Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:49



Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр. 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 15:27


Balleta написа:
Vendome написа:
По повод течата за допинга, норвежките "астматици" кога ще ги подпукат или те са от нашия лагер и проблем няма?



има съмнения ли ...???

....те в Норвегия пеша не ходят, придвижват се на ски ..ако се сещаш :laugh:


Ахахаха, горното не пречи да зобат ли? Поръчали са 6000 дози от лекарство за астматици /сумарно повече от поръчките на следващите три държави/. Почти всичките им спортисти се водят астматици и се друсат с въпросното лекарство, което подпомага дишането.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 16:30


Vendome написа:
Balleta написа:
Vendome написа:
По повод течата за допинга, норвежките "астматици" кога ще ги подпукат или те са от нашия лагер и проблем няма?



има съмнения ли ...???

....те в Норвегия пеша не ходят, придвижват се на ски ..ако се сещаш :laugh:


Ахахаха, горното не пречи да зобат ли? Поръчали са 6000 дози от лекарство за астматици /сумарно повече от поръчките на следващите три държави/. Почти всичките им спортисти се водят астматици и се друсат с въпросното лекарство, което подпомага дишането.



аз питах напълно сериозно въпреки 3-те въпросителни, които съм сложил ... примерно за ей такъв отговор с тия 6000 дози.

Идеят беше, че без да има никакви драми или съмнения или дори да се говори, го изръси малко в стил Тенисфен, според мен за да дразниш Девола.

Това, че всички зобят, не променя факта, че двете най-големи легенди в бягането и при мъжете и при жените са норвежци - Бьорн Дели и Марит, макар последната да не е много "женствена" и изобщо не ми е любимка за ралика от легендата Дели.

С две думи, който си го може си го може, като китайците в дайвинга, холандците при кънките, американците в плуването и така нататък. Въпрос на приоритет на спорт .... другото е ясно, да не забравяме, че немската и руската лаборатория са едни от най-могъщите в допинга, какво им пречи да "произведат" ски бегач ...

Щото си фен на Райха та затова :laugh: Примерно в твоя стил, Девола без причина може да каже (не че не го е правил хиляди пъти) че Далмайер е надрузана до шия .... примерно той така говореше и за симпатягата Нойнер без особени факти или причини ... просто щото много биеше :laugh:

П.П. Това за астмата е интересно, ако наистина е истина .... едни забременяват жени, други взимат хапчета за астма, трети мелдоний е така, тя и Серена бе болна от нещо


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 19:43


Хаха това за астмата е от много години. Специално тези медикаменти не са от забранените, така че не нарушават правилника. Просто медиите и сайтовете си измислят разни такива глупости, за да им пишат разни хейтъри под статиите. Всичко е легално и няма никакъв проблем, но се преекспонира заради руснаците.
Фуркад също е ''астматик'', това прави ли го по-малко велик?
Това за астмата го наложиха норвежци и шведи преди 20 години някъде, но сега отново се разшумя покрай руснаците. Германия в мъжкия биатлон при великото им поколение преди 15/20 години видяха от ски бегачите и те се регистрираха като астматици.
Допинга помага, но медал не дава. Или го можеш или не.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 19:44


Само че норвежци и немци мачкат и за СК, а не като руснаците да избухнат масово и силно съмнително само на един форум, а преди и след това - тотална нула.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 20:34


Дяволе, защитаваш едни мошеници за сметка на други. Ключовата дума е мошеници.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   13.02.2018 00:03


Досега гледах само репортажи, изобщо не ми е удобно времето. Даже и откриването не гледах и ще си го гледам на запис, затова ням да чета коментари. Иначе тоя Фуркад пак ги отвя в биатлона. Много е добър просто. Но иначе въпреки, че ще задмине Крал Бьорндален по светобни шампионати, НИКОГА няма да е велик, колкото него, защото King of Biathlon му води отчайващо по титли от световни първенсттва и Олимпийски такива! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   13.02.2018 01:34


Diavolo написа:
bai Momchil написа:
Абе, забелязохте ли сайта им колко им е зле. Някой линкове не работят. На кърлинга се опитах да намеря мачове, класирания - нищо.

:dunno:


кучеядци!! :dunno: :uuu:
от 2 ч. се опитвам да отворя едни класирания от квалификациите на бабуните и изобщо не ми зарежда. Сайта не работи изглежда или аз имам някакъв проблем?! :outofspace:
Такова чудо досега не съм виждал.

И някакъв нововирус се вихри, дано не се разболеят фаворитите. Няма хокей, няма топ звезди от Русия, дано поне останалите са здрави.


http://corner.dir.bg/winter-olympics/news.php?id=26875256

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   13.02.2018 04:51


Хах, да, четох за това. Горкото кученце.
Кажи ми що за урод трябва да си, за да отглеждаш ферми за кучета за прясно месо? :dunno: :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 02:06


Аргх, аве на зимните игри няма чак толкова много спортове и дисциплини, защо правят така, че да се засичат 4 спорта по едно и също време. :uuu:
Сега имаме алпийски ски, фигурно пързаляне, халфпайп мъже финал и кърлинг.
Яд ме е, че фигурното ще е на запис заради шибаните ски, само да имат късмет да не дадат всичките групи, ще им разкатя мамичката на мейла. :besnyo:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 03:33


Diavolo написа:
Хах, да, четох за това. Горкото кученце.
Кажи ми що за урод трябва да си, за да отглеждаш ферми за кучета за прясно месо? :dunno: :uuu:


Аз се чудя какво ли си мисли някой арабин като те види да ядеш свинско. Или някой индиец като те види да нагъваш телешко :dunno:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 14:44


Аве хиксе говорим за най-добрия приятел на човека, за какви свине и крави ми говориш. Кучето никога няма да те предаде и винаги ще ти е верен. Знаеш ли колко кучета спасяват човешки животи и пр. Това отделно от всичко останало.
Ти ми говориш за прасета дето се въргалят в кочината и безмозъчни телета дето преживят с тревица.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 14:50


Diavolo написа:
Аве хиксе говорим за най-добрия приятел на човека, за какви свине и крави ми говориш. Кучето никога няма да те предаде и винаги ще ти е верен. Знаеш ли колко кучета спасяват човешки животи и пр. Това отделно от всичко останало.
Ти ми говориш за прасета дето се въргалят в кочината и безмозъчни телета дето преживят с тревица.


Кравата е свещено животно за индусите, иди им обясни как била просто тревопасно.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 14:57


Знам разбира се, ама аз не съм индиец нито кореец и ще си ги наричам както си искам. За мен това е меко казано извратено... :-|


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 15:04


Diavolo написа:
Знам разбира се, ама аз не съм индиец нито кореец и ще си ги наричам както си искам. За мен това е меко казано извратено... :-|


Т.е. просто твое субективно мнение. Различни култури, различни възгледи и ценности.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 15:07


Не само мое, на всеки некореец. В Корея предполагам също изпозлват кучетата при полицейски акции и по планините да спасяват заровени от лавини хора. А после сигурно за благодарност хапват кученцето.
бегай, че ми се повръща. :-(


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 15:15


Vendome написа:
Diavolo написа:
Знам разбира се, ама аз не съм индиец нито кореец и ще си ги наричам както си искам. За мен това е меко казано извратено... :-|


Т.е. просто твое субективно мнение. Различни култури, различни възгледи и ценности.


Естествено че си е негово субективно мнение, ама а нема нужда някой си дето бил много еволюирал да идва да му държи сметка как щял да вика на корейци, пакистанци или марсианци.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 17:31


Diavolo написа:
Аве хиксе говорим за най-добрия приятел на човека, за какви свине и крави ми говориш. Кучето никога няма да те предаде и винаги ще ти е верен. Знаеш ли колко кучета спасяват човешки животи и пр. Това отделно от всичко останало.
Ти ми говориш за прасета дето се въргалят в кочината и безмозъчни телета дето преживят с тревица.


Не мога да повярвам, че трябва да ги обясняваш тези неща, то просто е алогично, направо си е комън сенс! :-o

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 17:51


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Аве хиксе говорим за най-добрия приятел на човека, за какви свине и крави ми говориш. Кучето никога няма да те предаде и винаги ще ти е верен. Знаеш ли колко кучета спасяват човешки животи и пр. Това отделно от всичко останало.
Ти ми говориш за прасета дето се въргалят в кочината и безмозъчни телета дето преживят с тревица.


..... то просто е алогично, направо си е комън сенс! :-o


този израз обаче е тотално нелогичен :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 17:56


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Аве хиксе говорим за най-добрия приятел на човека, за какви свине и крави ми говориш. Кучето никога няма да те предаде и винаги ще ти е верен. Знаеш ли колко кучета спасяват човешки животи и пр. Това отделно от всичко останало.
Ти ми говориш за прасета дето се въргалят в кочината и безмозъчни телета дето преживят с тревица.


..... то просто е алогично, направо си е комън сенс! :-o


този израз обаче е тотално нелогичен :laugh:


Няма логика да се сравняват прасета с кучета. То е комън сенс да не се спори по този въпрос. Може би така звучи логично.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   14.02.2018 18:04


Това е логично за културите с европейски корен. Не си ли чел Шпенглер.или Тофлър?

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг