Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 22.09.2020 15:30



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W05] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IV кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 6440
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W05] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IV кръг (FT) <>   |   02.10.2019 17:20


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
DUNE WARRIORS 3:2 AIR FORCE
FT

CRAZY BAND 3:3 LES MOUSQUETAIRES
FT

THE MUMMIES 3:1 THE THRACIAN ORPHICS
FT

NEW MERSEY RAZORS 1:3 EXTREME ZOMBIES
FT

DEMBA BOYZ 1:4 THUG SLUGS
FT

КРИВА НИВА 2:1 RED OR DEAD
FT

VALIANT KNIGHTS 2:2 REAL GREEN
FT

СИНЯТА ЛАВИНА 2:1 THE NOTORIOUS LADS
FT

THE GRIZZLIES 3:2 UNDERGROUND
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10307 | Спал - Парма Италия 1:0
Съб 16:00 20802 | Ливорно - Киево Италия-ІІ 3:4
Съб 16:00 20808 | Кротоне - Виртус Ентела Италия-ІІ 3:1
Съб 16:30 10201 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг Германия 1:1
Съб 16:30 10202 | Байерн Мюнхен - Хофенхайм Германия 1:2
Съб 16:30 10207 | Падерборн - Майнц Германия 1:2
Съб 17:00 10102 | Ливърпул - Лестър Англия 2:1 (1:1)
Съб 17:00 10107 | Бърнли - Евертън Англия 1:0
Съб 17:00 10109 | Норич - Астън Вила Англия 1:5
Съб 17:00 20707 | Бристол Сити - Рединг Англия-ІІ 1:0
Съб 17:00 20708 | Шефилд Уензди - Уигън Англия-ІІ 1:0
Съб 17:00 32301 | АИК Солна - Йоребро Швеция 2:0 (1:0)
Съб 17:00 32501 | Родъръм - Ковънтри Англия-ІІІ 4:0
Съб 17:00 32502 | Донкастър - Портсмут Англия-ІІІ 1:2 (1:1)
Съб 17:00 32503 | Флийтууд - Ипсуич Англия-ІІІ 0:1
Съб 17:00 32504 | Уикъмб - Питърбъро Англия-ІІІ 3:3 (2:3)
Съб 17:00 32701 | Хартс - Килмарнък Шотландия 0:1
Съб 17:00 32705 | Рос Каунти - Сейнт Джонстън Шотландия 2:2
Съб 17:15 21806 | Панатинайкос - Ксанти Гърция 0:1 (0:0)
Съб 17:30 21205 | Гьозтепе - Кайзериспор Турция 4:0
Съб 18:30 10503 | Пари Сен Жермен - Анже Франция 4:0 (3:0)
Съб 19:00 20906 | Сочи - Криля Советов Русия 0:2
Съб 19:00 22104 | Од БК - Волеренга Норвегия 1:1 (0:1)
Съб 19:30 10106 | Уест Хям - Кристъл Палас Англия 1:2
Съб 19:30 10208 | Шалке - Кьолн Германия 1:1 (1:0)
Съб 19:30 10403 | Валенсия - Алавес Испания 2:1
Съб 19:30 10606 | Хераклес - Еммен Холандия 2:0
Съб 20:00 21705 | Ксамакс - Сервет Швейцария 2:2
Съб 20:45 10602 | Витес - Утрехт Холандия 2:1
Съб 20:45 10608 | Спарта Ротердам - Твенте Холандия 2:1
Съб 21:00 10505 | Нант - Ница Франция 1:0
Съб 21:00 10506 | Монпелие - Монако Франция 3:1
Съб 21:00 10507 | Дижон - Страсбург Франция 1:0
Съб 21:00 10508 | Тулуза - Бордо Франция 1:3
Съб 21:30 21604 | Кортрийк - Сент Трюиден Белгия 4:0
Съб 21:45 10306 | Дженоа - Милан Италия 1:2
Съб 21:45 10607 | Хееренвеен - ПЕК Цволе Холандия 1:0
Съб 22:00 10408 | Осасуна - Виляреал Испания 2:1
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 01:00 21504 | Леон - Веракрус Мексико 1:1
Нед 03:00 21501 | Крус Асул - Клуб Америка Мексико 5:2
Нед 11:30 20903 | Урал - Зенит Русия 1:3
Нед 13:00 10407 | Майорка - Еспаньол Испания 2:0
Нед 13:15 10601 | АДО Ден Хааг - Аякс Холандия 0:2
Нед 13:30 10308 | Фиорентина - Удинезе Италия 1:0
Нед 14:00 20901 | Локомотив Москва - Арсенал Тула Русия 2:1
Нед 14:00 21206 | Сивасспор - Анкарагюджю Турция 3:1 (2:1)
Нед 14:30 10205 | Борусия М'Гладбах - Аугсбург Германия 5:1
Нед 14:30 51103 | Холщайн Кил - Ян Регенсбург Германия-ІІ 1:2
Нед 14:30 51104 | Хайденхайм - Бохум Германия-ІІ 2:3
Нед 15:30 10605 | Фортуна Ситард - Фейенорд Холандия 4:2
Нед 15:30 21601 | Клуб Брюж - АА Гент Белгия 4:0 (3:0)
Нед 16:00 10104 | Арсенал - Борнемут Англия 1:0
Нед 16:00 10303 | Болоня - Лацио Италия 2:2
Нед 16:00 10304 | Рома - Каляри Италия 1:1
Нед 16:00 10305 | Аталанта - Лече Италия 3:1
Нед 16:00 10502 | Лил - Ним Франция 2:2
Нед 16:00 32302 | Юргорден - Хамарби Швеция 1:2
Нед 16:30 21201 | Бешикташ - Аланияспор Турция 2:0
Нед 17:00 21005 | Овиедо - Нумансия Испания-ІІ 1:1 (1:0)
Нед 17:00 21701 | Цюрих - Йънг Бойс Швейцария 0:4 (0:3)
Нед 17:00 21702 | Санкт Гален - Базел Швейцария 0:0
Нед 17:15 21805 | ОФИ Крит - Паниониос Гърция 4:1
Нед 17:45 10603 | ПСВ Айндховен - ВВВ Венло Холандия 4:1
Нед 17:45 10604 | Вилем II - АЗ Алкмаар Холандия 1:1
Нед 18:00 10504 | Рен - Реймс Франция 0:1
Нед 19:00 10302 | Торино - Наполи Италия 0:0
Нед 19:00 20902 | Краснодар - Спартак Москва Русия 2:1
Нед 19:00 21202 | Ризеспор - Трабзонспор Турция 1:2 (1:1)
Нед 19:00 22105 | Ранхaйм - Сарпсборг 08 Норвегия 0:2
Нед 19:00 22106 | Лилестрьом - Бодьо/Глимт Норвегия 0:0
Нед 19:00 22107 | Стабек - Викинг Норвегия 0:0
Нед 19:30 10402 | Реал Сосиедад - Хетафе Испания 1:2
Нед 19:30 21801 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея Гърция 1:2
Нед 21:00 21001 | Уеска - Малага Испания-ІІ 2:0
Нед 21:30 21008 | Расинг Сантандер - Жирона Испания-ІІ 0:3
Нед 21:45 10301 | Интер - Ювентус Италия 1:2
Нед 22:00 10401 | Барселона - Севиля Испания 4:0
Нед 22:00 10501 | Сент Етиен - Лион Франция 1:0
Нед 22:00 20805 | Асколи - Пескара Италия-ІІ 0:2 (0:1)
Нед 23:00 52810 | Атланта Юнайтед - Ню Инглънд САЩ 3:1
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение DUNE WARRIORS 3:2 AIR FORCE Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 32301 | АИК Солна - Йоребро [2:0] | 2:1 | 1:1 | 2:0 | ● [Съб 16:00] 10307 | Спал - Парма [1:0] | 0:1 | 1:1 | |
[Съб 19:00] 22104 | Од БК - Волеренга [1:1] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 19:00] 20906 | Сочи - Криля Советов [0:2] | 2:0 | 1:0 | |
[Съб 19:30] 10606 | Хераклес - Еммен [2:0] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | 2:0 | 3:1 | |
[Съб 21:45] 10607 | Хееренвеен - ПЕК Цволе [1:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 2:0 | 2:2 | 2:1 |
[Нед 13:30] 10308 | Фиорентина - Удинезе [1:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 32302 | Юргорден - Хамарби [1:2] | 2:1 | 2:0 | 3:1 |
[Нед 14:00] 20901 | Локомотив Москва - Арсенал Тула [2:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 19:00] 10302 | Торино - Наполи [0:0] | 1:2 | 0:2 | 1:3 |
[Нед 14:00] 21206 | Сивасспор - Анкарагюджю [3:1] | 1:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 19:00] 21202 | Ризеспор - Трабзонспор [1:2] | 0:2 | 1:2 | 0:1 |
[Нед 21:45] 10301 | Интер - Ювентус [1:2] | 1:1 | 0:0 | 0:2 | ● [Нед 19:00] 22106 | Лилестрьом - Бодьо/Глимт [0:0] | 1:1 | 1:2 | |

. .
Роби спасява удар на Жеката
. 13' АИК Солна - Йоребро 2:0 .
0:1 Гол на Симо
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Гол на Легендата 1:1
. Хееренвеен - ПЕК Цволе 1:0 45' .
Гол на Легендата 2:1
. Фиорентина - Удинезе 1:0 51' .
Гол на Легендата 3:1
. Локомотив Москва - Арсенал Тула 2:1 52' .
Удар в гредата на Венабили
. Сивасспор - Анкарагюджю 2:1 ❯ 3:1 53' .
3:2 Гол с греда на Дарксийд
. 77' Ризеспор – Трабзонспор 1:2 .
Легендата [1] Пениуайз
Венабили [2] Дарксийд
Жеката [3] Симо
Кори [4] Сатурния
[К] Гоа [В] Роби
● ● ●
.
Изображение CRAZY BAND 3:3 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(2:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 20808 | Кротоне - Виртус Ентела [3:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:00] 20802 | Ливорно - Киево [3:4] | 0:1 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 20708 | Шефилд Уензди - Уигън [1:0] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10107 | Бърнли - Евертън [1:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:30] 21205 | Гьозтепе - Кайзериспор [4:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 10109 | Норич - Астън Вила [1:5] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 10106 | Уест Хям - Кристъл Палас [1:2] | 1:0 | 2:0 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 20707 | Бристол Сити - Рединг [1:0] | 2:1 | 1:0 | 2:0 |
[Съб 19:30] 10606 | Хераклес - Еммен [2:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 1:1 | 2:2 | 2:1 |
[Съб 21:45] 10607 | Хееренвеен - ПЕК Цволе [1:0] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 11:30] 20903 | Урал - Зенит [1:3] | 0:1 | 0:2 | |
[Нед 14:00] 20901 | Локомотив Москва - Арсенал Тула [2:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 15:30] 10605 | Фортуна Ситард - Фейенорд [4:2] | 1:2 | 0:2 | 1:3 |
[Нед 16:00] 10104 | Арсенал - Борнемут [1:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:30] 21201 | Бешикташ - Аланияспор [2:0] | 1:1 | 1:0 | |

. .
0:1 Гол на Форест Фен
. 7' Бърнли – Евертън 1:0 .
0:2 Гол на Христов
. 12' Бристол Сити - Рединг 1:0 .
Гол на Дуумър 1:2
. Шефилд Уензди - Уигън 1:0 12' .
Гол на Сайлър 2:2
. Хераклес - Еммен 2:0 34' .
2:3 Гол на Роувърс
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Гол на Фенгом 3:3
. Локомотив Москва - Арсенал Тула 2:1 52' .
Сайлър [1] Форест Фен [К]
Тиро [2] Сарафино
Дуумър [3] Христов
Фенгом [4] Роувърс
[К] Терминатор [В] Инексис
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 3:1 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(3:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 19:00] 22104 | Од БК - Волеренга [1:1] | 2:1 | 2:0 | 3:0 | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Съб 19:30] 10403 | Валенсия - Алавес [2:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 22:00] 10408 | Осасуна - Виляреал [2:1] | 1:2 | 0:1 | |
[Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | 2:1 | 1:1 | 2:1 | ● [Нед 13:00] 10407 | Майорка - Еспаньол [2:0] | 0:1 | 1:1 | |
[Съб 21:00] 10507 | Дижон - Страсбург [1:0] | 0:0 | 1:1 | | ● [Нед 15:30] 10605 | Фортуна Ситард - Фейенорд [4:2] | 1:1 | 1:3 | 1:2 |
[Нед 14:00] 21206 | Сивасспор - Анкарагюджю [3:1] | 2:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 16:30] 21201 | Бешикташ - Аланияспор [2:0] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10502 | Лил - Ним [2:2] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 18:00] 10504 | Рен - Реймс [0:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 17:45] 10603 | ПСВ Айндховен - ВВВ Венло [4:1] | 3:1 | 4:0 | 3:0 | ● [Нед 19:00] 22107 | Стабек - Викинг [0:0] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Нед 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Хетафе [1:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 22:00] 10501 | Сент Етиен - Лион [1:0] | 1:1 | 0:1 | |

. .
Гол на Джони Хейнс 1:0
. Валенсия - Алавес 2:1 34' .
Гол на Доги 2:0
. Витес - Утрехт 2:1 37' .
Гол на Баба Тонка 3:0
. Витес - Утрехт 2:1 37' .
3:1 Гол на Оскар
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Удар в гредата на Джони Хейнс
. Сивасспор - Анкарагюджю 2:1 ❯ 3:1 53' .
Удар в гредата на Мандор
. Сивасспор - Анкарагюджю 2:1 ❯ 3:1 53' .
Джони Хейнс [1] Ринсуинд
[К] Мандор [2] Оскар
Баба Тонка [3] Ивъл МакАндрюз
Доги [4] Баба Йорга
Анфилд Айрън [В] Редо [К]
● ● ●
.
Изображение NEW MERSEY RAZORS 1:3 EXTREME ZOMBIES Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 18:30] 10503 | Пари Сен Жермен - Анже [4:0] | 3:0 | 3:1 | | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 2:1 | 3:1 | |
[Съб 19:00] 22104 | Од БК - Волеренга [1:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 22:00] 10408 | Осасуна - Виляреал [2:1] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 13:00] 10407 | Майорка - Еспаньол [2:0] | 1:0 | 2:1 | |
[Нед 16:00] 10502 | Лил - Ним [2:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 17:00] 21005 | Овиедо - Нумансия [1:1] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 17:45] 10603 | ПСВ Айндховен - ВВВ Венло [4:1] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Нед 17:45] 10604 | Вилем II - АЗ Алкмаар [1:1] | 1:2 | 1:1 | 0:2 |
[Нед 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Хетафе [1:2] | 2:0 | 2:0 | 3:0 | ● [Нед 18:00] 10504 | Рен - Реймс [0:1] | 1:1 | 0:0 | |
[Нед 21:00] 21001 | Уеска - Малага [2:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 19:00] 22106 | Лилестрьом - Бодьо/Глимт [0:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Нед 22:00] 10401 | Барселона - Севиля [4:0] | 2:1 | 3:1 | | ● [Нед 22:00] 10501 | Сент Етиен - Лион [1:0] | 1:1 | 1:2 | |

. .
Удар в гредата на Тюлена
. Пари Сен Жермен - Анже 3:0 ❯ 4:0 29' .
Гол на Нема Значка 1:0
. Витес - Утрехт 2:1 37' .
1:1 Гол на ПЕПИТО
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
1:2 Гол с греда на ПЕПИТО
. 67' Овиедо - Нумансия 1:1 .
Удар в гредата на Мадридиста
. 67' Овиедо - Нумансия 1:0 ❯ 1:1 .
1:3 Гол на Моандър
. 72' Вилем II - АЗ Алкмаар 1:1 .
Томи [1] ПЕПИТО
Нема Значка [2] Моандър
[К] Тюлена [3] Мадридиста
Резо [4] Фогелфрай
Романист [В] Дяволо [К]
● ● ●
.
Изображение DEMBA BOYZ 1:4 THUG SLUGS Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 32502 | Донкастър - Портсмут [1:2] | 2:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 16:00] 20802 | Ливорно - Киево [3:4] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 19:30] 10208 | Шалке - Кьолн [1:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 16:30] 10201 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг [1:1] | 1:2 | 2:2 | |
[Нед 13:15] 10601 | АДО Ден Хааг - Аякс [0:2] | 0:3 | 1:3 | 1:4 | ● [Съб 16:30] 10207 | Падерборн - Майнц [1:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 14:00] 20901 | Локомотив Москва - Арсенал Тула [2:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 32501 | Родъръм - Ковънтри [4:0] | 1:2 | 1:1 | 1:1 |
[Нед 14:30] 10205 | Борусия М'Гладбах - Аугсбург [5:1] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 17:15] 21806 | Панатинайкос - Ксанти [0:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 17:15] 21805 | ОФИ Крит - Паниониос [4:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:00] 20906 | Сочи - Криля Советов [0:2] | 0:0 | 1:0 | |
[Нед 17:45] 10603 | ПСВ Айндховен - ВВВ Венло [4:1] | 3:0 | 3:1 | 4:0 | ● [Съб 19:30] 10606 | Хераклес - Еммен [2:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 |
[Нед 22:00] 20805 | Асколи - Пескара [0:2] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Нед 14:30] 51104 | Хайденхайм - Бохум [2:3] [FK] | 2:1 | 0:5 / 1:4 | 2:1 / 3:1 |

. .
0:1 Гол на Лорд Брахилус
. 5' Падерборн - Майнц 1:2 .
Удар в гредата на Ванката
. Донкастър - Портсмут 1:1 ❯ 1:2 15' .
0:2 Гол на Фалкенбах
. 34' Хераклес - Еммен 2:0 .
0:3 Гол на Фалкенбах
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Гол на Талиезин 1:3
. Локомотив Москва - Арсенал Тула 2:1 52' .
1:4 Гол от фаул на Фалкенбах
. 55' Хайденхайм - Бохум 2:3 .
Гонзо [1] Надя
Талиезин [2] Лорд Брахилус
Ванката [3] Шифтър
Дани-007 [4] Фалкенбах [К]
[К] Шопченко [В] Саутуинд
● ● ●
.
ПМЛ Б ЛИГА
Изображение КРИВА НИВА 2:1 RED OR DEAD Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 19:30] 10208 | Шалке - Кьолн [1:1] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 16:30] 10201 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг [1:1] | 2:1 | ?:? | 3:1 |
[Съб 19:30] 10606 | Хераклес - Еммен [2:0] | 2:1 | 3:1 | 1:1 | ● [Съб 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Хофенхайм [1:2] | ?:? | 3:0 | |
[Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 20:00] 21705 | Ксамакс - Сервет [2:2] | 0:0 | 1:1 | |
[Нед 13:30] 10308 | Фиорентина - Удинезе [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | ?:? | 2:1 | |
[Нед 14:30] 10205 | Борусия М'Гладбах - Аугсбург [5:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10306 | Дженоа - Милан [1:2] | ?:? | 0:1 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10305 | Аталанта - Лече [3:1] | 2:0 | 3:0 | 2:1 | ● [Нед 15:30] 10605 | Фортуна Ситард - Фейенорд [4:2] | 0:3 | ?:? | 1:2 |
[Нед 17:00] 21701 | Цюрих - Йънг Бойс [0:4] | 1:1 | 1:2 | | ● [Нед 19:30] 21801 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея [1:2] | 1:2 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 17:15] 21805 | ОФИ Крит - Паниониос [4:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 21:45] 10301 | Интер - Ювентус [1:2] | 2:1 | 1:1 | |

. .
Ла Вила спасява удар на Ивич
. Витес - Утрехт 2:1 37' .
Гол на Бай Момчил 1:0
. Спарта Ротердам - Твенте 2:1 38' .
Гол на Боби68 2:0
. Фиорентина - Удинезе 1:0 51' .
2:1 Гол на Вожда
. 82' Арис Солун - Олимпиакос Пирея 1:2 .
Мартун [1] Вожда
Копача [2] -
Боби68 [3] Тонзос
Бай Момчил [4] Ивич
Ла Вила [В] Дюнкеркю [К]
● ● ●
.
Изображение VALIANT KNIGHTS 2:2 REAL GREEN Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 32503 | Флийтууд - Ипсуич [0:1] | 1:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 32504 | Уикъмб - Питърбъро [3:3] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10607 | Хееренвеен - ПЕК Цволе [1:0] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 03:00] 21501 | Крус Асул - Клуб Америка [5:2] | 0:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 21:30] 21604 | Кортрийк - Сент Трюиден [4:0] | 2:2 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 15:30] 21601 | Клуб Брюж - АА Гент [4:0] | 1:1 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 01:00] 21504 | Леон - Веракрус [1:1] | 2:0 | 3:1 | 3:0 |
[Нед 16:00] 10303 | Болоня - Лацио [2:2] | 1:1 | 0:1 | | ● [Нед 11:30] 20903 | Урал - Зенит [1:3] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 17:45] 10604 | Вилем II - АЗ Алкмаар [1:1] | 1:2 | 1:1 | | ● [Нед 13:15] 10601 | АДО Ден Хааг - Аякс [0:2] | 0:2 | 0:3 | |
[Нед 19:00] 20902 | Краснодар - Спартак Москва [2:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 16:00] 10304 | Рома - Каляри [1:1] | 2:0 | 2:1 | |
[Нед 21:45] 10301 | Интер - Ювентус [1:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 19:00] 10302 | Торино - Наполи [0:0] | 0:2 | 1:2 | |

. .
0:1 Гол на БатРадо
. 37' Витес - Утрехт 2:1 .
0:2 Гол на БатРадо
. 51' АДО Ден Хааг - Аякс 0:2 .
Гол на Нуф 1:2
. Вилем II - АЗ Алкмаар 1:1 72' .
Гол на Нуф 2:2
. Краснодар - Спартак Москва 2:1 76' .
Хенман [1] БатРадо
Алфи [2] Роско
А.Агаси [3] Сперанца
Нуф [4] ХюманФактор
[К] Дъ Найт [В] Киану
● ● ●
.
Изображение СИНЯТА ЛАВИНА 2:1 THE NOTORIOUS LADS Изображение
(2:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10102 | Ливърпул - Лестър [2:1] | 2:0 | 1:0 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10109 | Норич - Астън Вила [1:5] | 2:1 | 2:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 32705 | Рос Каунти - Сейнт Джонстън [2:2] | 2:0 | 0:1 | | ● [Съб 17:00] 32701 | Хартс - Килмарнък [0:1] | 1:1 | 2:2 | |
[Съб 21:00] 10505 | Нант - Ница [1:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 18:30] 10503 | Пари Сен Жермен - Анже [4:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 |
[Съб 21:45] 10607 | Хееренвеен - ПЕК Цволе [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 13:30] 10308 | Фиорентина - Удинезе [1:0] | 1:2 | 3:1 | | ● [Съб 21:00] 10508 | Тулуза - Бордо [1:3] | 2:1 | 3:1 | 2:2 |
[Нед 14:30] 51103 | Холщайн Кил - Ян Регенсбург [1:2] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | 2:1 / 3:1 | ● [Съб 21:30] 21604 | Кортрийк - Сент Трюиден [4:0] | 1:2 | 0:0 | 1:1 |
[Нед 15:30] 21601 | Клуб Брюж - АА Гент [4:0] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Нед 17:00] 21702 | Санкт Гален - Базел [0:0] | 0:2 | 1:3 | |
[Нед 17:00] 21701 | Цюрих - Йънг Бойс [0:4] | 1:2 | 0:1 | | ● [Нед 19:00] 10302 | Торино - Наполи [0:0] | 1:3 | 1:2 | |
[Нед 18:00] 10504 | Рен - Реймс [0:1] | 1:2 | 0:2 | 1:0 | ●
[Нед 23:00] 52810 | Атланта Юнайтед - Ню Инглънд [3:1] [FK] | 2:1 | 0:4 / 0:5 | 2:1 / 3:1 | ●

. .
0:1 Гол на Бат Влади
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Гол на 3епер 1:1
. Нант - Ница 1:0 38' .
Гол на 3епер 2:1
. Хееренвеен - ПЕК Цволе 1:0 45' .
Удар в стената от фаул на Рунекс
. Холщайн Кил - Ян Регенсбург 1:2 54' .
К. Донев спасява удар от фаул на Рунекс
. 90+ Атланта Юнайтед - Ню Инглънд 3:1 .
ЕЛ Капитано [1] Бат Влади
Асът на Вихър [2] Мистик Мак
3епер [3] Васко Левчето
Кристин [4] Спаркито13
[К] Рунекс [В] К. Донев [К]
● ● ●
.
Изображение THE GRIZZLIES 3:2 UNDERGROUND Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 18:30] 10503 | Пари Сен Жермен - Анже [4:0] | 3:0 | 2:0 | | ● [Съб 19:30] 10606 | Хераклес - Еммен [2:0] | 2:0 | 3:1 | |
[Съб 19:00] 22104 | Од БК - Волеренга [1:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 20:45] 10608 | Спарта Ротердам - Твенте [2:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 19:30] 10403 | Валенсия - Алавес [2:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 21:00] 10508 | Тулуза - Бордо [1:3] | 0:2 | 1:2 | |
[Съб 20:45] 10602 | Витес - Утрехт [2:1] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 22:00] 10408 | Осасуна - Виляреал [2:1] | 0:2 | 1:1 | |
[Съб 21:00] 10506 | Монпелие - Монако [3:1] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 13:00] 10407 | Майорка - Еспаньол [2:0] | 1:0 | 0:1 | 1:2 |
[Нед 17:45] 10603 | ПСВ Айндховен - ВВВ Венло [4:1] | 3:0 | 4:1 | 3:1 | ● [Нед 14:30] 51103 | Холщайн Кил - Ян Регенсбург [1:2] [FK] | 2:1 | 5:0 / 0:5 | 2:1 / 2:2 |
[Нед 19:30] 10402 | Реал Сосиедад - Хетафе [1:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 18:00] 10504 | Рен - Реймс [0:1] | 2:0 | 1:1 | |
[Нед 21:00] 21001 | Уеска - Малага [2:0] | 1:0 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 19:00] 22105 | Ранхaйм - Сарпсборг 08 [0:2] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Нед 21:30] 21008 | Расинг Сантандер - Жирона [0:3] | 0:1 | 1:1 | 1:0 |

. .
Удар в гредата на Вандом
. Пари Сен Жермен - Анже 3:0 ❯ 4:0 29' .
Гол на Борката 1:0
. Валенсия - Алавес 2:1 34' .
1:1 Гол на Ририбиро
. 34' Хераклес - Еммен 2:0 .
Василико спасява удар на Вандом
. 37' Витес - Утрехт 2:1 .
1:2 Гол на Бай Гроздан
. 38' Спарта Ротердам - Твенте 2:1 .
Удар в стената от фаул на Жоро Левскаря
. 54' Холщайн Кил - Ян Регенсбург 1:2 .
Гол на Борката 2:2
. ПСВ Айндховен - ВВВ Венло 4:1 72' .
Гол на Рогач 3:2
. Уеска - Малага 2:0 84' .
Енкели [1] Ририбиро
Борката [2] Стифо
Рогач [3] Жоро Левскаря
Вандом [4] Бай Гроздан
[К] Шваба [В] Василико [К]
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IV КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. THE MUMMIES 4 3 1 0 10:5 +5 7 2 2 0 0 7:3 +4 4 2 1 1 0 3:2 +1 3
2. NEW MERSEY RAZORS 4 3 0 1 6:4 +2 6 2 1 0 1 2:3 -1 2 2 2 0 0 4:1 +3 4
3. THUG SLUGS 4 1 3 0 8:5 +3 5 1 0 1 0 2:2 0 1 3 1 2 0 6:3 +3 4
4. THE THRACIAN ORPHICS 4 2 1 1 7:6 +1 5 1 0 1 0 1:1 0 1 3 2 0 1 6:5 +1 4
5. EXTREME ZOMBIES 4 1 2 1 8:8 0 4 2 0 1 1 3:5 -2 1 2 1 1 0 5:3 +2 3
6. CRAZY BAND 4 1 2 1 6:6 0 4 3 1 1 1 4:4 0 3 1 0 1 0 2:2 0 1
7. ● LES MOUSQUETAIRES 4 1 1 2 6:5 +1 3 2 1 0 1 3:1 +2 2 2 0 1 1 3:4 -1 1
8. DUNE WARRIORS 4 1 1 2 6:11 -5 3 3 1 1 1 6:8 -2 3 1 0 0 1 0:3 -3 0
9. DEMBA BOYZ 4 1 0 3 6:8 -2 2 2 0 0 2 2:6 -4 0 2 1 0 1 4:2 +2 2
10. AIR FORCE 4 0 1 3 6:11 -5 1 2 0 1 1 2:4 -2 1 2 0 0 2 4:7 -3 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IV КРЪГ Изображение

▶ ||MUM|||NMR|||TSL|||THO|||EXZ|||CRB|||LMQ|||DWR|||DMB|||AFR|
1. THE MUMMIES ||MUM||||||#07|||#14|||3:1|||#12|||#09|||#10|||#17|||#15|||4:2|
2. NEW MERSEY RAZORS ||NMR|||#16||||||#06|||#14|||1:3|||#10|||1:0|||#09|||#17|||#12|
3. THUG SLUGS ||TSL|||#05|||#15||||||#12|||2:2|||#17|||#09|||#07|||#13|||#10|
4. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||#13|||#05|||1:1||||||#10|||#07|||#17|||#15|||#11|||#09|
5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||2:2|||#13|||#11|||1:3||||||#15|||#07|||#05|||#09|||#17|
6. CRAZY BAND ||CRB|||#18|||0:1|||#08|||#16|||#06||||||3:3|||#11|||1:0|||#14|
7. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||0:1|||#11|||#18|||#08|||#16|||#13||||||3:0|||#05|||#06|
8. DUNE WARRIORS ||DWR|||#08|||#18|||#16|||#06|||#14|||2:2|||#12||||||1:4|||3:2|
9. DEMBA BOYZ ||DMB|||#06|||#08|||1:4|||1:2|||#18|||#12|||#14|||#10||||||#16|
10. AIR FORCE ||AFR|||#11|||1:3|||1:1|||#18|||#08|||#05|||#15|||#13|||#07||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Легендата DUNE WARRIORS 5 ( 4) 5 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 2. Пепито EXTREME ZOMBIES 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 4 ( 4) 0 ( 1) 3 ( 3) 1 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 5. Дарксийд AIR FORCE 3 ( 3) 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 6. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 ( 4) 1 ( 1) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 0 ( 2) 3 ( 2) 0 ◼|
|◼ 9. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 10. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 2 ( 4) 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 20. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 21. Емесерем CRAZY BAND 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 24. Сатурния AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 0 ( 0) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ 27. Жеката DUNE WARRIORS 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 1 ( 4) 1 ( 1) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 ( 4) 3 ( 2) 0 ( 2) 1 ◼|
|◼ 2. Терминатор CRAZY BAND 3 ( 4) 1 ( 3) 2 ( 1) 0 ◼|
|◼ 3. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 3) 0 ( 0) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 4. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Саутуинд THUG SLUGS 2 ( 4) 1 ( 1) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 6. Роби AIR FORCE 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 8. Дъбрав AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IV КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● СИНЯТА ЛАВИНА 4 4 0 0 11:4 +7 8 2 2 0 0 5:3 +2 4 2 2 0 0 6:1 +5 4
2. ● THE GRIZZLIES 4 4 0 0 7:3 +4 8 2 2 0 0 4:2 +2 4 2 2 0 0 3:1 +2 4
3. ● UNDERGROUND 4 2 0 2 9:8 +1 4 1 0 0 1 2:3 -1 0 3 2 0 1 7:5 +2 4
4. ● RED OR DEAD 4 2 0 2 6:7 -1 4 2 1 0 1 2:3 -1 2 2 1 0 1 4:4 0 2
5. ● REAL GREEN 4 1 1 2 9:10 -1 3 2 1 0 1 5:5 0 2 2 0 1 1 4:5 -1 1
6. ● КРИВА НИВА 4 1 1 2 5:7 -2 3 3 1 1 1 4:4 0 3 1 0 0 1 1:3 -2 0
7. ● VALIANT KNIGHTS 4 0 2 2 5:9 -4 2 3 0 1 2 3:7 -4 1 1 0 1 0 2:2 0 1
8. ● THE NOTORIOUS LADS 4 0 0 4 1:5 -4 0 1 0 0 1 0:1 -1 0 3 0 0 3 1:4 -3 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IV КРЪГ Изображение

▶ ||SLV|||GRZ|||UGR|||ROD|||RGR|||KRN|||VKN|||NOL|
1. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV||||||#13|||#12|||#10|||3:2|||#07|||#08|||2:1|
2. THE GRIZZLIES ||GRZ|||#06||||||3:2|||#14|||#12|||#08|||#10|||1:0|
3. UNDERGROUND ||UGR|||#05|||#11||||||2:3|||#08|||#13|||#07|||#10|
4. RED OR DEAD ||ROD|||1:3|||#07|||#09||||||#13|||#11|||#05|||1:0|
5. REAL GREEN ||RGR|||#09|||#05|||2:4|||#06||||||3:1|||#11|||#14|
6. КРИВА НИВА ||KRN|||#14|||0:1|||#06|||2:1|||#10||||||2:2|||#12|
7. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||0:3|||1:2|||#14|||#12|||2:2|||#09||||||#06|
8. THE NOTORIOUS LADS ||NOL|||#11|||#09|||0:1|||#08|||#07|||#05|||#13||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. БатРадо REAL GREEN 5 ( 4) 2 ( 2) 3 ( 2) 0 ◼|
|◼ 2. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 ( 4) 1 ( 1) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 4. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 ( 4) 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 3 ( 4) 0 ( 1) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 10. ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 13. Боби68 КРИВА НИВА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 16. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 18. Копача КРИВА НИВА 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 1) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Брут THE GRIZZLIES 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ 2. Василико UNDERGROUND 3 ( 4) 1 ( 1) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 3. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 4. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 7. Ла Вила КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 10. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Легендата |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Пепито |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Борката |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Нуф |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Василико |||UNDERGROUND ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 2 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 2. Легендата DUNE WARRIORS 3 4 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 3. Тонзос RED OR DEAD 2 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 4. Василико UNDERGROUND 2 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 2 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Баба Тонка THE MUMMIES 2 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 2 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 8. Крюшо AIR FORCE 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Жеката DUNE WARRIORS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ла Вила КРИВА НИВА 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Надя THUG SLUGS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Мандор THE MUMMIES 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Томи NEW MERSEY RAZORS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Резо NEW MERSEY RAZORS 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 25. Тиро CRAZY BAND 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Терминатор CRAZY BAND 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


Седмицата 07.10.2019-13.10.2019 е почивна!
|
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ (14.10.2019-20.10.2019)

● ПМЛ А Лига - V кръг ●
LES MOUSQUETAIRES - DEMBA BOYZ
AIR FORCE - CRAZY BAND
EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS
THE THRACIAN ORPHICS - NEW MERSEY RAZORS
THUG SLUGS - THE MUMMIES
|
● ПМЛ Б Лига - V кръг ●
REAL GREEN - THE GRIZZLIES
RED OR DEAD - VALIANT KNIGHTS
THE NOTORIOUS LADS - КРИВА НИВА
UNDERGROUND - СИНЯТА ЛАВИНА
|


Последна промяна Mandor на 07.10.2019 00:24, променена общо 14 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг