Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:44



Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 07:30


Благодаря ви за отговорите. В края на краищата с плейъра на Евроспорт си намерих това, което искам, а ще го използвам и занапред :-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 10:23


Еее, бравос :-)
Аман от тия стриймове, хората предлагат перфектен продукт за почти никакви пари. Видя, че си заслужава. :-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 11:08


Diavolo написа:
Еее, бравос :-)
Аман от тия стриймове, хората предлагат перфектен продукт за почти никакви пари. Видя, че си заслужава. :-)

Ама чакай малко сега, този плейър нали и той стриймове предлага, или за нещо друго си говорим?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 11:36


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Еее, бравос :-)
Аман от тия стриймове, хората предлагат перфектен продукт за почти никакви пари. Видя, че си заслужава. :-)

Ама чакай малко сега, този плейър нали и той стриймове предлага, или за нещо друго си говорим?


Не, цялата програма на Евроспорт, както и назад, така и лайв предаванията. Тоест върнах и изгледах на запис бягането на Свен Крамер на 5000 метра и олимпийския му рекорд. И естествено хубавото е, че можеш да си местиш и да гледаш това, което те интересува, а не да чакаш цялото предаване. Само не разбрах защо някои неща са ми в сиво и не мога да ги гледам. Иде реч за отминали събития. Но и тука Дявола е точния човек с обяснението :-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 11:40


Diavolo написа:
Еее, бравос :-)
Аман от тия стриймове, хората предлагат перфектен продукт за почти никакви пари. Видя, че си заслужава. :-)


Аз бях забравил въобще за тази опция. А като се сетя как изгубих поне половин час да търся вчера из нета ме е яд направо. Иначе още преди няколко години съм използвал платформата по време на световно ли беше, или мастърс на снукъра, вече не помня, но е много добра опция.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 11:48


goro_levskara написа:
SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Еее, бравос :-)
Аман от тия стриймове, хората предлагат перфектен продукт за почти никакви пари. Видя, че си заслужава. :-)

Ама чакай малко сега, този плейър нали и той стриймове предлага, или за нещо друго си говорим?


Не, цялата програма на Евроспорт, както и назад, така и лайв предаванията. Тоест върнах и изгледах на запис бягането на Свен Крамер на 5000 метра и олимпийския му рекорд. И естествено хубавото е, че можеш да си местиш и да гледаш това, което те интересува, а не да чакаш цялото предаване. Само не разбрах защо някои неща са ми в сиво и не мога да ги гледам. Иде реч за отминали събития. Но и тука Дявола е точния човек с обяснението :-)

Явно ни се разминават разбиранията за понятието стрийм, но както и да е.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 14:15


SUBXERO написа:

Явно ни се разминават разбиранията за понятието стрийм, но както и да е.


Всъщност може би си прав, тъй като аз не използвам тази дума и определено не съм на сто процента сигурен какво и е предназначението макар от повече от 10 години да гледам из нета мачове и всякакъв вид спорт :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 15:00


SUBXERO написа:
goro_levskara написа:
SUBXERO написа:
Ама чакай малко сега, този плейър нали и той стриймове предлага, или за нещо друго си говорим?


Не, цялата програма на Евроспорт, както и назад, така и лайв предаванията. Тоест върнах и изгледах на запис бягането на Свен Крамер на 5000 метра и олимпийския му рекорд. И естествено хубавото е, че можеш да си местиш и да гледаш това, което те интересува, а не да чакаш цялото предаване. Само не разбрах защо някои неща са ми в сиво и не мога да ги гледам. Иде реч за отминали събития. Но и тука Дявола е точния човек с обяснението :-)

Явно ни се разминават разбиранията за понятието стрийм, но както и да е.



. да, чист стрийм си е/ онлайн телевизия :-D


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 15:05


холандците не ги ли закриха тия кънки вече, все те печелят, като видя резултатите от деня :laugh:


Последна промяна juve на 13.02.2018 15:05, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 15:15


juve написа:
холандците не ги ли закриха тия кънки вече, все те печелят, като видя резултатите от деня :laugh:


нещо, като китайците в скоковете на лятната :laugh: спорт за една нация и трохи от време на време за останалите ... :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 18:38


Цитат:
History just repeated itself for one of Great Britain's medal hopefuls at the Winter Olympics.

Speed skater Elise Christie crashed out of the 500-metre short track speed skating event on Tuesday, four years after a similar tumble at the last winter games in Sochi.

Christie cruised through the women's 500-metre quarter-final and semi-final stages at the Gangneung Ice Arena in South Korea. But during a fiercely competed final, she was thrown off balance by Dutch rival Yara van Kerkhof.

"I was knocked over," the devastated skater said in a tearful interview with the BBC after the race. "I can't see living with this feeling."

The defeat will have been a painful one as she crashed out in similar fashion four years ago at the 2014 Winter Olympics.


At the Sochi games she hit the deck, took out a South Korean athlete, and then received death threats so severe she had to close her Twitter account. She later sought help from a psychologist.

"I had a crash at the games [in Sochi]," she explained recently to the BBC. "The Korean girl was taken out and I then received a lot of death threats and online abuse from South Koreans."

Speaking to The Scotsman last year, Christie added: "Eventually, I had to go and ask for some help. I struggled with the fact that my sport led to death threats. I couldn't link how that worked."

But between Sochi and Pyeongchang, she said Korean fans "were really sorry for how they treated me" and forgave her. "People became fans," she said.

Despite falling in the 500-metre short track speed skating final, Christie has two more chances to get a medal. She contests the 1,500 short track speed skating event on Saturday before the 1,000-metre event next Tuesday.


:outofspace:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 18:52


Бързо пързаляне с кънки – мъже 1500 м.

1. Келд Найс (Холандия)
2. Патрик Руст (Холандия)
3. Ким Мин Сеок (Република Корея)


Тоталната холандската доминация в този спорт продължава. Другите са под някакво иго от което измъкване няма. Правят невероятно неща през сезона и като дойде големия форум се появяват холандците и обират медалите.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   13.02.2018 18:53


Шорттрек – жени 500 м

1. Ариана Фонтана (Италия) :love:
2. Яра Ван Керкхоф (Холандия)
3. Ким Бутен (Канада)


Най-накрая злато за великата Фонтана, нейно 6 отличие от последните 4 олимпийски игри, но за първи път спечели златен медал. Браво. Фонтана изравни рекорда за 4 медала от 4 различни зимни олимпиади на великата Ян Ян А.
Китайките пропуснаха да пренапишат историята, като станат първата нация с 5 поредни победи в една и съща дисциплина на ЗОИ.
Бутен от Канада с три адванса стигна до финала, а там взе бронза пак след адванс, защото дисквалифицираха корейката Чой, която с два поредни олимпийски рекорда бе фаворит номер 1, но се провали.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   14.02.2018 02:03


goro_levskara написа:
SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Еее, бравос :-)
Само не разбрах защо някои неща са ми в сиво и не мога да ги гледам. Иде реч за отминали събития. Но и тука Дявола е точния човек с обяснението :-)


хмм, тези неща в сиво, не знам точно за кое визираш ама мисля, че се досещам... Това им е нещо като програма, какво и от колко часа следва да се излъчва, а не е директен стрийм за цъкане и гледане. Те си изкачат/зареждат най-горе на интерфейса. Аз плеъра го ползвам от много години и съм си много доволен. Особено за фен на тениса, снукъра и зимните спортове като мен. Знаеш Евроспорт излъчва всичко от тези спортове без Мастърсите и турнирите 500 в тениса ама за това си имам абонамент в Тенис ТВ, а и Мтел вече имат правата.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   14.02.2018 14:32


Бързо пързаляне с кънки – жени 1000 м

1. Йорен Тер Морс (Холандия)
2. Нао Кодаира (Япония)
3. Михо Такаги (Япония)


Какво да коментираме... Това вече е извън всякакви рамки... Тер Морс я нямаше цяла година, 12 за световната купа, нищо особено като резултати и изведнъж на олимпиадата подобрява много силния олимпийски рекорд... Намирисват ми много силно тези неща, но холандците имат много силен гръб, а и без тях този спорт губи страшно много. Разбира се Йорен си бе сред фаворитите, най-малко заради името си. Тя е много силна на 1000 м. но явно след контузията в гърба е проспала сезона, за да е в топ форма за олимпиадата, надявам се, че това е по-обективната причина, а холандците са царе на това да са винаги форсирани за големия форум, докато другите топ нации издишат там. Наука явно. Трети златен олимпийски медал за холандката.
Двете топ фаворитки от Япония се провалиха. За Кодаира специално това бе нарисуван златен медал, но...


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   14.02.2018 15:01


Diavolo написа:
Бързо пързаляне с кънки – жени 1000 м

1. Йорен Тер Морс (Холандия)
2. Нао Кодаира (Япония)
3. Михо Такаги (Япония)


Какво да коментираме... Това вече е извън всякакви рамки... Тер Морс я нямаше цяла година, 12 за световната купа, нищо особено като резултати и изведнъж на олимпиадата подобрява много силния олимпийски рекорд... Намирисват ми много силно тези неща, но холандците имат много силен гръб, а и без тях този спорт губи страшно много. Разбира се Йорен си бе сред фаворитите, най-малко заради името си. Тя е много силна на 1000 м. но явно след контузията в гърба е проспала сезона, за да е в топ форма за олимпиадата, надявам се, че това е по-обективната причина, а холандците са царе на това да са винаги форсирани за големия форум, докато другите топ нации издишат там. Наука явно. Трети златен олимпийски медал за холандката.
Двете топ фаворитки от Япония се провалиха. За Кодаира специално това бе нарисуван златен медал, но...


Тер Морс направи страхотно бягане. Напълно заслужена победа. Малко ме е яд за Такаги, но това е спорта. Ако беше станала втора щеше да е прекалено на карък.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   15.02.2018 14:47


Вървим към пробив за холандците в кънките. Дявола ги прокълна и то точно Крамер ще се пречупи. :devil:
още 10 обиколки, уффффф


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   15.02.2018 15:31


Бързо пързаляне с кънки

1. Тед-Ян Блумен (Канада)
2. Йорит Бергсма (Холандия)
3. Никола Тумолеро (Италия)


Натирения от Холандия, Блумен отмъсти на родината си и би холандците в класиката 10 000 м. :-D
Всъщност нищо кой знае какво не е станало, защото канадецът всъщност е натурализиран холандец. Как само ги обичам тези неща, но това е положението...
Невероятен бронз за Тумолеро. Брависимо. Тотален крах за великия Свен Крамер, който завърши едва шести.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   15.02.2018 15:34


Diavolo написа:
Вървим към пробив за холандците в кънките. Дявола ги прокълна и то точно Крамер ще се пречупи. :devil:
още 10 обиколки, уффффф

браво че ми писна от тия стигат им 5-6 злата от един спорт, няма да ми правят 10-15 не е честно просто заради многото дисциплини :laugh: страхотен ден днес доволен съм много от резултатите че доминациите приключват и ден за повече изненади особено в биатлона :ura:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бързо пързаляне с кънки и Шортрек - тема за коментари   |   16.02.2018 17:44


Бързо пързаляне с кънки – жени 5000 м.

1. Есме Висер (Холандия)
2. Мартина Сабликова (Чехия)
3. Наталия Воронина (ОСР)


Холандското иго в кънките продължава.
Есме Висер или новата Ирен Вюст направи забележително бягане и смачка буквално конкуренцията. Специалистите вещаят бляскаво бъдеще за Висер, която е само на 22 г.
Втора остана институцията в този спорт – живата легенда на кънките Мартина Сабликова. Шести медал на ЗОИ за чехкинята. Очаквано, тя е в края на своята кариера и се очакваше младата холандка да я победи. Сабликова един вид предаде щафетата на бъдещата доминаторка в дистанционните бягания в кънките.
Бронз за правещата страхотен сезон в световната купа Воронина от сборная отбор


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг