Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:27



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
<> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <> 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   03.05.2017 06:59


alexbg написа:
Е защо така с лошо в края на сезона?!?
Я се вземи в ръце... И пусни гласуванията за гол/спасяване на сезона (аз това мислех, че ще прочета като видях, че си писал тук)!!!
:-P :-P :handshake:

Нищо лошо не съм казал - в организационно отношение липсата на Мейджъра не се усеща по абсолютно никакъв начин; всъщност, организацията е по-добра от минали години и няма смисъл той да бъде молен да се връща по тази линия. На някои той им липсва и си го казват, на мен не ми липсва и не виждам защо да не си го кажа.
Анкетите за гол и избивка на сезона ще пусна в началото на идната седмица - засега гласувайте във все още активните тазседмични анкети за гол и избивка на изминалия кръг.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   03.05.2017 08:16


По темата. И аз не мисля, че Мейджъра липсва. Поредно доказателство, че няма незаменими хора.
За съжаление оттеглянето му от каквито и да било ръководни функции в ПМЛ дойде прекалено късно и с това уби ентусиазма на много хора преди това, които имаха желание за играта. Най-пресния пример за това е, че дори един Мениджърски съвет не може да заработи като хората, защото на хората не им се занимава с друго освен да си пуснат прогнозите.

Въпреки, че догодина е възможно да сме с 1-2 отбора по-малко. Смятам, че играта ще продължи да я има и все още има достатъчно чар в нея.

Огромен респект към Мандора, който почти сам изнесе на гръб цялата организация. Мандоре, не е зле да си намериш помощници да те отменят от време на време. Ето го Шифтъра отдавна напира да помага повече. :-P


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   03.05.2017 09:14


falkenbach написа:
По темата. И аз не мисля, че Мейджъра липсва. Поредно доказателство, че няма незаменими хора.
За съжаление оттеглянето му от каквито и да било ръководни функции в ПМЛ дойде прекалено късно и с това уби ентусиазма на много хора преди това, които имаха желание за играта. Най-пресния пример за това е, че дори един Мениджърски съвет не може да заработи като хората, защото на хората не им се занимава с друго освен да си пуснат прогнозите.

Въпреки, че догодина е възможно да сме с 1-2 отбора по-малко. Смятам, че играта ще продължи да я има и все още има достатъчно чар в нея.

Огромен респект към Мандора, който почти сам изнесе на гръб цялата организация. Мандоре, не е зле да си намериш помощници да те отменят от време на време. Ето го Шифтъра отдавна напира да помага повече. :-P


Не искам да карам никого да помага насила. Шифтъра имаше желание да помага, но в момента, в който му изпратих файла за лайвскора да го погледне и повече не се обади.

Би било добре, ако още един двама души се наемат да помагат с организацията, но това изисква жертва на малко лично време през уикендите, което не е толкова лесно да се направи. Тази година Швабата свърши страхотна работа по файловете за лайвскора и времето за обработка се съкрати драстично. Стига да има желание, другото не е проблем.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   03.05.2017 11:19


Mandor написа:
Не искам да карам никого да помага насила. Шифтъра имаше желание да помага, но в момента, в който му изпратих файла за лайвскора да го погледне и повече не се обади.


Някой май се е скатал нещо :-P


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   03.05.2017 13:01


Като отворихме думата за помощ, към новия лайвскор-файл има и упътване за работа с него, което умишлено написах с най-малки подробности, с цел да го направя лесносмилаемо и за незапознати с материята. Има само някои неща, които разработих на по-късен етап, те не са описани вътре, но ще ги допълня. В момента подготвям няколко нови неща за следващия сезон и като свърша ще вкарам всичко наведнъж.

Надявам се все пак да се намерят няколко човека, които да се въртят с Мандора, понеже колкото и да са опростени операциите по поддръжка на файла, един кръг изисква доста време, което под чертата си е кажи-речи цял уикенд и си говорим само за лайвскора. Към това се прибавя и цялата подготовка от седмицата плюс допълнителни организационни дейности. За сам човек в продължение на осем месеца в годината е честно казано на границата с непосилното. За което още веднъж респект за Мандора за безупречната работа!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S16W29] ПМЛ 'A' лига, XXII кръг + ПМЛ 'Б' лига, Финален плейоф (FT) <>   |   06.05.2017 09:22


И тук поздравявам Мускетарите за титлата и стабилността, но най-вече Мандора за организацията. Евала наистина, само който е организирал знае за какво става въпрос. Надявам се на някоя ПМЛ среща и лично аз ще те почерпя минимум бира, две-три :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг