Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 08:36



Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
* Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 * 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   23.05.2018 16:02


Vendome написа:
spurs написа:
На оня малоумник по-горе не мисля да му отговарям, ама с теб това и преди сме го обсъждали. Старо е колкото света щото така ти се иска да е. И преди съм те питал, примерите с Вия и Ибра са от времето на Гуардиола, след това при треньори, които бяха пълни мишоци в сравнение с Пеп, се взеха и играят Неймар и Суарез, а Меси мина в далеч по-нецентрална роля. Как пък при човек като Пеп, който хиляди пъти е показал, че прави каквото си иска, Меси бил командвал, а след това при Луис Енрике, Валверде и не знам си кой там още, вече не се намесва. За мен истината е, че Пеп (съвсем нормално) беше решил да гради атаката на отбора си около Меси, измисли това с фалшивата деветка, и в името на тая си идея прати Вия на крилото и не пускаше Ибра. Резултатите му показват, че е бил прав.

За Икарди, аз наистина съм останал с впечатление че сред немалко футболисти от Аржентина има настроения срещу него заради случката с Макси Лопес (нещо като случая с Тери и жената на Уейн Бридж, тогава нямаше учудвания, че спряха да викат Тери, който беше и капитан при това). Ако наистина е така, не е никаква лудост, съвсем нормално е даже да не го извикат. А и нещо много преувеличено ми идва това за огромния лидер Икарди, дето откакто е в Интер за пръв път се класират за ШЛ и то защото Лацио буквално им подариха четвъртото място. Извън това вкарва много, ама постижения нулеви, ако беше такъв чак лидер все щеше да изведе Интер до нещо повече. За разлика от него и четиримата извикани нападатели са шампиони - да, Игуаин е безобразен лузър и е главната причина Меси да не е печелил нищо с националния, но останалите са си топ класа. Честно казано като гедам състава на Аржентина за мен проблемът им далеч няма да е в липсата на Икарди, а ще е в абсолютната липса на каса в защита и в средата на терена.


За Икарди не си прав? Интер от доста време е със значително отслабен откъм класа състав. Не можеш да го сравняваш с Барса и Ювентус, където пък Дибала не е лидер.


Е, естествено че не сравнявам Интер с Барса и Юве, ама толкова години да не могат да се преборят за ШЛ. Все пак за там се конкурират с отбори, които не са кой знае колко по-класни като футболисти, да не говорим че и Интер наляха немалко пари през тоя период. Аз в никакъв случай не казвам, че Икарди е слаб, все пак е голмайстор на първенството, казвам само че според мен се преекспонира класата му. Виж оня дебил по-горе едва ли не изкарва че като го няма Меси да им реди състава, 2022 щял да ирае Икарди и щели да имат успехи. Ще видим какво ще стане вбъдеще, но аз мисля че Дибала ще направи по-сериозна кариера от Икарди и ще е по-голям футболист. Меси и Агуеро пък на този етап не виждам как може изобщо да се сравняват с него. А като човек е най-малкото спорен, имаше проблеми и с фенове, и със съотборници, въобще може да има много причини да не го извикат.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   23.05.2018 16:14


spurs написа:
Е, естествено че не сравнявам Интер с Барса и Юве, ама толкова години да не могат да се преборят за ШЛ. Все пак за там се конкурират с отбори, които не са кой знае колко по-класни като футболисти, да не говорим че и Интер наляха немалко пари през тоя период. Аз в никакъв случай не казвам, че Икарди е слаб, все пак е голмайстор на първенството, казвам само че според мен се преекспонира класата му. Виж оня дебил по-горе едва ли не изкарва че като го няма Меси да им реди състава, 2022 щял да ирае Икарди и щели да имат успехи. Ще видим какво ще стане вбъдеще, но аз мисля че Дибала ще направи по-сериозна кариера от Икарди и ще е по-голям футболист. Меси и Агуеро пък на този етап не виждам как може изобщо да се сравняват с него. А като човек е най-малкото спорен, имаше проблеми и с фенове, и със съотборници, въобще може да има много причини да не го извикат.



единствената причина да не го извикат е супективна и на лична основа, не на футболни качества, но мен това не ме бърка, защото докато 'ревльо е в национала и Игуаин е титулярен централен, не ми пука изобщо за гаучосите ... доста противен състав ... ;-)


Последна промяна Balleta на 23.05.2018 16:14, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   24.05.2018 16:05


spurs написа:
,,,

spurs написа:
...


Тебе не те слуша главата, а, мамин дришльо... ? :dunno:
Ти не си нормален май, дребен мишок.
Два пъти ме обиждаш лично, а гледам, гледам - нито Аз съм започвал да ти пиша на теб, нито Аз съм ти отговарял за нещо свързано с теб или твое мнение, нито ме е интересувало мнението ти. :dunno: Че даже заявяваш, че нямало да ми отговаряш :laugh: Ама аз... не съм искал нищо от теб. :blink:

Писах на Хикса. Ти ми се появяваш от село с: "дебил; смешник; ...., приписваш ми думи и тези, които не съм дори споменавал."

Явно, освен менталните ти проблеми и вероятно биполярно разстройство, имаш и някакъв конкретен личен мотив към мен.
Съдейки по крайните ти епитети и намеси без причина, нещо по-отдавна ще да е било, ако сме се срещали и да си го приел много вътрешно...
Аз поне нямам спомен за такава мишка и комплексирана селска душица да съм имал в обкръжението си. А и с хора с ментални проблеми не съм общувал.
Остава единственият вариант, който да буди такава първична словесна агресия и злоба от дребна душица като теб, да е, ако случайно съм опраскал жена ти ? :idea:
... Но пък ти едва ли си имал такава, защото е явно че си падаш по мъже :uuu: . И по точно по хилави дребни нежни момченца на твоя ръст. :yes:
Защо тогава се ми подскачаш пред носа да те забележа, без да съм те търсил :-? .
Но колкото и да ми подскачаш, ще ми стигнеш до кура най-много.
Толко ли си жаден ?
Колкото и да си ми неприятен вече, ако ще се успокоиш и много държиш, мога да те сложа да седнеш на него, та да мирясаш лятото. Но няма да съм нежен, така както го правите с Лео :love: ...

И междудругото, личното ти отношение към Икарди не ме интересува и не го коментирам, но няма как да ми вмениш, че съм казал, че от 2022г Аржентина щели да жънат успехи :laugh: . Ти си наистина болен :help: .
Аз гледам адекватно на нещата и коментирах безумните решения при аржентинците.
Но не ме ебе какво ще направят гаучосите на това Световно.
Но ако искат да се върнат на правия път, след Световното като напусне ревливото джудже, и като уволнят Сампаоли, трябва да назначат треньор, който е много близък до играчите и приеман от колкото може повече кръгове, неконфликтна личност и авторитет, за когото се знае, че не може да му се влияе от разни мамини звездички. И задължително с условието за 2 пълни цикъла СветовниП-ва. Защото тегавото състояние, до което е докаран националния им отбор от влиянието на една примадона, няма как да постигне успех още в Катар'22.
А Икарди, ако е в такава форма отново, ЩЕ играе, естествено. И нито ти, нито малкото джудже ще имате думата. :wink:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11816
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   24.05.2018 20:48


xDr написа:
spurs написа:
,,,

spurs написа:
...


Тебе не те слуша главата, а, мамин дришльо... ? :dunno:
Ти не си нормален май, дребен мишок.
Два пъти ме обиждаш лично, а гледам, гледам - нито Аз съм започвал да ти пиша на теб, нито Аз съм ти отговарял за нещо свързано с теб или твое мнение, нито ме е интересувало мнението ти. :dunno: Че даже заявяваш, че нямало да ми отговаряш :laugh: Ама аз... не съм искал нищо от теб. :blink:

Писах на Хикса. Ти ми се появяваш от село с: "дебил; смешник; ...., приписваш ми думи и тези, които не съм дори споменавал."

Явно, освен менталните ти проблеми и вероятно биполярно разстройство, имаш и някакъв конкретен личен мотив към мен.
Съдейки по крайните ти епитети и намеси без причина, нещо по-отдавна ще да е било, ако сме се срещали и да си го приел много вътрешно...
Аз поне нямам спомен за такава мишка и комплексирана селска душица да съм имал в обкръжението си. А и с хора с ментални проблеми не съм общувал.
Остава единственият вариант, който да буди такава първична словесна агресия и злоба от дребна душица като теб, да е, ако случайно съм опраскал жена ти ? :idea:
... Но пък ти едва ли си имал такава, защото е явно че си падаш по мъже :uuu: . И по точно по хилави дребни нежни момченца на твоя ръст. :yes:
Защо тогава се ми подскачаш пред носа да те забележа, без да съм те търсил :-? .
Но колкото и да ми подскачаш, ще ми стигнеш до кура най-много.
Толко ли си жаден ?
Колкото и да си ми неприятен вече, ако ще се успокоиш и много държиш, мога да те сложа да седнеш на него, та да мирясаш лятото. Но няма да съм нежен, така както го правите с Лео :love: ...

И междудругото, личното ти отношение към Икарди не ме интересува и не го коментирам, но няма как да ми вмениш, че съм казал, че от 2022г Аржентина щели да жънат успехи :laugh: . Ти си наистина болен :help: .
Аз гледам адекватно на нещата и коментирах безумните решения при аржентинците.
Но не ме ебе какво ще направят гаучосите на това Световно.
Но ако искат да се върнат на правия път, след Световното като напусне ревливото джудже, и като уволнят Сампаоли, трябва да назначат треньор, който е много близък до играчите и приеман от колкото може повече кръгове, неконфликтна личност и авторитет, за когото се знае, че не може да му се влияе от разни мамини звездички. И задължително с условието за 2 пълни цикъла СветовниП-ва. Защото тегавото състояние, до което е докаран националния им отбор от влиянието на една примадона, няма как да постигне успех още в Катар'22.
А Икарди, ако е в такава форма отново, ЩЕ играе, естествено. И нито ти, нито малкото джудже ще имате думата. :wink:


Ти си олигофрен. Не ми отговаряй. Безсмислен си!!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28640
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   25.05.2018 00:43


Аз имам едно гадно, лошо предчувствие, което се е загнездило у мен от известно време насам. Спърса сигурно ще е доволен като прочете. Навремето Мейджа имаше такъв уплах Англия да не вземе да стане СП, спомням си особено за ЮАР 2010 г. всичко бе нагласено според звездите и световната конспирация. Ама знаем какво стана. Та дано и аз така като него да позная. Това не е точно прогноза и аз не знам какво е, но го виждам. :helpless:
А именно Меси вдига световната купа. Ще е кошмар на живо. :helpless:
Ще бъда максимално кратък. Знам, че треньора не е стабилен, знам за слабостите на вратарския пост и средната линия, че има напрежение в съблекалнята, че феновете в Арже са на нож, както и журналята. Но така бе и през 1986 г. Тогава Арже бе в криза и за малко да не се класира. Биха Перу с 1-0, 7/8 минути преди края, по спомени говоря. В състава нямаше никаква дисциплина, имаше много силни фигури и всеки искаше да се налага. Гения на Марадона ги спаси тогава. Но и съдбата. Войната за Фолкландите, онзи 1/4 финал срещу Англия, легендарните речи на Марадона в съблекалнята как трябвало да умрат, но да бият онези, които са убивали сънародниците им. После идва божията ръка и гениалния рейд на Дон Диего през целия слисан английски отбор. А до този 1/4 финал Арже не играе убедително. Да, печелят, но с малко и има много пропуски в нападение. Да не говорим, че не са били никакъв фаворит. Но тогава и нямаше изявен фаворит. Всички топ сили бяха в преход малко или много, както сега впрочем.
Сегашната ситуация е много сходна. Журналистите сипят критики, отбора не върви, с мъка се класираха, наскоро бяха разгромени от Испания в контрола. Но никой не може да оспори, че на такива форуми понякога не е само до класа, но и до шанс. Да яхнеш вълната в точния момент на точното място. А потенциал в отбора има и той е голям. Ако им тръгне играта, ако Меси заиграе както в Барселона, ако Куна Агуеро почне да бележи като в Сити, ако Ди Мария се развихри и т.н. и т.н. Отново не са слагани сред големите сметки. Ако не се лъжа са пети или шести като фаворит за титлата. И да погледнем конкуренцията. Германия ми се вижда малко поизчерпана, пикът бе преди 4 г. видя се и на ЕП преди 2 г. Франция не успяха у дома, че сега ли да успеят? А и отбора не ми се вижда в тази форма в момента, имат проблеми. И с Жиру на гюмето няма да стане. Испания има добър отбор, но отново да вдигнат СП? Абсурд. И състава им не ми вдъхва много доверие. Англия ги отписвам по дифолт. Бразилия има силни единици, но още отеква този срам от 1-7 насред Маракана. Няма шампионска закалка този отбор, няма я тази магия. Ще чакат дълго за нов триумф. Португалия е силен коз, но да дублираш ЕП+СП са правили само Испания и Германия. Извинявам се ама Португалия е много далеч като име в географската футболна история, за да повярвам, че това може наистина да се случи колкото и да ми се иска. Аз лично виждам доста изравнени шансове, така че Аржентина има много големи шансове за успех.
Така проклех ги, олекна ми, ега се провалят още на 1/8 финала. :-?


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   25.05.2018 03:53


Vendome написа:
xDr написа:
spurs написа:
,,,

spurs написа:
...
...


Ти си олигофрен. Не ми отговаряй. Безсмислен си!!


:-D , а, ето я и ревнивата зла половинка от семейната двойка на бълхите. :celebrate:
Добре, няма да ти отговарям и аз :laugh: :love:

Вие двечките сте странни шушита. От тея дето се правят на недостъпни и важни, пък само подскачат пред батковците, за да ги забележат, да им купат нещо, да им напудрят нослета, и тогава да си разтворят златните крачета ;-) :-)
Нямам друго обяснение на цялото това подскачане пред мен. При положение, че не се интересувам от такива скумрии, нито ви заговарям, да ме преследвате така жадно и всяка да вика "Виж ме, виж ме" , пък не искате да ви отговарям... :no:
Тея игрички на искам/не искам си ги върти на момченцата в квартала.
За оная другата бълха щях да се прежаля, та да ѝ мине мерака и да отпусне. Но ти си ми твърде противна и дори без пари и нищо да не искаш в замяна, не бих ти го сложил. :sick:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   25.05.2018 20:01


Ну друзей, давайте просто побеседуем!

Световно е все пак. Веднъж на 4 години.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   25.05.2018 22:56


Молим ти са, нидей Момчи... Ни га мачи тоз пусти язик...

Дай да си хортуваме по нашенски... Я виж момчетата по-горе как добре се представят: само трима - а калабалък за цяла чета...
;-) :laugh: :wave:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   25.05.2018 22:58


Извинявам се за тъпия въпрос, ама чак сега почвам да навлизам в темата.
Та питането ми е - знае ли се схемата след групите?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9621
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   26.05.2018 09:32


alexbg написа:
Извинявам се за тъпия въпрос, ама чак сега почвам да навлизам в темата.
Та питането ми е - знае ли се схемата след групите?


Знае се разбира се.

https://en.wikipedia.org/wiki/2018_FIFA_World_Cup_knockout_stage

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   27.05.2018 17:09


Тоест, ако няма изненади, да чакаме:

Франция/Португалия - Бразилия/Англия
Испания/Аржентина - Германия/Белгия

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 14:03


Diavolo написа:
Аз имам едно гадно, лошо предчувствие, което се е загнездило у мен от известно време насам. Спърса сигурно ще е доволен като прочете. Навремето Мейджа имаше такъв уплах Англия да не вземе да стане СП, спомням си особено за ЮАР 2010 г. всичко бе нагласено според звездите и световната конспирация. Ама знаем какво стана. Та дано и аз така като него да позная. Това не е точно прогноза и аз не знам какво е, но го виждам. :helpless:
А именно Меси вдига световната купа. Ще е кошмар на живо. :helpless:
Ще бъда максимално кратък. Знам, че треньора не е стабилен, знам за слабостите на вратарския пост и средната линия, че има напрежение в съблекалнята, че феновете в Арже са на нож, както и журналята. Но така бе и през 1986 г. Тогава Арже бе в криза и за малко да не се класира. Биха Перу с 1-0, 7/8 минути преди края, по спомени говоря. В състава нямаше никаква дисциплина, имаше много силни фигури и всеки искаше да се налага. Гения на Марадона ги спаси тогава. Но и съдбата. Войната за Фолкландите, онзи 1/4 финал срещу Англия, легендарните речи на Марадона в съблекалнята как трябвало да умрат, но да бият онези, които са убивали сънародниците им. После идва божията ръка и гениалния рейд на Дон Диего през целия слисан английски отбор. А до този 1/4 финал Арже не играе убедително. Да, печелят, но с малко и има много пропуски в нападение. Да не говорим, че не са били никакъв фаворит. Но тогава и нямаше изявен фаворит. Всички топ сили бяха в преход малко или много, както сега впрочем.
Сегашната ситуация е много сходна. Журналистите сипят критики, отбора не върви, с мъка се класираха, наскоро бяха разгромени от Испания в контрола. Но никой не може да оспори, че на такива форуми понякога не е само до класа, но и до шанс. Да яхнеш вълната в точния момент на точното място. А потенциал в отбора има и той е голям. Ако им тръгне играта, ако Меси заиграе както в Барселона, ако Куна Агуеро почне да бележи като в Сити, ако Ди Мария се развихри и т.н. и т.н. Отново не са слагани сред големите сметки. Ако не се лъжа са пети или шести като фаворит за титлата. И да погледнем конкуренцията. Германия ми се вижда малко поизчерпана, пикът бе преди 4 г. видя се и на ЕП преди 2 г. Франция не успяха у дома, че сега ли да успеят? А и отбора не ми се вижда в тази форма в момента, имат проблеми. И с Жиру на гюмето няма да стане. Испания има добър отбор, но отново да вдигнат СП? Абсурд. И състава им не ми вдъхва много доверие. Англия ги отписвам по дифолт. Бразилия има силни единици, но още отеква този срам от 1-7 насред Маракана. Няма шампионска закалка този отбор, няма я тази магия. Ще чакат дълго за нов триумф. Португалия е силен коз, но да дублираш ЕП+СП са правили само Испания и Германия. Извинявам се ама Португалия е много далеч като име в географската футболна история, за да повярвам, че това може наистина да се случи колкото и да ми се иска. Аз лично виждам доста изравнени шансове, така че Аржентина има много големи шансове за успех.
Така проклех ги, олекна ми, ега се провалят още на 1/8 финала. :-?


Ае брат, ти не беше ли симпатизант на Аржентина?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 14:10


TheExorcist написа:
Diavolo написа:
Аз имам едно гадно, лошо предчувствие, което се е загнездило у мен от известно време насам. Спърса сигурно ще е доволен като прочете. Навремето Мейджа имаше такъв уплах Англия да не вземе да стане СП, спомням си особено за ЮАР 2010 г. всичко бе нагласено според звездите и световната конспирация. Ама знаем какво стана. Та дано и аз така като него да позная. Това не е точно прогноза и аз не знам какво е, но го виждам. :helpless:
А именно Меси вдига световната купа. Ще е кошмар на живо. :helpless:
Ще бъда максимално кратък. Знам, че треньора не е стабилен, знам за слабостите на вратарския пост и средната линия, че има напрежение в съблекалнята, че феновете в Арже са на нож, както и журналята. Но така бе и през 1986 г. Тогава Арже бе в криза и за малко да не се класира. Биха Перу с 1-0, 7/8 минути преди края, по спомени говоря. В състава нямаше никаква дисциплина, имаше много силни фигури и всеки искаше да се налага. Гения на Марадона ги спаси тогава. Но и съдбата. Войната за Фолкландите, онзи 1/4 финал срещу Англия, легендарните речи на Марадона в съблекалнята как трябвало да умрат, но да бият онези, които са убивали сънародниците им. После идва божията ръка и гениалния рейд на Дон Диего през целия слисан английски отбор. А до този 1/4 финал Арже не играе убедително. Да, печелят, но с малко и има много пропуски в нападение. Да не говорим, че не са били никакъв фаворит. Но тогава и нямаше изявен фаворит. Всички топ сили бяха в преход малко или много, както сега впрочем.
Сегашната ситуация е много сходна. Журналистите сипят критики, отбора не върви, с мъка се класираха, наскоро бяха разгромени от Испания в контрола. Но никой не може да оспори, че на такива форуми понякога не е само до класа, но и до шанс. Да яхнеш вълната в точния момент на точното място. А потенциал в отбора има и той е голям. Ако им тръгне играта, ако Меси заиграе както в Барселона, ако Куна Агуеро почне да бележи като в Сити, ако Ди Мария се развихри и т.н. и т.н. Отново не са слагани сред големите сметки. Ако не се лъжа са пети или шести като фаворит за титлата. И да погледнем конкуренцията. Германия ми се вижда малко поизчерпана, пикът бе преди 4 г. видя се и на ЕП преди 2 г. Франция не успяха у дома, че сега ли да успеят? А и отбора не ми се вижда в тази форма в момента, имат проблеми. И с Жиру на гюмето няма да стане. Испания има добър отбор, но отново да вдигнат СП? Абсурд. И състава им не ми вдъхва много доверие. Англия ги отписвам по дифолт. Бразилия има силни единици, но още отеква този срам от 1-7 насред Маракана. Няма шампионска закалка този отбор, няма я тази магия. Ще чакат дълго за нов триумф. Португалия е силен коз, но да дублираш ЕП+СП са правили само Испания и Германия. Извинявам се ама Португалия е много далеч като име в географската футболна история, за да повярвам, че това може наистина да се случи колкото и да ми се иска. Аз лично виждам доста изравнени шансове, така че Аржентина има много големи шансове за успех.
Така проклех ги, олекна ми, ега се провалят още на 1/8 финала. :-?


Ае брат, ти не беше ли симпатизант на Аржентина?


то много хора бяхме, ама с Меси отбора е силно непривлекателен и антипатичен ...чакаме да се откаже :laugh:

Аз, Девола, ако не се лъжа и Фогела вече не ги долюбва много, много, кой още беше забравих ....


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28640
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 15:15


Когато Меси се махне пак ще съм фен на Аржентина.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11816
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 15:20


Diavolo написа:
Когато Меси се махне пак ще съм фен на Аржентина.


Ти едно време, в Дира припадаше по Меси. Бая дитирамби изписа по негов и на Барселона адрес.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28640
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 15:22


Това е било моето друго аз, някакъв м-р Хайд… :-D


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   06.06.2018 15:32


И тука според мен си писал в подкрепа на Меси, нещо напоследък си го разлюбил явно :-D


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2881
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   07.06.2018 00:33


Ако се паднат с Испания на 1/4 - финал и Белгия на полуфинал (трудно, но не невъзможно), гаучосите са си направо фаворит. С Португалия/Германия ще е много по-трудно. Аз имам лошото предчувствие, че този път ще им върже и има голяма вероятност да триумфират. :help:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   07.06.2018 12:54


Diavolo написа:
...но да дублираш ЕП+СП са правили само Испания и Германия....

Точно под този ред имаш предвид или може СП+ЕП???
Франция - 1998 световни шампиони
Франция - 2000 европейски шампиони
:cheers:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28640
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Мондиал 2018' Русия - Групова фаза * 14.06 - 15.07' 2018 *   |   07.06.2018 14:27


да, точно в този ред. ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 132 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг