Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:50



Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Алпийски ски 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Алпийски ски   |   24.02.2018 17:09


Diavolo написа:
Гледа ли състезанието? Не си. Гледай.
Изключително близък полуфинал с Австрия, който се реши в третия рън, където норвежката се препъна малко преди края, а водеше. Иначе ставаше 2-2, а норвежците имаха по-бързите две времена. И знаеш, че в подобен тип спорт логика няма много, много.
Иначе и на мен швейцарците ми бяха фаворити и се изкефих как намачкаха австрийците. И да скрит фаворит са, имаха бърз и хомогенен отбор. Победих франсетата за бронза с Уорли и Пинторо, световните шампиони. Когато един отбор вземе бронз няма как да не се причисли към фаворитите, а в случая аз съм писал 'скрит'



Уорли откога е заплха в слалома ???

Иначче под скрит фаворит се разбира отбор, който е такъв и е заплаха още преди да започне състезанието - Норвегия никога не са били такъв, дори с Нина.

Сега какво е станало после няма значение, в смисъл малко ти е кофти изразяването, не друго .... предполагам заради крастата "Норвегия" :-D

Все тая, идеятя е, че състезанието си е ОК, но никой не иска да участва - може би, защото е отборно и ако нямаш добри съотборници си обречен и е безсмислено (нещо, като наш Григор в Дейвиса), а може бо защото този ивент е за забава в СК и дори не носи точки и никой не му обръща внимание.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Алпийски ски   |   24.02.2018 17:32


Това не беше типичен слалом. А и Уорли загуби само един двубой.
Ами не знам като разглеждах съставия предварително видях, че Норге имат шанс и те го потвърдиха с карането си.
Познах и че Швейцария ще спечели. Но очаквах шведите да бият още на 1/4 финала австрийците.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг