Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:06



Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 00:29


Vendome написа:
Това, че определени жители са джихадисти, прави ли държавата такава? Това, че определени американци избиват свои съученици и състуденти, прави ли държавата място за геноцид на ученици и студенти?


83% вярват в закона на шериата (според статистиката, която съм постнал), ама държавата е нормална. :blink: :rofl: :laugh: Гарантираш ли, че ако отида там за един месец ще имам контакт единствено със 17-те процента нормални жители? За жената питам, че тя не е свикнала да носи никаб или хиджаб.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 01:13


На практика СП ще е в САЩ. Предвиждат се общо 80 мача, от тях по 10 в Мексико и Канада, а останалите са 60 в САЩ.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 01:52


Хиксе, ти и Русия ако изкарваш нецивилизована страна, тц тц :outofspace:
Не знам за Мароко, но знам, че държавата се развива много добре и е много пред останалите африкански държави. Според мен може би не им дадоха заради факта, че Катар ще е домакин на предното такова + многото пари отвъд океана. Ако говорим за редуване на континентите наистина бе ред на Северна Америка, ама аз бих попитал защо не Австралия? Там футбола е много по-развит отколкото в Канада и са що годе на равни нога с САЩ разбира се с предимство за янките все пак, но не силно изразено. Или озитата никога няма да ги огрее.
Три държави е много. Това си е чиста Халтура. И да спърса много добре е разбрал какво визирам под идентичност.

Иначе ако само от мен зависеше СП щеше всеки път да е в Европа, всичко останало е малко или много лудост. :wave:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 07:28


Най-голямата тъпотия е СП/ЕП в 2 страни, но сега от ФИФА счупиха тъпомера и го направиха в 3. И проблема ми не е географски или политически, а чисто футболен. Сега 3 страни директно ще се класират на финалите, което е абсурд. При това се класират от зона в която финалистите са 4. т.е. квалификациите се обезсмислят един вид. Да щели да вдигат бройката - ок, но това е друга простотия.

След Катар вече е все тая къде ще правят СП, ясно е че във ФИФА не мислят за друго освен за пари, но:

1. Мексико се превърна в нещо като редовен домакин на СП - да вземат вече само там да ги правят.
2. САЩ и Канада имат потенциала да си домакинстват сами, защо трябва да правят съвместно домакинство, при това в комбинация с Мексико.

Тотален абсурд, но както казвам, след Катар вече нищо не може да ме учуди.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 11:39


Hiksa написа:
Vendome написа:
Това, че определени жители са джихадисти, прави ли държавата такава? Това, че определени американци избиват свои съученици и състуденти, прави ли държавата място за геноцид на ученици и студенти?


83% вярват в закона на шериата (според статистиката, която съм постнал), ама държавата е нормална. :blink: :rofl: :laugh: Гарантираш ли, че ако отида там за един месец ще имам контакт единствено със 17-те процента нормални жители? За жената питам, че тя не е свикнала да носи никаб или хиджаб.


Ама ти вЕрно си непрестанно самодоказащ се смешник...
А ти гарантираш ли, че Pew Research Center са обективен източник на информация? И дори да го направиш - колко струва твоята гаранция? Нада, зеро, нихт...
Ще ме извиняваш, ама аз не вярвам на американска организация, основана и финансирана от петролни магнати - тия може да ги пробутвате на извъневропейския свят... При нас вече - no pasaran!

И още малко за Мароко - това че ти си ограничен и заблуден и за теб Мароко е Маракеш-никаб-хиджаб (последните две сега ли ги научи) съвсем не означава, че и останалите са прости колкото теб... Можеше само да прочетеш, че съм взел кола под наем и да ти стане ясно, че не съм бил само в Маракеш...
А относно жените - понеже бях с жена ми, сина ми, майка ми и сестра ми там: след 4-5 дни обикаляне заедно се разделихме, защото с жена ми и малкия ходихме в пустинята, а през това време две сами жени (без забрадки) си наеха кола и пропътуваха над 1000 км за около 5 дни...

Няма смисъл повече да ти говоря - "мракобесни клоаки" за Мароко и Русия е достатъчно ясно... Too low for me - по-добре си тъни в духовна нищета...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 11:47


Алекс, защо говориш глупости сега и ни облъчваш с тая пропаганда??? Всеки знае, че в Мароко ако се появи жена без забрадка я убиват с камъни и 83% от населението танцуват на гроба ѝ. И как изобщо може да си помислиш, че трябва да се играе футбол в тоталитарни, мракобесни, нецивилизовани клоаки като Бразилия и Русия??? Аз смятам, че световни първенства трябва да има само в САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия и Англия, като отвреме навреме може да се отпуска по някое на Саудитска Арабия и Израел (за да се развива футбола и в други точки на света все пак). Всички други мракобесия да не припарват, ако обичат!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 11:49


:cheers:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 14:05


аз до тук не видях нито един смислен аргумент защо аджеба страните домакини да не са повече от 1. Само бабини-девитинини и стереотипни глупости.

Единственото смислено беше на Момчи за автоматичното класиране на 3 старни, като домакини.

Това за атмосферата на феновете така и не го разбрах. Атмосферата не се създава от местните фенове, а от колоротните разностранни агитки.

В ЮАР атмосферата на вувузелите бе бурно оплюта, катот ук имаше специална тема за това и всички ( смалки изключения) яко се възмущаваха от местните фенове.

В Барзилия си спомням, че Девола плюеше наред бразилската публика и слабия интерес, предвид липсата на каквото и да е атмосфера извън мачовете на Бразилия - породено от супер нисък стандарт и скъпи билети.

Дотук с атмосферата на местните.

Отделно е много по лесно на две или стри страни страни да органозират такъв голям форум - изключваме страни с огромен ресърс, като Щатите, Германия, Англия, Франция, Китай и някои други.

Мексико имат стадиони, ама са бедни и ще им дойде нанагорно сами да организират, Канада пък едва ли имат необходимата база и бая пари трабва да пръснат. Щатите общо взето са готови за една седмица - имат стадионите, базатам всичко, но те са в случая изключение.
Дава се възможност на страни, които иначе трудно биха взели квота самостоятелно да хостват и те Световно.

П.П. Момчи да, Мексико излизат начело с трето домакинство на Световно, но пък сега са ко-хост с не толкова голямо участие, а в единия от другите два случаи са хоствали на пожар да покриват друга провалила се страна (май така беше)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 14:15


Да, покриват Колумбия за 1986г.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 14:16


Да, точно така беше с Мексико '86. Първоначално домакинството бе дадено на Колумбия.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 14:41


Diavolo написа:
Хиксе, ти и Русия ако изкарваш нецивилизована страна, тц тц :outofspace:


https://topsport.bg/mondial-2018/zapoch ... gliya.html

:wave:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 15:13


Ок съгласен съм Балет, че е домакинство по-спешност ама все пак си е домакинство. Трето домакинство ми идва много . САЩ и Канада съвместно ок ама чак и трета страна намесена - айде няма нужда.

То по тая логика и ние може да се вредим съвместно с Гърция, Турция, Сърбия и Румъния, Македония и Хърватска и ето ти едно балканско световно - всяка страна с по 1 стадионче - перфекто. Ама не е ок това.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 15:39


bai Momchil написа:
Ок съгласен съм Балет, че е домакинство по-спешност ама все пак си е домакинство. Трето домакинство ми идва много . САЩ и Канада съвместно ок ама чак и трета страна намесена - айде няма нужда.

То по тая логика и ние може да се вредим съвместно с Гърция, Турция, Сърбия и Румъния, Македония и Хърватска и ето ти едно балканско световно - всяка страна с по 1 стадионче - перфекто. Ама не е ок това.


Това за Балканите е супер идея, но може би с три-четири страни максимум :yes:

Друга яка ко-хост комбинация е Карибския басейн - Ямайка, Доминиканска република, Пуерто Рико, Тринидат и Тобаго, Куба, Хаити и сие.

Друга - Австралия, Нова Зеландия, Нова Гвинеа

:-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 15:57


Balleta написа:
аз до тук не видях нито един смислен аргумент защо аджеба страните домакини да не са повече от 1. Само бабини-девитинини и стереотипни глупости.

Единственото смислено беше на Момчи за автоматичното класиране на 3 старни, като домакини.


Аха, толкова и си чел какво съм писал. Я прочети пак.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 15:58


Hiksa написа:
Diavolo написа:
Хиксе, ти и Русия ако изкарваш нецивилизована страна, тц тц :outofspace:


https://topsport.bg/mondial-2018/zapoch ... gliya.html

:wave:


Да, това е простотия, но няма гаранция, че не може да се случи в Англия, Франция или Германия например.
Дано се спре с тези простотии наистина. Путин да стегне полицията.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 16:30


Diavolo написа:
Balleta написа:
аз до тук не видях нито един смислен аргумент защо аджеба страните домакини да не са повече от 1. Само бабини-девитинини и стереотипни глупости.

Единственото смислено беше на Момчи за автоматичното класиране на 3 старни, като домакини.


Аха, толкова и си чел какво съм писал. Я прочети пак.


добре де и ти си го написал това, ама в твоя пост не това бе основната причина за недоволство.

Също така, правилото при ко-хост е малко по различно от правилото за самостоятелен домакин и ФИФА ако иска не е дъжна да даде автоматично класиране примерно на Канада ….

Цитат:
The host country would also automatically qualify for the FIFA World Cup, and its slot would be taken from the quota of its confederation. In the event of co-hosting, the number of host countries to qualify automatically would be decided by the FIFA Council.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 17:03


100% ще им дадат, за да стимулират народа да гледа.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   14.06.2018 17:03


Отборът на Англия посетил дом за сираци във Волгоград преди началото на Световното първенство по футбол в Русия.
"Сърцето ми се късаше , като гледах тъжните им лица, без капка надежда за нещо."
- сподели Володя, 6г.

И още хумор:

Изображение

И забележете какви германци са начело... :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 14.06.2018 17:04, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   15.06.2018 00:50


Аз съм за световното да се проведе в Северна Америка. Нещо подобно беше на последната копа оро (на КОНКАКААФ). Канада си домакинстваха вкъщи, а САЩ - на собствен терен. Не виждам какво лошо има Мексико да си играят своите мачове на Ацтека, Канада във Ванкувър или Торонто, а САЩ - на който и да е от 20-те + стадиона, с които разполагат (в Колъмбъс е най-готино). За другите, както жребия отреди.

Следващото евро не следва ли някакъв подобен формат (но по-хаотичен) като няма домакин, а мачовете се играят от Астана до Дъблин?

А аз спирам да обяснявам, защо Мароко е по-лошият избор.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: САЩ/Мексико/Канада - домакини на Мондиал 2026   |   16.06.2018 11:05


spurs написа:
Алекс, защо говориш глупости сега и ни облъчваш с тая пропаганда??? Всеки знае, че в Мароко ако се появи жена без забрадка я убиват с камъни и 83% от населението танцуват на гроба ѝ. И как изобщо може да си помислиш, че трябва да се играе футбол в тоталитарни, мракобесни, нецивилизовани клоаки като Бразилия и Русия??? Аз смятам, че световни първенства трябва да има само в САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия и Англия, като отвреме навреме може да се отпуска по някое на Саудитска Арабия и Израел (за да се развива футбола и в други точки на света все пак). Всички други мракобесия да не припарват, ако обичат!


Забравил си да кажеш как е на Балканите :laugh: А Х-а е ясен отдавна - той си е хамбургер, акъл толкова, колкото витамини има там.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг