Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:53



Отговори на тема  [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Фигурно пързаляне - тема за коментари 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   17.02.2018 21:19


Ама аз не казвам, че Ханю е по слаб, а Чен по силен, а само това, че сложна и добре изпълнена програма с много по-трудни елементи и много перфектни скокове може да ти донесе злато заради бонусите, а не некви пируетчета, завъртулки и кълчения ....

Само това казвам, а че япончето е по завършен е ясно на всички ...заслужен негов медал, неоспорим ....


П.П. При 103 в кратката за Чен нещата с тая оценка от волната отиваха на злато, но и според мен, ако имаше 103-104 в кратката нямаше да е толкова отпуснат и непринуден във волната и можеше да не направи 215 .....


Последна промяна Balleta на 17.02.2018 21:20, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   18.02.2018 02:24


Balleta написа:
Ама аз не казвам, че Ханю е по слаб, а Чен по силен, а само това, че сложна и добре изпълнена програма с много по-трудни елементи и много перфектни скокове може да ти донесе злато заради бонусите, а не некви пируетчета, завъртулки и кълчения ....


И да и не. Принципно си прав, да може да му донесе златен медал. :-)
Има си правила и точкуване, по какъв начин ще събираш точките ти си решаваш. Някои скачат, други не могат, всеки намира начин сам за себе си. Аз му се кефя на Ханю най-вече защото е артист. Той е от малкото останали хамелеони. Хави Фернандес е другия. Има я старата школа, има я магията и изкуството, ама ги има и скоковете и сложните комбинации. То няма как и двете, защото виж сега, Нейтън Чен си избира едното за сметка на другото. Когато имаш толкова много четворни имай предвид, че те изразходват страшно много сили и енергия, нямаш време за хореография и композиция, няма място, няма време, не може и двете и от там ти пада и втората оценка - компонентите на програмата. А тя също е много важна когато са изравнени силите.
Яд ме е, че не съм в щатите, там са луди по фигурното и изобщо по спорта, тук страшна некомпетентост по медиите, никакво време и внимание на се обръща на този прекрасен спорт.
Абе Юзу пренаписа историята в един от най-сложните спортове изобщо, а тук почти нулев отзвук за това.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 07:43


Уфф, ще бъда кратък, че от толкова много румба ми се замая главата и отивам за кратък сън. :sleep:
Силна кратка програма, доволен съм. По принцип имам слабост към танците и не се вглеждам горе в ляво, обикновено като свърши танца тогава поглеждам и виждам дали съм бил близко, колко бих дал аз. Ами имахме малки разминавания да си призная, което е добре, а и няма как да няма, този спорт особено пък танците ще си остане винаги повече или по-малко субективен. За мен танците са най-близко до същината този спорт, а да и няма четворни скокове, благодаря за което. :music:

Теса и Скот ме ИЗУМИХА. :-) Какъв хъс, каква отдаденост и винаги търсят надграждането. Знаят, че съдиите предпочитат французите, но отговориха по възможно най-добрия начин с перфектния танц. Румбата е доста сложничка тема за доста от двойките, а те с изпълнението си накараха другите двойки да се червят още повече. Браво! :-) Нов световен рекорд, подобряване с близо 1 точка на старият им рекорд, което не се вижда всеки ден.
Габи и Гийом определено се притесниха от това изпълнение, а и стана беля с рокличката на Габи, ама замаскираха конфузната ситуация, добре че не стана по-голяма беля да бе паднало нещо на леда или да се види нещо, ужас. Абе тия хора по-внимателно да си подбират тоалетите. :dunno: Сгрешиха при туизлите, а веднага след това и при патерна допуснаха груба грешка. Съдиите веднага оцветиха с омразния ми жълт цвят и изведнъж точките им паднаха с близо 1.5 накрая, което означава, че най-вероятно са им намалили нивото на трудност, което вече си е обидно. Нямам идея дали е така ама няма какво друго да е. Уфф, как може значи, как може? :-( И това с роклята и всичко останало, точно на най-важното ти изпълнение.
Но сега поне стана много интересно, защото чисто психологически Теса и Скот вече имат сериозно предимство, вижда се, че французите се поддават на напрежението. Но преднината им на волна е голяма. Не знам какво трябва да направят канадците. Дори да си подобрят собствения рекорд за волна с точка повече (примерно) няма да е достатъчно ако Г/Г не допуснат грешка. Просто такива са тенденциите през сезона. Знаете, че съм фен на Г/Г, но съм фен преди всичко на спорта и честното оценяване. Иска ми се много да дам два златни медала ама няма как да стане. Някой ще е втори. :unsure:
Тръпна да видя стартовия ордер за волната. Много важно е коя двойка ще е първа, защото ще има леко предимство според мен. Поне на олимпийски игри си е така. Това състезание не е като никое друго. То е апотеоза на цял един четиригодишен цикъл.

Битката за бронза ще е свирепа, както и се очакваше. Разликата между третите и осмите е само 3.42 точки, ще е касапница както обичам да казвам. :razor:
Голямата новина е, че руснаците отлетяха от финалната група, което както знаем има значение. Сами са си виновни, допуснаха доста грешчици.
Ако аз бях съдия Шибутани нямаше да са там където са в класирането. Много слаба румба, неубедителни като представяне на програмата, поне според мен, съдиите със сигурност разбират повече.
За сметка на това пак порязаха лекинко Чок и Бейтс. Тъжно е когато се бориш с триглав змей, каквото и да правиш ако другите не паднат на леда нямаш шанс.
Толкоз от мен.
А да, браво и на Пенни Кумс и Николас Бакленд!


Последна промяна Diavolo на 19.02.2018 07:43, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 11:43


Първо за мъжете, после малко за танците (които не съм гледал, а май и няма да гледам):

1. Супер подиум, като състав, като подреждане бих разменил втория и третия, Хави направи може би програмата на живота си, малкото японче с тия недовъртени скокове и грозни приземявания по-скоро не заслужаваше.
2. Скоковете са солта на спортното пързаляне, без тях не може. Само че е важно и качеството на изпълнението им и вписването в програмата (преходи - как влизаш, как излизаш, нарушава ли се ритъма). По този пункт при американците има много какво да се желае. Точките им за компоненти на програмата бяха яко надути. Ако ще си джъмп-бот, поне бъди Боянг Джин - погледнете качеството на неговите скокове и сравнете с американците - затова е справедливо да е преди тях. Те обаче (Нейтън и Винсънт) не трябваше да са 5-и и 6-и, а примерно в десятката. Дори не смятам, че е нужно да се променя системата на оценяване, просто трябва да се мотивират/санкционират съдиите да не надуват втората оценка (и GOE в първата оценка). Най-много четворни скокове ли направи Нейтън? Да. Значи получава най-висока база. Добри ли са му преходите? Средни - значи няма да получава +3 за GOE, a +1 или +2. Компоненти на програмата - около 15-20-о място. Събираме всички тези неща и готово.
3. Да не бъдем черногледи, ако Нейтън и Винсънт работят здраво над липсващите им неща, може с течение на времето да станат приятни за гледане. ОК, никога няма да се пързалят чисто като не особено харесвания от мен Патрик Чан, или да имат експресивността на Юзу или Хави, да не говорим за артисти, разбирай гейове, като Адам, Миша Ге и т.н. Но едно прилично ниво на изпълнение на програмата + запазване/подобряване на техническата сложност само ще допринесат за цялостното развитие на спорта.
4. Жалко за Алиев - падна много лошо в самото начало и изкара докрая със зверски болки и на адреналин. Все пак е преди Коляда, ако не бяха надутите оценки на американците, би било справедливо да е пети.
5. Като цяло - много по-добро представяне на мъжете от Сочи, стана хубаво състезание.
6. Танците - липсва обективно оценяване дори повече отколкото в другите дисциплини, ако не се направят очевадни грешки, нещата изцяло опират до съдиите. Чувал съм, че волната програма на французите е много силна (както и Дяволът отбеляза), не вярвам канадците да се преборят, но стискам палци. Искам италианците или руснаците да са трети, но май ще е някоя от американските двойки - от тях по-малкото зло е да не са the Shib Sibs, които ме дразнят:)
7. Интересните дисциплини свършиха, при жените остава въпроса дали Загитова ще сбърка, ако не сбърка е първа, аз като че ли предпочитам Медведева. Искам Каролина с бронза, тук съм напълно необективен, тя има проблем със скоковете, особено с волната програма, но искам да ѝ надуят вторите оценки неимоверно - тя е последната мохиканка на красивото пързаляне, по-младите (начело с рускините) всички са малко или много ботове. Другите кандидатки за подиум са канадките, американките и Каори Сакамото, донякъде третата рускиня.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 13:37


Ооо, аз не съм против четворните, няма как да изчезнат, просто не искам толкова много да влияят на крайната оценка. Значи не искам фигурното да се превръща в спортна гимнастика. И разни пумпали или джъмп ботове както ти ги наричаш да наводнят турнирите, защото най-красивото в този спорт ще се убие. Освен всичко друго е и адски опасно за здравето. Аз Нейтън Чен не го виждам в перспектива. Това момче до 4 г. ще е труп ако не намали рязко темпото.
И аз това обяснявам на Балета, че не е важно само да го скочиш скока, има влизане и излизане от скок, не бива да има големи паузи и подготовки, защото се нарушава композицията т.н. в този ред на мисли.
Все пак аз бях фен на времето на Ягудин и Плюшченко и те цакаха съперниците си освен с всичко друго и най-вече с четворните, само че техните четворни тулупи.
И още нещо. Чен има слаб троен Аксел, това му е ахилесова пета. А аз винаги съм го казвал, ако един фигурист няма качествен троен Аксел не ми го хвалете. :-) Не може жени да го скачат, а мъже да не могат. Обидно е. Обаче за аксела трябва техника и усет и не се отдава на всеки. На Патрик Чан също му е слабото място.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 15:04


И двамата сте яко пристрастни, по точно хейтите яко американците, поради, което оценката ви няма как де е обективна. Чен се провали и сгреши всичко на кратката - логично бе 19. След това изтърбуши всички на волната и логично бе първи - какви завишавания, какви глупости - исторически 6 четворни - първи в историята на фигурното, от тях 5 перфектни с приземяване и заход и всичко.

Логично не спечели заради сакатлъка при първото си изпълнение.

При мъжете много ясно, че скоковете и техничните и трудни изпълнения трябва да се гледат и толерират повече и естествено, че трябва да са чисти, а не насилени - на мъжа не му е силата в грациозни и женствени стойки и чупки и пируетчета, че много джендърско става, аз затова и фигурно мъже единично не обичам много.

Ето снощи бе красота - двойките, където Въртчю и сие ги разбиха с грацияи синхрон - уникални бяха канадците, е това е фигурно. Уникален синхрон.


Деволе не знам за трипъл аксъла на Чен, но Ханю при цялото му величие ахилесовата му пета е ....двоен аксел :yes: :wave: Това защо не го написа по горе ...или ти се изплъзна :laugh: :wave:

Дори при мастърпийса му в кратката програма, където дефакто спечели златото, единствения сгрешен компонент бе - двоен аксел, нещо което жевните правят и на сън :laugh: ...което не значи, че не е най-достоен за златото в Пьонгчан, напротив.

П.П. И да, много добре си спомняк как бълваше за Плюшченко, че правил скокове, които другите не можели и не взел златото, сега не боло важно това ...еееееее, айде малко повече обективност


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 17:49


Юзу няма слабо място и не го казвам защото съм му фен, а защото това е чистата истина.

Балетче, балетче... :-? спри се овреме
Какъв двоен Аксел? Това е обидно, ахахаха, нееее ща падна. :-D Липински???
Айде Стрейнджа да ти разкаже, че от толкова смях ми се наводниха очите и не виждам бутоните... :-D Охх


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 21:19


Никой не отбеляза малшанса с костюма на Габриела Пападакис и откопчаната задна връвка на бюстието и, с която трябваше да изпълни почти целия танц...и въпреки, че определено и повлия, "френската" двойка завърши втора след Въртчу ....


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   19.02.2018 22:05


Balleta написа:
Никой не отбеляза малшанса с костюма на Габриела Пападакис и откопчаната задна връвка на бюстието и, с която трябваше да изпълни почти целия танц...и въпреки, че определено и повлия, "френската" двойка завърши втора след Въртчу ....

това го видях в един сайт, както отдолу някой бе написал за първи път виждам носа на някоя да е по-голем от гърдата и, много голям нос това момиче това повече даже ми направи впечатление :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 02:16


Balleta написа:
Никой не отбеляза малшанса с костюма на Габриела Пападакис и откопчаната задна връвка на бюстието и, с която трябваше да изпълни почти целия танц...и въпреки, че определено и повлия, "френската" двойка завърши втора след Въртчу ....


Явно не си ми чел фермана от танците снощи...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 06:31


Второ олимийско злато за най-добрата танцувална двойка Теса Въртчу и Скат Мойер :rock: :first: :celebrate: :cheers:

:ludnica: :celebrate: :first:


Втори французите Пападакис / Цизерон, които също бяха уникални

Трети америкаците Шиб / Сибс


Е това е, танците са яки .... истнското фигурно ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 06:56


Голяма драма в танците, достойна за холивудски филм. :)
Златния медал се реши от някакви си 0.79 точки.

Пайпър Гилис/Пол Порие
Прекрасни. Заслужен SB.

Пенни Кумс /Николас Баклънд
В краткия танц ми харесаха повече. Туизлите не ми харесаха, пируета никакъв го нямаше, някак си нямаха и достатъчно скорост, абе чисто визуално не ми подействаха.

Кейтлин Уивър/Андрю Поже
Ръцете горе. За пореден път ме разчустваха. Прекрасна двойка, мноого любима. Имаше леки неточности в техническите елементи, но някак си всичко това избледнява.
Заслужено 1 място до тук.

Мадисън Чок/Ивън Бейтс
Лелеле. Излезнаха като агнета на заколение. Нямаше живец, нямаше нищо, за беля и паднаха и то двамата, нещо което се вижда веднъж на високосна. Ужас направо. Прегръщам ги.

Екатерина Боброва/Дмитрий Соловьов
Ну, молодци! Най-доброто изпълнение до тук. Ръцете високо горе. Никакви забележки нямам този път.

Ана Капелини/Лука Ланоте
Ех, слабост са ми. Невероятни артисти на леда, но нещо нямаха настроение тук, нямаше живец. Объркаха и туизлите, общо взето съм леко разочарован от тях.
Най-вероятно и те ще ни напускат след СП в Милано.

Мая и Алекс Шибутани
Гледах ги под лупа, за да се заям за нещо ама не мога. Браво, страхотно изпълнение и заслужено застават временно на върха на класирането. Свръхскоростни туизли!

Габриела Пападакис/Гийом Сисерон
Вълшебство на леда. Няма какво да добавя повече. Най-добрата интерпретация на програмата до тук. Без никакви забележки. Нов чудовищен световен рекорд на волна програма и за общ сбор!
Ами това е положението. Теса и Скот трябва да надминат себе си. И двете двойки са уникални, просто няма как да са на върха и двамата. Това е спорта.

Мадисън Хъбъл/Закари Донахю
Ами ето го ефектът да излезнеш след някой мастодонт поставил рекорд и вдигнал публиката на крака. Това е стар ефект и го има при мъжете, при жените, спортни и танцовите двойки. Ужасен жребий за Мади и Закари.
Ледът още бе горещ след фамозното изпълнение на Габи и Гийом и американците направиха доста грешчици. Много силна кратка програма и разочароваща волна.

Теса Върчу/Скот Мойер
Какви биволски нерви трябва да имаш и какво огромно шампионско сърце, за да изиграеш този танц след като французите бяха вдигнали невъзможно високо летвата.
Канадците подобриха в пъти най-добрата си волна програма, как става това точно на олимпиадата не знам само съдиите знаят, но като се тегли чертата веднага излиза наяве разликата в кратката програма след грешки на французите при туизлите и патерна. Силите и лагерите между двете топ двойки са адски изравнени и не можеш да си позволиш и най-малката грешчица. Много ще се коментира и проблема с ресната на роклята на Габи и т.н. но всичко това вече е минало.
Теса и Скот се обезсмъртиха и можем да ги провъзгласим за най-великата двойка на всички времена. Резултатите го потвърждават.
Теса и Скот спечелиха трети златен медал от ЗОИ, с което се изравняват с Ирина Роднина от СССР и общо 5 медал от ЗОИ за тях, което е абсолютен рекорд в цялата история на този спорт.
Специално при танците на лед изравниха руснаците Оксана Гришчук и Евгени Платов с по 2 златни медала от ЗОИ.

Няма как обаче да подмина съдиите. Искам да попитам как така Теса и Скот подобриха личния си рекорд за волна с 4 точки точно когато трябваше за златния медал. Това не е скок да го скочиш или 100 м. да ги пробягаш. Някои граници в този спорт просто не се преминават освен ако не сме живели в двугодишна конспирация и замъгление нарочно да не ги оценяват с толкова, за да избухнат после на олимпиадата и да изненадат французите. Аз лично съм виждал и по-добра волна от Теса и Скот, както и да е.
Цялостно погледнато може би си заслужиха златния медал, но може би... Не съм убеден напълно обаче след волната на французите, която бе лично според мен доста по-добрата от тази на канадците и като скорост и като пързаляне и като презентация.

Честито на многобройните им фенове, сигурно са много щастливи и с право. Историята на тези ЗОИ за пореден път бе пренаписана. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 06:57


Balleta написа:
Е това е, танците са яки .... истнското фигурно ....


мдам, така си е.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 07:14


Фигурно пързаляне – Танци на лед

1. Теса Върчу и Скот Мойер (Канада)
2. Габриела Пападакис и Гийом Сисерон (Франция)
3. Мая Шибутани и Алекс Шибутани (САЩ)


Невероятна драма и златния медал бе спечелен с разлика от 0.79 точки.
Теса и Скот със световни рекорди в кратката и общата оценка, а Габи и Гийом със световен рекорд във волната програма.
Канадците спечелиха трети златен медал от ЗОИ, с което се изравняват с Ирина Роднина от СССР. Това техния 5 медал от ЗОИ, което е абсолютен рекорд в цялата история на този спорт.
Специално при танците на лед изравниха руснаците Оксана Гришчук и Евгени Платов с по 2 златни медала от ЗОИ.
За французите това бе първи медал от ЗОИ.
Трети Мая и Алекс Шибутани с втори медал за тях от ЗОИ и двата от Пьонгчанг.
* За първи път в историята на ЗОИ, Русия остана без медал.


Последна промяна Diavolo на 20.02.2018 20:18, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 11:04


Можем да закриваме фигурното и олимпиадата:) Жените са ефектни, но скучни, фаворитката ми се бори за бронз, нямам истинско напрежение и очакване, както беше досега.

За танците - страхотна лебедова песен на Теса и Скот - много съм доволен! Не харесвам французите, разликата от кратката програма трябваше да е много по-голяма, факт е, че волната им е по-добра. Гложди ме едно предчувствие как ще печелят всичко в следващите 4-8 години.

Много съм доволен - всички състезания бяха на много високо ниво, хората, които се качиха на подиумите се пързаляха чисто, спечелиха моите фаворити - една от добрите зимни Олимпиади във фигурното. Интересно ми е кой няма да участвува на Световното и какви възможности за нови медалисти ще се отворят.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 11:29


Diavolo написа:
Фигурно пързаляне – Танци на лед

1. Теса Върчу и Скот Мойер (Канада)
2. Габриела Пападакис и Гийом Сисерон (Франция)
3. Мая Шибутани и Алекс Шибутани (САЩ)


Невероятна драма и златния медал бе спечелен с разлика от 0.79 точки.
Теса и Скот със световни рекорди в кратката и общата оценка, а Габи и Гийом със световен рекорд във волната програма.
Канадците спечелиха трети златен медал от ЗОИ, с което се изравняват с Ирина Роднина от СССР. Това техния 5 медал от ЗОИ, което е абсолютен рекорд в цялата история на този спорт.
Специално при танците на лед изравниха руснаците Оксана Гришчук и Евгени Платов с по 2 златни медала от ЗОИ.
За французите това бе първи медал от ЗОИ.
Трети Мая и Алекс Шибутани с втори медал за тях от ЗОИ и двата от Пьонгчанг.

Не съм най-големият спец в този спорт, но тези медали от отборни "надпревари" според мене не би трябвало да имат някаква особена стойност, понеже тези дисциплини са си чист пълнеж (абе от мене ако зависеше щях да ги махна). Не знам защо ги въведоха изобщо (естествено че знам, но това няма нищо общо със спорта).

Затова и няма как да приема за резонен факт това с изравняването на великата Роднина. Нямам нищо против теб, Дяволе, нито против любимците ти, а говоря по принцип. Това е един от спортовете, които бяха тотално опорочени и девалвирани с тези отборни състезания. Отборни състезания си има достатъчно. Тази механична смес от времена и оценки не е никакво отборно съревнование а чиста аритметика и нищо повече. Лисва ѝ дух, липсва ѝ... абе всичко ѝ липсва. Надявам се да го проумеят тези горе в МОК.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 11:51


Стрейндж,
франсетата бяха наказани в кратката, виж оценката за туизлите и обичайната която получават, а им намалиха едно от нивата от 4-то на 3-то. :)
Ти ми кажи дали е нормално танцова двойка да постигне +4 точки на волен танц като същата програма и изпълнение не е била оценявана така през целия сезон :)
И не не са грешали, някъде не, някъде да, но я изиграха перфектно 2 пъти, но сега напомпаха оценките.

за протокола имаме цели 3 десетки за компоненти, нещо което не се вижда всеки ден. 2 за франсетата и 1 за канадците. :)


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 15:05


Добре, аз казвам Теса и Скот да бяха получили 120 точки на волната, а Габи и Гийом - 80 точки на кратката - имаме ли сделка?:)))))))


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 15:13


Деволе, личи ти от 120 километра, че недолюбваш Теса и Скот :yes:

Хъката, мъката, суперлативи уж и после, да ама те не заслужавали, дали им оценка над личното, когато трябвало, бла, бла ...

Ако беше някой твой любимец, като дръпнатото щеше да изригнеш каолко велик бил да нправи лична оценка точно когато му трябва, сега е как така съдиите давали ....


Францетата направиха по слаба кратка програма, а волната беше на кантар, така че напълно заслужено злато за легендите в спорта ..... Бяха сеотказали за година, две поради депресия и сега бум - злато :yes: Тежко преживяха среброто в Сочи ... аман от дръпнати в тоя спорт, било то натурализирани или натурални .... едно време си бяха САЩ, Русия, Германия, сега се изместо отботата на Изток :-D


.... Теса - легенда :rock: :cheers: :celebrate: :first:


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Фигурно пързаляне - тема за коментари   |   20.02.2018 16:22


Balleta написа:
аман от дръпнати в тоя спорт, било то натурализирани или натурални ....

Тъй, тъй...разни Нейтън Чен-овци, Винсънт Жоу-вци и Шибутанита,(не дай си Боже Мираи-та) да ми влизат в шестицата, че и медали да печелят, ама-ха:)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 130 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг