Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 22:06



Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   10.07.2018 23:44


Diavolo написа:
Абе тези англичани с кого играха на това световно? Защото вече ми се повръща от една определена песничка...
Тунис (измъчена победа в 90 мин), Панама, Колумбия (дузпи) и Швеция. А сега уморената Хърватия. Такъв жребий и стечение на обстоятелствата не е имало никога на голям форум.
Никакъв шанс нямат англичаните на финала срещу тази Франция. Ако изобщо се класират...


Исландия, Австрия, Унгария (без нито една победа срещу тия отбори в групата), Хърватия (измъчена победа в продълженията), Полша (дузпи), Уелс и на финала същата Франция. Със сигурност най-лесния и късметлийски път в историята на голям форум.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 00:18


Наинголан щеше да вкара. 8-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 00:24


Hiksa написа:
Diavolo написа:
Абе тези англичани с кого играха на това световно? Защото вече ми се повръща от една определена песничка...
Тунис (измъчена победа в 90 мин), Панама, Колумбия (дузпи) и Швеция. А сега уморената Хърватия. Такъв жребий и стечение на обстоятелствата не е имало никога на голям форум.
Никакъв шанс нямат англичаните на финала срещу тази Франция. Ако изобщо се класират...


Какво ще кажеш за Гана/САЩ/Чехия, а после Австралия и Украйна. Само на полуфиналите сериозни отбори - Германия и Франция :tomate:


Германия и то като домакин. Нека първо бият уморените хървати и после Франция на финала, че да говориш и правиш подобни безпочвени сравнения.
Колкото до положенията, Франция вкарват и играят според противника и малко им е напълно достатъчно. Върнаха се от 1-2 срещу Аржентина, твоите англичани само от името на Меси щяха да се насерат, а после по същия начин излъгаха и тактически един от най-грамотните отбори изначално на първенството - Уругвай. Съжалявам само, че Белгия не бе в другия поток, за да гледаме истинския финал на първенството - Франция - Белгия.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 00:26


spurs написа:
Diavolo написа:
Абе тези англичани с кого играха на това световно? Защото вече ми се повръща от една определена песничка...
Тунис (измъчена победа в 90 мин), Панама, Колумбия (дузпи) и Швеция. А сега уморената Хърватия. Такъв жребий и стечение на обстоятелствата не е имало никога на голям форум.
Никакъв шанс нямат англичаните на финала срещу тази Франция. Ако изобщо се класират...


Исландия, Австрия, Унгария (без нито една победа срещу тия отбори в групата), Хърватия (измъчена победа в продълженията), Полша (дузпи), Уелс и на финала същата Франция. Със сигурност най-лесния и късметлийски път в историята на голям форум.


за ЕП може, така е, но тук сме на СП :wave:
Португалия е малка страна и дори не е в топ 5 на Европа за всички времена. Не знам за какво изобщо се напъваш. :-D Дори и две ЕП да имаха няма как да сравняваме Португалия с Англия, да не говорим за останалите топ страни. Лично за мен една Холандия дори без световна титла е много повече от Англия на национално ниво (лично мнение).
Според мен съдбата им го върна на португалците за предишните неволи и онова незаслужено отпадане от супер отбора на Франция 2000 г. :wave:


Последна промяна Diavolo на 11.07.2018 00:28, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 00:38


Е ти си написал на голям форум, не на световно само. А останалото не знам защо го пишеш, не сравнявам Португалия с никого, само казвам че не си прав дето нямало по-лесен път на голям форум.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 00:51


Последното нещо в главата ми е било това с Португалия на еврото преди 2 г. :-) А и с тези португалци нещо ме вкарахте много в зоната. Аз съм фен само на Италия. Така както съм симпатизант на Португалия, така след 4 г. може изобщо да не ми дреме за тях. Едно време ги харесвах много най-вече покрай нашето момче, Руи Коща, а и откакто аз гледам футбол винаги са били зрелищен отбор, но все нещо да не му стига. И понеже Роналдо ми е любимец напълно нормално бе след отпадането на Италия да викам за тях. Но изобщо не ми дреме дали са имали по-лек или по-сложен път от Англия или Шри Ланка. ;-)
И по принцип СП с ЕП е абсурдно да се сравняват по какъвто и да било начин, защото СП тежи много повече, защото играеш срещу отбори от цял свят, различни стилове и пр.
СП е хубаво да се сравнява със СП и ЕП с ЕП. Иначе има общи показатели, повечето индивидуални, които могат да се комбинират и се водят такива статистики, но да се сравняват отбори и техния път е нещо съвсем, съвсем различно.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 07:51


Да не бяха отпадали немци и испанци. Да беше спечелила Аржентина групата. Англичаните не са виновни, че другите са се издънили.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 07:56


Жалко. Ултра силно поколение отново без нищо. На финала съм за победителя от другият мач.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 08:05


Diavolo написа:
Последното нещо в главата ми е било това с Португалия на еврото преди 2 г. :-) А и с тези португалци нещо ме вкарахте много в зоната. Аз съм фен само на Италия. Така както съм симпатизант на Португалия, така след 4 г. може изобщо да не ми дреме за тях. Едно време ги харесвах много най-вече покрай нашето момче, Руи Коща, а и откакто аз гледам футбол винаги са били зрелищен отбор, но все нещо да не му стига. И понеже Роналдо ми е любимец напълно нормално бе след отпадането на Италия да викам за тях. Но изобщо не ми дреме дали са имали по-лек или по-сложен път от Англия или Шри Ланка. ;-)
И по принцип СП с ЕП е абсурдно да се сравняват по какъвто и да било начин, защото СП тежи много повече, защото играеш срещу отбори от цял свят, различни стилове и пр.
СП е хубаво да се сравнява със СП и ЕП с ЕП. Иначе има общи показатели, повечето индивидуални, които могат да се комбинират и се водят такива статистики, но да се сравняват отбори и техния път е нещо съвсем, съвсем различно.


Ма никой не те вкарва в нищо, коментирам само невярното ти твърдение. Но понеже много искаш да говорим за Португалия и твоя любимец, нищо не казваш, че ако не беше изпуснал дузпата срещу Иран, сега Португалия щеше да играе въпросните съперници, така че реално той ги провали :laugh:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 08:14


Струва ми се все по-невъзможно Франция да бъде победена. Класа, дълбочина в състава, отборен дух... Не мога да преценя дали и тактически се открояват, понеже там съм роб на предубежденията си. Това гнусно джудже Дидие не мога да го понасям. Беше адски противен още като играч. Една от най-големите мистерии за мен ще си остане, как стана капитан на Франция за СП '98 при наличието в отбора на играчи като Зидан, Блан, Лизаразу, Тюрам, Бартез... Мани! На футболния терен така или иначе никога не е бил лидер... Мани!

Англия, дори и да бие Хърватия, все още не ме е спечелила с играта си. Всичко е все още в рамките на футболната приказка. Не виждам достатъчно зрялост, може би защото не се е налагало, знам ли. Днешният мач ще внесе доста светлина в ситуацията. Ако успеят да преборят Квадратите ще имат някакъв минимален теоретически шанс за нещо срещу Петлите. Като цяло обаче титлата изглежда почти предрешена.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 08:38


SUBXERO написа:
Струва ми се все по-невъзможно Франция да бъде победена. Класа, дълбочина в състава, отборен дух... Не мога да преценя дали и тактически се открояват, понеже там съм роб на предубежденията си. Това гнусно джудже Дидие не мога да го понасям. Беше адски противен още като играч. Една от най-големите мистерии за мен ще си остане, как стана капитан на Франция за СП '98 при наличието в отбора на играчи като Зидан, Блан, Лизаразу, Тюрам, Бартез... Мани! На футболния терен така или иначе никога не е бил лидер... Мани!

Англия, дори и да бие Хърватия, все още не ме е спечелила с играта си. Всичко е все още в рамките на футболната приказка. Не виждам достатъчно зрялост, може би защото не се е налагало, знам ли. Днешният мач ще внесе доста светлина в ситуацията. Ако успеят да преборят Квадратите ще имат някакъв минимален теоретически шанс за нещо срещу Петлите. Като цяло обаче титлата изглежда почти предрешена.

===
Единственото смущаващо е, че това са масовите очаквания на най-големия спортен форум за годината.
Златна среда за букмейкърите...
Дали?


Последна промяна terminator на 11.07.2018 08:38, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 10:06


Те букитата вече достатъчно се налапаха от световното... И понеже не са вчерашни, и понеже мислят и за утрешния ден - ще зарибят малко шараните...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   11.07.2018 18:53


SUBXERO написа:
Струва ми се все по-невъзможно Франция да бъде победена. Класа, дълбочина в състава, отборен дух... Не мога да преценя дали и тактически се открояват, понеже там съм роб на предубежденията си. Това гнусно джудже Дидие не мога да го понасям. Беше адски противен още като играч. Една от най-големите мистерии за мен ще си остане, как стана капитан на Франция за СП '98 при наличието в отбора на играчи като Зидан, Блан, Лизаразу, Тюрам, Бартез... Мани! На футболния терен така или иначе никога не е бил лидер... Мани!

Англия, дори и да бие Хърватия, все още не ме е спечелила с играта си. Всичко е все още в рамките на футболната приказка. Не виждам достатъчно зрялост, може би защото не се е налагало, знам ли. Днешният мач ще внесе доста светлина в ситуацията. Ако успеят да преборят Квадратите ще имат някакъв минимален теоретически шанс за нещо срещу Петлите. Като цяло обаче титлата изглежда почти предрешена.


Е, тук категорично не съм съгласен, че никога не бил лидер на терена Дешан. Беше си железен дефанзивен халф, правеше точно каквото трябва като влияние и игра.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 01:26


spurs написа:
Ма никой не те вкарва в нищо, коментирам само невярното ти твърдение. Но понеже много искаш да говорим за Португалия и твоя любимец, нищо не казваш, че ако не беше изпуснал дузпата срещу Иран, сега Португалия щеше да играе въпросните съперници, така че реално той ги провали :laugh:


Провали само дяволчето заради приза голмайстор на мондиала :dunno:
Иначе ако не беше той щяха да загубят още срещу Испания, така че това което пишеш е нелепо. :laugh:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 09:39


Отсега е ясно, че Мбапе няма да стане велик игра; маймунджулъците просто са част от ДНК-то му. Подобно на циганиите на Неймар и дори още по-зле - на Балотели.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 09:56


Dobril написа:
Отсега е ясно, че Мбапе няма да стане велик игра; маймунджулъците просто са част от ДНК-то му. Подобно на циганиите на Неймар и дори още по-зле - на Балотели.


Важното е Франция да смачка тия късметлийски балкански боклуци на финала!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 10:04


Diavolo написа:
spurs написа:
Ма никой не те вкарва в нищо, коментирам само невярното ти твърдение. Но понеже много искаш да говорим за Португалия и твоя любимец, нищо не казваш, че ако не беше изпуснал дузпата срещу Иран, сега Португалия щеше да играе въпросните съперници, така че реално той ги провали :laugh:


Провали само дяволчето заради приза голмайстор на мондиала :dunno:
Иначе ако не беше той щяха да загубят още срещу Испания, така че това което пишеш е нелепо. :laugh:


Спърс, ТОЗИ Е OVER!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 10:59


TheExorcist написа:
Dobril написа:
Отсега е ясно, че Мбапе няма да стане велик игра; маймунджулъците просто са част от ДНК-то му. Подобно на циганиите на Неймар и дори още по-зле - на Балотели.


Важното е Франция да смачка тия късметлийски балкански боклуци на финала!



Ахахаха гроздето е кисело ....we ara coming home .... again ....as usual :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: СП Русия' 2018 * Мач #61 : Полуфинал #1 - Франция - Белгия , 10.07 21:00ч   |   12.07.2018 11:21


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Dobril написа:
Отсега е ясно, че Мбапе няма да стане велик игра; маймунджулъците просто са част от ДНК-то му. Подобно на циганиите на Неймар и дори още по-зле - на Балотели.


Важното е Франция да смачка тия късметлийски балкански боклуци на финала!



Ахахаха гроздето е кисело ....we ara coming home .... again ....as usual :laugh:


Ще си имам пари бе пич, ой! :rofl:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг