Автор |
Съобщение |
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ Сезон ХVІ (2016/2017) - КАЛЕНДАР | 11.09.2016 11:02
Състезателен календар:---------------------------------------------------------------------------------------------- [S16W01 - 05.09-11.09.2016] ПМЛ Купа - [01] - ПМЛ Суперкупа (финал) + Контролни срещи [S16W02 - 12.09-18.09.2016] ПМЛ Шампионат - [01] - ПМЛ "А" лига (І кръг) [S16W03 - 19.09-25.09.2016] ПМЛ Шампионат - [02] - ПМЛ "А" лига (ІІ кръг) + ПМЛ "Б" лига (І кръг) [S16W04 - 26.09-02.10.2016] ПМЛ Шампионат - [03] - ПМЛ "А" лига (ІІІ кръг) + ПМЛ "Б" лига (ІІ кръг) [--XX-- - 03.10-09.10.2016] - почивна седмица - [S16W05 - 10.10-16.10.2016] ПМЛ Шампионат - [04] - ПМЛ "А" лига (ІV кръг) + ПМЛ "Б" лига (ІІІ кръг) [S16W06 - 17.10-23.10.2016] ПМЛ Шампионат - [05] - ПМЛ "А" лига (V кръг) + ПМЛ "Б" лига (ІV кръг) [S16W07 - 24.10-30.10.2016] ПМЛ Шампионат - [06] - ПМЛ "А" лига (VІ кръг) + ПМЛ "Б" лига (V кръг) [S16W08 - 31.10-06.11.2016] ПМЛ Шампионат - [07] - ПМЛ "А" лига (VІІ кръг) + ПМЛ "Б" лига (VI кръг) [--XX-- - 07.11-13.11.2016] - почивна седмица - [S16W09 - 14.11-20.11.2016] ПМЛ Шампионат - [08] - ПМЛ "А" лига (VІІІ кръг) + ПМЛ "Б" лига (VII кръг) [S16W10 - 21.11-27.11.2016] ПМЛ Шампионат - [09] - ПМЛ "А" лига (IX кръг) + ПМЛ "Б" лига (VIII кръг) [S16W11 - 28.11-04.12.2016] ПМЛ Шампионат - [10] - ПМЛ "А" лига (X кръг) + ПМЛ "Б" лига (ІX кръг) [S16W12 - 05.12-11.12.2016] ПМЛ Шампионат - [11] - ПМЛ "А" лига (XI кръг) + ПМЛ "Б" лига (X кръг) [S16W13 - 12.12-18.12.2016] ПМЛ Шампионат - [12] - ПМЛ "А" лига (XII кръг) + ПМЛ "Б" лига (XI кръг) [--XX-- - 19.12-25.12.2016] - зимна пауза - [--XX-- - 26.12-01.01.2017] - зимна пауза - [S16W14 - 02.01-08.01.2017] ПМЛ Купа - [02] - Купа на ПМЛ (Предварителен кръг, първи срещи) [S16W15 - 09.01-15.01.2017] ПМЛ Купа - [03] - Купа на ПМЛ (Предварителен кръг, реванши) [S16W16 - 16.01-22.01.2017] ПМЛ Шампионат - [13] - ПМЛ "А" лига (XIII кръг) + ПМЛ "Б" лига (ХІІ кръг) [S16W17 - 23.01-29.01.2017] ПМЛ Купа - [04] - Купа на ПМЛ (1/8 финали, първи срещи) [S16W18 - 30.01-05.02.2017] ПМЛ Купа - [05] - Купа на ПМЛ (1/8 финали, реванши) [S16W19 - 06.02-12.02.2017] ПМЛ Шампионат - [14] - ПМЛ "А" лига (XIV кръг) + ПМЛ "Б" лига (ХІІI кръг) [S16W20 - 13.02-19.02.2017] ПМЛ Купа - [06] - Купа на ПМЛ (1/4 финали) [S16W21 - 20.02-26.02.2017] ПМЛ Шампионат - [15] - ПМЛ "А" лига (XV кръг) + ПМЛ "Б" лига (ХIV кръг) [S16W22 - 27.02-05.03.2017] ПМЛ Шампионат - [16] - ПМЛ "А" лига (XVI кръг) + ПМЛ "Б" лига (ХV кръг) [S16W23 - 06.03-12.03.2017] ПМЛ Шампионат - [17] - ПМЛ "А" лига (XVII кръг) + ПМЛ "Б" лига (ХVI кръг) [S16W24 - 13.03-19.03.2017] ПМЛ Шампионат - [18] - ПМЛ "А" лига (XVIII кръг) + ПМЛ "Б" лига (Плейофи 1) [--XX-- - 20.03-26.03.2017] - почивна седмица - [S16W25 - 27.03-02.04.2017] ПМЛ Шампионат - [19] - ПМЛ "А" лига (XIX кръг) + ПМЛ "Б" лига (Плейофи 1, реванши) [S16W26 - 03.04-09.04.2017] ПМЛ Купа - [07] - Купа на ПМЛ (1/2 финали) [S16W27 - 10.04-16.04.2017] ПМЛ Шампионат - [20] - ПМЛ "А" лига (XX кръг) + ПМЛ "Б" лига (Плейофи 2) [S16W28 - 17.04-23.04.2017] ПМЛ Шампионат - [21] - ПМЛ "А" лига (XXI кръг) + ПМЛ "Б" лига (Плейофи 2, реванши) [S16W29 - 24.04-30.04.2017] ПМЛ Шампионат - [22] - ПМЛ "А" лига (XXII кръг) + ПМЛ "Б" лига (Финален плейоф) [S16W30 - 01.05-07.05.2017] ПМЛ Шампионат - [23] - ПМЛ Баражи (първи срещи) [S16W31 - 08.05-14.05.2017] ПМЛ Шампионат - [24] - ПМЛ Баражи (реванши) [S16W32 - 15.05-21.05.2017] ПМЛ Купа - [08] - Купа на ПМЛ (финал) [--XX-- - 22.05-28.05.2017] (резервна дата - Купа) ----------------------------------------------------------------------------------------------
Последна промяна Anfield на 29.05.2017 22:24, променена общо 3 пъти
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ 'А' ЛИГА (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:03
ПРОГРАМА: ПМЛ 'А' лига - сезон ХVI (2016/2017)
◊ І кръг (12.09/18.09.2016) -------------------------------------------------------------------- LES MOUSQUETAIRES - NEW MERSEY RAZORS RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - БАЛКАНСКИ МЕЧОК THE MUMMIES - КРИВА НИВА THUG SLUGS - DUNE WARRIORS THE THRACIAN ORPHICS - VALIANT KNIGHTS UNDERGROUND - ARLITO -------------------------------------------------------------------- ◊ ІІ кръг (19.09/25.09.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - ARLITO VALIANT KNIGHTS - UNDERGROUND DUNE WARRIORS - THE THRACIAN ORPHICS КРИВА НИВА - THUG SLUGS БАЛКАНСКИ МЕЧОК - THE MUMMIES LES MOUSQUETAIRES - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ -------------------------------------------------------------------- ◊ ІІІ кръг (26.09/02.10.2016) -------------------------------------------------------------------- RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES - LES MOUSQUETAIRES THUG SLUGS - БАЛКАНСКИ МЕЧОК THE THRACIAN ORPHICS - КРИВА НИВА UNDERGROUND - DUNE WARRIORS ARLITO - VALIANT KNIGHTS -------------------------------------------------------------------- ◊ ІV кръг (10.10/16.10.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - VALIANT KNIGHTS DUNE WARRIORS - ARLITO КРИВА НИВА - UNDERGROUND БАЛКАНСКИ МЕЧОК - THE THRACIAN ORPHICS LES MOUSQUETAIRES - THUG SLUGS RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - THE MUMMIES --------------------------------------------------------------------
◊ V кръг (17.10/23.10.2016) -------------------------------------------------------------------- THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS THUG SLUGS - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ THE THRACIAN ORPHICS - LES MOUSQUETAIRES UNDERGROUND - БАЛКАНСКИ МЕЧОК ARLITO - КРИВА НИВА VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS -------------------------------------------------------------------- ◊ VІ кръг (24.10/30.10.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - DUNE WARRIORS КРИВА НИВА - VALIANT KNIGHTS БАЛКАНСКИ МЕЧОК - ARLITO LES MOUSQUETAIRES - UNDERGROUND RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - THE THRACIAN ORPHICS THE MUMMIES - THUG SLUGS -------------------------------------------------------------------- ◊ VІІ кръг (31.10/06.11.2016) -------------------------------------------------------------------- THUG SLUGS - NEW MERSEY RAZORS THE THRACIAN ORPHICS - THE MUMMIES UNDERGROUND - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ ARLITO - LES MOUSQUETAIRES VALIANT KNIGHTS - БАЛКАНСКИ МЕЧОК DUNE WARRIORS - КРИВА НИВА --------------------------------------------------------------------
◊ VІІІ кръг (14.11/20.11.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - КРИВА НИВА БАЛКАНСКИ МЕЧОК - DUNE WARRIORS LES MOUSQUETAIRES - VALIANT KNIGHTS RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - ARLITO THE MUMMIES - UNDERGROUND THUG SLUGS - THE THRACIAN ORPHICS --------------------------------------------------------------------
◊ ІХ кръг (21.11/27.11.2016) -------------------------------------------------------------------- THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS UNDERGROUND - THUG SLUGS ARLITO - THE MUMMIES VALIANT KNIGHTS - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ DUNE WARRIORS - LES MOUSQUETAIRES КРИВА НИВА - БАЛКАНСКИ МЕЧОК --------------------------------------------------------------------
◊ Х кръг (28.11/04.12.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - БАЛКАНСКИ МЕЧОК LES MOUSQUETAIRES - КРИВА НИВА RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - DUNE WARRIORS THE MUMMIES - VALIANT KNIGHTS THUG SLUGS - ARLITO THE THRACIAN ORPHICS - UNDERGROUND --------------------------------------------------------------------
◊ ХІ кръг (05.12/11.12.2016) -------------------------------------------------------------------- UNDERGROUND - NEW MERSEY RAZORS ARLITO - THE THRACIAN ORPHICS VALIANT KNIGHTS - THUG SLUGS DUNE WARRIORS - THE MUMMIES КРИВА НИВА - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ БАЛКАНСКИ МЕЧОК - LES MOUSQUETAIRES --------------------------------------------------------------------
◊ ХІІ кръг (12.12/18.12.2016) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - LES MOUSQUETAIRES БАЛКАНСКИ МЕЧОК - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ КРИВА НИВА - THE MUMMIES DUNE WARRIORS - THUG SLUGS VALIANT KNIGHTS - THE THRACIAN ORPHICS ARLITO - UNDERGROUND --------------------------------------------------------------------
◊ ХІІІ кръг (16.01/22.01.2017) -------------------------------------------------------------------- ARLITO - NEW MERSEY RAZORS UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTS THE THRACIAN ORPHICS - DUNE WARRIORS THUG SLUGS - КРИВА НИВА THE MUMMIES - БАЛКАНСКИ МЕЧОК RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - LES MOUSQUETAIRES --------------------------------------------------------------------
◊ ХІV кръг (06.02/12.02.2017) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ LES MOUSQUETAIRES - THE MUMMIES БАЛКАНСКИ МЕЧОК - THUG SLUGS КРИВА НИВА - THE THRACIAN ORPHICS DUNE WARRIORS - UNDERGROUND VALIANT KNIGHTS - ARLITO --------------------------------------------------------------------
◊ ХV кръг (20.02/26.02.2017) -------------------------------------------------------------------- VALIANT KNIGHTS - NEW MERSEY RAZORS ARLITO - DUNE WARRIORS UNDERGROUND - КРИВА НИВА THE THRACIAN ORPHICS - БАЛКАНСКИ МЕЧОК THUG SLUGS - LES MOUSQUETAIRES THE MUMMIES - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ --------------------------------------------------------------------
◊ ХVІ кръг (27.02/05.03.2017) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIES RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - THUG SLUGS LES MOUSQUETAIRES - THE THRACIAN ORPHICS БАЛКАНСКИ МЕЧОК - UNDERGROUND КРИВА НИВА - ARLITO DUNE WARRIORS - VALIANT KNIGHTS --------------------------------------------------------------------
◊ ХVІІ кръг (06.03/12.03.2017) -------------------------------------------------------------------- DUNE WARRIORS - NEW MERSEY RAZORS VALIANT KNIGHTS - КРИВА НИВА ARLITO - БАЛКАНСКИ МЕЧОК UNDERGROUND - LES MOUSQUETAIRES THE THRACIAN ORPHICS - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ THUG SLUGS - THE MUMMIES --------------------------------------------------------------------
◊ ХVІІІ кръг (13.03/19.03.2017) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - THUG SLUGS THE MUMMIES - THE THRACIAN ORPHICS RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - UNDERGROUND LES MOUSQUETAIRES - ARLITO БАЛКАНСКИ МЕЧОК - VALIANT KNIGHTS КРИВА НИВА - DUNE WARRIORS --------------------------------------------------------------------
◊ ХІХ кръг (27.03/02.04.2017) -------------------------------------------------------------------- КРИВА НИВА - NEW MERSEY RAZORS DUNE WARRIORS - БАЛКАНСКИ МЕЧОК VALIANT KNIGHTS - LES MOUSQUETAIRES ARLITO - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ UNDERGROUND - THE MUMMIES THE THRACIAN ORPHICS - THUG SLUGS --------------------------------------------------------------------
◊ ХХ кръг (10.04/16.04.2017) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - THE THRACIAN ORPHICS THUG SLUGS - UNDERGROUND THE MUMMIES - ARLITO RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - VALIANT KNIGHTS LES MOUSQUETAIRES - DUNE WARRIORS БАЛКАНСКИ МЕЧОК - КРИВА НИВА --------------------------------------------------------------------
◊ ХХІ кръг (17.04/23.04.2017) -------------------------------------------------------------------- БАЛКАНСКИ МЕЧОК - NEW MERSEY RAZORS КРИВА НИВА - LES MOUSQUETAIRES DUNE WARRIORS - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ VALIANT KNIGHTS - THE MUMMIES ARLITO - THUG SLUGS UNDERGROUND - THE THRACIAN ORPHICS --------------------------------------------------------------------
◊ ХХІІ кръг (24.04/30.04.2017) -------------------------------------------------------------------- NEW MERSEY RAZORS - UNDERGROUND THE THRACIAN ORPHICS - ARLITO THUG SLUGS - VALIANT KNIGHTS THE MUMMIES - DUNE WARRIORS RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - КРИВА НИВА LES MOUSQUETAIRES - БАЛКАНСКИ МЕЧОК --------------------------------------------------------------------
Забележка: Федерацията си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна Mandor на 18.12.2016 23:58, променена общо 6 пъти
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ 'Б' ЛИГА (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:05
ПРОГРАМА: ПМЛ 'Б' лига - сезон ХVI (2016/2017)
◊ І кръг (19.09/25.09.2016) -------------------------------------------------------------------- CRAZY BAND - THE CURSED EXTREME ZOMBIES - СИНЯТА ЛАВИНА AIR FORCE - DEMBA BOYZ REAL GREEN - PRIMUS MAXIMUS CDLM BLUE POWER - почива -------------------------------------------------------------------- ◊ ІІ кръг (26.09/02.10.2016) -------------------------------------------------------------------- CRAZY BAND - EXTREME ZOMBIES PRIMUS MAXIMUS - CDLM BLUE POWER <анулиран> DEMBA BOYZ - REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА - AIR FORCE THE CURSED - почива -------------------------------------------------------------------- ◊ ІII кръг (10.10/16.10.2016) -------------------------------------------------------------------- CDLM BLUE POWER - DEMBA BOYZ <анулиран> EXTREME ZOMBIES - THE CURSED AIR FORCE - CRAZY BAND REAL GREEN - СИНЯТА ЛАВИНА PRIMUS MAXIMUS - почивa --------------------------------------------------------------------
◊ IV кръг (17.10/23.10.2016) -------------------------------------------------------------------- СИНЯТА ЛАВИНА - CDLM BLUE POWER <анулиран> CRAZY BAND - REAL GREEN EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE THE CURSED - PRIMUS MAXIMUS DEMBA BOYZ - почива -------------------------------------------------------------------- ◊ V кръг (24.10/30.10.2016) -------------------------------------------------------------------- REAL GREEN - EXTREME ZOMBIES PRIMUS MAXIMUS - DEMBA BOYZ AIR FORCE - THE CURSED СИНЯТА ЛАВИНА - CRAZY BAND - контрола -------------------------------------------------------------------- ◊ VІ кръг (31.10/06.11.2016) -------------------------------------------------------------------- THE CURSED - DEMBA BOYZ СИНЯТА ЛАВИНА - PRIMUS MAXIMUS AIR FORCE - REAL GREEN EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND - контрола --------------------------------------------------------------------
◊ VІІ кръг (14.11/20.11.2016) -------------------------------------------------------------------- REAL GREEN - THE CURSED PRIMUS MAXIMUS - CRAZY BAND DEMBA BOYZ - СИНЯТА ЛАВИНА EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE - контрола --------------------------------------------------------------------
◊ VIII кръг (21.11/27.11.2016) -------------------------------------------------------------------- THE CURSED - СИНЯТА ЛАВИНА CRAZY BAND - DEMBA BOYZ EXTREME ZOMBIES - PRIMUS MAXIMUS REAL GREEN - AIR FORCE - контрола --------------------------------------------------------------------
◊ IХ кръг (28.11/04.12.2016) -------------------------------------------------------------------- DEMBA BOYZ - EXTREME ZOMBIES СИНЯТА ЛАВИНА - CRAZY BAND PRIMUS MAXIMUS - AIR FORCE REAL GREEN - THE CURSED - контрола --------------------------------------------------------------------
◊ Х кръг (05.12/11.12.2016) -------------------------------------------------------------------- THE CURSED - CRAZY BAND СИНЯТА ЛАВИНА - EXTREME ZOMBIES DEMBA BOYZ - AIR FORCE PRIMUS MAXIMUS - REAL GREEN --------------------------------------------------------------------
◊ ХІ кръг (12.12/18.12.2016) -------------------------------------------------------------------- EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND REAL GREEN - DEMBA BOYZ AIR FORCE - СИНЯТА ЛАВИНА PRIMUS MAXIMUS - THE CURSED --------------------------------------------------------------------
◊ ХІІ кръг (16.01/22.01.2017) -------------------------------------------------------------------- DEMBA BOYZ - PRIMUS MAXIMUS THE CURSED - EXTREME ZOMBIES CRAZY BAND - AIR FORCE СИНЯТА ЛАВИНА - REAL GREEN --------------------------------------------------------------------
◊ ХІII кръг (06.02/12.02.2017) -------------------------------------------------------------------- REAL GREEN - CRAZY BAND AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES PRIMUS MAXIMUS - СИНЯТА ЛАВИНА DEMBA BOYZ - THE CURSED --------------------------------------------------------------------
◊ ХIV кръг (20.02/26.02.2017) -------------------------------------------------------------------- EXTREME ZOMBIES - REAL GREEN THE CURSED - AIR FORCE СИНЯТА ЛАВИНА - DEMBA BOYZ CRAZY BAND - PRIMUS MAXIMUS --------------------------------------------------------------------
◊ ХV кръг (27.02/05.03.2017) -------------------------------------------------------------------- REAL GREEN - AIR FORCE СИНЯТА ЛАВИНА - THE CURSED DEMBA BOYZ - CRAZY BAND PRIMUS MAXIMUS - EXTREME ZOMBIES --------------------------------------------------------------------
◊ ХVІ кръг (06.03/12.03.2017) -------------------------------------------------------------------- THE CURSED - REAL GREEN AIR FORCE - PRIMUS MAXIMUS CRAZY BAND - СИНЯТА ЛАВИНА EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ --------------------------------------------------------------------
◊ Плейофи, I кръг (13.03/19.03.2017) -------------------------------------------------------------------- CRAZY BAND - THE CURSED AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES DEMBA BOYZ - PRIMUS MAXIMUS СИНЯТА ЛАВИНА - почива --------------------------------------------------------------------
◊ Плейофи, I кръг - реванши (27.03/02.04.2017) -------------------------------------------------------------------- THE CURSED - CRAZY BAND EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE PRIMUS MAXIMUS - DEMBA BOYZ СИНЯТА ЛАВИНА - почива --------------------------------------------------------------------
◊ Плейофи, II кръг (10.04/16.04.2017) -------------------------------------------------------------------- CRAZY BAND - EXTREME ZOMBIES PRIMUS MAXIMUS - СИНЯТА ЛАВИНА --------------------------------------------------------------------
◊ Плейофи, II кръг - реванши (17.04/23.04.2017) -------------------------------------------------------------------- EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND СИНЯТА ЛАВИНА - PRIMUS MAXIMUS --------------------------------------------------------------------
◊ Плейофи, финал (24.04/30.04.2017) -------------------------------------------------------------------- СИНЯТА ЛАВИНА - CRAZY BAND --------------------------------------------------------------------
Забележка: Федерацията си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна Mandor на 24.04.2017 19:52, променена общо 10 пъти
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ Баражи (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:11
ПРОГРАМА: ПМЛ Баражи - сезон ХVI (2016/2017)
Финали, първи срещи (01.05/07.05.2017) A11 - Победител плейоф-финал А10 - Загубил плейоф-финал
Финали, реванши (08.05/14.05.2017) Победител плейоф-финал - A11 Загубил плейоф-финал - А10
Забележка: Федерацията си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна Mandor на 19.12.2016 00:19, променена общо 2 пъти
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
Купа на ПМЛ (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:13
ПРОГРАМА: Купа на ПМЛ - сезон ХVI (2016/2017)
Предварителен кръг, първи срещи (02.01/08.01.2017) LES MOUSQUETAIRES - КРИВА НИВА VALIANT KNIGHTS - DEMBA BOYZ REAL GREEN - БАЛКАНСКИ МЕЧОК THE CURSED - THUG SLUGS
Предварителен кръг, реванши (09.01-15.01.2017) КРИВА НИВА - LES MOUSQUETAIRES DEMBA BOYZ - VALIANT KNIGHTS БАЛКАНСКИ МЕЧОК - REAL GREEN THUG SLUGS - THE CURSED
1/8-финали, първи срещи (23.01-29.01.2017) AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES VALIANT KNIGHTS - THE THRACIAN ORPHICS PRIMUS MAXIMUS - СИНЯТА ЛАВИНА RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ - UNDERGROUND LES MOUSQUETAIRES - ARLITO NEW MERSEY RAZORS - REAL GREEN CRAZY BAND - THE MUMMIES DUNE WARRIORS - THUG SLUGS
1/8-финали, реванши (30.01-05.02.2017) EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE THE THRACIAN ORPHICS - VALIANT KNIGHTS СИНЯТА ЛАВИНА - PRIMUS MAXIMUS UNDERGROUND - RED OR DEAD-СЕПАРАТИСТ ARLITO - LES MOUSQUETAIRES REAL GREEN - NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES - CRAZY BAND THUG SLUGS - DUNE WARRIORS
1/4-финали (2017) (13.02-19.02.2017) VALIANT KNIGHTS - ARLITO CRAZY BAND - NEW MERSEY RAZORS PRIMUS MAXIMUS - EXTREME ZOMBIES DUNE WARRIORS - UNDERGROUND
1/2-финали (2017) (03.04-09.04.2017) DUNE WARRIORS - CRAZY BAND EXTREME ZOMBIES - VALIANT KNIGHTS
Финал (15.05/21.05.2017) на неутрален терен DUNE WARRIORS - VALIANT KNIGHTS
Забележка: Федерацията си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна Mandor на 14.04.2017 22:45, променена общо 8 пъти
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ Суперкупа 2016 - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:17
ПРОГРАМА: ПМЛ Суперкупа 2016
Финал (05.09/11.09.2016) THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES (на неутрален терен)
Забележка: Федерацията си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
ПМЛ Шампионска лига (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:18
|
  |
|
|
PMLeague
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Регистриран на: 01.06.2012 17:54 Мнения: 3907
|
Приятелски мачове и турнири (2016/2017) - ПРОГРАМА | 11.09.2016 11:30
ПРОГРАМА: Приятелски мачове и турнири (2016/2017)Контролни срещи, І седмица (05.09/11.09.2016)LES MOUSQUETAIRES - REAL GREENTHUG SLUGS - RED OR DEADСИНЯТА ЛАВИНА - THE THRACIAN ORPHICSКонтролни срещи, ІІ седмица (12.09/18.09.2016)- Забележка: За уговаряне и анонсиране на контролни срещи и приятелски турнири използвайте > тази тема <
|
  |
|
|