PMLeague
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/
<> [S18W10 - 19.11/25.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)<>
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=125&t=10393
Страница
1
от
1
Автор:
Mandor
[ 19.11.2018 20:31 ]
Заглавие:
<> [S18W10 - 19.11/25.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)<>
>>
ПМЛ LIVESCORE
<<
-S18W10- ПМЛ 'А' лига + ПМЛ 'Б' лига, IX кръг (19.11/25.11.2018)
<>
ПМЛ 'А' лига
(IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101001]
●
THUG SLUGS - EXTREME ZOMBIES
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101002]
●
THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101003]
●
REAL GREEN - CRAZY BAND
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101004]
●
AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101005]
●
THE THRACIAN ORPHICS - КРИВА НИВА
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига
(IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102006]
●
VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102007]
●
UNDERGROUND - DEMBA BOYZ
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102008]
●
THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
<>
10121 | Англия
10222 | Германия
10323 | Италия
10524 | Франция
10625 | Холандия
10726 | Англия-ІІ
20427 | Испания
20828 | Италия-ІІ
21029 | Испания-ІІ
21230 | Турция
21531 | Мексико
21632 | Белгия
21733 | Швейцария
21834 | Гърция
22035 | Бразилия
22136 | Норвегия
22237 | Австрия
22438 | Дания
32539 | Англия-ІІІ
32640 | Англия-ІV
32741 | Шотландия
33142 | Полша
33243 | Чехия
33344 | Сърбия
>
Информация за потоците
<
<>
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
<>
10121 | Англия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30]
10101 | Тотнъм - Челси
[Съб 17:00]
10102 | Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас
[Съб 17:00]
10103 | Уест Хям - Манчестър Сити
[Съб 17:00]
10104 | Уотфорд - Ливърпул
[Нед 15:30]
10105 | Борнемут - Арсенал
[Съб 17:00]
10106 | Брайтън - Лестър
[Съб 17:00]
10107 | Евертън - Кардиф
[Нед 18:00]
10108 | Уулвърхямптън - Хъдърсфийлд
[Съб 17:00]
10109 | Фулъм - Саутхямптън
10222 | Германия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 16:30]
10201 | Херта Берлин - Хофенхайм
[Съб 16:30]
10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф
[Съб 16:30]
10203 | Майнц - Борусия Дортмунд
[Съб 19:30]
10204 | Шалке - Нюрнберг
[Съб 16:30]
10205 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт
[Съб 16:30]
10206 | Волфсбург - РБ Лайпциг
[Нед 19:00]
10207 | Борусия Гладбах - Хановер
[Нед 16:30]
10208 | Фрайбург - Вердер Бремен
10323 | Италия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
10301 | Лацио - Милан
[Нед 16:00]
10302 | Наполи - Киево
[Съб 16:00]
10303 | Удинезе - Рома
[Съб 19:00]
10304 | Ювентус - Спал
[Нед 21:30]
10305 | Дженоа - Сампдория
[Нед 16:00]
10306 | Болоня - Фиорентина
[Съб 21:30]
10307 | Интер - Фрозиноне
[Нед 16:00]
10308 | Емполи - Аталанта
[Нед 13:30]
10309 | Парма - Сасуоло
10524 | Франция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00]
10501 | Монпелие - Рен
[Нед 22:00]
10502 | Амиен - Марсилия
[Съб 21:00]
10503 | Дижон - Бордо
[Съб 21:00]
10504 | Каен - Монако
[Съб 18:00]
10505 | Пари Сен Жермен - Тулуза
[Съб 21:00]
10506 | Нант - Анже
[Нед 18:00]
10507 | Ница - Лил
[Съб 21:00]
10508 | Реймс - Гинган
[Съб 21:00]
10509 | Страсбург - Ним
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:45]
10601 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен
[Съб 19:30]
10602 | НАК Бреда - Аякс
[Нед 15:30]
10603 | Фейенорд - Грьонинген
[Съб 19:30]
10604 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг
[Нед 17:45]
10605 | ВВВ Венло - АЗ Алкмаар
[Нед 15:30]
10606 | Вилем ІІ - Витес
[Нед 15:30]
10607 | Утрехт - Де Граафшап
[Съб 21:45]
10608 | Фортуна Ситард - Хераклес
[Нед 13:15]
10609 | Еммен - Екселсиор Ротердам
10726 | Англия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30]
10701 | Брентфорд - Мидълзбро
[Съб 17:00]
10702 | Суонзи - Норич
[Съб 17:00]
10703 | Сток Сити - Куинс ПР
[Съб 17:00]
10704 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти
[Нед 14:00]
10705 | Астън Вила - Бирмингам
[Съб 17:00]
10706 | Лийдс - Бристол Сити
[Съб 17:00]
10707 | Милуол - Болтън
[Съб 17:00]
10708 | Престън - Блякбърн
[Съб 17:00]
10709 | Хъл Сити - Нотингам Форест
[Съб 17:00]
10710 | Уигън - Рединг
20427 | Испания
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:45]
20401 | Атлетико Мадрид - Барселона
[Нед 21:45]
20402 | Виляреал - Бетис
[Нед 19:30]
20403 | Еспаньол - Жирона
[Съб 17:15]
20404 | Валенсия - Райо Валекано
[Нед 13:00]
20405 | Атлетик Билбао - Хетафе
[Нед 17:15]
20406 | Севиля - Валядолид
[Съб 19:30]
20407 | Уеска - Леванте
20828 | Италия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00]
20801 | Беневенто - Перуджа
[Нед 16:00]
20802 | Специя - Фоджа
[Съб 16:00]
20803 | Унионе Венеция - Бреша
[Съб 16:00]
20804 | Ливорно - Читадела
[Съб 16:00]
20805 | Падова - Карпи
[Нед 16:00]
20806 | Пескара - Асколи
[Нед 22:00]
20807 | Лече - Кремонезе
21029 | Испания-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00]
21001 | Ла Коруня - Осасуна
[Съб 21:30]
21002 | Кадис - Лас Палмас
[Нед 21:30]
21003 | Алкоркон - Сарагоса
[Нед 19:00]
21004 | Овиедо - Реус
[Нед 17:00]
21005 | Екстремадура - Малага
[Нед 13:00]
21006 | Майорка - Нумансия
[Съб 19:00]
21007 | Луго - Кордоба
[Нед 21:00]
21008 | Тенерифе - Райо Махадаонда
21230 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00]
21201 | Трабзонспор - Фенербахче
[Нед 18:00]
21202 | Касъмпаша - Малатияспор
[Съб 18:00]
21203 | Анкарагюджю - Бешикташ
[Нед 12:30]
21204 | Сивасспор - Ризеспор
[Нед 15:00]
21205 | Акхисар Беледие - Бурсаспор
21531 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 05:00]
21501 | Чивас Гуадалахара - УАНЛ Тигрес
[Нед 05:06]
21502 | Монтерей - Атлас
[Нед 03:00]
21503 | Клуб Америка - Веракрус
[Нед 20:00]
21504 | УНАМ Пумас - Сантос Лагуна
[Нед 03:00]
21505 | Пачука - Леон
[Нед 01:00]
21506 | Керетаро - Некакса
21632 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
21601 | Сент Трюиден - Андерлехт
[Нед 15:30]
21602 | АА Гент - Антверп
[Нед 21:00]
21603 | Локерен - Спортинг Шарльороа
[Съб 21:00]
21604 | Остенде - Кортрийк
[Съб 21:30]
21605 | РК Генк - Серкъл Брюж
[Съб 19:00]
21606 | Стандард Лиеж - Ойпен
[Съб 21:00]
21607 | Ваасланд Беверен - Eксел Мускрон
21733 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00]
21701 | Йънг Бойс - Лугано
[Нед 17:00]
21702 | Люцерн - Базел
[Нед 17:00]
21703 | Сион - Тюн
[Нед 17:00]
21704 | Грасхопърс - Санкт Гален
[Съб 20:00]
21705 | Ксамакс - Цюрих
21834 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30]
21801 | ПАОК Солун - Ксанти
[Нед 19:00]
21802 | Атромитос - Олимпиакос Пирея
[Съб 19:00]
21803 | Панетоликос - АЕК Атина
[Съб 16:00]
21804 | Панатинайкос - Аполон Смирнис
[Нед 17:15]
21805 | ПАС Янина - Левадиакос
[Съб 17:15]
21806 | Астерас Триполис - Лариса
[Нед 19:30]
21807 | ОФИ Крит - Арис Солун
22035 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 23:00]
22001 | Коринтианс - Шапекоензе
[Нед 21:00]
22002 | Вашку да Гама - Палмейрас
[Нед 21:00]
22003 | Крузейро - Фламенго
[Нед 00:00]
22004 | Сантос - Атлетико Минейро
[Нед 21:00]
22005 | Витория Баия - Гремио
[Нед 23:00]
22006 | Америка Минейро - Баия
[Нед 23:00]
22007 | Ботафого - Парана
[Нед 21:00]
22008 | Атлетико Паранаензе - Сеара
22136 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00]
22101 | Бран - Од БК
[Съб 19:00]
22102 | Стабек - Стрьомсгодсет
[Съб 19:00]
22103 | Тромсьо - Сарпсборг 08
[Съб 19:00]
22104 | Розенборг - Бодьо/Глимт
[Съб 19:00]
22105 | Сандефьорд - Молде
[Съб 19:00]
22106 | Лилестрьом - Кристиансунд
[Съб 19:00]
22107 | Волеренга - Ранхейм
[Съб 19:00]
22108 | Хаугесунд - Старт
22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30]
22201 | Алтах - Щурм Грац
[Съб 18:00]
22202 | Адмира Вакер - Аустрия Виена
[Съб 18:00]
22203 | Хартберг - РБ Залцбург
[Нед 18:00]
22204 | Рапид Виена - ЛАСК Линц
[Съб 18:00]
22205 | Волфсбергер - Матерсбург
[Нед 15:30]
22206 | Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук
22438 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
22401 | ФК Копенхаген - Мидтиланд
[Нед 15:00]
22402 | Нордселанд - Одензе
[Нед 17:00]
22403 | Сьондерийске - Брьондби
[Съб 17:00]
22404 | Хобро - Рандерс
[Нед 13:00]
22405 | Вендсисел - Есберг
32539 | Англия-ІІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00]
32501 | Брадфорд - Оксфорд Юнайтед
[Съб 17:00]
32502 | Уолсол - Съндърланд
[Съб 17:00]
32503 | АФК Уимбълдън - Саутенд
[Съб 17:00]
32504 | Чарлтън - Бристол Роувърс
[Съб 17:00]
32505 | Барнзли - Донкастър
[Съб 17:00]
32506 | Скънторп - Портсмут
32640 | Англия-ІV
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00]
32601 | Стивънидж - Милтън Кийнс Донс
[Съб 17:00]
32602 | Нортхямптън - Гримзби
[Съб 17:00]
32603 | Кeмбридж Юнайтед - Бери
[Съб 17:00]
32604 | Порт Вейл - Суиндън
[Съб 17:00]
32605 | Колчестър - Екзитър
[Съб 17:00]
32606 | Карлайл - Форест Грийн
32741 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00]
32701 | Мъдъруел - Абърдийн
[Съб 17:00]
32702 | Сейнт Джонстън - Килмарнък
[Съб 17:00]
32703 | Хибърниън - Дънди ФК
[Съб 17:00]
32704 | Рейнджърс - Ливингстън
[Съб 17:00]
32705 | Сейнт Мирън - Хартс
33142 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
33101 | Лехия Гданск - Ягелония
[Нед 16:30]
33102 | Заглембе Люблин - Легия Варшава
[Съб 19:00]
33103 | Лех Познан - Висла Плок
[Съб 16:30]
33104 | Корона Келце - Гурник Забже
[Съб 21:30]
33105 | Краковия - Шльонск Вроцлав
[Нед 14:00]
33106 | Погон Шчечин - Легница
33243 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00]
33201 | Спарта Прага - Яблонец
[Нед 16:00]
33202 | Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
[Съб 18:00]
33203 | Злин - Опава
[Съб 18:00]
33204 | Баник Острава - Словачко
[Съб 18:00]
33205 | Бохемианс 1905 - Прибрам
33344 | Сърбия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00]
33301 | Раднички Ниш - Цървена звезда
[Нед 18:00]
33302 | Партизан - Динамо Вранйе
[Съб 17:00]
33303 | Напредак Крушевац - Мачва Шабац
[Съб 17:00]
33304 | Радник Сурдулица - Младост Лучани
[Съб 19:00]
33305 | Вождовац - Пролетер
[Съб 17:00]
33306 | Войводина - Земун
40000 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 18:00]
40901 | Анжи - Рубин
(Русия)
[Съб 17:00]
41002 | Химнастик Тарагона - Алмерия
(Испания-ІІ)
[Съб 17:30]
41403 | Локомотив Пловдив - Лудогорец
(България)
[Съб 17:00]
42504 | Блякпул - Бъртън
(Англия-ІІІ)
[Съб 17:00]
42505 | Плимут - Флийтууд
(Англия-ІІІ)
[Съб 17:00]
42506 | Рочдейл - Акрингтън
(Англия-ІІІ)
[Съб 17:00]
42607 | Моркамб - Нотс Каунти
(Англия-ІV)
[Съб 17:00]
42608 | Кроули - Крю Александра
(Англия-ІV)
[Съб 17:00]
42609 | Челтнъм - Нюпорт
(Англия-ІV)
[Съб 17:00]
43510 | Ийстлий - Честърфийлд
(Англия-V)
[Съб 17:00]
43511 | Барнет - Гейтсхед
(Англия-V)
[Съб 17:00]
43512 | Доувър - Хартлипул
(Англия-V)
50000 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30]
50901 | Краснодар - Арсенал Тула
(Русия)
[Нед 18:00]
50902 | Зенит - Ростов
(Русия)
[Нед 13:00]
50903 | Спартак Москва - Криля Советов
(Русия)
[Нед 19:00]
51004 | Елче - Албасете
(Испания-ІІ)
[Нед 14:30]
51105 | Динамо Дрезден - Инголщат
(Германия-ІІ)
[Нед 14:30]
51106 | Ян Регенсбург - Санкт Паули
(Германия-ІІ)
[Нед 14:30]
51107 | Хайденхайм - Падерборн
(Германия-ІІ)
[Нед 15:00]
51408 | Берое - Верея
(България)
[Нед 17:30]
51409 | Левски София - Ботев Враца
(България)
[Нед 12:30]
51410 | Етър - Ботев Пловдив
(България)
[Нед 23:00]
51911 | Годой Крус - Ривър Плейт
(Аржентина)
[Нед 22:10]
51912 | Унион Санта Фе - Велес Сарсфийлд
(Аржентина)
[Нед 22:10]
51913 | Сан Лоренсо - Уракан Валенсия
(Аржентина)
[Нед 23:00]
52014 | Интернасионал - Флуминензе
(Бразилия)
[Нед 15:45]
52315 | Бромапойкарна - Ескилстуна
(Швеция-плейоф)
[Нед 20:30]
53616 | Поли Яши - Стяуа Букурещ
(Румъния)
[Нед 17:30]
53617 | Волунтари - Виторул Костанца
(Румъния)
[Нед 13:30]
53618 | Калараши - Херманщад Сибиу
(Румъния)
[Нед 22:30]
53819 | Универсидад Чили - Депортeс Икике
(Чили)
[Нед 22:30]
53820 | Универсидад Католика - О'Хигинс
(Чили)
[Нед 22:30]
53821 | Унив. Консепсион - Сан Луис Кильота
(Чили)
[Нед 16:00]
53922 | Хайдук Сплит - Славен Копривница
(Хърватия)
[Нед 18:30]
53923 | Локомотива Загреб - Осиек
(Хърватия)
[Нед 14:30]
54024 | Лудогорец II - Пирин Благоевград
(България-ІІ)
<>
ОСНОВНИ ПРАВИЛА
<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.
СРОКОВЕ
- Краен срок за избор на потоци:
сряда, 09:00
(краен срок за пускане на служебен избор на потоци:
сряда, 11:00
)
- Краен срок за избор на мачове:
четвъртък, 21:00
(краен срок за пускане на служебен избор на мачове:
четвъртък, 23:00
)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози:
събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози:
събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози:
събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози:
събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари:
събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари:
началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ
<>
»
АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
»
ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА
»
АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ
Указания за ползване:
- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница
DRAFT
.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
LEAGUES
.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или
от 1 до 4
или
от 5 до 8
.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
MATCHES
. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки
B5:B12
.
<>
Страница
1
от
1
Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/