Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 27.02.2020 04:19



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W08] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, VII кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 6119
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W08] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, VII кръг (FT) <>   |   31.10.2019 17:58


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
AIR FORCE 0:0 DEMBA BOYZ
FT

EXTREME ZOMBIES 2:2 LES MOUSQUETAIRES
FT

THE THRACIAN ORPHICS 2:3 CRAZY BAND
FT

THUG SLUGS 3:2 DUNE WARRIORS
FT

THE MUMMIES 0:3 NEW MERSEY RAZORS
FT

RED OR DEAD 1:3 THE GRIZZLIES
FT

THE NOTORIOUS LADS 1:1 REAL GREEN
FT

UNDERGROUND 1:2 VALIANT KNIGHTS
FT

СИНЯТА ЛАВИНА 0:3 КРИВА НИВА
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10302 | Рома - Наполи Италия 2:1
Съб 16:00 20806 | Ливорно - Юве Стабия Италия-ІІ 2:1 (1:1)
Съб 16:30 10201 | Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен Германия 5:1
Съб 16:30 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург Германия 3:0
Съб 16:30 10203 | Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах Германия 1:2
Съб 16:30 10204 | РБ Лайпциг - Майнц Германия 8:0
Съб 16:30 10205 | Вердер Бремен - Фрайбург Германия 2:2 (2:1)
Съб 16:30 21204 | Трабзонспор - Гьозтепе Турция 0:1
Съб 17:00 10102 | Арсенал - Уулвърхямптън Англия 1:1
Съб 17:00 10107 | Уест Хям - Нюкасъл Англия 2:3 (1:3)
Съб 17:00 10108 | Шефилд Юнайтед - Бърнли Англия 3:0
Съб 17:00 10403 | Леванте - Барселона Испания 3:1
Съб 17:00 20701 | Дарби Каунти - Мидълзбро Англия-ІІ 2:0
Съб 17:00 20702 | Брентфорд - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 0:1
Съб 17:00 20704 | Кардиф - Бирмингам Англия-ІІ 4:2 (3:2)
Съб 17:00 20705 | Лийдс - Куинс ПР Англия-ІІ 2:0
Съб 17:00 20707 | Лутън - Нотингам Форест Англия-ІІ 1:2
Съб 17:00 32504 | Портсмут - Оксфорд Юнайтед Англия-ІІІ 1:1 (1:0)
Съб 17:00 32505 | Блякпул - Питърбъро Англия-ІІІ 4:3
Съб 17:00 32506 | Ковънтри - Акрингтън Англия-ІІІ 0:0
Съб 18:00 32202 | Щурм Грац - Волфсбергер Австрия 0:4
Съб 18:00 32204 | Рапид Виена - Санкт Пьолтен Австрия 0:1
Съб 18:30 10501 | Марсилия - Лил Франция 2:1
Съб 19:00 21007 | Алкоркон - Расинг Сантандер Испания-ІІ 1:0
Съб 19:00 21201 | Анталияспор - Бешикташ Турция 1:2
Съб 19:30 10103 | Уотфорд - Челси Англия 1:2
Съб 19:30 10207 | Унион Берлин - Херта Берлин Германия 1:0
Съб 19:30 10401 | Севиля - Атлетико Мадрид Испания 1:1
Съб 19:30 10608 | Ваалвийк - Хераклес Холандия 2:0 (1:0)
Съб 20:00 21301 | Бенфика - Рио Аве Португалия 2:0
Съб 20:00 21705 | Санкт Гален - Сион Швейцария 3:0
Съб 20:00 21804 | Ксанти - Олимпиакос Пирея Гърция 0:0
Съб 21:00 10506 | Анже - Страсбург Франция 1:0
Съб 21:00 10507 | Мец - Монпелие Франция 2:2
Съб 21:00 10509 | Амиен - Стад Брест Франция 1:0
Съб 21:00 21604 | Eксел Мускрон - Антверп Белгия 3:1
Съб 21:30 21602 | Клуб Брюж - Кортрийк Белгия 3:0
Съб 21:45 10301 | Торино - Ювентус Италия 0:1
Съб 21:45 10605 | АЗ Алкмаар - Твенте Холандия 3:0
Съб 22:00 10402 | Реал Мадрид - Бетис Испания 0:0
Съб 22:00 22005 | Форталеза - Атлетико Минейро Бразилия 2:2
Съб 22:30 21302 | Морейрензе - Витория Гимараеш Португалия 1:1
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 00:00 22007 | Флуминензе - Вашку да Гама Бразилия 0:0
Нед 01:00 21502 | Керетаро - УАНЛ Тигрес Мексико 0:0
Нед 05:05 21503 | Некаха - Пачука Мексико 1:2 (0:2)
Нед 13:00 10409 | Валядолид - Майорка Испания 3:0 (2:0)
Нед 13:15 10604 | Еммен - Витес Холандия 2:1
Нед 13:30 10305 | Аталанта - Каляри Италия 0:2
Нед 14:00 20708 | Чарлтън - Престън Англия-ІІ 0:1
Нед 15:30 10602 | Грьонинген - Вилем II Холандия 2:0
Нед 15:30 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард Холандия 6:0
Нед 15:30 21605 | Андерлехт - Серкъл Брюж Белгия 2:1
Нед 15:30 32205 | Тирол - Алтах Австрия 0:4 (0:3)
Нед 16:00 10105 | Кристъл Палас - Лестър Англия 0:2
Нед 16:00 10508 | Бордо - Нант Франция 2:0
Нед 16:00 20808 | Порденоне - Трапани Италия-ІІ 2:1
Нед 16:30 10206 | Фортуна Дюселдорф - Кьолн Германия 2:0
Нед 17:00 10408 | Осасуна - Алавес Испания 4:2
Нед 17:00 21003 | Луго - Райо Валекано Испания-ІІ 1:0
Нед 17:00 21701 | Люцерн - Лугано Швейцария 1:2
Нед 17:00 21702 | Сервет - Йънг Бойс Швейцария 3:0
Нед 17:00 21703 | Базел - Ксамакс Швейцария 1:1
Нед 17:00 21805 | Панетоликос - Астерас Триполис Гърция 1:1
Нед 17:45 10606 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен Холандия 1:1
Нед 18:00 32201 | ЛАСК Линц - Аустрия Виена Австрия 2:0
Нед 18:30 10101 | Евертън - Тотнъм Англия 1:1 (0:1)
Нед 19:00 10208 | Аугсбург - Шалке Германия 2:3
Нед 19:00 10308 | Фиорентина - Парма Италия 1:1
Нед 19:00 21601 | АА Гент - Стандард Лиеж Белгия 3:1 (2:1)
Нед 19:30 10404 | Селта Виго - Хетафе Испания 0:1
Нед 19:30 10406 | Леганес - Ейбар Испания 1:2
Нед 21:00 21006 | Елче - Мирандес Испания-ІІ 4:2 (4:1)
Нед 21:00 21607 | Мехелен - Спортинг Шарльороа Белгия 2:2
Нед 21:45 10303 | Милан - Лацио Италия 1:2
Нед 22:00 10407 | Гранада - Реал Сосиедад Испания 1:2
Нед 22:00 10505 | Сент Етиен - Монако Франция 1:0
Нед 22:00 21303 | Порто - Авеш Португалия 1:0
Нед 22:15 21305 | Брага - Фамаликао Португалия 2:2
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение AIR FORCE 0:0 DEMBA BOYZ Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург [3:0] | 0:0 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 32505 | Блякпул - Питърбъро [4:3] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 2:1 | 3:1 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10608 | Ваалвийк - Хераклес [2:0] | 1:2 | 1:3 | |
[Съб 17:00] 20702 | Брентфорд - Хъдърсфийлд [0:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 14:00] 20708 | Чарлтън - Престън [0:1] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 32506 | Ковънтри - Акрингтън [0:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 16:30] 10206 | Фортуна Дюселдорф - Кьолн [2:0] | 2:2 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 19:00] 21007 | Алкоркон - Расинг Сантандер [1:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 17:00] 21003 | Луго - Райо Валекано [1:0] | 2:2 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 21:45] 10605 | АЗ Алкмаар - Твенте [3:0] | 2:0 | 3:1 | | ● [Нед 17:00] 21701 | Люцерн - Лугано [1:2] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард [6:0] | 3:1 | 3:0 | | ● [Нед 17:45] 10606 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен [1:1] | 2:2 | 1:2 | |
[Нед 17:00] 21703 | Базел - Ксамакс [1:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 19:00] 10208 | Аугсбург - Шалке [2:3] | 1:1 | 1:2 | |

. .
Шопченко спасява удар на Пениуайз
. 31' Алкоркон - Расинг Сантандер 1:0 .
Пениуайз [1] Гонзо [К]
Симо [2] Талиезин
Роби [3] Ванката
Дъбрав [4] Дани-007
[К] Крюшо [В] Шопченко
● ● ●
.
Изображение EXTREME ZOMBIES 2:2 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10201 | Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен [5:1] | 0:2 | 1:2 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах [1:2] | 2:1 | 2:2 | 1:1 |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 20707 | Лутън - Нотингам Форест [1:2] | 0:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 17:00] 20705 | Лийдс - Куинс ПР [2:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 18:00] 32202 | Щурм Грац - Волфсбергер [0:4] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 21:45] 10605 | АЗ Алкмаар - Твенте [3:0] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Съб 19:30] 10207 | Унион Берлин - Херта Берлин [1:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард [6:0] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 19:30] 10608 | Ваалвийк - Хераклес [2:0] | 1:1 | 1:3 | 1:2 |
[Нед 17:00] 21703 | Базел - Ксамакс [1:1] | 3:1 | 2:0 | | ● [Съб 20:00] 21705 | Санкт Гален - Сион [3:0] | 3:1 | 2:1 | |
[Нед 18:00] 32201 | ЛАСК Линц - Аустрия Виена [2:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 22:30] 21302 | Морейрензе - Витория Гимараеш [1:1] | 0:1 | 1:2 | |
[Нед 22:00] 21303 | Порто - Авеш [1:0] | 3:0 | 2:0 | | ● [Нед 15:30] 10602 | Грьонинген - Вилем II [2:0] | 3:1 | 2:1 | 1:1 |

. .
Гол на Мадридиста 1:0
. Лийдс - Куинс ПР 2:0 13' .
1:1 Гол на Сарафино
. 14' Лутън - Нотингам Форест 1:2 .
1:2 Гол на Христов
. 33' Унион Берлин - Херта Берлин 1:0 .
Гол на Мадридиста 2:2
. ЛАСК Линц - Аустрия Виена 2:0 73' .
Юве Фен [1] Христов
ПЕПИТО [2] Роувърс
Моандър [3] Сарафино
Мадридиста [4] Форест Фен [К]
[К] Дяволо [В] Инексис
● ● ●
.
Изображение THE THRACIAN ORPHICS 2:3 CRAZY BAND Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 16:00] 10302 | Рома - Наполи [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 20705 | Лийдс - Куинс ПР [2:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах [1:2] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 20:00] 21705 | Санкт Гален - Сион [3:0] | 2:1 | 2:0 | 2:0 | ● [Съб 18:00] 32202 | Щурм Грац - Волфсбергер [0:4] | 1:1 | 2:1 | 3:1 |
[Съб 21:45] 10605 | АЗ Алкмаар - Твенте [3:0] | 3:0 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 13:15] 10604 | Еммен - Витес [2:1] | 1:2 | 1:3 | 0:2 |
[Нед 13:30] 10305 | Аталанта - Каляри [0:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 14:00] 20708 | Чарлтън - Престън [0:1] | 1:1 | 1:2 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард [6:0] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 15:30] 10602 | Грьонинген - Вилем II [2:0] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 18:00] 32201 | ЛАСК Линц - Аустрия Виена [2:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 17:00] 21702 | Сервет - Йънг Бойс [3:0] | 0:1 | 0:2 | 1:2 |
[Нед 21:00] 21607 | Мехелен - Спортинг Шарльороа [2:2] | 2:1 | 3:1 | | ● [Нед 19:00] 21601 | АА Гент - Стандард Лиеж [3:1] | 2:1 | 3:1 | |

. .
0:1 Гол на Тиро
. 1' Рома - Наполи 2:1 .
0:2 Гол на Фенгом
. 5' Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах 1:2 .
Гол на Ивъл МакАндрюз 1:2
. АЗ Алкмаар - Твенте 3:0 45' .
Гол на Баба Йорга 2:2
. ЛАСК Линц - Аустрия Виена 2:0 73' .
Удар в гредата на Сайлър
. 79' АА Гент - Стандард Лиеж 2:1 ❯ 3:1 .
2:3 Гол с греда на Фенгом
. 79' АА Гент - Стандард Лиеж 3:1 .
Баба Йорга [1] Емесерем
Ринсуинд [2] Сайлър
Ивъл МакАндрюз [3] Фенгом
Алекс [4] Тиро
[К] Редо [В] Терминатор [К]
● ● ●
.
Изображение THUG SLUGS 3:2 DUNE WARRIORS Изображение
(3:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург [3:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:30] 10201 | Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен [5:1] | 1:2 | 2:2 | |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах [1:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 18:30] 10501 | Марсилия - Лил [2:1] | 1:1 | 1:2 | 2:1 | ● [Съб 21:00] 10509 | Амиен - Стад Брест [1:0] | 0:0 | 0:1 | 1:0 |
[Съб 21:00] 10506 | Анже - Страсбург [1:0] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 21:00] 21604 | Eксел Мускрон - Антверп [3:1] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Съб 21:30] 21602 | Клуб Брюж - Кортрийк [3:0] | 3:1 | 3:0 | 2:0 | ● [Нед 01:00] 21502 | Керетаро - УАНЛ Тигрес [0:0] | 0:2 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 05:05] 21503 | Некаха - Пачука [1:2] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 15:30] 10602 | Грьонинген - Вилем II [2:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 13:15] 10604 | Еммен - Витес [2:1] | 2:2 | 1:2 | | ● [Нед 17:45] 10606 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен [1:1] | 1:3 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард [6:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 22:00] 10505 | Сент Етиен - Монако [1:0] | 1:1 | 0:1 | 0:0 |

. .
Гол на Фалкенбах 1:0
. Марсилия - Лил 2:1 29' .
Гол на Шифтър 2:0
. Анже - Страсбург 1:0 40' .
2:1 Гол на Жеката
. 41' Амиен - Стад Брест 1:0 .
Гол на Фалкенбах 3:1
. Клуб Брюж - Кортрийк 3:0 44' .
3:2 Гол на Жеката
. 72' АДО Ден Хааг - Хееренвеен 1:1 .
Шифтър [1] Кори
Лорд Брахилус [2] Венабили
[К] Фалкенбах [3] Легендата
Надя [4] Жеката
Саутуинд [В] Гоа [К]
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 0:3 NEW MERSEY RAZORS Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург [3:0] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 16:00] 20806 | Ливорно - Юве Стабия [2:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10201 | Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен [5:1] | 0:1 | 1:2 | |
[Съб 16:30] 21204 | Трабзонспор - Гьозтепе [0:1] | 2:1 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 16:30] 10203 | Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах [1:2] | 1:1 | 0:1 | |
[Съб 17:00] 32506 | Ковънтри - Акрингтън [0:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 32504 | Портсмут - Оксфорд Юнайтед [1:1] | 1:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 20:00] 21301 | Бенфика - Рио Аве [2:0] | 2:0 | 3:0 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 21201 | Анталияспор - Бешикташ [1:2] | 0:1 | 1:1 | 1:1 |
[Нед 13:00] 10409 | Валядолид - Майорка [3:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10401 | Севиля - Атлетико Мадрид [1:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 20808 | Порденоне - Трапани [2:1] | 1:1 | 0:0 | 2:0 | ● [Съб 22:00] 10402 | Реал Мадрид - Бетис [0:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 17:00] 10408 | Осасуна - Алавес [4:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 22:15] 21305 | Брага - Фамаликао [2:2] | 1:1 | 1:0 | 1:2 |

. .
0:1 Гол с греда на Нема Значка
. 3' Ливорно - Юве Стабия 2:1 .
Удар в гредата на Тюлена
. 3' Ливорно - Юве Стабия 1:1 ❯ 2:1 .
0:2 Гол с греда на Нема Значка
. 16' Портсмут - Оксфорд Юнайтед 1:1 .
0:3 Гол с греда на Бате Петку
. 16' Портсмут - Оксфорд Юнайтед 1:1 .
Анфилд Айрън спасява удар на Томи
. Севиля - Атлетико Мадрид 1:1 34' .
Резо спасява удар на Доги
. 36' Бенфика - Рио Аве 2:0 .
Джони Хейнс [1] Бате Петку
Баба Тонка [2] Нема Значка
[К] Мандор [3] Томи
Доги [4] Тюлена
Анфилд Айрън [В] Резо [К]
● ● ●
.
ПМЛ Б ЛИГА
Изображение RED OR DEAD 1:3 THE GRIZZLIES Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург [3:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 16:00] 10302 | Рома - Наполи [2:1] | 2:2 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 3:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 20707 | Лутън - Нотингам Форест [1:2] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 10107 | Уест Хям - Нюкасъл [2:3] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 16:00] 10105 | Кристъл Палас - Лестър [0:2] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10108 | Шефилд Юнайтед - Бърнли [3:0] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 16:30] 10206 | Фортуна Дюселдорф - Кьолн [2:0] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 20704 | Кардиф - Бирмингам [4:2] | 2:1 | 1:1 | 1:0 | ● [Нед 17:45] 10606 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен [1:1] | 2:3 | 0:2 | 1:2 |
[Съб 21:45] 10301 | Торино - Ювентус [0:1] | 1:3 | 0:2 | 1:2 | ● [Нед 18:30] 10101 | Евертън - Тотнъм [1:1] | 1:1 | 1:2 | |
[Нед 15:30] 10602 | Грьонинген - Вилем II [2:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Нед 19:00] 10208 | Аугсбург - Шалке [2:3] | 1:1 | 1:2 | |
[Нед 15:30] 21605 | Андерлехт - Серкъл Брюж [2:1] | 3:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Нед 21:00] 21607 | Мехелен - Спортинг Шарльороа [2:2] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |

. .
0:1 Гол на Вандом
. 1' Рома - Наполи 2:1 .
0:2 Гол на Енкели
. 14' Лутън - Нотингам Форест 1:2 .
Гол на Ивич 1:2
. Андерлехт - Серкъл Брюж 2:1 59' .
1:3 Гол с греда на Борката
. 76' Евертън - Тотнъм 1:1 .
Олимпия [1] Борката
Пр.Недев [2] Рогач
Тонзос [3] Вандом
Ивич [4] Енкели
[К] Дюнкеркю [В] Брут
● ● ●
.
Изображение THE NOTORIOUS LADS 1:1 REAL GREEN Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 18:00] 32204 | Рапид Виена - Санкт Пьолтен [0:1] | 2:1 | 1:0 | 0:1 | ● [Съб 17:00] 10102 | Арсенал - Уулвърхямптън [1:1] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 19:30] 10103 | Уотфорд - Челси [1:2] | 0:2 | 0:3 | | ● [Съб 17:00] 10107 | Уест Хям - Нюкасъл [2:3] | 2:0 | 1:0 | |
[Съб 20:00] 21804 | Ксанти - Олимпиакос Пирея [0:0] | 1:0 | 0:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 20702 | Брентфорд - Хъдърсфийлд [0:1] | 2:1 | 2:0 | 3:1 |
[Нед 00:00] 22007 | Флуминензе - Вашку да Гама [0:0] | 1:1 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 18:30] 10501 | Марсилия - Лил [2:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 14:00] 20708 | Чарлтън - Престън [0:1] | 1:0 | 0:1 | 2:0 | ● [Съб 22:00] 22005 | Форталеза - Атлетико Минейро [2:2] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10105 | Кристъл Палас - Лестър [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 15:30] 32205 | Тирол - Алтах [0:4] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10508 | Бордо - Нант [2:0] | 0:2 | 1:2 | | ● [Нед 17:00] 21805 | Панетоликос - Астерас Триполис [1:1] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 22:00] 10407 | Гранада - Реал Сосиедад [1:2] | 1:1 | 0:2 | | ● [Нед 19:30] 10406 | Леганес - Ейбар [1:2] | 1:1 | 0:1 | |

. .
Гол на Васко Левчето 1:0
. Рапид Виена - Санкт Пьолтен 0:1 27' .
Киану спасява удар на Бат Влади
. 52' Чарлтън - Престън 0:1 .
1:1 Гол на Роско
. 70' Панетоликос - Астерас Триполис 1:1 .
Бат Влади [1] БатРадо
Мистик Мак [2] Роско
Васко Левчето [3] ХюманФактор
Зуно [4] Сперанца
[К] К. Донев [В] Киану
● ● ●
.
Изображение UNDERGROUND 1:2 VALIANT KNIGHTS Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10202 | Борусия Дортмунд - Волфсбург [3:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:00] 10302 | Рома - Наполи [2:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 16:30] 10204 | РБ Лайпциг - Майнц [8:0] | 3:1 | 2:0 | | ● [Съб 16:30] 10205 | Вердер Бремен - Фрайбург [2:2] | 1:2 | 2:1 | |
[Съб 21:45] 10605 | АЗ Алкмаар - Твенте [3:0] | 3:1 | 4:1 | 3:0 | ● [Съб 19:30] 10207 | Унион Берлин - Херта Берлин [1:0] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 22:00] 10402 | Реал Мадрид - Бетис [0:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 19:30] 10401 | Севиля - Атлетико Мадрид [1:1] | 1:1 | 0:0 | 1:1 |
[Нед 13:30] 10305 | Аталанта - Каляри [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10608 | Ваалвийк - Хераклес [2:0] | 1:2 | 0:2 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Фортуна Ситард [6:0] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Нед 15:30] 10602 | Грьонинген - Вилем II [2:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 17:00] 10408 | Осасуна - Алавес [4:2] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 21:45] 10303 | Милан - Лацио [1:2] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 10308 | Фиорентина - Парма [1:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 22:00] 10407 | Гранада - Реал Сосиедад [1:2] | 2:1 | 0:0 | 1:1 |

. .
Удар в гредата на Нуф
. 6' Вердер Бремен - Фрайбург 2:1 ❯ 2:2 .
0:1 Гол на А.Агаси
. 34' Севиля - Атлетико Мадрид 1:1 .
0:2 Гол на Хенман
. 34' Севиля - Атлетико Мадрид 1:1 .
Гол на Жоро Левскаря 1:2
. АЗ Алкмаар - Твенте 3:0 45' .
Ририбиро [1] А.Агаси
Стифо [2] Алфи
[К] Жоро Левскаря [3] Хенман
Бай Гроздан [4] Нуф
Василико [В] Дъ Найт [К]
● ● ●
.
Изображение СИНЯТА ЛАВИНА 0:3 КРИВА НИВА Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10108 | Шефилд Юнайтед - Бърнли [3:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10403 | Леванте - Барселона [3:1] | 0:2 | 0:3 | |
[Съб 17:00] 20701 | Дарби Каунти - Мидълзбро [2:0] | 1:2 | 2:2 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 20707 | Лутън - Нотингам Форест [1:2] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 32506 | Ковънтри - Акрингтън [0:0] | 2:1 | 3:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 32505 | Блякпул - Питърбъро [4:3] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Съб 21:00] 10507 | Мец - Монпелие [2:2] | 1:0 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 10103 | Уотфорд - Челси [1:2] | 0:2 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 17:00] 21701 | Люцерн - Лугано [1:2] | 2:1 | 1:0 | 3:2 | ● [Съб 21:00] 10509 | Амиен - Стад Брест [1:0] | 1:0 | 1:0 | |
[Нед 19:30] 10404 | Селта Виго - Хетафе [0:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 17:00] 21003 | Луго - Райо Валекано [1:0] | 1:2 | 0:1 | |
[Нед 21:00] 21006 | Елче - Мирандес [4:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 17:00] 21702 | Сервет - Йънг Бойс [3:0] | 1:2 | 0:2 | 1:3 |
[Нед 22:00] 10407 | Гранада - Реал Сосиедад [1:2] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 19:30] 10406 | Леганес - Ейбар [1:2] | 1:0 | 1:1 | |

. .
0:1 Гол на Копача
. 14' Лутън - Нотингам Форест 1:2 .
0:2 Гол на Копача
. 33' Уотфорд - Челси 1:2 .
0:3 Гол на Бай Момчил
. 41' Амиен - Стад Брест 1:0 .
Отменен гол заради засада на Ла Вила
. 41' Амиен - Стад Брест 1:0 .
Кристин [1] Бай Момчил
Зепер [2] Мартун
Асът на Вихър [3] Ла Вила
ЕЛ Капитано [4] Копача
[К] Рунекс [В] Кибик [К]
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД VII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● NEW MERSEY RAZORS 7 6 0 1 15:7 +8 12 3 2 0 1 5:5 0 4 4 4 0 0 10:2 +8 8
2. THUG SLUGS 7 3 3 1 17:11 +6 9 3 2 1 0 9:5 +4 5 4 1 2 1 8:6 +2 4
3. THE MUMMIES 7 3 2 2 12:13 -1 8 3 2 0 1 7:6 +1 4 4 1 2 1 5:7 -2 4
4. ● THE THRACIAN ORPHICS 7 3 1 3 12:12 0 7 3 0 1 2 4:7 -3 1 4 3 0 1 8:5 +3 6
5. CRAZY BAND 7 2 3 2 12:14 -2 7 4 1 2 1 6:6 0 4 3 1 1 1 6:8 -2 3
6. LES MOUSQUETAIRES 7 2 2 3 12:11 +1 6 4 2 0 2 7:5 +2 4 3 0 2 1 5:6 -1 2
7. DEMBA BOYZ 7 2 2 3 9:10 -1 6 3 0 1 2 3:7 -4 1 4 2 1 1 6:3 +3 5
8. EXTREME ZOMBIES 7 1 4 2 12:15 -3 6 4 0 2 2 5:10 -5 2 3 1 2 0 7:5 +2 4
9. ● DUNE WARRIORS 7 2 1 4 11:16 -5 5 4 1 1 2 6:10 -4 3 3 1 0 2 5:6 -1 2
10. ● AIR FORCE 7 1 2 4 12:15 -3 4 4 1 2 1 6:5 +1 4 3 0 0 3 6:10 -4 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД VII КРЪГ Изображение

▶ ||NMR|||TSL|||MUM|||THO|||CRB|||LMQ|||DMB|||EXZ|||DWR|||AFR|
1. NEW MERSEY RAZORS ||NMR||||||3:2|||#16|||#14|||#10|||1:0|||#17|||1:3|||#09|||#12|
2. THUG SLUGS ||TSL|||#15||||||4:1|||#12|||#17|||#09|||#13|||2:2|||3:2|||#10|
3. THE MUMMIES ||MUM|||0:3|||#14||||||3:1|||#09|||#10|||#15|||#12|||#17|||4:2|
4. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:3|||1:1|||#13||||||2:3|||#17|||#11|||#10|||#15|||#09|
5. CRAZY BAND ||CRB|||0:1|||#08|||#18|||#16||||||3:3|||1:0|||2:2|||#11|||#14|
6. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||#11|||#18|||0:1|||#08|||#13||||||1:2|||#16|||3:0|||3:2|
7. DEMBA BOYZ ||DMB|||#08|||1:4|||1:1|||1:2|||#12|||#14||||||#18|||#10|||#16|
8. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#13|||#11|||2:2|||1:3|||#15|||2:2|||#09||||||0:3|||#17|
9. DUNE WARRIORS ||DWR|||#18|||#16|||#08|||0:2|||2:2|||#12|||1:4|||#14||||||3:2|
10. AIR FORCE ||AFR|||1:3|||1:1|||#11|||#18|||4:1|||#15|||0:0|||#08|||#13||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 7 ( 6) 3 ( 3) 3 ( 3) 1 ◼|
|◼ 2. Легендата DUNE WARRIORS 7 ( 7) 5 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 3. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 6 ( 7) 4 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 4. Фенгом CRAZY BAND 5 ( 7) 2 ( 4) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 5 ( 7) 2 ( 4) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 5 ( 7) 2 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 7. Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 6) 2 ( 3) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 8. Жеката DUNE WARRIORS 4 ( 7) 1 ( 4) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 4 ( 7) 3 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 4 ( 7) 3 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Дарксийд AIR FORCE 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 0 ( 2) 3 ( 2) 0 ◼|
|◼ 13. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 14. Баба Тонка THE MUMMIES 3 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 15. Сайлър CRAZY BAND 3 ( 7) 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 ( 7) 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 3 ( 7) 0 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 3 ( 7) 2 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 21. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ 22. Сатурния AIR FORCE 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ 25. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 26. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 6) 1 ( 2) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 29. Тиро CRAZY BAND 2 ( 7) 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 2 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 2 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 37. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Саутуинд THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 39. Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 40. Дуумър CRAZY BAND 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 43. Емесерем CRAZY BAND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 44. Роби AIR FORCE 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ 45. Моандър EXTREME ZOMBIES 1 ( 7) 0 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 7) 0 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 ( 7) 3 ( 4) 1 ( 3) 1 ◼|
|◼ 2. Саутуинд THUG SLUGS 4 ( 6) 3 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 4 ( 7) 2 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ 4. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 6) 1 ( 2) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 5. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 6. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 7. Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ 8. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 12. Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2019-2020

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД VII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. THE GRIZZLIES 7 5 1 1 11:7 +4 11 3 2 1 0 5:3 +2 5 4 3 0 1 6:4 +2 6
2. СИНЯТА ЛАВИНА 7 4 2 1 14:10 +4 10 3 2 0 1 5:6 -1 4 4 2 2 0 9:4 +5 6
3. ● UNDERGROUND 7 3 1 3 14:13 +1 7 3 0 1 2 5:7 -2 1 4 3 0 1 9:6 +3 6
4. ● RED OR DEAD 7 3 1 3 11:11 0 7 4 1 1 2 4:7 -3 3 3 2 0 1 7:4 +3 4
5. VALIANT KNIGHTS 7 2 3 2 10:12 -2 7 4 1 1 2 5:8 -3 3 3 1 2 0 5:4 +1 4
6. REAL GREEN 7 2 2 3 12:14 -2 6 4 2 0 2 7:8 -1 4 3 0 2 1 5:6 -1 2
7. ● КРИВА НИВА 7 2 1 4 9:11 -2 5 4 1 1 2 5:6 -1 3 3 1 0 2 4:5 -1 2
8. ● THE NOTORIOUS LADS 7 1 1 5 5:8 -3 3 3 1 1 1 3:2 +1 3 4 0 0 4 2:6 -4 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД VII КРЪГ Изображение

▶ ||GRZ|||SLV|||UGR|||ROD|||VKN|||RGR|||KRN|||NOL|
1. THE GRIZZLIES ||GRZ||||||1:1|||3:2|||#14|||#10|||#12|||#08|||1:0|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||#13||||||#12|||#10|||#08|||3:2|||0:3|||2:1|
3. UNDERGROUND ||UGR|||#11|||2:2||||||2:3|||1:2|||#08|||#13|||#10|
4. RED OR DEAD ||ROD|||1:3|||1:3|||#09||||||1:1|||#13|||#11|||1:0|
5. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||1:2|||0:3|||#14|||#12||||||2:2|||#09|||2:1|
6. REAL GREEN ||RGR|||2:0|||#09|||2:4|||0:3|||#11||||||3:1|||#14|
7. КРИВА НИВА ||KRN|||0:1|||#14|||1:2|||2:1|||2:2|||#10||||||#12|
8. THE NOTORIOUS LADS ||NOL|||#09|||#11|||0:1|||#08|||#13|||1:1|||2:0||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. БатРадо REAL GREEN 6 ( 7) 3 ( 4) 3 ( 3) 0 ◼|
|◼ 2. Борката THE GRIZZLIES 5 ( 7) 3 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 3. Копача КРИВА НИВА 4 ( 6) 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 4 ( 6) 0 ( 3) 4 ( 3) 0 ◼|
|◼ 5. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 ( 7) 2 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 4 ( 7) 3 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 4 ( 7) 2 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 4 ( 7) 1 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 4 ( 7) 0 ( 3) 4 ( 4) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 7) 2 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Вожда RED OR DEAD 3 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 12. Ивич RED OR DEAD 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 14. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ◼|
|◼ 15. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 2 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 16. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 17. Роско REAL GREEN 2 ( 7) 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 7) 2 ( 4) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 2 ( 7) 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 ( 7) 2 ( 3) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 24. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 26. Боби68 КРИВА НИВА 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 27. Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 29. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 30. Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 32. Хенман VALIANT KNIGHTS 1 ( 7) 0 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Брут THE GRIZZLIES 4 ( 6) 2 ( 2) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 2. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 7) 1 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 3. Василико UNDERGROUND 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ◼|
|◼ 4. Киану REAL GREEN 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 5. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 ( 6) 2 ( 3) 0 ( 3) 0 ◼|
|◼ 6. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 8. Ла Вила КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ◼|
|◼ 10. Анфийлд REAL GREEN 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Дюнкеркю RED OR DEAD 1 ( 7) 0 ( 4) 1 ( 3) 0 ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Мадридиста |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Нема Значка |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Ивъл МакАндрюз |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Киану |||REAL GREEN ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Кибик |||КРИВА НИВА ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Легендата DUNE WARRIORS 4 7 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 2. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 5 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 3. Тонзос RED OR DEAD 3 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 4. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Томи NEW MERSEY RAZORS 3 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 6. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 3 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 7. Василико UNDERGROUND 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Мандор THE MUMMIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Баба Тонка THE MUMMIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 13. Тиро CRAZY BAND 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 15. Киану REAL GREEN 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 16. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Крюшо AIR FORCE 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 19. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 21. Жеката DUNE WARRIORS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ла Вила КРИВА НИВА 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дюнкеркю RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Саутуинд THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Надя THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фалкенбах THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Шифтър THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Резо NEW MERSEY RAZORS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Енкели THE GRIZZLIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 39. Терминатор CRAZY BAND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фенгом CRAZY BAND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (04.11.2019-10.11.2019)

● ПМЛ А Лига - VIII кръг ●
DUNE WARRIORS - THE MUMMIES
CRAZY BAND - THUG SLUGS
LES MOUSQUETAIRES - THE THRACIAN ORPHICS
AIR FORCE - EXTREME ZOMBIES
DEMBA BOYZ - NEW MERSEY RAZORS
|
● ПМЛ Б Лига - VIII кръг ●
THE NOTORIOUS LADS - RED OR DEAD
UNDERGROUND - REAL GREEN
СИНЯТА ЛАВИНА - VALIANT KNIGHTS
THE GRIZZLIES - КРИВА НИВА
|


Последна промяна Mandor на 04.11.2019 00:30, променена общо 7 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг