Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:28



Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Кого ще подкрепяте на Световното 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   01.06.2018 07:43


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Първо Честит Празник на всички, които се чувстват като мене. Друго, изгубил съм интерес към футбола, но ще гледам първенството от чист интерес и емоции. Не знам за кой ще съм, но знам за кой НЯМА да съм, и предполагам това се знае, но все пак съм си за тъпанарите от острова от северната част на Ламанша!!!


Цитат:
"..изгубил съм интерес към футбола, но ще гледам първенството от чист интерес"

"..Не знам за кой ще съм...., но все пак съм си за тъпанарите от острова от северната част на Ламанша!!!"


...ти си самата мисъл баце :laugh:


Много ясно копеле, лошо има ли?! :-)

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   03.06.2018 22:35


Много ясно, че за Световното ще викаме за супер симпатичният отбор на Иран. Очаквам от ново-изгряващата звезда на отбора - Сардар Азмун, който не се уплаши от името на Баварския колос и в дебюта си за Ростов на европейската сцена ни заши два гола, да къса мрежите на циганските отборчета в групата и да прати заслужено тима на елиминации. За партньор в нападението успешно трябва да се включи и катарският лъв Мехди Тареми. В дефенза се надявам тайфата начело с Али Бейранванд ( с прякор сокола, понеже има нос на граблива птица) :laugh: да пратят предсрочно в пенсия онова ревливо лайно, което уж се титулова ''футболист на годината''. Много ме яд, че тренера не даде шанс на моя любимец в Зоб Ахан - Мортеза Табризи, както и на супер головата машина - Али Алипур и ги остави да гледат първенството у дома. Но какво да се прави - бетонирано място е за опитните европейски звезди. А за тези младежи - бъдещето е пред тях. Говорил съм много през последната година и нещо с иранци и дори те не си вярват, че ще направят нещо, защото на хартия отстъпват дори и пред тима на Мароко. Но аз се надявам, че ако повторят играта си от Бразилия 2014 ще сътворят сензацията на първенството.

Като цяло очаквам доста скучно и безинтересно първенство, като моите симпатични отборчета ( Мексико, Хърватия, Колумбия, Белгия, Швейцария и Япония) нямат и 1% шанс да вдигнат купата. Немските ми другари по душа ми се виждат доста изхабени и вероятно рано-рано ще си съберат багажа - още на 1/8 финал с Бразилия, а последните ще наследят трофея. Още от сега съм се абонирал за руските канали, защото повечето от мачовете ще ми минат на запис по нощите. А и едва ли бих изтърпял поредното ахкане и ихкане на идиотите от Канал 1 по т.нар. фаворити, от които ми се повръща - Испания, Англия, Португалия, Бразилия и тн. Общо взето чака ни едно много студено Руско лято. :football:

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


Последна промяна fc_bayern на 03.06.2018 22:36, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   05.06.2018 00:58


Иран имат силен отбор, но само за Азия. Аз въобще не съм сигурен, че и Мароко могат да победят, камо ли Испания или Португалия. Ако вземат победа, ще е с 1 на мъка.


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   07.06.2018 15:28


Хаха, нещо от руските сайтове.
Страхотна самоирония на рашките, отива им, близко е до истината за днешната Сборная:
Гледайте видеото от 5,40 минута, една минута до 6,40 :)))

https://m.youtube.com/watch?v=ATWAxiCuu-4&t=482s


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   08.06.2018 11:05


terminator написа:
Хаха, нещо от руските сайтове.
Страхотна самоирония на рашките, отива им, близко е до истината за днешната Сборная:
Гледайте видеото от 5,40 минута, една минута до 6,40 :)))

https://m.youtube.com/watch?v=ATWAxiCuu-4&t=482s


:rofl: :rofl: :rofl:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   09.06.2018 18:43


Който и да пада, все ще съм доволен. :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   09.06.2018 18:56


Петку, Терми а защо е така?
Руснаците не спират да вадят гениални хокеисти, но футболисти??? Дали не е заради многото чужденци, които наводниха руския и украинския футбол (те поне си имаха Шева) или просто не се работи в школите както трябва?


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   09.06.2018 22:39


Diavolo написа:
Петку, Терми а защо е така?
Руснаците не спират да вадят гениални хокеисти, но футболисти??? Дали не е заради многото чужденци, които наводниха руския и украинския футбол (те поне си имаха Шева) или просто не се работи в школите както трябва?


Щото я няма маята. Ако ставаше само с пари и огромно населения китай щеше да е номер 1, но това е чара на футбола, че китайците никога няма да са номер 1.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   09.06.2018 22:44


goro_levskara написа:
Много отдавна минаха годините, когато крадях чаршафите вкъщи и изхабявах по няколко маркера да нарисувам червения кръст, подкрепяйки английския национален отбор. Миниум бронзките при всеки техен гол също отдавна съм зарязал. Тоест със сантиментите дотук. Прекалено са били наивни винаги англичаните и винаги съм бил разочарован от тях. Пожелавам им успех, но са си лузъри, каквото и да си говорим. На миналото световно бях за Германия и най-вероятно сега ще съм пак за тях, но има едно голямо НО :laugh:
Преди няколко седмици малкия бяха ходили с майка му да му пазаруват дрешки из столичните магазини. Върнаха се по някое време и какво да видя, юначето с екип на Аржентина с номер 10. Доволен и щастлив ми се похвали... тати виж, тати виж...Тати естествено, понеже светлините, тъмнините, задръстванията и всичко, което се сетите му дава някакъв знак, та веднага направи асоциация. Аржентина - Световен шампион - коефицент - 10 - залог - 10 (номера на тениската) :laugh: :laugh: :laugh: Хубаво, ама от 31 месеца вече, съм си наложил забрана да не играя повече от 3 лева на ден в бета, та се опрях на добрия стар Еврофутбол, където коефицента е по-малък, ама мога да заложа повече от три :laugh: :laugh: :laugh:
Та така Балет стоят нещата при мен. Годините на фанатична подкрепа към някой отбор, отдавна минаха. Тоест, изразих се неточно, исках да кажа, че единствения отбор, който мога да подкрепям по този начин (без миниумките де) се казва ЛЕВСКИ СОФИЯ. Всичко останало е просто симпатизиране, залози, басове, игри на адаша и т.н. Но все пак за да имаш представа накаква ги подреждам по подкрепа така:
1. Аржентина
2. Германия
3. Англия
:-)

Все едно си го казал вместо мен, с разлика от първия абзац за Англия.
Никога не съм им бил фен.
Но:
надолу: 1:1, защото:
Аржентина са отбора на бог Диего, на първия футболист, който ме заплени: Марио Кемпес, и на Лео Меси. Нямат турци, мангали и прочие пройдохи в отбора си. Силни са. И играят хубав футбол. И е време ЮА отбор след Бразилия да пречупи прокобата Европа. Кой, ако не Аржентина, кога, ако не сега? Германия ще са разочарованието, ред им е, и им се пада = все пак играят в ... Русия!
Иначе Сърбия и Хърватия, Белгия, но нямат шансове за титла, реално.
Това с уговорката, че след Левски има само България. Другите са ми все тая. Но има и малко по-все тая :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   09.06.2018 22:49


Не е точно така. Може никога да не са имали супер звезди, но са имали добри футболисти и силен отбор.
Значи руснаците изпаднаха в тази дълга суша и сериозна криза от 2008 г. насам (след Еврото, където се представиха страхотно и стигнаха полуфинал). Това са едва 10 г. за да говорим за някаква страшна криза и чудо невиждано, но е факт, че сегашния им отбор е плачевна картинка. Гръбнака им беше съставен от играчи на Зенит, които тогава спечелиха и Лига Европа ако не се лъжа, но след това всичко потъна.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   10.06.2018 07:44


Diavolo написа:
Не е точно така. Може никога да не са имали супер звезди, но са имали добри футболисти и силен отбор.
Значи руснаците изпаднаха в тази дълга суша и сериозна криза от 2008 г. насам (след Еврото, където се представиха страхотно и стигнаха полуфинал). Това са едва 10 г. за да говорим за някаква страшна криза и чудо невиждано, но е факт, че сегашния им отбор е плачевна картинка. Гръбнака им беше съставен от играчи на Зенит, които тогава спечелиха и Лига Европа ако не се лъжа, но след това всичко потъна.


Ми туй им е. Дето се вика нашите тюфлеци имат повече успехи от тях. :laugh:
Всчико друго е отпадане в групови фази ако не се лъжа. Е, я ще ги бутнат малко макар, че с тоя смешен отбор трябва доста да ги бутат.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   14.06.2018 00:35


Аз между другото искам по време на всички мачове на Англия да се пее от трибуните - хееей Томи, Томи…. Томи, Томи, Томи Томи Робинсън :wave: Ей така, на пук на режима на Мей, който го изпрати в затвора като политически дисидент (най-вероятно ще умре там този път). Да се даде глас на народната любов.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кого ще подкрепяте на Световното   |   17.06.2018 10:14


Забравих да споделя втория си избор - Бразилия.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг