Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:06



Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи? 

Любимият ни зимен олимпийски спорт
1. Хокей на лед 47%  47%  [ 8 ]
2. Биатлон 29%  29%  [ 5 ]
3. Алпийски ски 12%  12%  [ 2 ]
4. Ски скокове 0%  0%  [ 0 ]
5. Ски бягане 0%  0%  [ 0 ]
6. Северна комбинация 0%  0%  [ 0 ]
7. Кърлинг 0%  0%  [ 0 ]
8. Сноуборд 0%  0%  [ 0 ]
9. Ски свободен стил 0%  0%  [ 0 ]
10. Бобслей 0%  0%  [ 0 ]
11. Спортни шейни 0%  0%  [ 0 ]
12. Скелетон 0%  0%  [ 0 ]
13. Бързо пързаляне с кънки 0%  0%  [ 0 ]
14. Шорттрек 0%  0%  [ 0 ]
15. Фигурно пързаляне 6%  6%  [ 1 ]
16. Ще гледам абсолютно всичко 6%  6%  [ 1 ]
Общо гласове : 17

Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи? 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 19:14


Кой спорт ще следите с най-голям интерес и защо?
Кои неща искате непременно да се случат и ако те станат ще бъдете щастливи като фенове? :-)

Нарочно пускам само 1 опция за глас, ако някой ще следи с еднакъв интерес повече от 1 спорт, то темата е за това да го сподели. ;-)

Както виждате това не е само тема с анкета, а и нещо повече.
Идеята е да не се пускат един милион теми. Та който каквото има да казва за неговите любимци или да изхейти някого, с което също ще е доволен, мястото е тук. :-)


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 19:35


Биатлонът определено, за останалите - ако хвана нещо в прилично време (все още не съм гледал програмата). Ще викаме естествено против Мартенчо :rock:

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 20:00


Абсолютно всичко, но понеже си писал любим, писах за Алпийските :-D

На Олимпиада всичко ми е интересно .... :rock: Иначе с най-малък интерес ми е кърлинга, макар, че ако се загледаш си е интересен, но не мисля, че ще му обърна голямо внимание.

Тая часова разлика, ще е много гадна, да видим ....


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 20:28


Е не може ли повече от един отговор - много тъпо и ограничаващо така...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 20:58


alexbg написа:
Е не може ли повече от един отговор - много тъпо и ограничаващо така...


+1. Много са. Иначе, посочих хокея.

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 21:03


Аз също посочх хокея, но ако имам възможност ще гледам всичките спортове без фигурното пързаляне и ски скоковете, които са ми много безинтересни.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 21:16


goro_levskara написа:
Аз също посочх хокея, но ако имам възможност ще гледам всичките спортове без фигурното пързаляне и ски скоковете, които са ми много безинтересни.


+1

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 21:18


goro_levskara написа:
Аз също посочх хокея, но ако имам възможност ще гледам всичките спортове без фигурното пързаляне и ски скоковете, които са ми много безинтересни.


Жорка, крайно разочарован съм, че така категорично отписваш фигурното пързаляне, но поне е радващо, че ще гледаш кърлинга :-)

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 22:29


Искам по време на зимната олимпиада да има режим на тока в Бг и всички интересни предавания да бъдат пропуснати ! Хау!

Искам папараци да заснемат как Сани Жекова прави роберто кавали на екипа на БНТ, които в замяна, ще направят половинчасово интервю с нея, по случай супер престижното й класиране на 49-то място, от 51 участнички в нейната дисциплина - лъзганье с дъска.

Искам вместо отстранените руски биатлонисти, в горичките на пьонгчананг манг гангбанг, да дебнат руски снайперисти-реваншисти!

Толкова ли много искам ?! :-?

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   06.02.2018 22:48


Хокея е номер 1, но биатлонче и ски са си класика. Каквото мога ще гледам с кеф.

Ще се радвам на повече успехи на швейцарците. Причината от 1 година насам редовно пътувам до Швейца, даже и в момента съм в Берн, в края на февруари пак ще се ходи и като ги знам швейцарците как са запалени и практикуват масово зимни спортове, ще е кеф да коментирам с тях Олимпиадата и евентуалните им успехи. Йооооо, Йоооооо.

Разбира се хейта ми е насочен към китайците, защото най-много мразим китайци, след тях патки (и лебеди) и накрая вегани. И най-интересното е че всеки ме пита:

- Защо патките?

:blink:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 02:18


Гласувах за биатлона, след него ските естествено, а от останалите спортове винаги интерес ми е привличало фигурното пързаляне и най-вече как съдийте се гаврят често с оценките и тук очаквам да бутнат домакините както винаги, просто си е закон това, но все пак се надявам да няма тесли. Хокея въпреки че е най-популярния спорт не ми е на сърце много, но няма как да се пропусне финалната фаза, само че ще се получи римейк от АО заради часовата разлика, но както и да е, ще гледам каквото имам възможност, нали затова са и записите, но не е същото като живото предаване с напрежението и емоциите :laugh:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 02:30


ReZo написа:
Искам по време на зимната олимпиада да има режим на тока в Бг и всички интересни предавания да бъдат пропуснати ! Хау!

Искам папараци да заснемат как Сани Жекова прави роберто кавали на екипа на БНТ, които в замяна, ще направят половинчасово интервю с нея, по случай супер престижното й класиране на 49-то място, от 51 участнички в нейната дисциплина - лъзганье с дъска.

Искам вместо отстранените руски биатлонисти, в горичките на пьонгчананг манг гангбанг, да дебнат руски снайперисти-реваншисти!

Толкова ли много искам ?! :-?

определено си "фен" по-скоро "трол" на зимните спортове :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 07.09.2016 04:46
Мнения: 181
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 02:34


Ски спускането и причината е само една.Със 130 километра на две талпи.Аз моя таралясник не смея да го карам с толкова.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 03:01


Хокей, алпийски ски и биатлон, обаче с тази часова разлика най-вероятно ще гледам само репортажи и обзори.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 03:03


Нарочно ограничих само до 1 опция за гласуване, за да гласувате истински за най-интересния ви спорт, а за другото просто да споделите в темата, иначе всички щяхте да си цъкате навред. ;-)
Но е радващо, че болшинството фенове не се ограничаваме само с 1, 2 спорта...
А и да не забравяме, че това е само веднъж на 4 години. :-)


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 14:17


Pocko написа:
goro_levskara написа:
Аз също посочх хокея, но ако имам възможност ще гледам всичките спортове без фигурното пързаляне и ски скоковете, които са ми много безинтересни.


Жорка, крайно разочарован съм, че така категорично отписваш фигурното пързаляне, но поне е радващо, че ще гледаш кърлинга :-)


О Роска, аз най-вероятно нищо няма да мога да гледам, но поне ще опитам. Иначе бях малък и гледах всички спортове, както Дявола сега. Но си спомням един момент преди много години, когато коментираше Вера Маринова и гледах Художествена гимнастика. Тогава заради някакви скапани съдии (или един от тях) не ни дадоха оценка, заради което не успяхме да станм шампиони, или да вземем някакъв медал. Не помня вече, но ми беше много гадно тогава. Тази несправедливост трудно я преживях в онези години. Оттогава този спорт вече е табу за мен, като фигурното пързаляне е зимния му аналог. Зависи ли нещо от съдии не е хубава работата. Даже е имало не един момент, в който съм бил на ръба да кажа стоп и на футбола, заради несправедливости, но засега държа фронта, а и виждам, че видеоповторенията навлизат бавно и сигурно. За ски скоковете е по същия начин. Ако зависеше само от това кой най-далече ще скочи, щяха да са интересни, но като и там зависи оценката, ами не благодаря. И не мога да разбера как е възможно, когато пусна евроспорт все на това да попадам. Но както и да е, отплеснах се :laugh:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 16:30


хокея на тази Олимпиада ще е на по ниско ниво и от Световните първенства, така, че до елиминациите едва ли ще гледам нещо ....


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 07.09.2016 04:46
Мнения: 181
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 21:09


Може би няма да ви хареса това което ще кажа,но хокеят е един от малкото спортове,които не разбирам.Това е точно заради "Бодичек".Начи аз съм бил футболист и когато противников играч те удари без топка това е червен картон.Във хокея,обаче когато противников играч бъде залепен за стъклата всички му ръкопляскат.Това ми е трудно да го приема.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   07.02.2018 21:27


borkata написа:
Може би няма да ви хареса това което ще кажа,но хокеят е един от малкото спортове,които не разбирам.Това е точно заради "Бодичек".Начи аз съм бил футболист и когато противников играч те удари без топка това е червен картон.Във хокея,обаче когато противников играч бъде залепен за стъклата всички му ръкопляскат.Това ми е трудно да го приема.


Ами това е мъжки спорт, не е за разни балерини като Гела и оня мангал от Тотнъм дето падат поради лек бриз.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой зимен олимпийски спорт ще следите с най-голям интерес и защо? Какво искаме или не искаме да се случи?   |   08.02.2018 00:42


Жорка, фигурното вече отдавна не е като художествената, доста се оправиха нещата там. ;-) Не на 100% и няма как да е така, но в 4 от 5 случая всичко си е ясно и честно. Да, влияе се, но не по начинът по който се правеше преди десетилетие.
При скоковете метража и корекциите са решаващи, не толкова съдиите. 90% от нещата зависят от скока.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 30 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг