|
Страница 1 от 1
|
[ 4 мнения ] |
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <>
Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10439 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <> | 09.01.2020 11:20
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THUG SLUGS 1:0 RED OR DEAD FT
THE MUMMIES 2:3 THE GRIZZLIES FT
CRAZY BAND 0:1 AIR FORCE FT
DUNE WARRIORS 1:1 THE THRACIAN ORPHICS FT
UNDERGROUND 2:3 NEW MERSEY RAZORS FT
VALIANT KNIGHTS 2:2 REAL GREEN PSO
EXTREME ZOMBIES 1:0 DEMBA BOYZ FT
СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 LES MOUSQUETAIRES PSO
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Съб 16:00 10305 | Каляри - Милан Италия 0:2 ◼ ◼Съб 17:00 10102 | Челси - Бърнли Англия 3:0 ◼ ◼Съб 17:00 10103 | Уулвърхямптън - Нюкасъл Англия 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 10107 | Лестър - Саутхямптън Англия 1:2 ◼ ◼Съб 17:00 10405 | Реал Мурсия - Леганес Испания 0:4 ◼ ◼Съб 17:00 10411 | Ебро - Понферадина Испания 0:0 ◼ ◼Съб 17:00 10702 | Мидълзбро - Дарби Каунти Англия-ІІ 2:2 (2:1)◼ ◼Съб 17:00 10703 | Хъл Сити - Фулъм Англия-ІІ 0:1 ◼ ◼Съб 17:00 10704 | Лийдс - Шефилд Уензди Англия-ІІ 0:2 (0:1)◼ ◼Съб 17:00 10705 | Барнзли - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 10706 | Уигън - Бристол Сити Англия-ІІ 0:2 ◼ ◼Съб 17:00 10707 | Чарлтън - Уест Бромич Англия-ІІ 2:2 ◼ ◼Съб 17:00 10708 | Рединг - Нотингам Форест Англия-ІІ 1:1 (0:1)◼ ◼Съб 17:00 10709 | Блякбърн - Престън Англия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 10711 | Лутън - Бирмингам Англия-ІІ 1:2 ◼ ◼Съб 17:00 12501 | Оксфорд Юнайтед - Родъръм Англия-ІІІ 1:3 ◼ ◼Съб 17:00 12502 | Ипсуич - Акрингтън Англия-ІІІ 4:1 ◼ ◼Съб 17:00 12504 | Питърбъро - Джилингам Англия-ІІІ 0:0 ◼ ◼Съб 17:00 12505 | Бъртън - Флийтууд Англия-ІІІ 1:0 ◼ ◼Съб 17:00 12506 | Бристол Роувърс - Донкастър Англия-ІІІ 0:2 ◼ ◼Съб 17:00 12507 | Съндърланд - Уикъмб Англия-ІІІ 4:0 ◼ ◼Съб 17:00 12508 | Портсмут - АФК Уимбълдън Англия-ІІІ 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 12509 | Ковънтри - Милтън Кийнс Донс Англия-ІІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 12510 | Шрозбъри - Линкълн Сити Англия-ІІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 22601 | Скънторп - Нюпорт Англия-ІV 1:2 ◼ ◼Съб 17:00 22604 | Челтнъм - Уолсол Англия-ІV 3:1 ◼ ◼Съб 17:00 22606 | Суиндън - Крю Александра Англия-ІV 3:1 ◼ ◼Съб 17:00 22608 | Екзитър - Кeмбридж Юнайтед Англия-ІV 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 39901 | Уийлдстоун - Уелинг Англия-VІ/2 1:0 ◼ ◼Съб 17:00 39904 | Брейнтрий - Тонбридж Англия-VІ/2 0:1 ◼ ◼Съб 17:30 24602 | Апоел Раанана - Апоел Беер Шева Израел 2:1 ◼ ◼Съб 17:30 26926 | Осасуна Б - Туделано Испания-ІІІ/2 1:1 ◼ ◼Съб 18:00 10406 | Райо Махадаонда - Тенерифе Испания 1:1 ◼ ◼Съб 18:30 10415 | Йеклано - Елче Испания 1:2 ◼ ◼Съб 18:30 10502 | Бордо - Лион Франция 1:2 ◼ ◼Съб 19:00 10303 | Лацио - Наполи Италия 1:0 ◼ ◼Съб 19:30 10101 | Тотнъм - Ливърпул Англия 0:1 ◼ ◼Съб 19:30 21805 | Лариса - Арис Солун Гърция 0:0 ◼ ◼Съб 20:00 10402 | Бадалона - Хетафе Испания 2:0 (1:0)◼ ◼Съб 20:00 10409 | Културал Леонеса - Уеска Испания 2:1 (1:1)◼ ◼Съб 20:00 10412 | Картахена - Жирона Испания 2:2 ◼ ◼Съб 20:00 21304 | Боависта - Фамаликао Португалия 0:1 ◼ ◼Съб 21:00 10503 | Ним - Реймс Франция 2:0 (1:0)◼ ◼Съб 21:00 10506 | Анже - Ница Франция 1:1 ◼ ◼Съб 21:00 10508 | Мец - Страсбург Франция 1:0 ◼ ◼Съб 21:00 10509 | Тулуза - Стад Брест Франция 2:5 ◼ ◼Съб 21:45 10302 | Интер - Аталанта Италия 1:1 ◼ ◼Съб 22:00 10403 | Ориуела - Виляреал Испания 1:1 ◼ ◼Съб 22:00 10404 | Марбеля - Валядолид Испания 1:1 ◼ ◼Съб 22:30 21301 | Витория Сетубал - Спортинг Лисабон Португалия 1:3 (1:2)◼ . ◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Нед 01:00 21502 | Крус Асул - Атлас Мексико 1:2 ◼ ◼Нед 03:00 21504 | Леон - Керетаро Мексико 3:1 ◼ ◼Нед 03:00 21505 | Чивас Гуадалахара - Хуарес Мексико 2:0 ◼ ◼Нед 13:00 10410 | Унионистас Саламанка - Депортиво Ла Коруня Испания 1:1 ◼ ◼Нед 13:00 37004 | Андора - Еспаньол Б Испания-ІІІ/3 0:3 ◼ ◼Нед 13:00 37006 | Кастейон - Сабадел Испания-ІІІ/3 0:1 ◼ ◼Нед 13:15 25405 | Пенафиел - Фарензе Португалия-ІІ 3:0 ◼ ◼Нед 16:00 10108 | Борнемут - Уотфорд Англия 0:3 (0:2)◼ ◼Нед 16:00 10304 | Торино - Болоня Италия 1:0 ◼ ◼Нед 16:00 26507 | Джана Ерминио - Олбия Калчо Италия-ІІІ/1 2:2 ◼ ◼Нед 16:00 26607 | Реджо Аудаче - Равена Италия-ІІІ/2 3:1 ◼ ◼Нед 17:00 21305 | Жил Висенте - Белененсес Португалия 2:0 ◼ ◼Нед 17:45 53702 | НЕК Ниймеген - Ден Бош Холандия-ІІ 1:0 ◼ ◼Нед 18:00 10407 | Баракалдо - Райо Валекано Испания 0:2 ◼ ◼Нед 18:00 10505 | Дижон - Лил Франция 1:0 ◼ ◼Нед 18:00 26921 | Гихуело - Лейоа Испания-ІІІ/2 0:0 ◼ ◼Нед 18:30 10104 | Астън Вила - Манчестър Сити Англия 1:6 (0:6)◼ ◼Нед 18:30 26502 | Про Верчели - Леко Италия-ІІІ/1 1:1 ◼ ◼Нед 18:30 26601 | Карпи - Зюдтирол Болцано Италия-ІІІ/2 1:1 ◼ ◼Нед 19:00 37002 | Лерида Еспортиу - Валенсия Б Испания-ІІІ/3 2:1 ◼ ◼Нед 19:00 37003 | Корнеля - Ла Нусиа Испания-ІІІ/3 P:P ◼ ◼Нед 19:15 25404 | Академика Коимбра - Кова дa Пиедаде Португалия-ІІ 3:0 ◼ ◼Нед 19:30 21302 | Маритимо - Витория Гимараеш Португалия 0:0 ◼ ◼Нед 19:30 21804 | Панатинайкос - Паниониос Гърция 3:0 ◼ ◼Нед 20:00 21501 | УНАМ Пумас - Пачука Мексико 2:1 (2:0)◼ ◼Нед 20:15 24603 | Бней Йехуда - Апоел Тел Авив Израел 1:2 ◼ ◼Нед 21:45 10301 | Рома - Ювентус Италия 1:2 ◼ ◼Нед 22:00 10504 | Пари Сен Жермен - Монако Франция 3:3 ◼ ◼Нед 22:00 21303 | Брага - Тондела Португалия 2:1 (1:1)◼ . ◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼ ◼Сря 17:30 41218 | Ерзурум - Бешикташ Турция 3:2 ◼ ◼Сря 20:00 40507 | Ним - Рен Франция 0:1 ◼ ◼Сря 20:00 40508 | Амиен - Реймс Франция 1:1 ◼ ◼Сря 20:00 41012 | Уеска - Тенерифе Испания-ІІ 2:1 ◼ ◼Сря 21:00 41014 | Райо Валекано - Луго Испания-ІІ 1:0 ◼ ◼Сря 21:45 40101 | Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Англия 1:0 ◼ ◼Сря 21:45 40303 | Ювентус - Удинезе Италия 4:0 ◼ ◼Сря 22:00 41319 | Пасош Ферейра - Фамаликао Португалия 0:1 ◼ ◼Чет 17:00 41217 | Анталияспор - Гьозтепе Турция 4:3 ◼ ◼Чет 21:00 41011 | Жирона - Естремадура Испания-ІІ 3:1 ◼ ◼Чет 22:00 41013 | Алмерия - Овиедо Испания-ІІ 2:0 ◼ ◼Чет 22:15 40305 | Парма - Рома Италия 0:2 ◼ ◼Пет 03:00 57317 | Селая - Леонес Негрос УГ Мексико-ІІ P:P ◼ ◼Пет 05:15 51510 | Хуарес - УНАМ Пумас Мексико 4:4 ◼ ◼Пет 15:30 59420 | Фулад Ахваз - Естеглал Техеран Иран P:P ◼ ◼Пет 17:30 56016 | Платаниас - Ерготелис Гърция-ІІ 2:4 ◼ ◼Пет 18:00 55515 | Менеменспор - Гиресунспор Турция-ІІ 0:3 ◼ ◼Пет 19:00 51207 | Анкарагюджю - Коняспор Турция 0:1 ◼ ◼Пет 21:00 51309 | Порто - Брага Португалия 1:2 ◼ ◼Пет 21:00 53711 | Алмере Сити - Де Граафшап Холандия-ІІ 0:2 ◼ ◼Пет 21:00 53713 | ФК Ос - Камбуур Холандия-ІІ 3:2 ◼ ◼Пет 21:30 41620 | Мехелен - Стандард Лиеж Белгия 2:3 ◼ ◼Пет 21:30 50201 | Шалке - Борусия М'Гладбах Германия 2:0 ◼ ◼Пет 21:45 40710 | Фулъм - Мидълзбро Англия-ІІ 1:0 ◼ ◼Пет 22:00 50402 | Леганес - Хетафе Испания 0:3 ◼ ◼Пет 22:00 50805 | Фрозиноне - Порденоне Италия-ІІ 2:2 ◼ ◼Пет 22:00 51006 | Фуенлабрада - Малага Испания-ІІ 0:0 ◼ ◼Пет 23:00 58318 | Гуарани - Сан Лоренсо Парагвай 0:0 ◼ ◼Пет 23:15 51308 | Спортинг Лисабон - Бенфика Португалия 0:2 ◼ .
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | | ─ | ─|RED OR DEAD ||3||0| | ─|THUG SLUGS ||3||1| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|THE GRIZZLIES ||1||3| | ─|THE MUMMIES ||3||2| | ─ | ─ | ─ | ─ ||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ ||AIR FORCE ||2||1|┐ | └|AIR FORCE ||1||1| | ─|CRAZY BAND ||4||0| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||1| | ─|DUNE WARRIORS ||2||1| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||3| | ─|UNDERGROUND ||1||2| | ─ | ─ | ─ | ─ ||КРИВА НИВА ||2||0|─ ||REAL GREEN ||4||3|┐ | └|REAL GREEN ||2||2||4| | ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2||5| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|DEMBA BOYZ ||3||0| | ─|EXTREME ZOMBIES ||1||1| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||2||3| | ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||2||4| |
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 2) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 2) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 ( 2) 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Вандом THE GRIZZLIES 3 ( 2) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 5. ХюманФактор REAL GREEN 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 6. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 9. Жеката DUNE WARRIORS 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дъбрав AIR FORCE 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сперанца REAL GREEN 2 ( 2) 0 ( 0) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Шифтър THUG SLUGS 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 15. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Фенгом CRAZY BAND 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ БатРадо REAL GREEN 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 18. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 19. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 24. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Роби AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тонзос RED OR DEAD 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Олимпия RED OR DEAD 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Надя THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Мандор THE MUMMIES 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 47. Тиро CRAZY BAND 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Роско REAL GREEN 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 51. Симо AIR FORCE 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ 2. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 4. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 5. Терминатор CRAZY BAND 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Киану REAL GREEN 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 7. Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Брут THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 9. Кори DUNE WARRIORS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Василико UNDERGROUND 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА ▶.......◀||1|||Томи |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀ ▶.......◀||2|||Оскар |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀ ▶.......◀||3|||Алфи |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀ ▶.......◀||4|||Вандом |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Ивъл МакАндрюз |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀ ▶КАПИТАН◀||Г|||Редо |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★ |★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★| |★ 1. Василико UNDERGROUND 5 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 2. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 3. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 10 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 4. Киану REAL GREEN 4 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 5. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 6. Легендата DUNE WARRIORS 4 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 7. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 9. Доги THE MUMMIES 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 10. Брут THE GRIZZLIES 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Ла Вила КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 12. Тонзос RED OR DEAD 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 13. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 14. Кори DUNE WARRIORS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 15. Мандор THE MUMMIES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 17. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 18. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Резо NEW MERSEY RAZORS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Енкели THE GRIZZLIES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 22. Шопченко DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 23. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Шифтър THUG SLUGS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 28. Тиро CRAZY BAND 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Терминатор CRAZY BAND 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ БатРадо REAL GREEN 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 33. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 34. Дарксийд AIR FORCE 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 35. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 36. Крюшо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 38. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Пениуайз AIR FORCE 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 40. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 44. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Саутуинд THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 47. Жеката DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Венабили DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Сперанца REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Стифо UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Надя THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Борката THE GRIZZLIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Вандом THE GRIZZLIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Ванката DEMBA BOYZ 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 65. Фенгом CRAZY BAND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Роско REAL GREEN 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ ХюманФактор REAL GREEN 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (13.01.2020-19.01.2020)
● ПМЛ А Лига - XII кръг ● DUNE WARRIORS - LES MOUSQUETAIRES THUG SLUGS - THE THRACIAN ORPHICS THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE DEMBA BOYZ - CRAZY BAND | ● ПМЛ Б Лига - XII кръг ● КРИВА НИВА - THE NOTORIOUS LADS VALIANT KNIGHTS - RED OR DEAD СИНЯТА ЛАВИНА - UNDERGROUND THE GRIZZLIES - REAL GREEN |
Последна промяна SUBXERO на 24.01.2020 10:07, променена общо 17 пъти
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5080
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <> | 13.01.2020 08:51
Не разбрах дали до финала караме по схемата или се тегли нов жребий. Т.е. на 1/4 финалите Мумиите ли срещаме или още не е ясно?
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10439 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <> | 13.01.2020 09:24
Това със схемата беше само идея. Ще се теглят жребии кръг за кръг.
Използвам случая да напомня на всички участници и най-вече на мениджърите, че отпадналите в осминафиналите продължават участието си в турнира за Купата на Памела.
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10439 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <> | 20.01.2020 14:47
Относно настъпилите внезапни "промени" в програмите на първенствата миналата седмица, повлияли върху развоя на елиминационните дузпи - визирам "пренасрочените" в последния момент от четвъртък за петък мачове - държа да внеса възможно най-много яснота.
Установих, че грешката е моя и тези мачове още по начало са си били насрочени за петък, което от своя страна означава, че същите въобще не е трябвало да фигурират в списъка на първостепенните дузпи.
Накратко, миналата седмица сайтовете, от които черпим цялата информация относно кръгове, потоци и т.н., коренно промениха сорскодовете си и "тегленето" на тази информация беше станало невъзможно, съответно беше наложителна кардинална (и спешна) промяна в нашите алгоритми за да стане това отново възможно. Доста време и нерви ми отне всичко това, но в крайна сметка успях да "излъжа" флашскора. Явно обаче това с датите ми е убягнало и заради този мой пропуск някои мачове се изписаха като за в четвъртък, а всъщност са си били за в петък.
Тъй като това в една или друга степен повлия върху изхода на дузпите, бих искал най-искрено да се извиня на потърпевшите отбори.
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 4 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|