Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:49



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Предложения по темата 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Предложения по темата   |   21.09.2016 16:00


Тъй като темата на Стюърт е заключена, пускам нова тема с предложения. Ако той или някой друг правомощен сметне за необходимо, нека я премести по преценка някъде другаде.

Предлагам в темата "Правилник" да се качват само правила, решения и т.н. заключителни разпоредби.

Всички съхранени през тези години дискусии и кореспонденции под каквато и да е форма (ПМЛ, Дир, Скайп...) според мене е по-добре да се извадят на показ в отделна тема.

Дали темата ще се казва "Архивите са живи" или по друг начин, е второстепенно. По-важното е да се отдели сухото вещество от суроватката. В противен случай ми се струва, че ще стане тежко за внимателно четене и бързо усвояване.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложения по темата   |   21.09.2016 16:24


Лично моят замисъл е това да е един вид временен подфорум, докато не приключим окончателно с всичко. Сиреч, когато имаме готов цялостен Правилник, той ще бъде на видно място както във форума, така и в сайта (както си е и в момента).

Що се отнася до старите кореспонденции, те изобщо не са толкова малко, колкото вероятно си мислиш. Още днес ще прехвърля някои неща тук, за да видиш за какво става дума. Да, много неща са в суров вид. Но има и такива, по които още преди години е постигнат някакъв консенсус, но за жалост никога не са видели бял свят. Мен лично ми се иска всичко това да се извади на показ и ако някой прояви интерес да коментира, да добавя, до променя, да се посмее, ако щеш - ами нека заповяда.

Освен това имаме кажи-речи цяла година. Така че ако някой иска да чете всичко внимателно, време според мен има.

Но както и да е, нека прехвърля първо някои работи тука и ако наистина стане прекалено тежко, няма проблем да се промени.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг