Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.08.2019 08:53



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S18W09 - 05.11/11.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)<> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3701
Отговори с цитат
Мнение  <> [S18W09 - 05.11/11.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)<>   |   05.11.2018 20:42




-S18W09- ПМЛ 'А' лига + ПМЛ 'Б' лига, VIII кръг (05.11/11.11.2018)<>
ПМЛ 'А' лига (VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091001]КРИВА НИВА - AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091002]LES MOUSQUETAIRES - REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091003]CRAZY BAND - THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091004]NEW MERSEY RAZORS - THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091005]EXTREME ZOMBIES - THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092006]RED OR DEAD - THE GRIZZLIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092007]СИНЯТА ЛАВИНА - UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092008]DEMBA BOYZ - VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10121 | Англия
10222 | Германия
10323 | Италия
10424 | Испания
10525 | Франция
10626 | Холандия

20727 | Англия-ІІ
20828 | Италия-ІІ
20929 | Русия
21030 | Испания-ІІ
21231 | Турция
21332 | Португалия
21533 | Мексико
21634 | Белгия
21735 | Швейцария
21836 | Гърция
21937 | Аржентина
22038 | Бразилия

32139 | Норвегия
32240 | Австрия
32341 | Швеция
32442 | Дания
32743 | Шотландия
33144 | Полша


> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ<>
10121 | Англия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:30] 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед
[Нед 16:15] 10102 | Челси - Евертън
[Съб 19:30] 10103 | Кристъл Палас - Тотнъм
[Съб 17:00] 10104 | Лестър - Бърнли
[Съб 17:00] 10105 | Нюкасъл - Борнемут
[Нед 14:00] 10106 | Ливърпул - Фулъм
[Нед 18:30] 10107 | Арсенал - Уулвърхямптън
[Съб 17:00] 10108 | Хъдърсфийлд - Уест Хям
[Съб 17:00] 10109 | Саутхямптън - Уотфорд

10222 | Германия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен
[Нед 19:00] 10202 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке
[Нед 16:30] 10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен
[Съб 16:30] 10204 | Хофенхайм - Аугсбург
[Съб 16:30] 10205 | Вердер Бремен - Борусия Гладбах
[Съб 16:30] 10206 | Нюрнберг - Щутгарт
[Съб 16:30] 10207 | Фортуна Дюселдорф - Херта Берлин
[Съб 16:30] 10208 | Фрайбург - Майнц

10323 | Италия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 21:30] 10301 | Милан - Ювентус
[Нед 13:30] 10302 | Аталанта - Интер
[Нед 16:00] 10303 | Рома - Сампдория
[Съб 21:30] 10304 | Дженоа - Наполи
[Нед 19:00] 10305 | Сасуоло - Лацио
[Съб 16:00] 10306 | Торино - Парма
[Нед 16:00] 10307 | Киево - Болоня
[Нед 16:00] 10308 | Емполи - Удинезе
[Съб 19:00] 10309 | Спал - Каляри

10424 | Испания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:15] 10401 | Барселона - Бетис
[Съб 17:15] 10402 | Хетафе - Валенсия
[Нед 21:45] 10403 | Селта - Реал Мадрид
[Съб 19:30] 10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
[Нед 19:30] 10405 | Севиля - Еспаньол
[Нед 19:30] 10406 | Райо Валекано - Виляреал
[Съб 21:45] 10407 | Жирона - Леганес
[Нед 13:00] 10408 | Алавес - Уеска

10525 | Франция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 10501 | Монако - Пари Сен Жермен
[Нед 18:00] 10502 | Рен - Нант
[Съб 18:00] 10503 | Гинган - Лион
[Нед 18:00] 10504 | Марсилия - Дижон
[Нед 16:00] 10505 | Бордо - Каен
[Съб 21:00] 10506 | Анже - Монпелие
[Съб 21:00] 10507 | Сент Етиен - Реймс
[Съб 21:00] 10508 | Ним - Ница
[Съб 21:00] 10509 | Тулуза - Амиен

10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30] 10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар
[Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт
[Нед 15:30] 10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс
[Нед 17:45] 10604 | Хераклес - Фейенорд
[Съб 20:45] 10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен
[Нед 13:15] 10606 | Грьонинген - Хееренвеен
[Съб 21:45] 10607 | ВВВ Венло - Фортуна Ситард
[Съб 19:30] 10608 | Еммен - НАК Бреда


20727 | Англия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20701 | Дарби Каунти - Астън Вила
[Съб 19:30] 20702 | Уест Бромич - Лийдс
[Съб 17:00] 20703 | Бристол Сити - Престън
[Съб 17:00] 20704 | Нотингам Форест - Сток Сити
[Съб 17:00] 20705 | Болтън - Суонзи
[Съб 17:00] 20706 | Норич - Милуол
[Съб 17:00] 20707 | Куинс ПР - Брентфорд
[Съб 17:00] 20708 | Мидълзбро - Уигън

20828 | Италия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 20801 | Читадела - Унионе Венеция
[Съб 16:00] 20802 | Карпи - Беневенто
[Нед 16:00] 20803 | Бреша - Верона
[Нед 22:00] 20804 | Палермо - Пескара
[Съб 16:00] 20805 | Салернитана - Специя
[Съб 16:00] 20806 | Кремонезе - Ливорно
[Съб 16:00] 20807 | Асколи - Падова
[Съб 19:00] 20808 | Козенца - Лече

20929 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20901 | ЦСКА Москва - Зенит
[Нед 13:00] 20902 | Уфа - Спартак Москва
[Нед 15:30] 20903 | Рубин - Локомотив Москва
[Съб 18:00] 20904 | Ростов - Динамо Москва
[Нед 15:00] 20905 | Краснодар - Енисей

21030 | Испания-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:30] 21001 | Ла Коруня - Овиедо
[Нед 19:00] 21002 | Спортинг Хихон - Малага
[Нед 13:00] 21003 | Гранада - Нумансия
[Съб 21:30] 21004 | Елче - Лас Палмас
[Съб 17:00] 21005 | Кадис - Реус
[Съб 19:00] 21006 | Луго - Алкоркон
[Нед 21:00] 21007 | Тенерифе - Албасете
[Съб 19:00] 21008 | Екстремадура - Осасуна

21231 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 18:00] 21201 | Кайзериспор - Галатасарай
[Нед 19:30] 21202 | Бешикташ - Сивасспор
[Нед 17:00] 21203 | Фенербахче - Аланияспор
[Нед 12:30] 21204 | Бурсаспор - Касъмпаша
[Нед 18:00] 21205 | Анталияспор - Акхисар Беледие

21332 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 22:30] 21301 | Порто - Брага
[Нед 22:00] 21302 | Спортинг Лисабон - Шавеш
[Нед 19:30] 21303 | Тондела - Бенфика
[Съб 17:30] 21304 | Авеш - Рио Аве
[Съб 17:30] 21305 | Белененсес - Боависта
[Съб 20:00] 21306 | Насионал Мадейра - Маритимо
[Нед 17:00] 21307 | Витория Гимараеш - Санта Клара

21533 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 05:00] 21501 | Тихуана - Морелия Монаркас
[Нед 03:00] 21502 | Леон - Чивас Гуадалахара
[Нед 05:00] 21503 | Некакса - Монтерей
[Нед 03:00] 21504 | УАНЛ Тигрес - Пуебла
[Нед 20:00] 21505 | Толука - УНАМ Пумас
[Нед 01:00] 21506 | Крус Асул - Лобос БУАП

21634 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 21601 | Спортинг Шарльороа - Клуб Брюж
[Нед 15:30] 21602 | Андерлехт - АА Гент
[Нед 19:00] 21603 | Кортрийк - Стандард Лиеж
[Нед 21:00] 21604 | Eксел Мускрон - РК Генк
[Съб 21:00] 21605 | Золте Варегем - Локерен
[Съб 21:00] 21606 | Ойпен - Сент Трюиден
[Съб 21:30] 21607 | Серкъл Брюж - Ваасланд Беверен

21735 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 21701 | Тюн - Базел
[Съб 20:00] 21702 | Лугано - Люцерн
[Нед 17:00] 21703 | Санкт Гален - Йънг Бойс
[Нед 17:00] 21704 | Цюрих - Сион
[Нед 17:00] 21705 | Ксамакс - Грасхопърс

21836 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:30] 21801 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[Съб 19:00] 21802 | Ксанти - Паниониос
[Нед 15:00] 21803 | АЕК Атина - Атромитос
[Нед 17:15] 21804 | ПАОК Солун - Панетоликос
[Съб 17:15] 21805 | Лариса - ПАС Янина
[Нед 19:00] 21806 | Ламия - Астерас Триполис
[Съб 19:30] 21807 | Левадиакос - ОФИ Крит

21937 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 21901 | Ривър Плейт - Унион Санта Фе
[Нед 18:15] 21902 | Индепендиенте - Белграно
[Нед 00:10] 21903 | Колон - Естудиантес ЛП
[Нед 20:30] 21904 | Химнасия ЛП - Расинг Клуб
[Нед 02:20] 21905 | Тигре Виктория - Архентинос Хуниорс
[Нед 22:45] 21906 | Банфийлд - Ланус
[Нед 16:00] 21907 | Уракан Валенсия - Годой Крус

22038 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 21:00] 22001 | Атлетико Минейро - Палмейрас
[Нед 21:00] 22002 | Гремио - Вашку да Гама
[Съб 21:00] 22003 | Коринтианс - Сао Пауло
[Съб 23:00] 22004 | Атлетико Паранаензе - Крузейро
[Съб 23:00] 22005 | Ботафого - Фламенго
[Нед 21:00] 22006 | Витория Баия - Баия
[Нед 23:00] 22007 | Флуминензе - Спорт Ресифе
[Нед 01:00] 22008 | Америка Минейро - Парана


32139 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 32101 | Молде - Хаугесунд
[Нед 19:00] 32102 | Кристиансунд - Бран
[Нед 19:00] 32103 | Од БК - Стабек
[Нед 19:00] 32104 | Старт - Розенборг
[Нед 19:00] 32105 | Сарпсборг 08 - Сандефьорд
[Нед 19:00] 32106 | Стрьомсгодсет - Лилестрьом

32240 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 32201 | Аустрия Виена - РБ Залцбург
[Съб 18:00] 32202 | Щурм Грац - Санкт Пьолтен
[Нед 15:30] 32203 | Волфсбергер - Рапид Виена
[Съб 18:00] 32204 | Вакер Инсбрук - Алтах
[Съб 18:00] 32205 | ЛАСК Линц - Адмира Вакер
[Нед 15:30] 32206 | Матерсбург - Хартберг

32341 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 32301 | Малмьо ФФ - Елфсборг
[Нед 16:00] 32302 | Юргорден - Сириус
[Нед 16:00] 32303 | Хекен - Норкьопинг
[Нед 16:00] 32304 | Калмар ФФ - АИК Солна
[Нед 16:00] 32305 | Йостерсунд - Хамарби
[Нед 16:00] 32306 | Йоребро - ИФК Гьотеборг

32442 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 32401 | Олборг - ФК Копенхаген
[Нед 19:00] 32402 | Мидтиланд - Вейле
[Нед 15:00] 32403 | Рандерс - Нордселанд
[Съб 17:00] 32404 | Хорсенс - Сьондерийске
[Нед 13:00] 32405 | Хобро - Вендсисел
[Нед 21:00] 32406 | Одензе - Есберг

32743 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 32701 | Рейнджърс - Мъдъруел
[Съб 17:00] 32702 | Хартс - Килмарнък
[Съб 17:00] 32703 | Сейнт Джонстън - Хамилтън
[Нед 14:00] 32704 | Ливингстън - Селтик
[Съб 17:00] 32705 | Дънди ФК - Сейнт Мирън

33144 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 33101 | Ягелония - Лех Познан
[Нед 16:30] 33102 | Корона Келце - Пяст Гливице
[Съб 21:30] 33103 | Висла Краков - Заглембе Люблин
[Съб 19:00] 33104 | Лехия Гданск - Краковия
[Съб 16:30] 33105 | Висла Плок - Заглембе Сосновец
[Нед 16:30] 33106 | Легница - Арка Гдиня


40000 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 40701 | Рединг - Ипсуич (Англия-ІІ)
[Съб 17:00] 40702 | Бирмингам - Хъл Сити (Англия-ІІ)
[Съб 17:00] 40703 | Блякбърн - Родъръм (Англия-ІІ)
[Съб 17:15] 41404 | Верея - Етър (България)
[Съб 16:00] 42905 | Валансиен - Ланс (Франция-ІІ)
[Съб 18:00] 43206 | Словачко - Слован Либерец (Чехия)
[Съб 18:00] 43607 | Виторул Костанца - Конкордия Кяжна (Румъния)
[Съб 21:00] 43608 | ЧФР Клуж - Калараши (Румъния)
[Съб 22:00] 43809 | Сан Луис Кильота - Универсидад Чили (Чили)
[Съб 18:30] 43910 | Хайдук Сплит - Интер Запрешич (Хърватия)
[Съб 16:00] 43911 | Славен Копривница - Осиек (Хърватия)
[Съб 16:00] 44012 | Литекс Ловеч - Лудогорец II (България-ІІ)

50000 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 51001 | Майорка - Кордоба (Испания-ІІ)
[Нед 17:00] 51002 | Райо Махадаонда - Алмерия (Испания-ІІ)
[Нед 14:30] 51103 | Унион Берлин - Гройтер Фюрт (Германия-ІІ)
[Нед 14:30] 51104 | Инголщат - Арминия Билефелд (Германия-ІІ)
[Нед 14:30] 51105 | Магдебург - Ян Регенсбург (Германия-ІІ)
[Нед 16:45] 51406 | Лудогорец - Берое (България)
[Нед 14:30] 51407 | Славия София - Локомотив Пловдив (България)
[Нед 12:15] 51408 | Ботев Враца - Дунав Русе (България)
[Нед 21:00] 52009 | Сеара - Интернасионал (Бразилия)
[Нед 19:00] 52110 | Бодьо/Глимт - Волеренга (Норвегия)
[Нед 19:00] 52111 | Ранхейм - Тромсьо (Норвегия)
[Нед 16:00] 52312 | ГИФ Сундсвал - Далкурд (Швеция)
[Нед 16:00] 52313 | Бромапойкарна - Трелеборг (Швеция)
[Нед 22:00] 52814 | Спортинг Канзас - Реал Солт Лейк (САЩ - Плейофи)
[Нед 18:00] 53215 | Славия Прага - Злин (Чехия)
[Нед 16:00] 53216 | Виктория Пилзен - Прибрам (Чехия)
[Нед 16:00] 53217 | Теплице - Сигма Оломоуц (Чехия)
[Нед 21:00] 53618 | Динамо Букурещ - Стяуа Букурещ (Румъния)
[Нед 17:30] 53619 | Херманщад Сибиу - Ботошан (Румъния)
[Нед 18:30] 53920 | Локомотива Загреб - Динамо Загреб (Хърватия)
[Нед 16:00] 53921 | Истра 1961 - Риека (Хърватия)
[Нед 19:30] 54122 | Ворскла - Шахтьор Донецк (Украйна)
[Нед 17:00] 54123 | Динамо Киев - Иличьовец (Украйна)
[Нед 16:30] 54324 | Мезоковезд - МОЛ Види (Унгария)

<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна Mandor на 09.11.2018 00:29, променена общо 3 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг