<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W22] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, първи мачове (FT) <>
| 21.02.2020 13:26
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THUG SLUGS 1:1 DUNE WARRIORS
FT
CRAZY BAND 1:1 THE MUMMIES
FT
RED OR DEAD 1:2 THE GRIZZLIES
FT
AIR FORCE 2:3 UNDERGROUND
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||TSL|||CRB|||ROD|||AFR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||DWR|||MUM|||GRZ|||UGR|
◼Съб 16:30 20206 | Фрайбург - Фортуна Дюселдорф Германия 0:2 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 16:30 20207 | Херта Берлин - Кьолн Германия 0:5 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10105 | Кристъл Палас - Нюкасъл Англия 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10106 | Бърнли - Борнемут Англия 3:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 10108 | Шефилд Юнайтед - Брайтън Англия 1:1 ◼|| ||| A ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10402 | Барселона - Ейбар Испания 5:0 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10704 | Лийдс - Рединг Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10705 | Престън - Хъл Сити Англия-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10708 | Барнзли - Мидълзбро Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10709 | Уигън - Милуол Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 32503 | Флийтууд - Портсмут Англия-ІІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 32504 | Съндърланд - Бристол Роувърс Англия-ІІІ 3:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 32703 | Хибърниън - Ливингстън Шотландия 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 18:00 22203 | Тирол - Волфсбергер Австрия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 18:00 22205 | Матерсбург - Алтах Австрия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 18:30 10503 | Марсилия - Нант Франция 1:3 (1:2)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 19:00 20808 | Пиза - Венеция Италия-ІІ 1:2 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:00 21202 | Бешикташ - Трабзонспор Турция 2:2 (2:1)◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:30 10101 | Лестър - Манчестър Сити Англия 0:1 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 19:30 10403 | Реал Сосиедад - Валенсия Испания 3:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10608 | Еммен - Вилем II Холандия 4:2 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 20:00 21705 | Цюрих - Ксамакс Швейцария 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 20:45 10604 | Фейенорд - Фортуна Ситард Холандия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:00 10504 | Лил - Тулуза Франция 3:0 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Съб 21:00 10505 | Анже - Монпелие Франция 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 21:00 10508 | Дижон - Монако Франция 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 21606 | Остенде - Золте Варегем Белгия 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:45 10605 | Грьонинген - ВВВ Венло Холандия 0:1 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 22:00 10405 | Леванте - Реал Мадрид Испания 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 22:00 33404 | Серо - КА Ривър Плейт Уругвай 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼ ◼||TSL|||CRB|||ROD|||AFR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||DWR|||MUM|||GRZ|||UGR|
◼Нед 00:30 33401 | Насионал Монтевидео - Серо Ларго Уругвай 2:2 (1:2)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 13:00 10408 | Осасуна - Гранада Испания 0:3 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:00 21006 | Луго - Овиедо Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 13:15 10607 | Утрехт - Твенте Холандия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 13:30 22305 | Калмар ФФ - Йоргрите Швеция 3:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10406 | Алавес - Атлетик Билбао Испания 2:1 (1:1)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10601 | Витес - ПСВ Айндховен Холандия 1:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 15:30 10603 | АЗ Алкмаар - ПЕК Цволе Холандия 2:0 ◼|| ||| ||| H ||| H |
◼Нед 15:30 21602 | Клуб Брюж - Спортинг Шарльороа Белгия 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 15:30 22206 | Хартберг - Рапид Виена Австрия 2:2 (2:1)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 22302 | Норшопинг - Халмстад Швеция 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| H |
◼Нед 15:30 32702 | Сейнт Джонстън - Рейнджърс Шотландия 2:2 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10103 | Манчестър Юнайтед - Уотфорд Англия 3:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 10501 | Сент Етиен - Реймс Франция 1:1 (1:0)◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 20807 | Салернитана - Ливорно Италия-ІІ 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 17:00 21701 | Санкт Гален - Йънг Бойс Швейцария 3:3 (3:2)◼|| A ||| ||| A ||| |
◼Нед 17:00 21703 | Лугано - Сион Швейцария 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:30 22306 | Ешилсмине - Йостерсунд Швеция 0:5 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 18:00 10506 | Рен - Ним Франция 2:1 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 18:00 21201 | Фенербахче - Галатасарай Турция 1:3 (1:2)◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 18:30 10102 | Арсенал - Евертън Англия 3:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 19:15 21005 | Малага - Расинг Сантандер Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 22:00 10404 | Атлетико Мадрид - Виляреал Испания 3:1 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Нед 22:00 10502 | Пари Сен Жермен - Бордо Франция 4:3 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 22:15 53008 | Ла Екидад - Кукута Колумбия 4:1 ◼|| ||| A ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─ ─
| ─|DEMBA BOYZ ||3||0|───┐ ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||1||1| │ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|DEMBA BOYZ ||0||3|─
| ─ ┌|THUG SLUGS ||4||1|┐
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|RED OR DEAD ||3||0| │ │
| ─|THUG SLUGS ||3||1|───┘ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|THUG SLUGS ||1||-|
| ─ ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||-|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||2||3|─ │
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||2||4|┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||1||1|│
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||3|┘
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||1| │ ─
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|───┘ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ ─ ─
||AIR FORCE ||2||1|┐ ─ ─
| └|AIR FORCE ||1||1| ─ ─
| ─|CRAZY BAND ||4||0|───┐ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|CRAZY BAND ||2||4|┐
| ─ ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||3|│
||КРИВА НИВА ||2||0|─ │ │
||REAL GREEN ||4||3|┐ │ │
| └|REAL GREEN ||2||2||4|│ │
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2||5|┘ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|CRAZY BAND ||1||-|
| ─ ─ ┌|THE MUMMIES ||1||-|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|THE GRIZZLIES ||1||3| ─ │
| ─|THE MUMMIES ||3||2|───┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|THE MUMMIES ||1||2|┘
| ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||1|─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||3|───┘ ─
| ─|UNDERGROUND ||1||2| ─ ─
|
© PML 2002-2020
Купа на Памела ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||RED OR DEAD ||1||3|┐
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|│
| │
| │
| └|RED OR DEAD ||1||-|
| ┌|THE GRIZZLIES ||2||-|
| │
| │
||THE GRIZZLIES ||2||1|┘
||LES MOUSQUETAIRES ||1||1|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||REAL GREEN ||1||1|─
||AIR FORCE ||1||2|┐
| │
| │
| └|AIR FORCE ||2||-|
| ┌|UNDERGROUND ||3||-|
| │
| │
||UNDERGROUND ||0||3|┘
||EXTREME ZOMBIES ||0||2|─
|
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Мандор THE MUMMIES 5 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 2. Фенгом CRAZY BAND 5 ( 6) 2 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 3. Дъбрав AIR FORCE 4 ( 4) 3 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 4. Жеката DUNE WARRIORS 4 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 4 ( 5) 2 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 4 ( 5) 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 7. Сайлър CRAZY BAND 3 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 13. Венабили DUNE WARRIORS 3 ( 5) 2 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 19. Тиро CRAZY BAND 3 ( 6) 0 ( 3) 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 20. Симо AIR FORCE 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 21. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 23. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 25. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 31. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 2 ( 5) 0 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 ( 5) 0 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 40. Терминатор CRAZY BAND 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 42. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 46. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 49. Дуумър CRAZY BAND 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 54. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 65. Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 1 ( 5) 0 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Киану REAL GREEN 4 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дюнкеркю RED OR DEAD 4 ( 5) 1 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Василико UNDERGROUND 4 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 4. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 5. Терминатор CRAZY BAND 3 ( 6) 0 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 6. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 1) 0 ( 0) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 7. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Брут THE GRIZZLIES 2 ( 4) 1 ( 1) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 9. Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Крюшо AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 16. Кори DUNE WARRIORS 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Роби |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Рогач |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Василико |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Василико UNDERGROUND 7 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Киану REAL GREEN 6 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 3. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 4. Легендата DUNE WARRIORS 5 19 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 5. Лорд Брахилус THUG SLUGS 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 15 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 7. Брут THE GRIZZLIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 9. Роби AIR FORCE 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тонзос RED OR DEAD 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Томи NEW MERSEY RAZORS 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 12. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 13. Шифтър THUG SLUGS 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 14. Доги THE MUMMIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 15. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 17. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Талиезин DEMBA BOYZ 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 20. БатРадо REAL GREEN 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 22. Кори DUNE WARRIORS 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 23. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Мандор THE MUMMIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 26. Терминатор CRAZY BAND 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 28. Дарксийд AIR FORCE 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 29. Крюшо AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 37. ХюманФактор REAL GREEN 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дюнкеркю RED OR DEAD 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 40. Гоа DUNE WARRIORS 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 46. Тиро CRAZY BAND 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 47. Ла Вила КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 50. Дуумър CRAZY BAND 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 53. Пениуайз AIR FORCE 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 55. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саутуинд THUG SLUGS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Енкели THE GRIZZLIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 58. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сперанца REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 63. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 72. Жеката DUNE WARRIORS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (24.02.2020-01.03.2020)
● ПМЛ А Лига - XV кръг ●
AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES
EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND
THE THRACIAN ORPHICS - DUNE WARRIORS
THUG SLUGS - NEW MERSEY RAZORS
THE MUMMIES - DEMBA BOYZ
|
● ПМЛ Б Лига Промоция - I кръг ●
THE GRIZZLIES - REAL GREEN
СИНЯТА ЛАВИНА - RED OR DEAD
|