<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W15] Купа на ПМЛ, осминафинали, първи мачове (FT) <>
| 02.01.2020 12:25
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
RED OR DEAD 3:3 THUG SLUGS
FT
THE GRIZZLIES 1:3 THE MUMMIES
FT
AIR FORCE 1:4 CRAZY BAND
FT
THE THRACIAN ORPHICS 1:2 DUNE WARRIORS
FT
NEW MERSEY RAZORS 4:1 UNDERGROUND
FT
REAL GREEN 2:2 VALIANT KNIGHTS
FT
DEMBA BOYZ 3:1 EXTREME ZOMBIES
FT
LES MOUSQUETAIRES 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Съб 16:00 10501 | Монако - Реймс Франция 2:1 (1:1)◼
◼Съб 16:00 10504 | Тур - Ним Франция 2:2 ◼
◼Съб 16:00 10511 | Стад Бриошен - Гонфревий Франция 1:1 ◼
◼Съб 17:00 22601 | Скънторп - Плимут Англия-ІV 1:3 ◼
◼Съб 17:00 22602 | Суиндън - Брадфорд Англия-ІV 1:1 ◼
◼Съб 17:00 22606 | Салфърд Сити - Уолсол Англия-ІV 1:2 ◼
◼Съб 17:00 22607 | Челтнъм - Олдъм Англия-ІV 3:0 (2:0)◼
◼Съб 17:00 23505 | Рексъм - Олдършот Англия-V 1:2 (0:2)◼
◼Съб 17:00 23508 | Дагенъм Редбридж - Торки Англия-V 0:0 ◼
◼Съб 17:00 25201 | Дънди ФК - Инвърнес КТ Шотландия-ІІ 0:2 ◼
◼Съб 17:00 25202 | Куин ъф дъ Саут - Дънди Юнайтед Шотландия-ІІ 0:1 ◼
◼Съб 17:00 25203 | Дънфърмлин - Еър Юнайтед Шотландия-ІІ 0:1 ◼
◼Съб 17:00 25204 | Алоа Атлетик - Партик Тисъл Шотландия-ІІ 1:1 ◼
◼Съб 17:00 29603 | Монтроуз - Ийст Файф Шотландия-ІІІ 1:0 ◼
◼Съб 17:00 29604 | Рейт Роувърс - Питърхед Шотландия-ІІІ 2:1 ◼
◼Съб 17:00 39901 | Хавънт & Уотърловил - Мейдстоун Англия-VІ/2 1:2 ◼
◼Съб 17:00 39902 | Бат Сити - Билърикей Англия-VІ/2 2:1 (1:1)◼
◼Съб 17:00 42501 | Съндърланд - Линкълн Сити Англия-ІІІ 3:1 ◼
◼Съб 17:01 10104 | Фулъм - Астън Вила Англия 2:1 ◼
◼Съб 17:01 10105 | Брайтън - Шефилд Уензди Англия 0:1 ◼
◼Съб 17:01 10123 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд Англия 2:0 ◼
◼Съб 17:01 10125 | Престън - Норич Англия 2:4 ◼
◼Съб 17:01 10126 | Брентфорд - Сток Сити Англия 1:0 ◼
◼Съб 17:01 10128 | Уотфорд - Транмиър Англия 3:3 ◼
◼Съб 17:30 11305 | Боависта - Портимонензе Португалия 1:1 (1:0)◼
◼Съб 17:30 11307 | Авеш - Санта Клара Португалия 0:1 ◼
◼Съб 17:30 24602 | Апоел Кфар Саба - Макаби Нетаня Израел 1:2 ◼
◼Съб 18:00 27101 | Рекреативо Уелва - Кордоба Испания-ІІІ/4 2:2 (1:2)◼
◼Съб 19:00 10509 | Атлетико Марсилия - Роде Франция 2:1 ◼
◼Съб 19:00 10512 | Белфор - Монсо Франция 3:0 (2:0)◼
◼Съб 19:00 10521 | Рен - Амиен Франция 0:0 ◼
◼Съб 19:00 10528 | Ред Стар - Шамбли Франция 2:1 ◼
◼Съб 19:00 11006 | Луго - Алмерия Испания-ІІ 0:4 ◼
◼Съб 19:00 27001 | Барселона Б - Еспаньол Б Испания-ІІІ/3 2:0 ◼
◼Съб 19:30 20403 | Атлетико Мадрид - Леванте Испания 2:1 ◼
◼Съб 19:31 10106 | Борнемут - Лутън Англия 4:0 ◼
◼Съб 19:31 10109 | Манчестър Сити - Порт Вейл Англия 4:1 ◼
◼Съб 19:31 10121 | Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед Англия 0:0 ◼
◼Съб 19:31 10124 | Лестър - Уигън Англия 2:0 ◼
◼Съб 19:31 10131 | Флийтууд - Портсмут Англия 1:2 (0:2)◼
◼Съб 20:00 11303 | Белененсес - Брага Португалия 1:7 (1:6)◼
◼Съб 20:00 21805 | Атромитос - Астерас Триполис Гърция 2:1 (1:1)◼
◼Съб 21:00 11003 | Елче - Уеска Испания-ІІ 1:1 (0:1)◼
◼Съб 21:00 11008 | Мирандес - Расинг Сантандер Испания-ІІ 0:0 ◼
◼Съб 21:55 10503 | Бурж Перона - Лион Франция 0:7 (0:6)◼
◼Съб 22:30 11302 | Витория Гимараеш - Бенфика Португалия 0:1 ◼
.
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Нед 13:00 11005 | Нумансия - Депортиво Ла Коруня Испания-ІІ 0:1 ◼
◼Нед 13:00 27004 | Корнеля - Валенсия Б Испания-ІІІ/3 1:0 ◼
◼Нед 13:00 27102 | Марбеля - Сан Фернандо Испания-ІІІ/4 2:2 (1:2)◼
◼Нед 15:00 21803 | АЕК Атина - Панетоликос Гърция 3:1 ◼
◼Нед 15:15 10502 | Лориен - Стад Брест Франция 1:1 ◼
◼Нед 15:15 10525 | Трелисак - Марсилия Франция 1:1 ◼
◼Нед 16:01 10102 | Мидълзбро - Тотнъм Англия 1:1 ◼
◼Нед 16:01 10103 | Кристъл Палас - Дарби Каунти Англия 0:1 ◼
◼Нед 16:01 10107 | Чарлтън - Уест Бромич Англия 0:1 ◼
◼Нед 16:01 10111 | Шефилд Юнайтед - Фелд Англия 2:1 ◼
◼Нед 16:01 10112 | Бристол Роувърс - Ковънтри Англия 2:2 ◼
◼Нед 16:01 10122 | Челси - Нотингам Форест Англия 2:0 ◼
◼Нед 16:01 10127 | Куинс ПР - Суонзи Англия 5:1 (4:1)◼
◼Нед 17:00 11001 | Райо Валекано - Жирона Испания-ІІ 1:0 ◼
◼Нед 17:00 11304 | Рио Аве - Маритимо Португалия 0:1 ◼
◼Нед 17:00 20404 | Алавес - Бетис Испания 1:1 ◼
◼Нед 17:00 54704 | АПОЕЛ Никозия - ЕН Паралимни Кипър 4:0 ◼
◼Нед 17:15 21806 | Ксанти - Лариса Гърция 2:1 ◼
◼Нед 18:01 10101 | Ливърпул - Евертън Англия 1:0 ◼
◼Нед 18:15 10522 | Валансиен - Дижон Франция 1:2 ◼
◼Нед 18:15 10530 | Лимонест - Льо Пюи Франция 1:1 ◼
◼Нед 19:00 24605 | ФК Ашдод - Апоел Раанана Израел 3:0 ◼
◼Нед 19:30 11301 | Спортинг Лисабон - Порто Португалия 1:2 ◼
◼Нед 19:30 21802 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос Гърция 1:0 ◼
◼Нед 22:00 11002 | Овиедо - Малага Испания-ІІ 1:1 ◼
.
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ |
| ─
| ─|RED OR DEAD ||3||-|
| ─|THUG SLUGS ||3||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|THE GRIZZLIES ||1||-|
| ─|THE MUMMIES ||3||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─
||AIR FORCE ||2||1|┐
| └|AIR FORCE ||1||-|
| ─|CRAZY BAND ||4||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||-|
| ─|DUNE WARRIORS ||2||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||-|
| ─|UNDERGROUND ||1||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
||КРИВА НИВА ||2||0|─
||REAL GREEN ||4||3|┐
| └|REAL GREEN ||2||-|
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|DEMBA BOYZ ||3||-|
| ─|EXTREME ZOMBIES ||1||-|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||-|
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||-|
|
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 6. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 2 ( 2) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 12. Жеката DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 37. Тиро CRAZY BAND 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 40. Симо AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 2. Терминатор CRAZY BAND 2 ( 2) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 4. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дюнкеркю RED OR DEAD 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Василико UNDERGROUND 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 9. Киану REAL GREEN 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Тюлена |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Лорд Брахилус |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||БатРадо |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Доги |||THE MUMMIES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Резо |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Мандор |||THE MUMMIES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Василико UNDERGROUND 5 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 3. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 9 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 4. Легендата DUNE WARRIORS 4 12 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 5. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Доги THE MUMMIES 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 8. Киану REAL GREEN 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 9. Брут THE GRIZZLIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 10. Тонзос RED OR DEAD 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Томи NEW MERSEY RAZORS 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 12. Ла Вила КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 14. Мандор THE MUMMIES 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 17. Енкели THE GRIZZLIES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 18. Кори DUNE WARRIORS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 20. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Шифтър THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 26. Тиро CRAZY BAND 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Терминатор CRAZY BAND 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 32. Дарксийд AIR FORCE 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 33. Крюшо AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 36. Пениуайз AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 37. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 38. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дюнкеркю RED OR DEAD 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саутуинд THUG SLUGS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 46. Жеката DUNE WARRIORS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сперанца REAL GREEN 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 63. Фенгом CRAZY BAND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (06.01.2020-12.01.2020)
● Купа на ПМЛ - осминафинали, реванши ●
THUG SLUGS - RED OR DEAD
THE MUMMIES - THE GRIZZLIES
CRAZY BAND - AIR FORCE
DUNE WARRIORS - THE THRACIAN ORPHICS
UNDERGROUND - NEW MERSEY RAZORS
VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN
EXTREME ZOMBIES - DEMBA BOYZ
СИНЯТА ЛАВИНА - LES MOUSQUETAIRES
|