|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (FT) <>
Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (FT) <> | 31.01.2020 17:36
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
VALIANT KNIGHTS 3:4 CRAZY BAND FT
DUNE WARRIORS 3:1 СИНЯТА ЛАВИНА FT
NEW MERSEY RAZORS 1:2 THE MUMMIES FT
THUG SLUGS 1:3 DEMBA BOYZ FT
THE THRACIAN ORPHICS 2:3 RED OR DEAD FT
EXTREME ZOMBIES 2:3 UNDERGROUND FT
AIR FORCE 2:1 REAL GREEN FT
LES MOUSQUETAIRES 1:1 THE GRIZZLIES FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||VKN|||DWR|||NMR|||TSL|||THO|||EXZ|||AFR|||LMQ| ◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||CRB|||SLV|||MUM|||DMB|||ROD|||UGR|||RGR|||GRZ| ◼Съб 16:00 20806 | Ливорно - Асколи Италия-ІІ 0:3 (0:2)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 16:30 10202 | Майнц - Байерн Мюнхен Германия 1:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| | ◼Съб 16:30 10203 | Хофенхайм - Байер Леверкузен Германия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| A | ◼Съб 16:30 10204 | Фортуна Дюселдорф - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:1 (1:0)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 16:30 10205 | Борусия Дортмунд - Унион Берлин Германия 5:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Съб 16:30 10207 | Аугсбург - Вердер Бремен Германия 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A | ◼Съб 17:00 10103 | Ливърпул - Саутхямптън Англия 4:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 10104 | Уотфорд - Евертън Англия 2:3 (2:2)◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 10106 | Уест Хям - Брайтън Англия 3:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A | ◼Съб 17:00 10108 | Нюкасъл - Норич Англия 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 10109 | Борнемут - Астън Вила Англия 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A | ◼Съб 17:00 10401 | Реал Мадрид - Атлетико Мадрид Испания 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Съб 17:00 20702 | Лийдс - Уигън Англия-ІІ 0:1 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 20707 | Куинс ПР - Бристол Сити Англия-ІІ 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22501 | Портсмут - Съндърланд Англия-ІІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22502 | Родъръм - Бъртън Англия-ІІІ 3:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22504 | Флийтууд - Донкастър Англия-ІІІ 2:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22505 | Оксфорд Юнайтед - Блякпул Англия-ІІІ 2:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Съб 17:00 22507 | Болтън - Транмиър Англия-ІІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| | ◼Съб 17:00 22508 | Акрингтън - АФК Уимбълдън Англия-ІІІ 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22601 | Плимут - Нюпорт Англия-ІV 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22602 | Уолсол - Крю Александра Англия-ІV 1:2 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 22605 | Кроули - Скънторп Англия-ІV 3:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 32704 | Килмарнък - Рос Каунти Шотландия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A | ◼Съб 17:00 32705 | Хибърниън - Сейнт Мирън Шотландия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Съб 17:00 32706 | Ливингстън - Мъдъруел Шотландия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| | ◼Съб 17:00 33502 | Ебсфлийт - Сътън Англия-V 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:00 33506 | Йоувил - Чорли Англия-V 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 17:30 22604 | Олдъм - Брадфорд Англия-ІV 3:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 18:30 10501 | Пари Сен Жермен - Монпелие Франция 5:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Съб 19:00 10309 | Каляри - Парма Италия 2:2 (2:1)◼|| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| A | ◼Съб 19:30 10102 | Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Съб 19:30 10201 | РБ Лайпциг - Борусия М'Гладбах Германия 2:2 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Съб 19:30 10409 | Майорка - Валядолид Испания 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Съб 20:45 10603 | Фейенорд - Еммен Холандия 3:0 ◼|| ||| H ||| H ||| ||| H ||| H ||| ||| H | ◼Съб 20:45 10608 | Твенте - Спарта Ротердам Холандия 2:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| | ◼Съб 21:00 10503 | Страсбург - Лил Франция 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Съб 21:00 10507 | Ним - Монако Франция 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Съб 21:00 10509 | Дижон - Стад Брест Франция 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| | ◼Съб 21:30 21604 | Мехелен - АА Гент Белгия 0:3 (0:2)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A | ◼Съб 21:45 10303 | Сасуоло - Рома Италия 4:2 ◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| | ◼Съб 21:45 10606 | ПЕК Цволе - Грьонинген Холандия 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Съб 22:00 21002 | Елче - Малага Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| | ◼Съб 22:00 34801 | УТК Кахамарка - Спортинг Кристал Перу 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Съб 22:35 21904 | Индепендиенте - Росарио Сентрал Аржентина 5:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| | ◼ ◼||VKN|||DWR|||NMR|||TSL|||THO|||EXZ|||AFR|||LMQ| ◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||CRB|||SLV|||MUM|||DMB|||ROD|||UGR|||RGR|||GRZ| ◼Нед 01:00 21505 | Морелия Монаркас - Леон Мексико 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Нед 03:00 34803 | Сесар Вайехо - Депортиво Мунисипал Перу 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 05:00 21506 | Клуб Америка - Хуарес Мексико 1:3 (1:2)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 13:00 10406 | Леганес - Реал Сосиедад Испания 2:1 (1:1)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 13:15 10604 | Вилем II - Хераклес Холандия 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Нед 13:30 10302 | Ювентус - Фиорентина Италия 3:0 (2:0)◼|| ||| ||| H ||| H ||| H ||| ||| ||| H | ◼Нед 14:30 32702 | Хамилтън - Селтик Шотландия 1:4 (1:3)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Нед 15:00 10407 | Ейбар - Бетис Испания 1:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 15:00 21803 | Арис Солун - Паниониос Гърция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Нед 15:00 55013 | Цвикау - 1860 Мюнхен Германия-ІІІ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 15:30 10605 | ВВВ Венло - Утрехт Холандия 1:1 ◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 15:30 10607 | Фортуна Ситард - Хееренвеен Холандия 2:1 ◼|| A ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A | ◼Нед 16:00 10105 | Бърнли - Арсенал Англия 0:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Нед 16:00 10305 | Лацио - Спал Италия 5:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Нед 16:00 10502 | Ница - Лион Франция 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 16:00 20807 | Юве Стабия - Перуджа Италия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| | ◼Нед 16:30 10208 | Кьолн - Фрайбург Германия 4:0 (3:0)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 17:00 10402 | Атлетик Билбао - Хетафе Испания 0:2 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 17:00 21004 | Кадис - Сарагоса Испания-ІІ 1:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 17:00 21304 | Жил Висенте - Морейрензе Португалия 1:5 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| | ◼Нед 17:00 21702 | Базел - Санкт Гален Швейцария 1:2 (1:1)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 17:00 21704 | Сервет - Тюн Швейцария 2:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | ◼Нед 17:00 21705 | Сион - Цюрих Швейцария 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| | ◼Нед 17:45 10601 | Аякс - ПСВ Айндховен Холандия 1:0 ◼|| H ||| H ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 18:00 10506 | Мец - Сент Етиен Франция 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| | ◼Нед 19:00 10206 | Падерборн - Волфсбург Германия 2:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Нед 19:00 10307 | Лече - Торино Италия 4:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| | ◼Нед 19:00 21603 | Андерлехт - Eксел Мускрон Белгия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H | ◼Нед 19:15 21005 | Нумансия - Алмерия Испания-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 19:30 10404 | Севиля - Алавес Испания 1:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 19:30 21301 | Брага - Спортинг Лисабон Португалия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| | ◼Нед 19:30 21802 | Панатинайкос - ПАОК Солун Гърция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| | ◼Нед 21:30 21001 | Овиедо - Албасете Испания-ІІ 3:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 21:45 10301 | Удинезе - Интер Италия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| | ◼Нед 22:00 10403 | Барселона - Леванте Испания 2:1 (2:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 22:00 20804 | Беневенто - Салернитана Италия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| | ◼Нед 22:35 21905 | Ривър Плейт - Сентрал Кордоба Аржентина 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| | .
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | | ─ ─ ||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ ─ ||AIR FORCE ||2||1|┐ ─ | └|AIR FORCE ||1||1| ─ | ─|CRAZY BAND ||4||0|───┐ | ─ │ | ─ │ | ─ └|CRAZY BAND ||2||4| | ─ ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||3| ||КРИВА НИВА ||2||0|─ │ ||REAL GREEN ||4||3|┐ │ | └|REAL GREEN ||2||2||4|│ | ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2||5|┘ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||2||3|─ | ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||2||4|┐ | ─ │ | ─ │ | ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||1||1| | ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||3| | ─ │ | ─ │ | ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||1| │ | ─|DUNE WARRIORS ||2||1|───┘ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|THE GRIZZLIES ||1||3| ─ | ─|THE MUMMIES ||3||2|───┐ | ─ │ | ─ │ | ─ └|THE MUMMIES ||1||2| | ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||1| | ─ │ | ─ │ | ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||3|───┘ | ─|UNDERGROUND ||1||2| ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|DEMBA BOYZ ||3||0|───┐ | ─|EXTREME ZOMBIES ||1||1| │ | ─ │ | ─ │ | ─ └|DEMBA BOYZ ||0||3| | ─ ┌|THUG SLUGS ||4||1| | ─ │ | ─ │ | ─|RED OR DEAD ||3||0| │ | ─|THUG SLUGS ||3||1|───┘ |
© PML 2002-2020
Купа на Памела ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | | ||RED OR DEAD ||1||3| ||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2| | | | | | | ||UNDERGROUND ||0||3| ||EXTREME ZOMBIES ||0||2| | | | | | | ||REAL GREEN ||1||1| ||AIR FORCE ||1||2| | | | | | | ||THE GRIZZLIES ||2||1| ||LES MOUSQUETAIRES ||1||1| |
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Фенгом CRAZY BAND 5 ( 5) 2 ( 2) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ 2. Шифтър THUG SLUGS 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Мандор THE MUMMIES 4 ( 4) 1 ( 2) 3 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 4. ХюманФактор REAL GREEN 4 ( 5) 2 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 5. Дъбрав AIR FORCE 3 ( 3) 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 6. Жеката DUNE WARRIORS 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Венабили DUNE WARRIORS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Вандом THE GRIZZLIES 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 14. Тиро CRAZY BAND 3 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ 15. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 17. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Олимпия RED OR DEAD 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 21. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сперанца REAL GREEN 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тонзос RED OR DEAD 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ририбиро UNDERGROUND 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Надя THUG SLUGS 2 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Борката THE GRIZZLIES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Талиезин DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 33. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Роско REAL GREEN 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ БатРадо REAL GREEN 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 36. Симо AIR FORCE 2 ( 6) 0 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 37. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 39. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 43. Дуумър CRAZY BAND 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 48. Вожда RED OR DEAD 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 52. Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Роби AIR FORCE 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ивич RED OR DEAD 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 4 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 2. Киану REAL GREEN 4 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ 5. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 6. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Брут THE GRIZZLIES 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 8. Василико UNDERGROUND 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 9. Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Крюшо AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 13. Кори DUNE WARRIORS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА ▶.......◀||1|||Гоа |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀ ▶.......◀||2|||Дарксийд |||AIR FORCE ||▶.......◀ ▶.......◀||3|||А.Агаси |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀ ▶.......◀||4|||Венабили |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Киану |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Гоа |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀ ▶КАПИТАН◀||Г|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★ |★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★| |★ 1. Киану REAL GREEN 6 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 2. Василико UNDERGROUND 5 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 3. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 4. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 5. Брут THE GRIZZLIES 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 6. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 7. Легендата DUNE WARRIORS 4 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 8. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Шифтър THUG SLUGS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Доги THE MUMMIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 12. Ла Вила КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 13. Тонзос RED OR DEAD 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 14. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 16. Кори DUNE WARRIORS 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Шопченко DEMBA BOYZ 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 19. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Мандор THE MUMMIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 22. Терминатор CRAZY BAND 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Фенгом CRAZY BAND 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ БатРадо REAL GREEN 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 26. Дарксийд AIR FORCE 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 27. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 28. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 29. Роби AIR FORCE 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 30. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Енкели THE GRIZZLIES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 34. Талиезин DEMBA BOYZ 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 35. Гоа DUNE WARRIORS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Венабили DUNE WARRIORS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Хенман VALIANT KNIGHTS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Фалкенбах THUG SLUGS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 42. Тиро CRAZY BAND 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ ХюманФактор REAL GREEN 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 46. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 47. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 48. Крюшо AIR FORCE 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 49. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 52. Пениуайз AIR FORCE 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 53. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 54. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Саутуинд THUG SLUGS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 56. Жеката DUNE WARRIORS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Сперанца REAL GREEN 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Стифо UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Надя THUG SLUGS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Борката THE GRIZZLIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Вандом THE GRIZZLIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Ванката DEMBA BOYZ 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 71. Роско REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (03.02.2020-09.02.2020)
● ПМЛ А Лига - XIII кръг ● LES MOUSQUETAIRES - CRAZY BAND AIR FORCE - DUNE WARRIORS EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS THE THRACIAN ORPHICS - THE MUMMIES THUG SLUGS - DEMBA BOYZ | ● ПМЛ Б Лига - XIII кръг ● RED OR DEAD - REAL GREEN THE NOTORIOUS LADS - VALIANT KNIGHTS UNDERGROUND - КРИВА НИВА СИНЯТА ЛАВИНА - THE GRIZZLIES |
Последна промяна SUBXERO на 05.02.2020 14:22, променена общо 11 пъти
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ, 1/4 финали, реванши + Купа на Памела, 1/4 финал, реванш (N/S) <> | 01.02.2020 13:32
Гледам още ни водите в програмата, не трябваше ли вече да сме изхвърлени от групата?
_________________
|
  |
|
|
Mandor
(The Mummies)
Регистриран на: 30.05.2012 12:53 Мнения: 4423
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ, 1/4 финали, реванши + Купа на Памела, 1/4 финал, реванш (N/S) <> | 01.02.2020 17:12
имате 2 служебни загуби, а следващия кръг е последния, така че няма да минаваме през тази процедура.
|
  |
|
|
Гоа
(Dune Warriors)
Регистриран на: 22.08.2012 17:26 Мнения: 2437
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ, 1/4 финали, реванши + Купа на Памела, 1/4 финал, реванш (N/S) <> | 02.02.2020 00:30
Момчи, всички ли се отказахте или някои искате да продължите да цъкате в ПМЛ? Жалко иначе, Нивата е знаков отбор и можеше да се опитате да намерите нови хора. При нас например почти целият отбор се смени, но засега продължаваме да съществуваме.
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ, 1/4 финали, реванши + Купа на Памела, 1/4 финал, реванш (HT) <> | 02.02.2020 00:46
Аз се надявам Нивите да се върнат за следващия сезон. Дори някои да са се отказали окончателно, пак може да се скалъпи отбор с някое друго ново попълнение. Момчил е сериозен човек, Кибика и него го преценявам като такъв. Желая им успех бързо реанимиране!
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S19W19] Купа на ПМЛ, 1/4 финали, реванши + Купа на Памела, 1/4 финал, реванш (HT) <> | 02.02.2020 13:20
Не знам за догодина. Живи и здрави да сме ще измислим нещо.
_________________
|
  |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|