Автор |
Съобщение |
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Дневна програма | 08.02.2018 04:02
Часовете са в БГ време.
ден 0.2 (08.02.2018 г. четвъртък) 02:00 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - САЩ – ОСР (олимпийски спортисти от Русия) Канада – Норвегия Република Корея – Финландия Китай – Швейцария 13:05 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - Финландия – Швейцария Република Корея – Китай ОСР – Норвегия САЩ – Канада 14:30 ч. Ски скокове – мъже/малка шанца квалификация ден 1 (09.02.2018 г. петък) 01:35 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - Република Корея – Норвегия САЩ – Швейцария Китай – Канада ОСР – Финландия 03:00 ч. Фигурно пързаляне Отборна надпревара / Мъже – кратка програма - 04:45 ч. Фигурно пързаляне Отборна надпревара / Спортни двойки – кратка програма 03:00 ч. Ски свободен стил жени - бабуни/квалификация - 04:45 ч. Ски свободен стил мъже - бабуни/квалификация 06:35 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - Канада – Финландия Китай – ОСР САЩ – Република Корея Швейцария – Норвегия 13:00 ч. Официално откриване ден 2 (10.02.2018 г. събота) 02:00 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - Китай – САЩ Норвегия – Финландия Канада – Швейцария Република Корея – ОСР 03:00 – 06:47 ч. Сноуборд – мъже Слопстайл Квалификации – серии 1 и 2 (по 2 манша на серия) 09:15 ч. Ски бягане – жени скиатлон (7.5 км + 7.5 км) *** 09:40 ч. Хокей на лед – жени/групова фаза - Япония – Швеция 12:10 ч. Спортни шейни – мъже/сингъл 1 и 2 манш 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени/3000 м. *** 13:05 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - ОСР – Канада Швейцария – Република Корея Норвегия – САЩ Финландия - Китай 13:15 ч. Биатлон – жени спринт (7.5 км.) *** 14:10 ч. Хокей на лед – жени/групова фаза - Швейцария – Република Корея 12:00 - 14:28 ч. Шорттрек - 12:00 ч. мъже 1500 м. 6 серии 12:44 ч. жени 500 м. 8 серии 13:21 ч. мъже 1500 м. полуфинали 13:52 ч. жени 3000 м. щафета - серии 14:28 ч. Финал – мъже 1500 м. *** 14:35 ч. Ски скокове – мъже – малка шанца 1 кръг - 15:35 ч. 2 кръг (Финал) *** Общо: 5 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 10.02.2018 05:23
ден 3 (11.02.2018 г. неделя) 02:05 ч. Кърлинг - смесени двойки/раунд робин - Норвегия – Китай Финландия – САЩ Швейцария – ОСР Канада – Република Корея - 13:05 ч. Тайбрек мачове (ако се наложи) 03:00 ч. Слопстайл мъже – Финал 03:00 ч. – рън 1 03:32 ч. рън 2 04:04 ч. рън 3 *** 03:00 ч. Фигурно пързаляне Отборна надпревара / Танци на лед – кратка програма - 04:45 ч. Отборна надпревара / Жени – кратка програма - 06:40 ч. Отборна надпревара / Спортни двойки – волна програма 04:00 ч. Алпийски ски – спускане мъже *** 06:30 ч. Слопстайл жени 06:30 ч. квалификация рън 1 07:32 ч. квалификация рън 2 08:15 ч. Ски бягане – мъже скиатлон (7.5 км. + 7.5 км.) *** 09:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже/5000 м. *** 09:40 ч. Хокей на лед – жени/групова фаза Финландия - САЩ 12:30 ч. Ски свободни дисциплини жени бабуни – квалификация 2 - 14:00 ч. Финал 1 14:35 ч. Финал 2 15:10 ч. Финал 3 *** 13:00 ч. Спортни шейни – мъже/сингъл 3 и 4 манш *** 13:15 ч. Биатлон – мъже спринт (10 км.) *** 14:10 ч. Хокей на лед – жени/групова фаза Канада - ОСР = = = 7 финала
Последна промяна Diavolo на 10.02.2018 05:24, променена общо 1 път
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 11.02.2018 00:10
ден 4 (12.02.2018 г. понеделник) 02:05 ч. Кърлинг - смесени двойки/полуфинал 13:05 ч. Кърлинг - смесени двойки/полуфинал 03:00 ч. Сноуборд – жени Слопстайл финален рън 1 03:33 ч. Сноуборд – жени Слопстайл финален рън 2 04:06 ч. Сноуборд – жени Слопстайл финален рън 3 *** 06:30 ч. Сноуборд – жени Халфпайп квалификация рън 1 07:17 ч. Сноуборд – жени Халфпайп квалификация рън 2 03:00 ч. Фигурно пързаляне – отборна надпревара – мъже волна програма 04:10 ч. Фигурно пързаляне – отборна надпревара – жени волна програма 05:20 ч. Фигурно пързаляне – отборна надпревара – танци на лед волна програма *** 03:15 ч. Алпийски ски – гигантски слалом жени 1 манш 06:45 ч. Алпийски ски – гигантски слалом жени 2 манш *** 09:40 ч. Хокей на лед – жени/група Б – Швейцария – Япония 14:10 ч. Хокей на лед – жени/група Б – Швеция - Корея 12:10 ч. Биатлон – жени 10 км. преследване *** следва: Биатлон – мъже 12.5 км. преследване *** 12:30 ч. Ски свободен стил – мъже бабуни квалификация 2 14:00 ч. Ски свободен стил – мъже бабуни финален рън 1 14:35 ч. Ски свободен стил – мъже бабуни финален рън 2 15:10 ч. Ски свободен стил – мъже бабуни финален рън 3 *** 12:50 ч. Спортни шейни – жени сингъл рън 1 следва: Спортни шейни – жени сингъл рън 2 14:30 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени 1500 м. *** 14:50 ч. Ски скокове – жени 1 рунд 15:35 ч. Ски скокове – жени финален рунд *** = = = 8 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 12.02.2018 19:10
ден 5 (13.02.2018 г. вторник) 02:05 ч. Кърлинг смесени двойки – мач за 3/4 място * 13:05 ч. Кърлинг смесени двойки – * ФИНАЛ * 03:00 ч. Сноуборд – жени халфпайп – финален рън 1 03:30 ч. Сноуборд – жени халфпайп – финален рън 2 04:00 ч. Сноуборд – жени халфпайп – финален рън 3 *** 06:00 ч. Сноуборд – мъже халфпайп – квалификационен рън 1 06:56 ч. Сноуборд – мъже халфпайп – квалификационен рън 2 04:30 ч. Алпийска комбинация мъже –спускане 08:00 ч. Алпийска комбинация мъже –слалом *** 09:40 ч. Хокей на лед – жени/група А – Канада – Финландия 14:10 ч. Хокей на лед – жени/група А – САЩ - ОСР 10:30 ч. Ски бягане – спринт мъже/жени класика – квалификация ; следват 1/4 финал и 1/2 финали 14:25 ч. Ски бягане – спринт мъже/жени класика – Финал жени *** 14:34 ч. Ски бягане – спринт мъже/жени класика – Финал мъже *** 12:00 ч. Шорттрек – жени 500 м. – 1/4 финали 12:26 ч. Шортрек – мъже 1000 м. серии 13:11 ч. Шорттрек – жени 500 м. - полуфинали 13:32 ч. Шорттрек – мъже 5000 м. щафета – полуфинални серии 14:07 ч. Шорттрек – жени 500 м. – финал Б следва: Шорттрек – жени 500 м. – финал А *** 12:30 ч. Спортни шейни – жени сингъл рън 3 следва: Спортни шейни – жени сингъл рън 4 *** 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже 1500 м. *** = = = 8 финала
Последна промяна Diavolo на 12.02.2018 19:11, променена общо 1 път
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 13.02.2018 18:49
ден 6 (14.02.2018 г. сряда) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. мъже Дания – Швеция Канада – Италия Република Корея – САЩ Швейцария – Великобритания - 07:05 ч. жени Япония – САЩ ОСР – Великобритания Дания – Швеция Швейцария – Китай - 13:05 ч. мъже Канада – Великобритания Република Корея – Швеция Швейцария – Италия Норвегия – Япония 03:00 ч. Фигурно пързаляне – спортни двойки кратка програма 03:15 ч. Ски алпийски дисциплини – слалом жени 1 манш 06:45 ч. Ски алпийски дисциплини – слалом жени 2 манш *** 03:30 ч. Халфпайп мъже – финален рън 1 04:00 ч. Халфпайп мъже – финален рън 2 04:30 ч. Халфпайп мъже – финален рън 3 *** 05:10 ч. Хокей на лед – жени/група Б – Швеция – Пвейцария 09:40 ч. Хокей на лед – жени/група Б – Корея – Япония 08:00 ч. Северна комбинация – нормална шанца/10 км. бягане – ски скок 10:45 ч. Северна комбинация – нормална шанца/10 км. бягане – ски бягане *** 12:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени 1000 м. *** 13:05 ч. Биатлон – жени индивидуално (15 км.) *** 13:20 ч. Спортни шейни – двойки – рън 1 следва: рън 2 *** 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – Словакия – ОСР 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – САЩ - Словения = = = 6 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 14.02.2018 15:56
ден 7 (15.02.2018 г. четвъртък) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. жени Канада – Република Корея Дания – Япония Китай – ОСР Великобритания – САЩ - 07:05 ч. мъже САЩ – Италия Норвегия – Канада Великобритания – Япония Дания – Швейцария - 13:05 ч. жени Китай – Великобритания Канада – Швеция САЩ – Швейцария Република Корея – Япония
03:00 ч. Скелетон – мъже - серия 1 следва: серия 2
03:00 ч. Ски алпийски дисциплини – гигантски слалом жени – 1 манш 04:30 ч. Спускане – мъже *** 06:45 ч. Ски алпийски дисциплини – гигантски слалом жени – 2 манш *** 03:30 ч. Фигурно пързаляне – спортни двойки – волна програма *** 04:00 – 07:45 ч. Сноуборд – Сноуборд крос мъже ***
05:10 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Финландия – Германия 05:10 ч. Хокей на лед – жени/група А – САЩ – Канада - 09:40 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Норвегия - Швеция 09:40 ч. Хокей на лед – жени/група А – ОСР - Финландия - 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Чехия – Република Корея 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Швейцария - Канада 08:30 ч. Ски бягане – жени индивидуално (10 км. свободен стил) ***
10:15 ч. Биатлон – жени индивидуално (15 км) *** 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже 10 000 м. *** 13:00 ч. Ски свободни дисциплини – жени акробатика – квалификация 1 13:45 ч. Ски свободни дисциплини – жени акробатика – квалификация 2 13:00 ч. Биатлон – мъже индивидуално (20 км) *** 14:30 ч. Спортни шейни – отборно *** = = =
9 финала
|
  |
|
|
Balleta
Регистриран на: 08.06.2012 00:26 Мнения: 14236
|
Re: Дневна програма | 14.02.2018 16:45
това трябва да се обявява, като - може и да има, ама е по вероятно да няма ...
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 15.02.2018 16:07
ден 8 (16.02.2018 г. петък) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. мъже Италия – Дания Норвегия – Република Корея Швеция – САЩ - 07:05 ч. жени Дания – Канада Република Корея – Швеция Швеция – ОСР - 13:05 ч. мъже Япония – Швейцария Швеция – Великобритания Дания – САЩ Канада – Република Корея 02:30 ч. Скелетон мъже – серия 3 04:15 ч. Скелетон мъже – серия 4 *** 13:20 ч. Скелетон жени – серия 1 14:30 ч. Скелетон жени – серия 2 03:00 ч. Фигурно пързаляне – мъже кратка програма 03:00 – 05:56 ч. Сноуборд крос жени *** 03:00 ч. Алпийски ски – жени слалом 1 манш 04:00 ч. Алпийски ски – мъже супер джи *** 06:15 ч. Алпийски ски – жени слалом 2 манш *** 05:10 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – САЩ – Словакия 09:40 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – ОСР – Словения 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Финландия - Норвегия 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Швеция - Германия 08:00 ч. Ски бягане – мъже индивидуално (15 км. свободен стил) *** 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени 5000 м *** 13:00 ч. Ски свободни дисциплини – жени акробатика – финал 1 13:29 ч. Ски свободни дисциплини – жени акробатика – финал 2 13:52 ч. Ски свободни дисциплини – жени акробатика – финал 3 *** 14:30 ч. Ски скокове – индивидуално голяма шанца - квалификация = = = 7 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 16.02.2018 17:45
ден 9 (17.02.2018 г. събота) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. жени Швейцария – Швеция ОСР – САЩ Япония – Китай Дания – Великобритания - 07:05 ч. мъже Република Корея – Великобритания Швейцария – Норвегия Канада – Швеция Япония – Италия - 13:05 ч. жени ОСР – Япония Китай - Дания Република Корея – Великобритания САЩ – Канада 03:00 ч. Ски свободни дисциплини – жени слопстайл – квалификационен рън 1 03:52 ч. Ски свободни дисциплини – жени слопстайл – квалификационен рън 1 06:00 ч. Ски свободни дисциплини – жени слопстайл – Финал рън 1 06:28 ч. Ски свободни дисциплини – жени слопстайл – Финал рън 2 06:56 ч. Ски свободни дисциплини – жени слопстайл – Финал рън 3 *** 13:00 ч. Ски свободни дисциплини – мъже акробатика – квалификация 1 13:45 ч. Ски свободни дисциплини – мъже акробатика – квалификация 2 03:00 ч. Фигурно пързаляне – мъже волна програма *** 04:00 ч. Ски алпийски дисциплини – жени супер джи *** 05:10 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Канада – Чехия 05:10 ч. Хокей на лед – жени/плейоф 1/4 финал – ОСР – Швейцария - 09:40 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Република Корея – Швейцария 09:40 ч. Хокей на лед – жени/плейоф 1/4 финал – Финландия - Швеция - 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – ОСР – САЩ 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група Б – Словения - Словакия 13:15 ч. Биатлон – жени масов старт (12.5 км.) *** 11:30 ч. Ски бягане – щафета жени (4х5 км.) *** 12:00 ч. Шорттрек – жени 1500 м. серии 12:44 ч. Шорттрек – мъже 1000 м. 1/4 финали 13:13 ч. Шорттрек – жени 1500 м. полуфинали 13:43 ч. Шорттрек – мъже 1000 м. полуфинали 14:05 ч. Шорттрек – жени 1500 м. Финал *** 14:21 ч. Шорттрек – мъже 1000 м. Финал *** 13:20 ч. Скелетон – жени серия 3 14:45 ч. Скелетон – жени серия 4 *** 14:30 ч. Ски скокове – голяма шанца – 1 кръг 15:30 ч. Ски скокове – голяма шанца – финален кръг *** = = = 9 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 17.02.2018 20:46
ден 10 (18.02.2018 г. неделя) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. мъже Норвегия – Дания САЩ – Япония Швейцария – Канада - 07:05 ч. жени Великобритания – Швеция Канада – Швейцария Китай – Република Корея - 13:05 ч. мъже Швеция – Япония Дания – Република Корея Италия – Великобритания САЩ – Норвегия 08:15 ч. Ски бягане – мъже щафета (4х10 км) *** 03:15 ч. Ски алпийски дисциплини - мъже ГС – 1 манш 06:45 ч. Ски алпийски дисциплини - мъже ГС – 2 манш *** 13:15 ч. Биатлон – мъже масов старт (15 км) *** 13:05 ч. Бобслей – двойки мъже – серия 1 14:40 ч. Бобслей – двойки мъже – серия 2 03:00 ч. Ски свободни дисциплини – мъже слопстайл - квалификационен рън 1 04:05 ч. Ски свободни дисциплини – мъже слопстайл - квалификационен рън 1 06:15 ч. Ски свободни дисциплини – мъже слопстайл - финален рън 1 06:43 ч. Ски свободни дисциплини – мъже слопстайл - финален рън 2 07:11 ч. Ски свободни дисциплини – мъже слопстайл - финален рън 3 *** - 13:00 ч. Ски свободни дисциплини – мъже акробатика – финал 1 13:29 ч. Ски свободни дисциплини – мъже акробатика – финал 2 13:52 ч. Ски свободни дисциплини – мъже акробатика – финал 2 *** 05:10 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Германия – Норвегия - 09:40 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Чехия – Швейцария - 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група А – Канада – Република Корея 14:10 ч. Хокей на лед – мъже/група C – Швеция – Финландия 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже отборно преследване – 1/4 финали 13:56 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени 500 м. *** = = = 6 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 18.02.2018 17:23
ден 11 (19.02.2018 г. понеделник) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. жени САЩ – Дания Япония – Канада Швеция – Република Корея ОСР – Швейцария - 07:05 ч. мъже Италия – Република Корея Швеция – Швейцария САЩ – Канада Великобритания – Дания - 13:05 ч. жени Великобритания – Швейцария Дания – ОСР Китай – САЩ Япония – Швеция 03:00 ч. Фигурно пързаляне – танци на лед – кратка програма 03:00 ч. Сноуборд – жени Биг Еър – квалификационен рън 1 03:43 ч. Сноуборд – жени Биг Еър – квалификационен рън 2 03:00 ч. Ски свободен стил – жени халфпайп – квалификационен рън 1 03:43 ч. Ски свободен стил – жени халфпайп – квалификационен рън 2 06:10 ч. Хокей на лед – жени полуфинал – САЩ – Финландия 14:10 ч. Хокей на лед – жени полуфинал – Канада - ОСР 13:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – жени отборно преследване – 1/4 финали 13:53 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже 500 м. *** 13:15 ч. Бобслей двойка мъже – серия 3 15:00 ч. Бобслей двойка мъже – серия 4 *** 14:30 ч. Ски скокове – отборно – 1 рунд 15:36 ч. Ски скокове – отборно – финален рунд *** = = = 3 финала
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Дневна програма | 19.02.2018 08:19
Днес супер умрял ден. Хокея при женките с предрешени мачове. Щом Евроспорт предават Кърлинг, смятай (тъкмо мако Кърлинг да позяпаме). Що така я направиха програмата?
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 19.02.2018 12:37
Ами за съжаление винаги е било така... Първата седмица яко състезания, втората по-малко. Не мога да ти отговаря, нямам идея, но и на мен не ми харесва. То вярно, че и дисциплините намаляват ама самата програма можеше да се направи така, че не да ми има дни с 9 финала и да се чудиш какво да гледаш и дни със само 3 финала. Веднъж им бях писал, естествено никой не отговори. Първо винаги съм се дразнил, че така правят нещата, че да се засичат, а има големи дупки от по часове и нещо. Например точно в 13:00 ч. примерно започват 3 финала и некви ей такива. На летните игри няма какво да се направи, защото спортовете са много, а и там всички дни са с по много медали, но на зимните при тази оскъдица програмата не е ОК. Обаче има и друго, ако разредят твърде много някои състезания и ако се прецака нещо времето няма да има резервни дати да се покрие.
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 19.02.2018 18:14
ден 12 (20.02.2018 г. вторник) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. мъже Великобритания – Норвегия Япония – Канада Република Корея – Швейцария Италия – Швеция - 07:05 ч. жени Канада – Китай САЩ – Република Корея Великобритания – Япония - 13:05 ч. мъже Швейцария – САЩ Норвегия – Италия Япония – Дания
03:00 ч. Фигурно пързаляне – Танци на лед волна програма ***
03:30 ч. Ски свободни дисциплини – жени халфпайп финален рън 1 03:54 ч. Ски свободни дисциплини – жени халфпайп финален рън 2 04:18 ч. Ски свободни дисциплини – жени халфпайп финален рън 3 *** 06:00 ч. Ски свободни дисциплини – мъже халфпайп квалификационен рън 1 06:53 ч. Ски свободни дисциплини – мъже халфпайп квалификационен рън 2
05:10 ч. Хокей на лед – мъже плейоф за влизане в 1/4 финал – САЩ – Словакия 09:40 ч. Хокей на лед – мъже плейоф за влизане в 1/4 финал – Словения – Норвегия 14:10 ч. Хокей на лед – мъже плейоф за влизане в 1/4 финал – Финландия – Република Корея 14:10 ч. Хокей на лед – мъже плейоф за влизане в 1/4 финал – Швейцария – Германия
12:00 ч. Шорттрек – жени 1000 м. серии 12:45 ч. Шорттрек – мъже 500 м. серии 13:23 ч. Шорттрек – жени щафета (3000 м.) – Финал Б 13:29 ч. Шорттрек – жени щафета (3000 м.) – Финал А ***
12:00/14:45 ч. Северна комбинация – индивидуално ски скок голяма шанца / ски бягане 10 км. ***
13:15 ч. Биатлон – смесена щафета *** 13:50 ч. Бобслей – жени серия 1 15:01 ч. Бобслей – жени серия 2
= = =
5 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 20.02.2018 17:56
ден 13 (21.02.2018 г. сряда) Кърлинг – раунд робин - 02:05 ч. жени Република Корея – ОСР Швеция – Китай Швейцария – Дания Канада – Великобритания - 07:05 ч. мъже Дания – Канада Великобритания – САЩ Швеция – Норвегия Република Корея – Япония - 13:05 ч. жени Швеция – САЩ Швейцария – Япония ОСР – Канада Република Корея – Дания 02:30 ч. Сноуборд – мъже Биг Еър – серия 1 / квалификационен рън 1 03:00 ч. Сноуборд – мъже Биг Еър – серия 1 / квалификационен рън 2 04:45 ч. Сноуборд – мъже Биг Еър – серия 2 / квалификационен рън 1 05:17 ч. Сноуборд – мъже Биг Еър – серия 2 / квалификационен рън 2 03:00 ч. Фигурно пързаляне – жени кратка програма 04:00 ч. Ски алпийски дисциплини – спускане жени *** 04:30 – 07:35 ч. Ски свободни дисциплини – Ски крос *** 05:10 ч. Хокей на лед – мъже 1/4 финал 09:40 ч. Хокей на лед – жени – Финландия – ОСР - мач за 3/4 място * 14:10 ч. Хокей на лед – мъже 1/4 финал 14:10 ч. Хокей на лед – мъже 1/4 финал 12:00 ч. Отборен спринт – жени свободен стил *** 12:30 ч. Отборен спринт – мъже свободен стил *** 13:00 – 13:28 ч. Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване - полуфинали мъже и жени 14:52 ч. Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване – жени Финал Б 14:58 ч. Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване – жени Финал А *** 15:11 ч. Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване – мъже Финал Б 15:57 ч. Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване –мъже Финал А *** 13:40 ч. Бобслей – жени серия 3 15:00 ч. Бобслей – жени серия 4 *** = = = 7 финала
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 21.02.2018 18:48
ден 14 (22.02.2018 г. четвъртък) 02:05 ч. Кърлинг – тайбрек жени/мъже – ако има 13:05 ч. Кърлинг – мъже полуфинали 02:30 ч. Сноуборд – жени Биг еър – финален рън 1 03:00 ч. Сноуборд – жени Биг еър – финален рън 2 03:30 ч. Сноуборд – жени Биг еър – финален рън 3 *** 05:00 ч. Сноуборд – жени паралелен гигантски слалом – квалифкационен рън 05:27 ч. Сноуборд – мъже паралелен гигантски слалом – квалифкационен рън 05:54 ч. Сноуборд – жени паралелен гигантски слалом – елиминационен рън 06:21 ч. Сноуборд – мъже паралелен гигантски слалом – елиминационен рън 03:00 ч. Ски алпийски дисциплини – мъже слалом 1 манш 04:30 ч. Ски алпийски дисциплини – жени алпийска комбинация – спускане 06:30 ч. Ски алпийски дисциплини – мъже слалом 2 манш *** 08:00 ч. Ски алпийски дисциплини – жени алпийска комбинация – слалом *** 04:30 ч. Ски свободни дисциплини – мъже халфпайп финален рън 1 04:56 ч. Ски свободни дисциплини – мъже халфпайп финален рън 2 05:22 ч. Ски свободни дисциплини – мъже халфпайп финален рън 3 *** 06:10 ч. Хокей на лед – жени * ФИНАЛ * *** 09:30 ч. Северна дисциплина – отборно (ски скокове от голяма шанца и 4x5 км. ски бягане) – скокове 12:20 ч. Северна дисциплина – отборно (ски скокове от голяма шанца и 4x5 км. ски бягане) – ски бягане *** 12:00 ч. Шорттрек – мъже 500 м. 1/4 финали 12:14 ч. Порттрек – жени 1000 м. 1/4 финали 12:42 ч. Шорттрек – мъже 500 м. полуфинали 12:51 ч. Шорттрек – жени 1000 м. полуфинали 13:13 ч. Шорттрек – мъже 500 м. финал Б следва: финал А *** 13:26 ч. Шорттрек – жени 1000 м. финал Б следва: финал А *** 13:52 ч. Шорттрел – мъже щафета (5000 м.) – финал Б следва: финал А *** 13:15 ч. Биатлон – жени щафета (4x6 км.) *** = = = 10 финала
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Дневна програма | 21.02.2018 21:58
Тайбрек в кърлинга има при мъжете Швейцария срещу Шотландия.
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 22.02.2018 17:44
ден 15 (23.02.2018 г. петък) 03:00 ч. Фигурно пързаляне – жени волна програма *** 03:00 – 04:20* ч. Ски свободни дисциплини – жени ски крос *** 08:35 ч. Кърлинг – мъже – за 3/4 място * 13:05 ч. Кърлинг – жени полуфинал – Република Корея – Япония 13:05 ч. Кърлинг – жени полуфинал – Швеция - Великобритания 09:40 ч. Хокей на лед – мъже полуфинал – Чехия – ОСР 14:10 ч. Хокей на лед – мъже полуфинал – Канада - Германия 12:00 ч. Бързо пързаляне с кънки – мъже 1000 м. *** 13:15 ч. Биатлон – щафета мъже (4x7.5 км.) ***
= = =
4 финала
|
  |
|
|
TheExorcist
(New Mersey Razors)
Регистриран на: 12.09.2012 07:07 Мнения: 6713
|
Re: Дневна програма | 22.02.2018 17:59
В програмата, която чета пише, че фигурното почва в 00.00 до 3.00. а ти го даваш от 3.00. Кое вярно? Понеже утре трее да ставам в 8, ако почва в три и свършва в 6, изобщо нема да си лягам ...
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Дневна програма | 22.02.2018 18:54
Моето е вярно. 03:00 ч. БГ време.
|
  |
|
|