Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:44



Отговори на тема  [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр. 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 20:00


Balleta написа:
Зимни Олимпийски Игри 2018 - Пьонгчанг, Южна Корея
Летни Олимпийски Игри 2020 - Токио, Япония
Зимни Олимпийски игри 2022 - Пекин, Китай


Азия, Азия, Азия - 4-и години няма мърдане оттам, тая част на света става все по богата и все по могъща. Днес двете Кореи дори излязоха под общ флаг :whistle:

Пекин за 14 години 2 Олимпиади ....


Ей затова най-много мразим китайци, после патки и лебеди и накрая вегани.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 20:13


Абе, забелязохте ли сайта им колко им е зле. Някой линкове не работят. На кърлинга се опитах да намеря мачове, класирания - нищо.

:dunno:

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 20:18


Balleta написа:
Vendome написа:
По принцип Олимпиадите са на умиране. В следващите години за тях ще се натискат все повече главно т.нар. авторитарни държави. Ама и това е до време.


е как реши, че са на умиране ?

След Япония, при Летните все пак идват Париж и Лос Анджелис.

Следващите Зимни пък би трябвало да са в Европа, единствените интересуващи се извън Европа са Япония / Сапоро (няма как да и дадат две Олимпиада за такъв кратък период) и Канада/Калгари.


Гледам колко много държави се отказват, вкл. и заради местни референдуми. Олимпиадите станаха твърде скъпи и засягат много екологични проблеми. При това положение не може да се проявява до безкрай.

_________________
Изображение


 
(Real Green)

Регистриран на: 18.08.2012 08:06
Мнения: 2144
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 21:12


От повече от час сайта е в някаква поддръжка и не работи :(


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 22:15


Balleta написа:
Diavolo написа:
Напротив писал съм го много пъти, в Сочи щях да колабирам покрай нея, виж темите и пр.
Меко казано я обожавам. Знаеш, че фигурното ми е топ любим спорт, тук не го коментирам или изключително рядко, защото няма фенове. На други места пиша :)


това хубаво, ама най-любим значи по любим и от Серена, Линдзи, Кайса, Марит и всички знайни и незнайни други :-D :cheers:


Серина, Ю На и Марит са ми на едно ниво, Кайса е доста след тях ;)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 22:19


bai Momchil написа:
Абе, забелязохте ли сайта им колко им е зле. Някой линкове не работят. На кърлинга се опитах да намеря мачове, класирания - нищо.

:dunno:


кучеядци!! :dunno: :uuu:
от 2 ч. се опитвам да отворя едни класирания от квалификациите на бабуните и изобщо не ми зарежда. Сайта не работи изглежда или аз имам някакъв проблем?! :outofspace:
Такова чудо досега не съм виждал.

И някакъв нововирус се вихри, дано не се разболеят фаворитите. Няма хокей, няма топ звезди от Русия, дано поне останалите са здрави.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 23:17


Diavolo написа:
bai Momchil написа:
Абе, забелязохте ли сайта им колко им е зле. Някой линкове не работят. На кърлинга се опитах да намеря мачове, класирания - нищо.

:dunno:


кучеядци!! :dunno: :uuu:
от 2 ч. се опитвам да отворя едни класирания от квалификациите на бабуните и изобщо не ми зарежда. Сайта не работи изглежда или аз имам някакъв проблем?! .....


Пробвай NBC

http://results.nbcolympics.com/freestyle-skiing/womens-moguls/qualification/1793429

http://results.nbcolympics.com/freestyle-skiing/mens-moguls/qualification/1793446


Последна промяна Balleta на 09.02.2018 23:18, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   09.02.2018 23:18


Diavolo написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
Напротив писал съм го много пъти, в Сочи щях да колабирам покрай нея, виж темите и пр.
Меко казано я обожавам. Знаеш, че фигурното ми е топ любим спорт, тук не го коментирам или изключително рядко, защото няма фенове. На други места пиша :)


това хубаво, ама най-любим значи по любим и от Серена, Линдзи, Кайса, Марит и всички знайни и незнайни други :-D :cheers:


Серина, Ю На и Марит са ми на едно ниво, Кайса е доста след тях ;)



а Линдзи къде е ???


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 05:27


Опа, забравил съм я без да искам в бързината.
Значи: Серина, Линдзи, Марит и Ю На :moufan:
Без да подреждам. Сега тениса ми е супер любим спорт и може би една идея Серина е над всички, но всичките са ми еднакво на сърцето и съм се радвал и страдал с тях.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 16:45


няма такъв сайт, като NBCOlympics, може да гледаш абсолютно всички, във всеки спосрт - на живо и на запис :outofspace: :dance: :ura:


...и всякаква актуална информация, великани, почти толкова добри, колкото Спортал :laugh:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 17:03


Стига с този расизъм, в тази тема :uuu:

Аз не съм фен на зимните спортове, но може да погледам някой хокеен мач. Последните 2 пъти САЩ бяха отстранени от Канада и не спечелиха заслужения си златен медал. Дано този път да го вземат. Особено ме е яд преди 8 години как САЩ загубиха в продълженията.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 17:22


А в коя тема позволяваш расизъм?


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 17:46


Доколкото разбрах пещерняшката балканщина (която еволюиралите хора обиколили малко свят я осмиват) не трябва да си показва носа извън "Виртуална Кръчма". Не бяха ли това правилата на форума?

За какви "кучеядци" става въпрос - тези, дето са произвели колата, която карам ли :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 17:53


Hiksa написа:
Доколкото разбрах пещерняшката балканщина (която еволюиралите хора обиколили малко свят я осмиват) не трябва да си показва носа извън "Виртуална Кръчма". Не бяха ли това правилата на форума?

За какви "кучеядци" става въпрос - тези, дето са произвели колата, която карам ли :wave:



това, че караш КИА или Хюндай не променя факта, че в Корея отгледжат кучета за ..... месо, както и не променя факта, че са топ ъф дъ топ на технологично ново ..

А и Девола, като изявен хейтър :laugh: обича да слага епитети за щяло и нещяло, иначе е добро момче :-D


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 18:46


Diavolo написа:
Опа, забравил съм я без да искам в бързината.
Значи: Серина, Линдзи, Марит и Ю На :moufan:
Без да подреждам. Сега тениса ми е супер любим спорт и може би една идея Серина е над всички, но всичките са ми еднакво на сърцето и съм се радвал и страдал с тях.


Халепче титанче :-D

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   10.02.2018 21:10


Hiksa написа:
Доколкото разбрах пещерняшката балканщина (която еволюиралите хора обиколили малко свят я осмиват) не трябва да си показва носа извън "Виртуална Кръчма". Не бяха ли това правилата на форума?

За какви "кучеядци" става въпрос - тези, дето са произвели колата, която карам ли :wave:


Аз пък доколкото разбрах теб никой не те е назначил за морална полиция на форума. И на мен не ми е приятно да ти чета глупостите в повечето теми, ама си трая щото не ми е работа да определям кой къде да пише.

"еволюиралите хора, обиколили малко свят" :rofl: :rofl: :rofl:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   11.02.2018 00:23


Vendome написа:
Diavolo написа:
Опа, забравил съм я без да искам в бързината.
Значи: Серина, Линдзи, Марит и Ю На :moufan:
Без да подреждам. Сега тениса ми е супер любим спорт и може би една идея Серина е над всички, но всичките са ми еднакво на сърцето и съм се радвал и страдал с тях.


Халепче титанче :-D


Не е чак в тази елитна компания, но има бъдеще пред нея, може и да се намърда там. На границата е, Обичам я много и изпаднах в лека депресия след загубения финал от Ботняка, но има още хляб да яде. ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   11.02.2018 00:24


Hiksa написа:
Последните 2 пъти САЩ бяха отстранени от Канада и не спечелиха заслужения си златен медал. Дано този път да го вземат. Особено ме е яд преди 8 години как САЩ загубиха в продълженията.


Ще се постарая да не обиждам много, много корейците. :)
Иначе шанса на щатите е в женския хокей, не знам дали го гледаш, но в определени мачове стават страшни касапници и драми. При мъжете шансът им е нулев.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 09:03


По повод течата за допинга, норвежките "астматици" кога ще ги подпукат или те са от нашия лагер и проблем няма?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Обща тема за коментари - откриване, закриване, общи впечатления и пр.   |   12.02.2018 15:20


Vendome написа:
По повод течата за допинга, норвежките "астматици" кога ще ги подпукат или те са от нашия лагер и проблем няма?



има съмнения ли ...???

....те в Норвегия пеша не ходят, придвижват се на ски ..ако се сещаш :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 89 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг