Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.05.2020 11:23



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W02] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, I кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 6235
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W02] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, I кръг (FT) <>   |   13.09.2019 08:49


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
DUNE WARRIORS 1:4 DEMBA BOYZ
FT

CRAZY BAND 0:1 NEW MERSEY RAZORS
FT

LES MOUSQUETAIRES 0:1 THE MUMMIES
FT

AIR FORCE 1:1 THUG SLUGS
FT

EXTREME ZOMBIES 1:3 THE THRACIAN ORPHICS
FT

КРИВА НИВА 0:1 THE GRIZZLIES
FT

VALIANT KNIGHTS 0:3 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

REAL GREEN 2:4 UNDERGROUND
FT

RED OR DEAD 1:0 THE NOTORIOUS LADS
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10303 | Фиорентина - Ювентус Италия 0:0
Съб 16:00 20804 | Виртус Ентела - Фрозиноне Италия-ІІ 1:0 (0:0)
Съб 16:00 20805 | Асколи - Ливорно Италия-ІІ 2:0 (1:0)
Съб 16:00 20806 | Перуджа - Юве Стабия Италия-ІІ 0:0
Съб 16:00 20807 | Читадела - Трапани Италия-ІІ 2:0
Съб 16:30 10202 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен Германия 4:0 (3:0)
Съб 16:30 10203 | Кьолн - Борусия М'Гладбах Германия 0:1
Съб 16:30 10204 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт Германия 2:1
Съб 16:30 10206 | Майнц - Херта Берлин Германия 2:1
Съб 16:30 10207 | Унион Берлин - Вердер Бремен Германия 1:2
Съб 17:00 10101 | Уулвърхямптън - Челси Англия 2:5 (2:4)
Съб 17:00 10102 | Манчестър Юнайтед - Лестър Англия 1:0
Съб 17:00 10103 | Тотнъм - Кристъл Палас Англия 4:0
Съб 17:00 10107 | Брайтън - Бърнли Англия 1:1 (1:0)
Съб 17:00 10406 | Леганес - Виляреал Испания 0:3 (0:2)
Съб 17:00 20703 | Сток Сити - Бристол Сити Англия-ІІ 1:2
Съб 17:00 20704 | Престън - Брентфорд Англия-ІІ 2:0
Съб 17:00 20707 | Хъл Сити - Уигън Англия-ІІ 2:2
Съб 17:00 21008 | Мирандес - Малага Испания-ІІ 1:1
Съб 17:00 32501 | Родъръм - Болтън Англия-ІІІ 6:1
Съб 17:00 32504 | Акрингтън - Съндърланд Англия-ІІІ 1:3
Съб 17:00 32602 | Форест Грийн - Колчестър Англия-ІV 1:0
Съб 17:00 32603 | Порт Вейл - Плимут Англия-ІV 1:0
Съб 19:00 10301 | Наполи - Сампдория Италия 2:0
Съб 19:00 20803 | Венеция - Киево Италия-ІІ 0:2
Съб 19:00 21801 | Атромитос - ПАОК Солун Гърция 2:3 (2:2)
Съб 19:30 10105 | Норич - Манчестър Сити Англия 3:2
Съб 19:30 10201 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен Германия 1:1
Съб 19:30 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид Испания 2:0
Съб 19:30 10602 | Аякс - Хееренвеен Холандия 4:1
Съб 19:30 10607 | АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам Холандия 5:1
Съб 19:30 21006 | Лас Палмас - Алмерия Испания-ІІ 0:3
Съб 20:45 10606 | ВВВ Венло - Грьонинген Холандия 2:1
Съб 21:00 10506 | Дижон - Ним Франция 0:0
Съб 21:00 10508 | Бордо - Мец Франция 2:0
Съб 21:00 21607 | Ойпен - Золте Варегем Белгия 1:1
Съб 21:30 21602 | Серкъл Брюж - Клуб Брюж Белгия 0:2
Съб 21:30 21908 | Годой Крус - Архентинос Хуниорс Аржентина 0:1
Съб 21:45 10302 | Интер - Удинезе Италия 1:0
Съб 21:45 10601 | ПСВ Айндховен - Витес Холандия 5:0
Съб 21:45 10605 | Утрехт - Еммен Холандия 3:1 (2:1)
Съб 22:00 10401 | Барселона - Валенсия Испания 5:2 (5:1)
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 01:00 22001 | Палмейрас - Крузейро Бразилия 1:0
Нед 02:00 21901 | Атлетико Уракан - Ривър Плейт Аржентина 0:4
Нед 02:00 32801 | Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю САЩ 1:3
Нед 02:30 32802 | Филаделфия Юнион - Лос Анджелис ФК САЩ 1:1
Нед 03:00 21504 | Леон - Хуарес Мексико 3:1 (2:1)
Нед 13:00 10405 | Ейбар - Еспаньол Испания 1:2
Нед 13:00 21005 | Албасете - Тенерифе Испания-ІІ 0:4
Нед 13:00 32405 | Орхус ГФ - Олборг Дания 3:0
Нед 13:30 10305 | Дженоа - Аталанта Италия 1:2 (1:1)
Нед 14:00 20904 | Газовик Оренбург - Рубин Русия 2:1
Нед 14:30 20705 | Барнзли - Лийдс Англия-ІІ 0:2
Нед 14:30 51103 | Бохум - Динамо Дрезден Германия-ІІ 2:2
Нед 15:00 10404 | Алавес - Севиля Испания 0:1
Нед 15:00 32404 | Лингби - Мидтиланд Дания 0:3
Нед 15:30 10603 | Фейенорд - АДО Ден Хааг Холандия 3:2
Нед 15:30 10604 | Хераклес - Вилем II Холандия 4:1
Нед 16:00 10106 | Борнемут - Евертън Англия 3:1
Нед 16:00 10308 | Бреша - Болоня Италия 3:4
Нед 16:00 10309 | Парма - Каляри Италия 1:3
Нед 16:30 10205 | Хофенхайм - Фрайбург Германия 0:3
Нед 17:00 10408 | Селта Виго - Гранада Испания 0:2
Нед 17:45 10609 | Фортуна Ситард - Твенте Холандия 2:3 (1:3)
Нед 18:00 10503 | Сент Етиен - Тулуза Франция 2:2
Нед 18:30 10104 | Уотфорд - Арсенал Англия 2:2
Нед 19:00 10208 | Падерборн - Шалке Германия 1:5
Нед 19:00 10304 | Рома - Сасуоло Италия 4:2
Нед 19:00 20902 | Краснодар - Криля Советов Русия 4:2
Нед 19:00 21007 | Сарагоса - Естремадура Испания-ІІ 3:1
Нед 19:00 21605 | АА Гент - Мехелен Белгия 3:0
Нед 19:30 10407 | Валядолид - Осасуна Испания 1:1
Нед 20:00 21503 | Толука - Морелия Монаркас Мексико 0:2
Нед 21:00 21803 | Арис Солун - Панатинайкос Гърция 4:0
Нед 21:30 21604 | Eксел Мускрон - Кортрийк Белгия 2:0
Нед 22:00 10505 | Монако - Марсилия Франция 3:4
Нед 22:00 20808 | Пиза - Кремонезе Италия-ІІ 4:1
Нед 22:00 22004 | Гремио - Гояс Бразилия 3:0
Нед 22:00 22006 | Флуминензе - Коринтианс Бразилия 1:0
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение DUNE WARRIORS 1:4 DEMBA BOYZ Изображение
(1:4)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 10303 | Фиорентина - Ювентус [0:0] | 0:2 | 0:1 | | ● [Съб 16:00] 20805 | Асколи - Ливорно [2:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 16:00] 20807 | Читадела - Трапани [2:0] | 1:0 | 0:0 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 20704 | Престън - Брентфорд [2:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 17:00] 20707 | Хъл Сити - Уигън [2:2] | 1:0 | 2:0 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 32504 | Акрингтън - Съндърланд [1:3] | 1:3 | 1:2 | 0:2 |
[Съб 17:00] 32501 | Родъръм - Болтън [6:1] | 4:0 | 4:1 | 3:0 | ● [Съб 19:00] 10301 | Наполи - Сампдория [2:0] | 3:1 | 2:0 | |
[Съб 19:30] 10607 | АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам [5:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 10602 | Аякс - Хееренвеен [4:1] | 4:1 | 3:1 | |
[Съб 21:45] 10302 | Интер - Удинезе [1:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 21006 | Лас Палмас - Алмерия [0:3] | 1:1 | 1:1 | 0:1 |
[Съб 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Витес [5:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 20:45] 10606 | ВВВ Венло - Грьонинген [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 19:00] 21007 | Сарагоса - Естремадура [3:1] | 2:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 13:30] 10305 | Дженоа - Аталанта [1:2] | 2:1 | 1:1 | |

. .
Удар в гредата на Дани-007
. 2' Асколи - Ливорно 1:0 ❯ 2:0 .
0:1 Гол на Гонзо
. 15' Акрингтън - Съндърланд 1:3 .
0:2 Гол на Дани-007
. 29' Наполи - Сампдория 2:0 .
0:3 Гол на Гонзо
. 34' Аякс - Хееренвеен 4:1 .
0:4 Гол на Ванката
. 37' ВВВ Венло - Грьонинген 2:1 .
Гол на Легендата 1:4
. Интер - Удинезе 1:0 44' .
Удар в гредата на Дани-007
. 52' Дженоа - Аталанта 1:1 ❯ 1:2 .
Жеката [1] Гонзо [К]
Легендата [2] Талиезин
Венабили [3] Ванката
Кори [4] Дани-007
[К] Гоа [В] Шопченко
● ● ●
.
Изображение CRAZY BAND 0:1 NEW MERSEY RAZORS Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [4:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Кьолн - Борусия М'Гладбах [0:1] | 0:1 | 1:2 | |
[Съб 22:00] 10401 | Барселона - Валенсия [5:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10207 | Унион Берлин - Вердер Бремен [1:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 01:00] 22001 | Палмейрас - Крузейро [1:0] | 2:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10406 | Леганес - Виляреал [0:3] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 15:00] 32404 | Лингби - Мидтиланд [0:3] | 0:2 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 17:00] 21008 | Мирандес - Малага [1:1] | 0:1 | 0:0 | 1:1 |
[Нед 16:30] 10205 | Хофенхайм - Фрайбург [0:3] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид [2:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 17:00] 10408 | Селта Виго - Гранада [0:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 13:00] 32405 | Орхус ГФ - Олборг [3:0] | 1:0 | 1:1 | 1:1 |
[Нед 19:00] 21007 | Сарагоса - Естремадура [3:1] | 2:0 | 1:1 | 1:0 | ● [Нед 21:30] 21604 | Eксел Мускрон - Кортрийк [2:0] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 19:00] 21605 | АА Гент - Мехелен [3:0] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Нед 22:00] 22006 | Флуминензе - Коринтианс [1:0] | 0:0 | 1:1 | 0:1 |

. .
0:1 Гол на Резо
. 4' Кьолн - Борусия М'Гладбах 0:1 .
Терминатор спасява удар на Нема Значка
. Мирандес - Малага 1:1 13' .
Сайлър [1] Тюлена [К]
Тиро [2] Резо
Фенгом [3] Томи
Емесерем [4] Нема Значка
[К] Терминатор [В] Бате Петку
● ● ●
.
Изображение LES MOUSQUETAIRES 0:1 THE MUMMIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 20806 | Перуджа - Юве Стабия [0:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 16:00] 10303 | Фиорентина - Ювентус [0:0] | 0:3 | 0:2 | |
[Съб 19:00] 21801 | Атромитос - ПАОК Солун [2:3] | 0:2 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 16:00] 20804 | Виртус Ентела - Фрозиноне [1:0] | 2:0 | 1:0 | |
[Съб 19:30] 10607 | АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам [5:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид [2:0] | 1:1 | 0:1 | |
[Съб 21:45] 10302 | Интер - Удинезе [1:0] | 2:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 19:30] 10602 | Аякс - Хееренвеен [4:1] | 3:0 | 4:0 | |
[Съб 22:00] 10401 | Барселона - Валенсия [5:2] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 13:00] 10405 | Ейбар - Еспаньол [1:2] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - АДО Ден Хааг [3:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 13:30] 10305 | Дженоа - Аталанта [1:2] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 17:00] 10408 | Селта Виго - Гранада [0:2] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 15:30] 10604 | Хераклес - Вилем II [4:1] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 19:00] 10304 | Рома - Сасуоло [4:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 21:00] 21803 | Арис Солун - Панатинайкос [4:0] | 1:1 | 1:0 | 1:2 |

. .
Инексис спасява удар на Доги
. Виртус Ентела - Фрозиноне 1:0 1' .
Удар в гредата на Джони Хейнс
. 52' Дженоа - Аталанта 1:1 ❯ 1:2 .
0:1 Гол с греда на Мандор
. 52' Дженоа - Аталанта 1:2 .
Сарафино [1] Джони Хейнс
Роувърс [2] Баба Тонка
[К] Форест Фен [3] Мандор [К]
Христов [4] Доги
Инексис [В] Анфилд Айрън
● ● ●
.
Изображение AIR FORCE 1:1 THUG SLUGS Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 20806 | Перуджа - Юве Стабия [0:0] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Съб 19:00] 20803 | Венеция - Киево [0:2] | 2:1 | 1:1 | 1:1 |
[Съб 19:00] 10301 | Наполи - Сампдория [2:0] | 3:0 | 3:2 | | ● [Нед 13:30] 10305 | Дженоа - Аталанта [1:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Витес [5:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 14:00] 20904 | Газовик Оренбург - Рубин [2:1] | 1:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10605 | Утрехт - Еммен [3:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 15:30] 10604 | Хераклес - Вилем II [4:1] | 1:1 | 1:2 | |
[Нед 03:00] 21504 | Леон - Хуарес [3:1] | 3:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 16:00] 10309 | Парма - Каляри [1:3] | 2:1 | 1:0 | |
[Нед 19:00] 10304 | Рома - Сасуоло [4:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 17:45] 10609 | Фортуна Ситард - Твенте [2:3] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 20902 | Краснодар - Криля Советов [4:2] | 2:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 20:00] 21503 | Толука - Морелия Монаркас [0:2] | 1:1 | 1:0 | 0:1 |
[Нед 22:00] 22004 | Гремио - Гояс [3:0] | 2:1 | 2:0 | 2:0 | ● [Нед 22:00] 22006 | Флуминензе - Коринтианс [1:0] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |

. .
Гол с греда на Дарксийд 1:0
. Леон – Хуарес 3:1 48' .
Удар в гредата на Дарксийд
. Леон – Хуарес 2:1 ❯ 3:1 48' .
1:1 Гол с греда на Лорд Брахилус
. 52' Дженоа - Аталанта 1:2 .
Удар в гредата на Фалкенбах
. 52' Дженоа - Аталанта 1:1 ❯ 1:2 .
Симо [1] Надя
Дарксийд [2] Лорд Брахилус
Роби [3] Фалкенбах [К]
[К] Крюшо [4] Шифтър
Дъбрав [В] Саутуинд
● ● ●
.
Изображение EXTREME ZOMBIES 1:3 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт [2:1] | 0:1 | 0:2 | 1:2 | ● [Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [4:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 |
[Съб 21:00] 10508 | Бордо - Мец [2:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10406 | Леганес - Виляреал [0:3] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 21:30] 21602 | Серкъл Брюж - Клуб Брюж [0:2] | 0:2 | 1:2 | | ● [Съб 17:00] 20704 | Престън - Брентфорд [2:0] | 2:0 | 2:1 | |
[Нед 02:00] 21901 | Атлетико Уракан - Ривър Плейт [0:4] | 0:2 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 19:30] 10201 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен [1:1] | 1:2 | 1:3 | 1:1 |
[Нед 14:30] 20705 | Барнзли - Лийдс [0:2] | 0:1 | 0:2 | | ● [Съб 21:00] 10506 | Дижон - Ним [0:0] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 16:30] 10205 | Хофенхайм - Фрайбург [0:3] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 21:00] 21607 | Ойпен - Золте Варегем [1:1] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 17:00] 10408 | Селта Виго - Гранада [0:2] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:30] 21908 | Годой Крус - Архентинос Хуниорс [0:1] | 1:0 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 18:00] 10503 | Сент Етиен - Тулуза [2:2] | 1:0 | 2:0 | 3:1 | ● [Нед 22:00] 10505 | Монако - Марсилия [3:4] | 1:1 | 0:2 | 1:2 |

. .
0:1 Гол на Баба Йорга
. 10' Престън - Брентфорд 2:0 .
0:2 Гол на Ивъл МакАндрюз
. 33' РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1:1 .
Дяволо спасява удар на Ринсуинд
. Ойпен - Золте Варегем 1:1 41' .
Редо спасява удар на ПЕПИТО
. 42' Серкъл Брюж - Клуб Брюж 0:2 .
0:3 Гол на Оскар
. 43' Годой Крус - Архентинос Хуниорс 0:1 .
Гол на ПЕПИТО 1:3
. Барнзли - Лийдс 0:2 53' .
Моандър [1] Баба Йорга
Мадридиста [2] Ринсуинд
Фогелфрай [3] Ивъл МакАндрюз
ПЕПИТО [4] Оскар
[К] Дяволо [В] Редо [К]
● ● ●
.
ПМЛ Б ЛИГА
Изображение КРИВА НИВА 0:1 THE GRIZZLIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт [2:1] | 1:2 | 0:1 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Кьолн - Борусия М'Гладбах [0:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10103 | Тотнъм - Кристъл Палас [4:0] | 2:0 | 3:1 | | ● [Съб 16:30] 10206 | Майнц - Херта Берлин [2:1] | 1:1 | 2:2 | |
[Съб 17:00] 10107 | Брайтън - Бърнли [1:1] | 0:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 10101 | Уулвърхямптън - Челси [2:5] | 0:1 | 1:2 | |
[Съб 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид [2:0] | 0:1 | 0:2 | 1:2 | ● [Съб 17:00] 10406 | Леганес - Виляреал [0:3] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 21:00] 10508 | Бордо - Мец [2:0] | 2:0 | 1:1 | 1:0 | ● [Съб 19:30] 10105 | Норич - Манчестър Сити [3:2] | 0:3 | 1:3 | |
[Съб 21:45] 10302 | Интер - Удинезе [1:0] | 2:0 | 3:1 | 3:0 | ● [Съб 21:00] 10506 | Дижон - Ним [0:0] | 1:0 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 14:30] 51103 | Бохум - Динамо Дрезден [2:2] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | 2:1 / 2:2 | ● [Нед 13:30] 10305 | Дженоа - Аталанта [1:2] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - АДО Ден Хааг [3:2] | 2:1 | 2:0 | 3:1 | ● [Нед 15:30] 10604 | Хераклес - Вилем II [4:1] | 2:2 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 16:30] 10205 | Хофенхайм - Фрайбург [0:3] | 1:0 | 2:1 | | ●

. .
Брут спасява удар на Бай Момчил
. 8' Брайтън - Бърнли 1:1 .
Брут спасява удар на Кибик
. 39' Бордо - Мец 2:0 .
Удар в гредата на Борката
. 52' Дженоа - Аталанта 1:1 ❯ 1:2 .
0:1 Гол с греда на Шваба
. 52' Дженоа - Аталанта 1:2 .
Шваба спасява удар от фаул на Бай Момчил
. 54' Бохум - Динамо Дрезден 2:2 .
Мартун [1] Вандом
Копача [2] Борката
Кибик [3] Шваба [К]
[К] Бай Момчил [4] Енкели
Ла Вила [В] Брут
● ● ●
.
Изображение VALIANT KNIGHTS 0:3 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт [2:1] | 1:1 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 16:00] 20805 | Асколи - Ливорно [2:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид [2:0] | 0:1 | 1:2 | 0:2 | ● [Съб 16:30] 10206 | Майнц - Херта Берлин [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 13:00] 21005 | Албасете - Тенерифе [0:4] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10101 | Уулвърхямптън - Челси [2:5] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Нед 16:00] 10106 | Борнемут - Евертън [3:1] | 1:2 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 10102 | Манчестър Юнайтед - Лестър [1:0] | 1:0 | 2:2 | |
[Нед 16:30] 10205 | Хофенхайм - Фрайбург [0:3] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10201 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен [1:1] | 1:2 | 1:3 | 1:1 |
[Нед 18:30] 10104 | Уотфорд - Арсенал [2:2] | 1:2 | 0:2 | 0:1 | ● [Съб 19:30] 21006 | Лас Палмас - Алмерия [0:3] | 1:1 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 19:30] 10407 | Валядолид - Осасуна [1:1] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 22:00] 10401 | Барселона - Валенсия [5:2] | 2:1 | 3:1 | |
[Нед 22:00] 20808 | Пиза - Кремонезе [4:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 13:00] 10405 | Ейбар - Еспаньол [1:2] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |

. .
Удар в гредата на 3епер
. 2' Асколи - Ливорно 1:0 ❯ 2:0 .
0:1 Гол на Кристин
. 5' Майнц - Херта Берлин 2:1 .
0:2 Гол на ЕЛ Капитано
. 7' Манчестър Юнайтед - Лестър 1:0 .
Дъ Найт спасява удар на Асът на Вихър
. РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 1:1 33' .
0:3 Гол на Асът на Вихър
. 50' Ейбар - Еспаньол 1:2 .
Рунекс спасява удар на Алфи
. 79' Валядолид - Осасуна 1:1 .
Хенман [1] 3епер
A.Агаси [2] ЕЛ Капитано
Алфи [3] Кристин
Нуф [4] Асът на Вихър
[К] Дъ Найт [В] Рунекс [К]
● ● ●
.
Изображение REAL GREEN 2:4 UNDERGROUND Изображение
(1:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10206 | Майнц - Херта Берлин [2:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [4:0] | 2:0 | 3:1 | |
[Съб 17:00] 32602 | Форест Грийн - Колчестър [1:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 20703 | Сток Сити - Бристол Сити [1:2] | 2:1 | 2:0 | 1:2 |
[Съб 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид [2:0] | 0:1 | 0:2 | 1:2 | ● [Съб 17:00] 32603 | Порт Вейл - Плимут [1:0] | 1:0 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 14:30] 20705 | Барнзли - Лийдс [0:2] | 0:2 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 19:30] 10201 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен [1:1] | 1:3 | 0:2 | |
[Нед 16:00] 10309 | Парма - Каляри [1:3] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 19:30] 21006 | Лас Палмас - Алмерия [0:3] | 1:0 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 19:00] 10208 | Падерборн - Шалке [1:5] | 0:2 | 0:1 | | ● [Нед 13:30] 10305 | Дженоа - Аталанта [1:2] | 2:0 | 1:2 | |
[Нед 19:00] 10304 | Рома - Сасуоло [4:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 15:00] 10404 | Алавес - Севиля [0:1] | 0:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 19:00] 21007 | Сарагоса - Естремадура [3:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 16:00] 10308 | Бреша - Болоня [3:4] | 0:0 | 1:1 | |

. .
0:1 Гол на Бай Гроздан
. 10' Сток Сити - Бристол Сити 1:2 .
Гол на ХюманФактор 1:1
. Форест Грийн - Колчестър 1:0 17' .
1:2 Гол на Ририбиро
. 17' Порт Вейл - Плимут 1:0 .
1:3 Гол на Стифо
. 17' Порт Вейл - Плимут 1:0 .
1:4 Гол с греда на Бай Гроздан
. 52' Дженоа - Аталанта 1:2 .
Гол на БатРадо 2:4
. Барнзли - Лийдс 0:2 53' .
Киану спасява удар на Жоро Левскаря
. Алавес - Севиля 0:1 55' .
ХюманФактор [1] Ририбиро
БатРадо [2] Стифо
Роско [3] Жоро Левскаря [К]
Сперанца [4] Бай Гроздан
Киану [В] Василико
● ● ●
.
Изображение RED OR DEAD 1:0 THE NOTORIOUS LADS Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [4:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10207 | Унион Берлин - Вердер Бремен [1:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 10103 | Тотнъм - Кристъл Палас [4:0] | 2:0 | 3:0 | 2:1 | ● [Съб 21:00] 21607 | Ойпен - Золте Варегем [1:1] | 0:2 | 1:2 | |
[Съб 19:30] 10607 | АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам [5:1] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 02:30] 32802 | Филаделфия Юнион - Лос Анджелис ФК [1:1] | 1:0 | 2:2 | |
[Съб 21:00] 10508 | Бордо - Мец [2:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 10106 | Борнемут - Евертън [3:1] | 0:3 | 0:2 | 1:2 |
[Нед 02:00] 32801 | Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю [1:3] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 17:45] 10609 | Фортуна Ситард - Твенте [2:3] | 1:2 | 1:3 | 0:2 |
[Нед 16:30] 10205 | Хофенхайм - Фрайбург [0:3] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 19:00] 10208 | Падерборн - Шалке [1:5] | 2:2 | 1:2 | 2:1 |
[Нед 19:00] 21605 | АА Гент - Мехелен [3:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 22:00] 10505 | Монако - Марсилия [3:4] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 22:00] 22004 | Гремио - Гояс [3:0] | 2:1 | 2:0 | 3:1 | ● [Нед 22:00] 22006 | Флуминензе - Коринтианс [1:0] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |

. .
Гол на Вожда 1:0
. Бордо - Мец 2:0 39' .
Удар в гредата на Спаркито13
. 68' Фортуна Ситард - Твенте 1:3 ❯ 2:3 .
Пр.Недев [1] К. Донев [К]
Вожда [2] Мистик Мак
Тонзос [3] Спаркито13
Ивич [4] Бат Влади
[К] Дюнкеркю [В] Зуно
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД I КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DEMBA BOYZ 1 1 0 0 4:1 +3 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 4:1 +3 2
2. ● THE THRACIAN ORPHICS 1 1 0 0 3:1 +2 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 3:1 +2 2
3. ● THE MUMMIES 1 1 0 0 1:0 +1 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 1:0 +1 2
● NEW MERSEY RAZORS 1 1 0 0 1:0 +1 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 1:0 +1 2
5. ● AIR FORCE 1 0 1 0 1:1 0 1 1 0 1 0 1:1 0 1 0 0 0 0 0:0 0 0
6. ● THUG SLUGS 1 0 1 0 1:1 0 1 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 1 0 1:1 0 1
7. ● CRAZY BAND 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 0 1 0:1 -1 0 0 0 0 0 0:0 0 0
● LES MOUSQUETAIRES 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 0 1 0:1 -1 0 0 0 0 0 0:0 0 0
9. ● EXTREME ZOMBIES 1 0 0 1 1:3 -2 0 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 0 0 0 0:0 0 0
10. ● DUNE WARRIORS 1 0 0 1 1:4 -3 0 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 0 0 0 0:0 0 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД I КРЪГ Изображение

▶ ||DMB|||THO|||MUM|||NMR|||AFR|||TSL|||CRB|||LMQ|||EXZ|||DWR|
1. DEMBA BOYZ ||DMB||||||#02|||#06|||#08|||#16|||#04|||#12|||#14|||#18|||#10|
2. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||#11||||||#13|||#05|||#09|||#03|||#07|||#17|||#10|||#15|
3. THE MUMMIES ||MUM|||#15|||#04||||||#07|||#02|||#14|||#09|||#10|||#12|||#17|
NEW MERSEY RAZORS ||NMR|||#17|||#14|||#16||||||#12|||#06|||#10|||#02|||#04|||#09|
5. AIR FORCE ||AFR|||#07|||#18|||#11|||#03||||||1:1|||#05|||#15|||#08|||#13|
6. THUG SLUGS ||TSL|||#13|||#12|||#05|||#15|||#10||||||#17|||#09|||#02|||#07|
7. CRAZY BAND ||CRB|||#03|||#16|||#18|||0:1|||#14|||#08||||||#04|||#06|||#11|
LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||#05|||#08|||0:1|||#11|||#06|||#18|||#13||||||#16|||#03|
9. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#09|||1:3|||#03|||#13|||#17|||#11|||#15|||#07||||||#05|
10. DUNE WARRIORS ||DWR|||1:4|||#06|||#08|||#18|||#04|||#16|||#02|||#12|||#14||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 2. Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД I КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● СИНЯТА ЛАВИНА 1 1 0 0 3:0 +3 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 3:0 +3 2
2. ● UNDERGROUND 1 1 0 0 4:2 +2 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 4:2 +2 2
3. ● RED OR DEAD 1 1 0 0 1:0 +1 2 1 1 0 0 1:0 +1 2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ● THE GRIZZLIES 1 1 0 0 1:0 +1 2 0 0 0 0 0:0 0 0 1 1 0 0 1:0 +1 2
5. ● THE NOTORIOUS LADS 1 0 0 1 0:1 -1 0 0 0 0 0 0:0 0 0 1 0 0 1 0:1 -1 0
6. ● КРИВА НИВА 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 0 1 0:1 -1 0 0 0 0 0 0:0 0 0
7. ● REAL GREEN 1 0 0 1 2:4 -2 0 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 0 0 0 0:0 0 0
8. ● VALIANT KNIGHTS 1 0 0 1 0:3 -3 0 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 0 0 0 0:0 0 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД I КРЪГ Изображение

▶ ||SLV|||UGR|||ROD|||GRZ|||NOL|||KRN|||RGR|||VKN|
1. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV||||||#12|||#10|||#13|||#04|||#07|||#02|||#08|
2. UNDERGROUND ||UGR|||#05||||||#02|||#11|||#10|||#13|||#08|||#07|
3. RED OR DEAD ||ROD|||#03|||#09||||||#07|||1:0|||#11|||#13|||#05|
4. THE GRIZZLIES ||GRZ|||#06|||#04|||#14||||||#02|||#08|||#12|||#10|
5. THE NOTORIOUS LADS ||NOL|||#11|||#03|||#08|||#09||||||#05|||#07|||#13|
6. КРИВА НИВА ||KRN|||#14|||#06|||#04|||0:1|||#12||||||#10|||#02|
7. REAL GREEN ||RGR|||#09|||2:4|||#06|||#05|||#14|||#03||||||#11|
8. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||0:3|||#14|||#12|||#03|||#06|||#09|||#04||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 2. БатРадо REAL GREEN 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Брут THE GRIZZLIES 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 2. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 3. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Бай Гроздан |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Дани-007 |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Оскар |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Брут |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 1 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 1 1 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 1 1 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 4. Тиро CRAZY BAND 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (16.09.2019-22.09.2019)

● ПМЛ А Лига - II кръг ●
DUNE WARRIORS - CRAZY BAND
THUG SLUGS - EXTREME ZOMBIES
THE MUMMIES - AIR FORCE
NEW MERSEY RAZORS - LES MOUSQUETAIRES
DEMBA BOYZ - THE THRACIAN ORPHICS
|
● ПМЛ Б Лига - II кръг ●
КРИВА НИВА - VALIANT KNIGHTS
UNDERGROUND - RED OR DEAD
СИНЯТА ЛАВИНА - REAL GREEN
THE GRIZZLIES - THE NOTORIOUS LADS
|


Последна промяна Mandor на 16.09.2019 00:32, променена общо 10 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг