15:30] 21602 | Стандард Лиеж - АА Гент
[H - 21:00] 21603 | РК Генк - Спортинг Шарльороа
[C - 21:30] 21604 | Золте Варегем - Сент Трюиден
[C - 19:00] 21605 | Мехелен - Локерен
[C - 21:00] 21606 | Ойпен - Кортрийк
[C - 21:00] 21607 | Eксел Мускрон - Ваасланд Беверен

21733 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 21701 | Йънг Бойс - Санкт Гален
[C - 18:45] 21702 | Люцерн - Тюн
[H - 17:00] 21703 | Грасхопър - Сион
[H - 14:45] 21704 | Базел - Лозана
[H - 14:45] 21705 | Вадуц - Лугано

21834 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21801 | АЕК Атина - Олимпиакос Пирея
[C - 19:30] 21802 | Астерас Триполис - Панатинайкос
[H - 15:00] 21803 | Паниониос - Ираклис
[H - 17:15] 21804 | ПАОК Солун - Верия
[H - 17:15] 21805 | Панетоликос - Платаниас
[C - 17:15] 21806 | ПАС Янина - Керкира

21935 | Аржентина - <отложен>
---------------------------------------------------------------------------
[H - 23:00] 21901 | Расинг Клуб - Ланус
[H - 23:00] 21902 | Велес Сарсфийлд - Естудиантес ЛП
[H - 23:00] 21903 | Росарио Сентрал - Годой Крус
[H - 23:00] 21904 | Сан Лоренсо - Белграно
[H - 23:00] 21905 | Атлетико Тукуман - Сармиенто
[H - 23:00] 21906 | Патронато - Арсенал Саранди
[H - 23:00] 21907 | Дефенса и Хустисия - Нюелс Олд Бойс
[H - 23:00] 21908 | Ривър Плейт - Унион Санта Фе
[H - 23:00] 21909 | Талерес Кордоба - Индепендиенте
[H - 23:00] 21910 | Химнасия ЛП - Килмес
[H - 23:00] 21911 | Темперлей - Тигре Виктория
[H - 23:00] 21912 | Банфийлд - Бока Хуниорс
[H - 23:00] 21913 | Алдосиви - Атлетико Рафаела
[H - 23:00] 21914 | Колон - Олимпо
[H - 23:00] 21915 | Сан Мартин СХ - Уракан Валенсия


22236 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:30] 22201 | Рапид Виена - Адмира Вакер
[H - 17:30] 22202 | Рийд - РБ Залцбург
[C - 17:00] 22203 | Щурм Грац - Аустрия Виена
[C - 19:30] 22204 | Матерсбург - Волфсбергер
[C - 19:30] 22205 | Алтах - Санкт Пьолтен

22537 | Англия-ІІІ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22501 | Брадфорд - Болтън
[C - 17:00] 22502 | Рочдейл - Чарлтън
[C - 17:00] 22503 | Уолсол - Питърбъро
[C - 17:00] 22504 | Ковънтри - Джилингам
[C - 17:00] 22505 | Шефилд Юнайтед - Скънторп
[C - 17:00] 22506 | Милтън Кийнс Донс - Флийтууд
[C - 17:00] 22507 | Честърфийлд - Бери
[C - 17:00] 22508 | Суиндън - Олдъм

22638 | Англия-ІV
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22601 | Блякпул - Крю Александра
[C - 17:00] 22602 | Акрингтън - Колчестър
[C - 17:00] 22603 | Донкастър - Лутън
[C - 17:00] 22604 | Хартлипул - Плимут
[C - 17:00] 22605 | Барнет - Портсмут
[C - 17:00] 22606 | Уикъмб - Карлайл
[C - 17:00] 22607 | Лейтън Ориент - Нотс Каунти
[C - 17:00] 22608 | Кeмбридж Юнайтед - Нюпорт


32739 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32701 | Селтик - Мъдъруел
[C - 17:00] 32702 | Хартс - Инвърнес КТ
[C - 17:00] 32703 | Рос Каунти - Сейнт Джонстън
[H - 15:00] 32704 | Килмарнък - Абърдийн
[C - 17:00] 32705 | Партик Тисъл - Хамилтън
[H - 17:15] 32706 | Дънди ФК - Рейнджърс

33040 | Колумбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 03:00] 33001 | Депортес Толима - Атлетико Насионал
[H - 03:00] 33002 | Индеп. Меделин - Онсе Калдас
[H - 22:00] 33003 | Агилас Дорадас - Милонариос
[C - 23:00] 33004 | Депортиво Кали - Кортолуа
[H - 01:00] 33005 | Санта Фе - Атлетико Уила
[C - 21:00] 33006 | Патриотас - ФК Тигрес

33141 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:00] 33101 | Легия Варшава - Рух Хожув
[C - 21:30] 33102 | Пяст Гливице - Лех Познан
[H - 16:30] 33103 | Краковия - Погон Шчечин
[C - 19:00] 33104 | Шльонск Вроцлав - Висла Краков
[C - 16:30] 33105 | Корона Келце - Висла Плок

33242 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:30] 33201 | Спарта Прага - Бохемианс 1905
[C - 19:45] 33202 | Виктория Пилзен - Прибрам
[C - 16:30] 33203 | Словачко - Яблонец
[C - 17:30] 33204 | Славия Прага - Височина Ихлава
[C - 16:30] 33205 | Теплице - Збройовка Бърно
[H - 15:00] 33206 | Карвина - Млада Болеслав

33343 | Сърбия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:00] 33301 | Рад Белград - Партизан
[H - 15:00] 33302 | Спартак Суботица - Войводина
[C - 16:00] 33303 | Цървена звезда - Нови Пазар
[C - 18:00] 33304 | Чукарички - Явор Иваница
[H - 18:00] 33305 | Металац ГМ - Радник Сурдулица

33444 | Уругвай
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 33401 | Ривър Плейт - Уондърърс
[H - 22:00] 33402 | Суд Америка - Дефенсор Спортинг
[C - 22:00] 33403 | Данубио - Феникс
[C - 22:00] 33404 | Хувентуд ЛП - Рампла Хуниорс
[H - 22:00] 33405 | Серо - Ел Танке Сисли
[H - 01:00] 33406 | Пласа Колония - Насионал Монтевидео


40000 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:30] 41401 | Локомотив ГО - Ботев Пловдив (България)
[C - 17:00] 42402 | Силкеборг - Хорсенс (Дания)
[C - 17:00] 42503 | Порт Вейл - Бристол Роувърс (Англия-ІІІ)
[C - 17:00] 42504 | Саутенд - Нортхямптън (Англия-ІІІ)
[C - 17:00] 42505 | Шрозбъри - АФК Уимбълдън (Англия-ІІІ)
[C - 17:00] 42606 | Екзитър - Стивънидж (Англия-ІV)
[C - 17:00] 42607 | Гримзби - Мансфийлд (Англия-ІV)
[C - 17:00] 42608 | Кроули - Моркамб (Англия-ІV)
[C - 17:00] 42609 | Челтнъм - Йоувил (Англия-ІV)
[C - 16:00] 42910 | Стад Брест - Льо Авър (Франция-ІІ)
[C - 22:00] 43411 | Расинг Монтевидео - Ливърпул Монтевидео (Уругвай)
[C - 17:00] 43512 | Гейтсхед - Форест Грийн (Англия-V)

50000 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:30] 51101 | Карлсруе - Унион Берлин (Германия-ІІ)
[H - 14:30] 51102 | Арминия Билефелд - Санкт Паули (Германия-ІІ)
[H - 14:30] 51103 | Динамо Дрезден - Хановер (Германия-ІІ)
[H - 15:00] 51404 | Славия София - Лудогорец (България)
[H - 12:30] 51405 | Черно море - ЦСКА-София (България)
[H - 14:30] 52406 | ФК Копенхаген - Брьондби (Дания)
[H - 19:00] 52407 | Мидтиланд - Виборг (Дания)
[H - 17:00] 52408 | Орхус ГФ - Олборг (Дания)
[H - 22:15] 53009 | Ла Екидад - Америка Кали (Колумбия)
[H - 15:00] 53210 | Храдец Кралове - Дукла Прага (Чехия)
[H - 20:00] 53611 | Астра Гюргево - Виторул Костанца (Румъния)
[H - 17:30] 53612 | Пандури - Конкордия Кяжна (Румъния)
[H - 15:30] 53713 | МВВ Маастрихт - ФК Айндховен (Холандия-ІІ)
[H - 23:00] 53814 | Сан Луис Кильота - Евертън (Чили)
[H - 01:00] 53815 | Коло Коло - О'Хигинс (Чили)
[H - 17:00] 53816 | Антофагаста - Унив. Консепсион (Чили)
[H - 16:00] 53917 | Осиек - Риека (Хърватия)
[H - 18:00] 53918 | РНК Сплит - Хайдук Сплит (Хърватия)
[H - 18:30] 54419 | Злате Моравце - Ружомберок (Словакия)
[H - 20:15] 54620 | Апоел Хайфа - Апоел Беер Шева (Израел)
[H - 19:00] 54621 | Ашкелон - Макаби Петах Тиква (Израел)
[H - 16:00] 54722 | АЕК Ларнака - Омония Никозия (Кипър)
[H - 18:00] 54723 | Анортозис - Етникос Ахна (Кипър)
[H - 16:00] 54724 | Аполон Лимасол - Кармиотица (Кипър)

<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ

» ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница "Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница "Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница "Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки С5:С12.
<>


Последна промяна Mandor на 14.02.2017 20:59, променена общо 3 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг