Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 09.12.2019 16:11



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W10] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 5911
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W10] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <>   |   20.11.2019 16:25


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
EXTREME ZOMBIES 3:1 DEMBA BOYZ
FT

THE THRACIAN ORPHICS 1:3 AIR FORCE
FT

THUG SLUGS 1:3 LES MOUSQUETAIRES
FT

THE MUMMIES 2:1 CRAZY BAND
FT

NEW MERSEY RAZORS 2:2 DUNE WARRIORS
FT

VALIANT KNIGHTS 0:1 КРИВА НИВА
FT

REAL GREEN 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

RED OR DEAD 2:2 UNDERGROUND
FT

THE NOTORIOUS LADS 0:1 THE GRIZZLIES
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10301 | Аталанта - Ювентус Италия 1:3 (1:2)
Съб 16:00 20805 | Порденоне - Перуджа Италия-ІІ 3:0
Съб 16:00 20808 | Юве Стабия - Салернитана Италия-ІІ 2:0
Съб 16:30 10201 | Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен Германия 0:4
Съб 16:30 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург Германия 0:2
Съб 16:30 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург Германия 1:1
Съб 16:30 10206 | Вердер Бремен - Шалке Германия 1:2
Съб 16:30 21203 | Анкарагюджю - Трабзонспор Турция 0:3
Съб 17:00 10102 | Кристъл Палас - Ливърпул Англия 1:2
Съб 17:00 10103 | Арсенал - Саутхямптън Англия 2:2 (1:2)
Съб 17:00 10104 | Борнемут - Уулвърхямптън Англия 1:2
Съб 17:00 10106 | Евертън - Норич Англия 0:2 (0:1)
Съб 17:00 10107 | Брайтън - Лестър Англия 0:2
Съб 17:00 10108 | Уотфорд - Бърнли Англия 0:3
Съб 17:00 10403 | Бетис - Валенсия Испания 2:1 (1:1)
Съб 17:00 20701 | Уест Бромич - Шефилд Уензди Англия-ІІ 2:1
Съб 17:00 20702 | Бристол Сити - Нотингам Форест Англия-ІІ 0:0
Съб 17:00 20704 | Дарби Каунти - Престън Англия-ІІ 1:0
Съб 17:00 20706 | Лутън - Лийдс Англия-ІІ 1:2 (1:1)
Съб 17:00 21002 | Райо Валекано - Сарагоса Испания-ІІ 0:1
Съб 17:00 32501 | Ипсуич - Блякпул Англия-ІІІ 2:2
Съб 17:00 32502 | Съндърланд - Ковънтри Англия-ІІІ 1:1 (0:1)
Съб 17:00 32504 | Питърбъро - Бъртън Англия-ІІІ 1:0 (0:0)
Съб 17:00 33501 | Рексъм - Йоувил Англия-V 3:3
Съб 17:00 33503 | Харогейт - Честърфийлд Англия-V 3:1
Съб 17:00 33505 | Олдършот - Нотс Каунти Англия-V 2:1
Съб 17:00 33506 | Фелд - Дагенъм Редбридж Англия-V 3:0
Съб 18:00 22201 | РБ Залцбург - Санкт Пьолтен Австрия 2:2
Съб 18:00 22204 | Тирол - ЛАСК Линц Австрия 0:2 (0:1)
Съб 18:30 10501 | Лион - Ница Франция 2:1
Съб 19:00 10302 | Милан - Наполи Италия 1:1
Съб 19:00 21003 | Депортиво Ла Коруня - Алкоркон Испания-ІІ 0:0
Съб 19:30 10101 | Манчестър Сити - Челси Англия 2:1
Съб 19:30 10204 | РБ Лайпциг - Кьолн Германия 4:1
Съб 19:30 10404 | Гранада - Атлетико Мадрид Испания 1:1
Съб 19:30 10602 | Утрехт - АЗ Алкмаар Холандия 0:3
Съб 20:00 21703 | Сервет - Базел Швейцария 2:0 (1:0)
Съб 20:00 21704 | Цюрих - Люцерн Швейцария 3:0
Съб 20:45 10601 | Аякс - Хераклес Холандия 4:1
Съб 20:45 10608 | ПЕК Цволе - Фортуна Ситард Холандия 3:1 (2:1)
Съб 21:00 10504 | Анже - Ним Франция 1:0
Съб 21:00 10507 | Дижон - Рен Франция 2:1
Съб 21:00 21008 | Уеска - Понферадина Испания-ІІ 2:0
Съб 21:00 21606 | Мехелен - Золте Варегем Белгия 0:2 (0:1)
Съб 21:30 21602 | Eксел Мускрон - РК Генк Белгия 2:2
Съб 21:45 10303 | Торино - Интер Италия 0:3
Съб 21:45 10605 | АДО Ден Хааг - Вилем II Холандия 3:3
Съб 22:00 10401 | Реал Мадрид - Реал Сосиедад Испания 3:1
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 01:00 21505 | Керетаро - Морелия Монаркас Мексико 3:1
Нед 02:00 22003 | Сантос - Крузейро Бразилия 4:1 (3:1)
Нед 03:00 21504 | Монтерей - Атлас Мексико 2:0
Нед 13:00 10402 | Еспаньол - Хетафе Испания 1:1
Нед 13:15 10603 | Грьонинген - Фейенорд Холандия 1:1
Нед 14:00 20705 | Мидълзбро - Хъл Сити Англия-ІІ 2:2
Нед 14:15 32704 | Хамилтън - Рейнджърс Шотландия 1:3 (1:2)
Нед 14:30 51105 | Ян Регенсбург - Хайденхайм Германия-ІІ 3:1
Нед 14:30 51106 | Гройтер Фюрт - Нюрнберг Германия-ІІ 0:0
Нед 14:30 51107 | Щутгарт - Карлсруе Германия-ІІ 3:0
Нед 15:00 10407 | Осасуна - Атлетик Билбао Испания 1:2
Нед 15:30 10604 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен Холандия 2:1
Нед 15:30 21205 | Аланияспор - Гьозтепе Турция 0:1
Нед 15:30 21601 | АА Гент - Антверп Белгия 1:1 (1:0)
Нед 15:30 22206 | Хартберг - Алтах Австрия 2:1
Нед 16:00 10304 | Сасуоло - Лацио Италия 1:2 (1:1)
Нед 16:00 10306 | Рома - Бреша Италия 3:0
Нед 16:00 10309 | Верона - Фиорентина Италия 1:0
Нед 16:00 10508 | Бордо - Монако Франция 2:1
Нед 16:00 20806 | Читадела - Пиза Италия-ІІ 1:1
Нед 16:30 10208 | Аугсбург - Херта Берлин Германия 4:0
Нед 16:30 53617 | Газ Метан Медиаш - Ботошан Румъния 0:0
Нед 17:00 21001 | Малага - Елче Испания-ІІ 3:3
Нед 17:00 21701 | Тюн - Лугано Швейцария 0:3
Нед 17:00 21705 | Санкт Гален - Ксамакс Швейцария 4:1
Нед 17:00 32703 | Сейнт Джонстън - Абърдийн Шотландия 1:1
Нед 17:45 10606 | Спарта Ротердам - Витес Холандия 2:0
Нед 18:00 10502 | Сент Етиен - Монпелие Франция 0:0
Нед 18:00 50903 | ЦСКА Москва - Криля Советов Русия 1:0
Нед 18:30 10105 | Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед Англия 3:3 (2:3)
Нед 19:00 10205 | Хофенхайм - Майнц Германия 1:5 (1:4)
Нед 19:00 21004 | Лас Палмас - Овиедо Испания-ІІ 3:1
Нед 19:00 21603 | Андерлехт - Кортрийк Белгия 0:0
Нед 19:00 22103 | Викинг - Розенборг Норвегия 2:2
Нед 19:00 22107 | Од БК - Тромсьо Норвегия 2:1
Нед 19:30 10408 | Виляреал - Селта Виго Испания 1:3 (1:2)
Нед 21:00 22001 | Палмейрас - Гремио Бразилия 1:2 (1:1)
Нед 22:00 10405 | Валядолид - Севиля Испания 0:1
Нед 22:00 10503 | Тулуза - Марсилия Франция 0:2
Нед 22:00 21005 | Кадис - Луго Испания-ІІ 2:1
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение EXTREME ZOMBIES 3:1 DEMBA BOYZ Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10201 | Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен [0:4] | 0:2 | 1:3 | | ● [Съб 16:00] 20805 | Порденоне - Перуджа [3:0] | 1:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург [1:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10206 | Вердер Бремен - Шалке [1:2] | 2:2 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 20706 | Лутън - Лийдс [1:2] | 0:1 | 1:2 | 0:2 | ● [Съб 17:00] 20702 | Бристол Сити - Нотингам Форест [0:0] | 1:1 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 32501 | Ипсуич - Блякпул [2:2] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 32502 | Съндърланд - Ковънтри [1:1] | 2:1 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 20:45] 10601 | Аякс - Хераклес [4:1] | 3:0 | 2:0 | | ● [Съб 19:00] 21003 | Депортиво Ла Коруня - Алкоркон [0:0] | 1:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10604 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен [2:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 19:30] 10602 | Утрехт - АЗ Алкмаар [0:3] | 2:2 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 20806 | Читадела - Пиза [1:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 21:45] 10605 | АДО Ден Хааг - Вилем II [3:3] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 22:00] 21005 | Кадис - Луго [2:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 16:30] 10208 | Аугсбург - Херта Берлин [4:0] | 1:1 | 2:2 | |

. .
Гол с греда на Мадридиста 1:0
. Лутън - Лийдс 1:2 12' .
1:1 Гол с греда на Ванката
. 14' Съндърланд - Ковънтри 1:1 .
Гол на ПЕПИТО 2:1
. ПСВ Айндховен - Хееренвеен 2:1 57' .
Гол на Мадридиста 3:1
. Кадис - Луго 2:1 90' .
Мадридиста [1] Гонзо [К]
ПЕПИТО [2] Талиезин
Юве Фен [3] Ванката
Моандър [4] Дани-007
[К] Дяволо [В] Шопченко
● ● ●
.
Изображение THE THRACIAN ORPHICS 1:3 AIR FORCE Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10103 | Арсенал - Саутхямптън [2:2] | 3:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург [1:1] | 0:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10106 | Евертън - Норич [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10206 | Вердер Бремен - Шалке [1:2] | 2:2 | 1:2 | 2:1 |
[Съб 17:00] 33503 | Харогейт - Честърфийлд [3:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 21203 | Анкарагюджю - Трабзонспор [0:3] | 1:3 | 1:2 | 0:2 |
[Съб 21:00] 10504 | Анже - Ним [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 10107 | Брайтън - Лестър [0:2] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 15:30] 21205 | Аланияспор - Гьозтепе [0:1] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 33505 | Олдършот - Нотс Каунти [2:1] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 16:30] 10208 | Аугсбург - Херта Берлин [4:0] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10101 | Манчестър Сити - Челси [2:1] | 1:1 | 2:1 | 2:0 |
[Нед 16:30] 53617 | Газ Метан Медиаш - Ботошан [0:0] [FK] | 1:2 | 5:0 / 0:5 | 2:2 / 1:2 | ● [Съб 21:00] 10507 | Дижон - Рен [2:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 18:00] 10502 | Сент Етиен - Монпелие [0:0] | 1:0 | 1:1 | 1:0 | ● [Нед 22:00] 10503 | Тулуза - Марсилия [0:2] | 1:2 | 1:1 | 0:2 |
[Нед 19:00] 10205 | Хофенхайм - Майнц [1:5] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ●

. .
0:1 Гол на Сатурния
. 5' Вердер Бремен – Шалке 1:2 .
0:2 Гол на Дарксийд
. 9' Брайтън – Лестър 0:2 .
Редо спасява удар на Пениуайз
. Манчестър Сити - Челси 2:1 35' .
Гол на Оскар 1:2
. Анже - Ним 1:0 40' .
Удар в стената от фаул на Алекс
. Газ Метан Медиаш - Ботошан 0:0 65' .
1:3 Гол на Пениуайз
. 90' Тулуза - Марсилия 0:2 .
Ринсуинд [1] Дарксийд
[К] Алекс [2] Сатурния
Ивъл МакАндрюз [3] Пениуайз
Оскар [4] Симо
Редо [В] Крюшо [К]
● ● ●
.
Изображение THUG SLUGS 1:3 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(1:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10301 | Аталанта - Ювентус [1:3] | 1:1 | 1:2 | | ● [Съб 16:30] 10201 | Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен [0:4] | 1:2 | 0:2 | 1:3 |
[Съб 17:00] 20701 | Уест Бромич - Шефилд Уензди [2:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург [1:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 19:30] 10404 | Гранада - Атлетико Мадрид [1:1] | 0:1 | 1:2 | | ● [Съб 19:00] 10302 | Милан - Наполи [1:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 20:00] 21704 | Цюрих - Люцерн [3:0] | 1:1 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 21:30] 21602 | Eксел Мускрон - РК Генк [2:2] | 1:1 | 2:2 | 1:2 |
[Нед 16:00] 10306 | Рома - Бреша [3:0] | 3:1 | 2:0 | | ● [Нед 14:00] 20705 | Мидълзбро - Хъл Сити [2:2] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 16:30] 10208 | Аугсбург - Херта Берлин [4:0] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 15:00] 10407 | Осасуна - Атлетик Билбао [1:2] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 10205 | Хофенхайм - Майнц [1:5] | 3:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 16:00] 10309 | Верона - Фиорентина [1:0] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 21603 | Андерлехт - Кортрийк [0:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 17:00] 21701 | Тюн - Лугано [0:3] | 1:2 | 1:0 | 1:1 |

. .
Удар в гредата на Надя
. Аталанта - Ювентус 1:2 ❯ 1:3 1' .
0:1 Гол на Роувърс
. 5' Байер Леверкузен - Фрайбург 1:1 .
Гол на Фалкенбах 1:1
. Уест Бромич - Шефилд Уензди 2:1 10' .
1:2 Гол на Форест Фен
. 32' Милан – Наполи 1:1 .
1:3 Гол на Роувърс
. 44' Eксел Мускрон - РК Генк 2:2 .
Надя [1] Христов
Лорд Брахилус [2] Роувърс
[К] Фалкенбах [3] Форест Фен [К]
Шифтър [4] Сарафино
Саутуинд [В] Инексис
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 2:1 CRAZY BAND Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург [0:2] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург [1:1] | 3:1 | 2:1 | 2:0 |
[Съб 17:00] 32504 | Питърбъро - Бъртън [1:0] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 16:30] 10206 | Вердер Бремен - Шалке [1:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 18:00] 22204 | Тирол - ЛАСК Линц [0:2] | 0:3 | 1:2 | | ● [Съб 17:00] 32502 | Съндърланд - Ковънтри [1:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 20:45] 10601 | Аякс - Хераклес [4:1] | 3:0 | 2:0 | 3:1 | ● [Съб 18:00] 22201 | РБ Залцбург - Санкт Пьолтен [2:2] | 4:0 | 5:0 | |
[Съб 20:45] 10608 | ПЕК Цволе - Фортуна Ситард [3:1] | 3:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:30] 10602 | Утрехт - АЗ Алкмаар [0:3] | 1:3 | 0:2 | 1:2 |
[Нед 15:30] 21601 | АА Гент - Антверп [1:1] | 2:1 | 1:1 | 2:0 | ● [Съб 21:00] 21606 | Мехелен - Золте Варегем [0:2] | 3:1 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 17:00] 21705 | Санкт Гален - Ксамакс [4:1] | 2:1 | 3:0 | | ● [Нед 13:15] 10603 | Грьонинген - Фейенорд [1:1] | 0:2 | 1:2 | 1:3 |
[Нед 19:00] 10205 | Хофенхайм - Майнц [1:5] | 2:1 | 1:1 | 3:1 | ● [Нед 17:00] 21701 | Тюн - Лугано [0:3] | 2:1 | 1:0 | |

. .
0:1 Гол с греда на Фенгом
. 14' Съндърланд - Ковънтри 1:1 .
Удар в гредата на Доги
. ПЕК Цволе - Фортуна Ситард 2:1 ❯ 3:1 39' .
Гол с греда на Баба Тонка 1:1
. ПЕК Цволе - Фортуна Ситард 3:1 39' .
Гол с греда на Мандор 2:1
. АА Гент - Антверп 1:1 59' .
Джони Хейнс [1] Тиро
[К] Мандор [2] Дуумър
Баба Тонка [3] Емесерем
Доги [4] Фенгом
Анфийлд Айрън [В] Терминатор [К]
● ● ●
.
Изображение NEW MERSEY RAZORS 2:2 DUNE WARRIORS Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 18:00] 22204 | Тирол - ЛАСК Линц [0:2] | 1:2 | 1:2 | 0:2 | ● [Съб 16:00] 10301 | Аталанта - Ювентус [1:3] | 1:2 | 0:2 | |
[Съб 18:30] 10501 | Лион - Ница [2:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 20:00] 21703 | Сервет - Базел [2:0] | 1:2 | 0:2 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10303 | Торино - Интер [0:3] | 0:1 | 1:1 | | ● [Съб 21:00] 10507 | Дижон - Рен [2:1] | 0:1 | 1:0 | |
[Нед 03:00] 21504 | Монтерей - Атлас [2:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 01:00] 21505 | Керетаро - Морелия Монаркас [3:1] | 2:2 | 1:1 | 1:0 |
[Нед 16:00] 10306 | Рома - Бреша [3:0] | 3:1 | 2:0 | | ● [Нед 15:30] 22206 | Хартберг - Алтах [2:1] | 1:1 | 3:1 | 2:1 |
[Нед 17:00] 21705 | Санкт Гален - Ксамакс [4:1] | 3:1 | 2:1 | 2:1 | ● [Нед 16:00] 10304 | Сасуоло - Лацио [1:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 18:00] 10502 | Сент Етиен - Монпелие [0:0] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 10508 | Бордо - Монако [2:1] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 22107 | Од БК - Тромсьо [2:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 19:00] 22103 | Викинг - Розенборг [2:2] | 1:2 | 0:0 | 1:1 |

. .
Удар в гредата на Венабили
. 1' Аталанта - Ювентус 1:2 ❯ 1:3 .
Гол с греда на Нема Значка 1:0
. Тирол - ЛАСК Линц 0:2 30' .
Кори спасява удар на Нема Значка
. 31' Лион - Ница 2:1 .
Гол на Томи 2:0
. Монтерей - Атлас 2:0 47' .
2:1 Гол на Жеката
. 60' Хартберг - Алтах 2:1 .
Удар в гредата на Жеката
. 61' Сасуоло - Лацио 1:1 ❯ 1:2 .
2:2 Гол с греда на Гоа
. 61' Сасуоло - Лацио 1:2 .
Кори спасява удар на Бате Петку
. 82' Од БК - Тромсьо 2:1 .
Томи [1] Гоа [К]
Бате Петку [2] Венабили
Нема Значка [3] Легендата
Тюлена [4] Жеката
[К] Резо [В] Кори
● ● ●
.
ПМЛ Б ЛИГА
Изображение VALIANT KNIGHTS 0:1 КРИВА НИВА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10106 | Евертън - Норич [0:2] | 3:0 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10108 | Уотфорд - Бърнли [0:3] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 33501 | Рексъм - Йоувил [3:3] | 2:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 10403 | Бетис - Валенсия [2:1] | 1:1 | 0:1 | 1:1 |
[Съб 19:30] 10404 | Гранада - Атлетико Мадрид [1:1] | 0:1 | 1:1 | 0:2 | ● [Съб 17:00] 21002 | Райо Валекано - Сарагоса [0:1] | 2:1 | 2:0 | 3:1 |
[Съб 20:00] 21703 | Сервет - Базел [2:0] | 1:2 | 0:1 | | ● [Съб 17:00] 33505 | Олдършот - Нотс Каунти [2:1] | 1:1 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 14:30] 51105 | Ян Регенсбург - Хайденхайм [3:1] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | 3:1 / 2:2 | ● [Съб 19:30] 10101 | Манчестър Сити - Челси [2:1] | 2:0 | 2:1 | |
[Нед 17:00] 21001 | Малага - Елче [3:3] | 1:1 | 1:0 | 0:1 | ● [Нед 02:00] 22003 | Сантос - Крузейро [4:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 |
[Нед 18:00] 10502 | Сент Етиен - Монпелие [0:0] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 17:00] 21705 | Санкт Гален - Ксамакс [4:1] | 3:1 | 2:1 | |
[Нед 18:30] 10105 | Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед [3:3] | 1:2 | 0:1 | | ● [Нед 18:00] 50903 | ЦСКА Москва - Криля Советов [1:0] [FK] | 2:0 | 0:4 / 0:5 | 2:0 / 3:1 |
[Нед 21:00] 22001 | Палмейрас - Гремио [1:2] | 1:0 | 1:1 | 2:0 | ● [Нед 22:00] 10503 | Тулуза - Марсилия [0:2] | 0:1 | 1:1 | |

. .
Удар в гредата на Бай Момчил
. 10' Бетис - Валенсия 1:1 ❯ 2:1 .
Удар в гредата на Кибик
. 10' Бетис - Валенсия 1:1 ❯ 2:1 .
0:1 Гол на Ла Вила
. 25' Олдършот - Нотс Каунти 2:1 .
Дъ Найт спасява удар на Ла Вила
. Манчестър Сити - Челси 2:1 35' .
Оейзис спасява удар на А.Агаси
. 36' Гранада - Атлетико Мадрид 1:1 .
Кибик спасява удар от фаул на Дъ Найт
. 54' Ян Регенсбург - Хайденхайм 3:1 .
Удар в стената от фаул на Кибик
. 75' ЦСКА Москва - Криля Советов 1:0 .
Удар в гредата на Хенман
. Палмейрас - Гремио 1:1 ❯ 1:2 87' .
Хенман [1] Бай Момчил
А.Агаси [2] Мартун
Нуф [3] Ла Вила
Алфи [4] Кибик [К]
[К] Дъ Найт [В] Оейзис
● ● ●
.
Изображение REAL GREEN 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург [0:2] | 3:1 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 16:00] 20808 | Юве Стабия - Салернитана [2:0] | 0:0 | 1:2 | |
[Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Фрайбург [1:1] | 2:2 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10201 | Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен [0:4] | 1:4 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10103 | Арсенал - Саутхямптън [2:2] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 10107 | Брайтън - Лестър [0:2] | 0:2 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10108 | Уотфорд - Бърнли [0:3] | 0:0 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 10101 | Манчестър Сити - Челси [2:1] | 4:1 | 3:2 | 2:1 |
[Нед 16:00] 20806 | Читадела - Пиза [1:1] | 0:0 | 1:0 | | ● [Съб 19:30] 10204 | РБ Лайпциг - Кьолн [4:1] | 2:1 | 2:0 | 3:1 |
[Нед 19:30] 10408 | Виляреал - Селта Виго [1:3] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 22:00] 10401 | Реал Мадрид - Реал Сосиедад [3:1] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 22:00] 10405 | Валядолид - Севиля [0:1] | 0:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Нед 13:00] 10402 | Еспаньол - Хетафе [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 22:00] 21005 | Кадис - Луго [2:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 19:00] 21004 | Лас Палмас - Овиедо [3:1] | 2:1 | 1:0 | 2:1 |

. .
0:1 Гол на Зепер
. 9' Брайтън - Лестър 0:2 .
Киану спасява удар на ЕЛ Капитано
. Манчестър Сити - Челси 2:1 35' .
0:2 Гол на Зепер
. 49' Еспаньол - Хетафе 1:1 .
Гол на Сперанца 1:2
. Валядолид - Севиля 0:1 89' .
Гол на ХюманФактор 2:2
. Кадис - Луго 2:1 90' .
БатРадо [1] Асът на Вихър
Сперанца [2] Зепер
Роско [3] ЕЛ Капитано
ХюманФактор [4] Кристин
Киану [В] Рунекс [К]
● ● ●
.
Изображение RED OR DEAD 2:2 UNDERGROUND Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10102 | Кристъл Палас - Ливърпул [1:2] | 1:3 | 0:2 | | ● [Съб 16:00] 20808 | Юве Стабия - Салернитана [2:0] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 20704 | Дарби Каунти - Престън [1:0] | 1:1 | 1:2 | 1:3 | ● [Съб 17:00] 10108 | Уотфорд - Бърнли [0:3] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 33506 | Фелд - Дагенъм Редбридж [3:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 10403 | Бетис - Валенсия [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 19:30] 10404 | Гранада - Атлетико Мадрид [1:1] | 1:2 | 0:2 | | ● [Съб 17:00] 21002 | Райо Валекано - Сарагоса [0:1] | 3:0 | 2:0 | 1:1 |
[Съб 21:00] 21008 | Уеска - Понферадина [2:0] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 33503 | Харогейт - Честърфийлд [3:1] | 2:1 | 2:0 | 1:1 |
[Нед 13:00] 10402 | Еспаньол - Хетафе [1:1] | 2:0 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 10101 | Манчестър Сити - Челси [2:1] | 2:1 | 3:1 | |
[Нед 16:00] 20806 | Читадела - Пиза [1:1] | 1:0 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 14:00] 20705 | Мидълзбро - Хъл Сити [2:2] | 2:0 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 18:30] 10105 | Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед [3:3] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 22:00] 10405 | Валядолид - Севиля [0:1] | 0:0 | 1:2 | |

. .
Удар в гредата на Стифо
. 10' Бетис - Валенсия 1:1 ❯ 2:1 .
0:1 Гол с греда на Жоро Левскаря
. 10' Бетис - Валенсия 2:1 .
0:2 Гол на Ририбиро
. 35' Манчестър Сити - Челси 2:1 .
Гол на Олимпия 1:2
. Уеска - Понферадина 2:0 42' .
Василико спасява удар на Ивич
. 49' Еспаньол - Хетафе 1:1 .
Гол на Пр.Недев 2:2
. Читадела - Пиза 1:1 64' .
Олимпия [1] Ририбиро
Ивич [2] Стифо
Пр.Недев [3] Жоро Левскаря [К]
Тонзос [4] Бай Гроздан
[К] Дюнкеркю [В] Василико
● ● ●
.
Изображение THE NOTORIOUS LADS 0:1 THE GRIZZLIES Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10206 | Вердер Бремен - Шалке [1:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург [0:2] | 3:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10107 | Брайтън - Лестър [0:2] | 0:3 | 0:2 | | ● [Съб 17:00] 10104 | Борнемут - Уулвърхямптън [1:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 21:30] 21602 | Eксел Мускрон - РК Генк [2:2] | 2:1 | 1:2 | 0:2 | ● [Съб 17:00] 10108 | Уотфорд - Бърнли [0:3] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 21:45] 10303 | Торино - Интер [0:3] | 0:2 | 1:2 | 0:2 | ● [Съб 19:00] 10302 | Милан - Наполи [1:1] | 1:2 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 14:15] 32704 | Хамилтън - Рейнджърс [1:3] | 0:3 | 0:2 | 0:4 | ● [Съб 21:00] 21606 | Мехелен - Золте Варегем [0:2] | 3:2 | 3:1 | 2:1 |
[Нед 17:45] 10606 | Спарта Ротердам - Витес [2:0] | 1:0 | 0:1 | 1:2 | ● [Нед 13:15] 10603 | Грьонинген - Фейенорд [1:1] | 2:2 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 18:30] 10105 | Шефилд Юнайтед - Манчестър Юнайтед [3:3] | 1:2 | 1:1 | | ● [Нед 14:30] 51106 | Гройтер Фюрт - Нюрнберг [0:0] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | -:- / -:- |
[Нед 19:00] 10205 | Хофенхайм - Майнц [1:5] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 14:30] 51107 | Щутгарт - Карлсруе [3:0] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | -:- / -:- |
[Нед 16:30] 10208 | Аугсбург - Херта Берлин [4:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 17:00] 32703 | Сейнт Джонстън - Абърдийн [1:1] | 1:3 | 0:2 | 1:2 |

. .
Брут спасява удар на Бат Влади
. 9' Брайтън - Лестър 0:2 .
0:1 Гол на Вандом
. 32' Милан - Наполи 1:1 .
Удар в стената от фаул на Шваба
. 54' Гройтер Фюрт - Нюрнберг 0:0 .
Удар в стената от фаул на Шваба
. 55' Щутгарт - Карлсруе 3:0 .
[К] К. Донев [1] Шваба [К]
Васко Левчето [2] Борката
Бат Влади [3] Вандом
Биг Смоук [4] Рогач
[В] Брут
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● NEW MERSEY RAZORS 9 6 2 1 19:11 +8 14 4 2 1 1 7:7 0 5 5 4 1 0 12:4 +8 9
2. ● THUG SLUGS 9 4 3 2 21:16 +5 11 4 2 1 1 10:8 +2 5 5 2 2 1 11:8 +3 6
3. ● THE MUMMIES 9 4 3 2 16:16 0 11 4 3 0 1 9:7 +2 6 5 1 3 1 7:9 -2 5
4. EXTREME ZOMBIES 9 3 4 2 17:17 0 10 5 1 2 2 8:11 -3 4 4 2 2 0 9:6 +3 6
5. LES MOUSQUETAIRES 9 3 3 3 16:13 +3 9 5 2 1 2 8:6 +2 5 4 1 2 1 8:7 +1 4
6. THE THRACIAN ORPHICS 9 3 2 4 14:16 -2 8 4 0 1 3 5:10 -5 1 5 3 1 1 9:6 +3 7
7. ● DEMBA BOYZ 9 2 3 4 12:15 -3 7 4 0 2 2 5:9 -4 2 5 2 1 2 7:6 +1 5
8. ● CRAZY BAND 9 2 3 4 15:19 -4 7 5 1 2 2 8:9 -1 4 4 1 1 2 7:10 -3 3
9. ● DUNE WARRIORS 9 2 3 4 15:20 -5 7 5 1 2 2 8:12 -4 4 4 1 1 2 7:8 -1 3
10. ● AIR FORCE 9 2 2 5 16:18 -2 6 5 1 2 2 7:7 0 4 4 1 0 3 9:11 -2 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||NMR|||TSL|||MUM|||EXZ|||LMQ|||THO|||DMB|||CRB|||DWR|||AFR|
1. NEW MERSEY RAZORS ||NMR||||||3:2|||#16|||1:3|||1:0|||#14|||#17|||#10|||2:2|||#12|
2. THUG SLUGS ||TSL|||#15||||||4:1|||2:2|||1:3|||#12|||#13|||#17|||3:2|||#10|
3. THE MUMMIES ||MUM|||0:3|||#14||||||#12|||#10|||3:1|||#15|||2:1|||#17|||4:2|
4. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#13|||#11|||2:2||||||2:2|||1:3|||3:1|||#15|||0:3|||#17|
5. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||#11|||#18|||0:1|||#16||||||1:1|||1:2|||#13|||3:0|||3:2|
6. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:3|||1:1|||#13|||#10|||#17||||||#11|||2:3|||#15|||1:3|
7. DEMBA BOYZ ||DMB|||2:2|||1:4|||1:1|||#18|||#14|||1:2||||||#12|||#10|||#16|
8. CRAZY BAND ||CRB|||0:1|||2:3|||#18|||2:2|||3:3|||#16|||1:0||||||#11|||#14|
9. DUNE WARRIORS ||DWR|||#18|||#16|||2:2|||#14|||#12|||0:2|||1:4|||2:2||||||3:2|
10. AIR FORCE ||AFR|||1:3|||1:1|||#11|||1:2|||#15|||#18|||0:0|||4:1|||#13||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 9 ( 8) 4 ( 4) 4 ( 4) 1 ◼|
|◼ 2. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 9 ( 9) 5 ( 4) 4 ( 5) 0 ◼|
|◼ 3. Легендата DUNE WARRIORS 7 ( 9) 5 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 7 ( 9) 5 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 5. Жеката DUNE WARRIORS 6 ( 9) 2 ( 5) 4 ( 4) 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 6 ( 9) 2 ( 5) 4 ( 4) 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 6 ( 9) 3 ( 5) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 8. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 5 ( 7) 2 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 9. Баба Тонка THE MUMMIES 5 ( 8) 3 ( 4) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 10. Лорд Брахилус THUG SLUGS 5 ( 9) 2 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 5 ( 9) 3 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 12. Дарксийд AIR FORCE 4 ( 5) 2 ( 2) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 13. Сайлър CRAZY BAND 4 ( 8) 3 ( 5) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 4 ( 8) 1 ( 4) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 8) 2 ( 4) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 16. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 4 ( 9) 2 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ 19. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 0 ( 2) 3 ( 2) 0 ◼|
|◼ 20. Сатурния AIR FORCE 3 ( 6) 0 ( 2) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 ( 6) 0 ( 3) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ 22. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 2 ( 4) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 8) 1 ( 3) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ 24. Тиро CRAZY BAND 3 ( 9) 2 ( 5) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 3 ( 9) 1 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 3 ( 9) 1 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 30. Пениуайз AIR FORCE 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 32. Роби AIR FORCE 2 ( 6) 2 ( 4) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 6) 0 ( 3) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 35. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 8) 1 ( 3) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 36. Надя THUG SLUGS 2 ( 9) 2 ( 4) 0 ( 5) 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 9) 1 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 ( 9) 0 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 ( 9) 1 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 40. Гоа DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Саутуинд THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 44. Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 45. Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 46. Дуумър CRAZY BAND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ 47. Емесерем CRAZY BAND 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 48. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 9) 1 ( 5) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 ( 9) 0 ( 5) 1 ( 4) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 6 ( 9) 3 ( 5) 2 ( 4) 1 ◼|
|◼ 2. Редо THE THRACIAN ORPHICS 4 ( 8) 2 ( 3) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Саутуинд THUG SLUGS 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 4. Терминатор CRAZY BAND 4 ( 9) 2 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 5. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 6. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 7. Кори DUNE WARRIORS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 8. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 9. Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 9) 1 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 10. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 14. Дъбрав AIR FORCE 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● THE GRIZZLIES 9 7 1 1 15:9 +6 15 4 3 1 0 8:5 +3 7 5 4 0 1 7:4 +3 8
2. ● СИНЯТА ЛАВИНА 9 4 4 1 17:13 +4 12 4 2 1 1 6:7 -1 5 5 2 3 0 11:6 +5 7
3. ● UNDERGROUND 9 3 3 3 18:17 +1 9 4 0 2 2 7:9 -2 2 5 3 1 1 11:8 +3 7
4. REAL GREEN 9 2 4 3 16:18 -2 8 5 2 1 2 9:10 -1 5 4 0 3 1 7:8 -1 3
5. RED OR DEAD 9 3 2 4 13:16 -3 8 5 1 2 2 6:9 -3 4 4 2 0 2 7:7 0 4
6. VALIANT KNIGHTS 9 2 4 3 11:14 -3 8 5 1 1 3 5:9 -4 3 4 1 3 0 6:5 +1 5
7. КРИВА НИВА 9 3 1 5 12:14 -2 7 4 1 1 2 5:6 -1 3 5 2 0 3 7:8 -1 4
8. THE NOTORIOUS LADS 9 2 1 6 8:9 -1 5 5 2 1 2 6:3 +3 5 4 0 0 4 2:6 -4 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||GRZ|||SLV|||UGR|||RGR|||ROD|||VKN|||KRN|||NOL|
1. THE GRIZZLIES ||GRZ||||||1:1|||3:2|||#12|||#14|||#10|||3:2|||1:0|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||#13||||||#12|||3:2|||#10|||1:1|||0:3|||2:1|
3. UNDERGROUND ||UGR|||#11|||2:2||||||2:2|||2:3|||1:2|||#13|||#10|
4. REAL GREEN ||RGR|||2:0|||2:2|||2:4||||||0:3|||#11|||3:1|||#14|
5. RED OR DEAD ||ROD|||1:3|||1:3|||2:2|||#13||||||1:1|||#11|||1:0|
6. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||1:2|||0:3|||#14|||2:2|||#12||||||0:1|||2:1|
7. КРИВА НИВА ||KRN|||0:1|||#14|||1:2|||#10|||2:1|||2:2||||||#12|
8. THE NOTORIOUS LADS ||NOL|||0:1|||#11|||0:1|||1:1|||3:0|||#13|||2:0||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 7 ( 9) 2 ( 4) 5 ( 5) 0 ◼|
|◼ 2. БатРадо REAL GREEN 6 ( 9) 3 ( 5) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 3. Копача КРИВА НИВА 5 ( 7) 2 ( 4) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ 4. Жоро Левскаря UNDERGROUND 5 ( 9) 4 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 5 ( 9) 0 ( 4) 5 ( 5) 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 5 ( 9) 3 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ 7. Тонзос RED OR DEAD 4 ( 8) 0 ( 4) 4 ( 4) 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 9. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 4 ( 9) 3 ( 5) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 4 ( 9) 1 ( 5) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 17. Вожда RED OR DEAD 3 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 18. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 3 ( 7) 3 ( 4) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 19. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 8) 1 ( 4) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 20. ХюманФактор REAL GREEN 3 ( 9) 3 ( 5) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 3 ( 9) 2 ( 5) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 3 ( 9) 1 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 23. Пр.Недев RED OR DEAD 2 ( 5) 2 ( 4) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 24. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 7) 2 ( 4) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 25. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 2 ( 9) 0 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 9) 0 ( 4) 2 ( 5) 0 ◼|
|◼ 27. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 28. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 29. Кибик КРИВА НИВА 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 31. Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 32. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 ( 5) 1 ( 4) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 33. Олимпия RED OR DEAD 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 34. Ла Вила КРИВА НИВА 1 ( 7) 0 ( 2) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 35. Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 ( 8) 0 ( 5) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 8) 1 ( 4) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ 37. Хенман VALIANT KNIGHTS 1 ( 9) 0 ( 5) 1 ( 4) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Брут THE GRIZZLIES 6 ( 8) 3 ( 3) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ 2. Киану REAL GREEN 4 ( 5) 2 ( 2) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 3. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 4. Василико UNDERGROUND 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ 6. Кибик КРИВА НИВА 3 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 3) 1 ◼|
|◼ 7. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 ( 9) 0 ( 5) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 8. Оейзис КРИВА НИВА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Ла Вила КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ◼|
|◼ 13. Анфийлд REAL GREEN 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Зепер |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Нема Значка |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Мадридиста |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Пениуайз |||AIR FORCE ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Кори |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Кибик |||КРИВА НИВА ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
| 2. Легендата DUNE WARRIORS 4 9 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 3. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 7 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 4. Тонзос RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 5. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Томи NEW MERSEY RAZORS 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 7. Василико UNDERGROUND 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Баба Тонка THE MUMMIES 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 9. Киану REAL GREEN 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 10. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Енкели THE GRIZZLIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 12. Кори DUNE WARRIORS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 13. Ла Вила КРИВА НИВА 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шифтър THUG SLUGS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Мандор THE MUMMIES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 21. Тиро CRAZY BAND 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 25. Дарксийд AIR FORCE 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пениуайз AIR FORCE 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 27. Крюшо AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 30. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 31. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 33. Жеката DUNE WARRIORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Венабили DUNE WARRIORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Роско REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дюнкеркю RED OR DEAD 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Саутуинд THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Надя THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фалкенбах THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Резо NEW MERSEY RAZORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 54. Терминатор CRAZY BAND 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фенгом CRAZY BAND 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (25.11.2019-01.12.2019)

● ПМЛ А Лига - X кръг ●
THE THRACIAN ORPHICS - EXTREME ZOMBIES
THUG SLUGS - AIR FORCE
THE MUMMIES - LES MOUSQUETAIRES
NEW MERSEY RAZORS - CRAZY BAND
DEMBA BOYZ - DUNE WARRIORS
|
● ПМЛ Б Лига - X кръг ●
КРИВА НИВА - REAL GREEN
UNDERGROUND - THE NOTORIOUS LADS
СИНЯТА ЛАВИНА - RED OR DEAD
THE GRIZZLIES - VALIANT KNIGHTS
|


Последна промяна Mandor на 25.11.2019 00:07, променена общо 12 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг