<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W24] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (PSO) <>
| 06.03.2020 14:21
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
DUNE WARRIORS 1:1 THUG SLUGS
PSO
THE MUMMIES 1:1 CRAZY BAND
PSO
THE GRIZZLIES 1:4 RED OR DEAD
FT
UNDERGROUND 2:2 AIR FORCE
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||DWR|||MUM|||GRZ|||UGR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||TSL|||CRB|||ROD|||AFR|
◼Съб 16:00 20120802 | Гьозтепе - Истанбул Башакшехир Турция 0:3 (0:2)◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10010103 | Арсенал - Уест Хям Англия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10010105 | Кристъл Палас - Уотфорд Англия 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| H |
◼Съб 17:00 10010106 | Уулвърхямптън - Брайтън Англия 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10010108 | Шефилд Юнайтед - Норич Англия 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10040301 | Атлетико Мадрид - Севиля Испания 2:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10070601 | Лийдс - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070602 | Суонзи - Уест Бромич Англия-ІІ 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070605 | Барнзли - Кардиф Англия-ІІ 0:2 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070606 | Сток Сити - Хъл Сити Англия-ІІ 5:1 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070607 | Чарлтън - Мидълзбро Англия-ІІ 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070608 | Престън - Куинс ПР Англия-ІІ 1:3 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20100701 | Жирона - Албасете Испания-ІІ 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20100706 | Естремадура - Овиедо Испания-ІІ 1:2 (0:2)◼|| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20251602 | Питърбъро - Портсмут Англия-ІІІ 2:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251605 | Флийтууд - Блякпул Англия-ІІІ 0:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 20261701 | Уолсол - Екзитър Англия-ІV 3:1 (2:1)◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20261705 | Крю Александра - Стивънидж Англия-ІV 3:1 (3:0)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 20221303 | Волфсбергер - Рапид Виена Австрия 2:2 (2:1)◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 18:00 20221306 | Хартберг - Тирол Австрия 0:3 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 18:30 10050402 | Страсбург - Пари Сен Жермен Франция P:P ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:30 10010104 | Бърнли - Тотнъм Англия 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 19:30 10060504 | АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг Холандия 4:0 ◼|| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 20:45 10060505 | Витес - Твенте Холандия 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 20:45 10060508 | Еммен - ВВВ Венло Холандия 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 21:00 10050405 | Ница - Монако Франция 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:00 10050406 | Анже - Нант Франция 2:0 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:00 10050407 | Реймс - Стад Брест Франция 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 21:00 10050409 | Дижон - Тулуза Франция 2:1 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 21:45 10060502 | Хееренвеен - Аякс Холандия 1:3 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 22:00 10040304 | Хетафе - Селта Виго Испания 0:0 ◼|| A ||| ||| H ||| |
◼ ◼||DWR|||MUM|||GRZ|||UGR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||TSL|||CRB|||ROD|||AFR|
◼Нед 13:00 10040306 | Осасуна - Еспаньол Испания 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 13:15 10060506 | Утрехт - Спарта Ротердам Холандия 5:1 ◼|| H ||| ||| A ||| |
◼Нед 15:00 10040305 | Валядолид - Атлетик Билбао Испания 1:4 (1:3)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060503 | Фейенорд - Вилем II Холандия 2:0 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060507 | Хераклес - Ваалвийк Холандия 4:2 ◼|| A ||| H ||| H ||| H |
◼Нед 15:30 20231404 | Малмьо ФФ - Ескилстуна Швеция 3:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 17:00 10040308 | Леванте - Гранада Испания 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 17:00 10070603 | Дарби Каунти - Блякбърн Англия-ІІ 3:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 17:00 20241503 | ФК Копенхаген - Хорсенс Дания 0:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 17:30 20231401 | Елфсборг - Йоребро Швеция 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 17:45 10060501 | Грьонинген - ПСВ Айндховен Холандия 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| A |
◼Нед 18:00 10050403 | Рен - Монпелие Франция 5:0 ◼|| ||| H ||| H ||| |
◼Нед 18:00 20120801 | Сивасспор - Галатасарай Турция 2:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 18:30 10010101 | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити Англия 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:00 20241502 | Нордселанд - Брьондби Дания 2:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:15 20100708 | Алкоркон - Мирандес Испания-ІІ 1:2 (1:1)◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 19:30 10040307 | Виляреал - Леганес Испания 1:2 ◼|| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 22:00 10050401 | Лил - Лион Франция 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼ ◼||DWR|||MUM|||GRZ|||UGR|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||TSL|||CRB|||ROD|||AFR|
◼Сря 17:00 40910017 | ЕНППИ Кайро - ФК Пирамидс Египет 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Сря 18:00 40320006 | Теплице - Слован Либерец Чехия P:P ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Сря 18:00 40550009 | Истанбулспор - Алтънорду Турция-ІІ 0:2 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Сря 18:30 40090003 | Сочи - Газовик Оренбург Русия 5:1 ◼|| H ||| A ||| ||| |
◼Сря 19:30 40020002 | Борусия М'Гладбах - Кьолн Германия 2:1 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Сря 19:30 40590010 | Щеленбош - Мемелоди Съндаунс ЮАР 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Сря 19:30 40910018 | Ал Ахли - Смуха Египет 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Сря 21:00 40840011 | Роял Пари - Олуейс Реди Боливия 4:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Сря 21:00 40870014 | Истапа - Антигуа ГФК Гватемала 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Сря 21:45 40270005 | Сейнт Мирън - Хартс Шотландия 1:0 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Сря 22:00 41110019 | Ливърпул - Атлетико Мадрид Шампионска Лига 1:0 ◼|| H ||| A ||| ||| |
◼Сря 22:00 41110020 | Пари Сен Жермен - Борусия Дортмунд Шампионска Лига 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Сря 23:30 40870012 | Гуастатоя - Малакатеко Гватемала 3:2 ◼|| A ||| H ||| ||| |
◼Сря 23:30 40870015 | Санарате - Сикинала Гватемала 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Чет 00:15 50400006 | Фигейрензе - Флуминензе България-ІІ -:- ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Чет 00:15 50400008 | Феровиария - Америка Минейро България-ІІ -:- ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Чет 02:30 50400004 | Крузейро - КР Бразил България-ІІ -:- ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Чет 02:30 50840012 | Сан Хосе Оруро - Блуминг Боливия -:- ◼|| H ||| A ||| ||| |
◼Чет 03:00 50860014 | Вида - Реал Сосиедад Хондурас -:- ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Чет 04:00 50870015 | Хелаху - Комуникасионес Гватемала -:- ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Чет 05:00 50300002 | Монтерей - Хуарес Колумбия -:- ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Чет 17:00 50910017 | Харас Ел Ходуд - Ал Масри Египет -:- ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Чет 17:00 50910018 | Миср Ел Макаса - Асуан Египет -:- ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Чет 18:00 50550010 | Османлъспор - Ескишехирспор Турция-ІІ -:- ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Чет 19:30 50910016 | Ал Итихад - Замалек Египет -:- ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Чет 20:00 50800011 | ХБ Кьоге - Хвидовре Дания-ІІ -:- ◼|| A ||| H ||| ||| |
◼Чет 22:00 50240001 | Орхус ГФ - Рандерс Дания -:- ◼|| H ||| A ||| ||| |
◼Чет 22:00 51120020 | Интер - Хетафе Лига Европа -:- ◼|| ||| H ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─ ─
| ─|DEMBA BOYZ ||3||0|───┐ ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||1||1| │ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|DEMBA BOYZ ||0||3|─
| ─ ┌|THUG SLUGS ||4||1|┐
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|RED OR DEAD ||3||0| │ │
| ─|THUG SLUGS ||3||1|───┘ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|THUG SLUGS ||1||1||5|
| ─ ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||1||1|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||3||2||3|─ │
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||2||4|┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||1||1|│
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||3|┘
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||1||1| │ ─
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|───┘ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ ─ ─
||AIR FORCE ||2||1|┐ ─ ─
| └|AIR FORCE ||1||1| ─ ─
| ─|CRAZY BAND ||4||0|───┐ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|CRAZY BAND ||2||4|┐
| ─ ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||3|│
||КРИВА НИВА ||2||0|─ │ │
||REAL GREEN ||4||3|┐ │ │
| └|REAL GREEN ||2||2||4|│ │
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2||5|┘ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|CRAZY BAND ||1||1||2|
| ─ ─ ┌|THE MUMMIES ||1||1||3|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|THE GRIZZLIES ||1||3| ─ │
| ─|THE MUMMIES ||3||2|───┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|THE MUMMIES ||1||2|┘
| ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||1|─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||4||3|───┘ ─
| ─|UNDERGROUND ||1||2| ─ ─
|
© PML 2002-2020
Купа на Памела ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||RED OR DEAD ||1||3|┐
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|│
| │
| │
| └|RED OR DEAD ||1||4|
| ┌|THE GRIZZLIES ||2||1|
| │
| │
||THE GRIZZLIES ||2||1|┘
||LES MOUSQUETAIRES ||1||1|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||REAL GREEN ||1||1|─
||AIR FORCE ||1||2|┐
| │
| │
| └|AIR FORCE ||2||2|
| ┌|UNDERGROUND ||3||2|
| │
| │
||UNDERGROUND ||0||3|┘
||EXTREME ZOMBIES ||0||2|─
|
© PML 2002-2020
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Мандор THE MUMMIES 5 1 ( 5) 1 1 ( 2) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 2. Жеката DUNE WARRIORS 5 0 ( 6) 2 0 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 5 0 ( 6) 2 0 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Фенгом CRAZY BAND 5 0 ( 7) 2 0 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Дъбрав AIR FORCE 4 0 ( 4) 3 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. ХюманФактор REAL GREEN 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Тонзос RED OR DEAD 4 0 ( 6) 1 0 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 2 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 6) 0 0 ( 3) 3 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 3 1 ( 6) 1 1 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 3 1 ( 6) 1 1 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 3 1 ( 6) 0 1 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Тиро CRAZY BAND 3 1 ( 7) 0 0 ( 3) 2 0 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Симо AIR FORCE 3 1 ( 8) 1 1 ( 4) 2 0 ( 4) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Нуф VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Сайлър CRAZY BAND 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 21. Венабили DUNE WARRIORS 3 0 ( 6) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 0 ( 6) 0 0 ( 3) 3 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Роби AIR FORCE 2 3 ( 6) 0 3 ( 2) 2 0 ( 4) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. БатРадо REAL GREEN 2 2 ( 5) 1 1 ( 2) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 1 ( 4) 1 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Надя THUG SLUGS 2 1 ( 6) 0 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 28. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 31. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 0 ( 3) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 33. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 2 0 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 37. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 0 ( 5) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 0 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. Ивич RED OR DEAD 2 0 ( 6) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 0 ( 6) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 2 0 ( 6) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 2 0 ( 6) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 43. Дарксийд AIR FORCE 1 2 ( 4) 1 2 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 44. Легендата DUNE WARRIORS 1 2 ( 6) 1 1 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 45. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 46. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 1 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 47. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 1 ( 4) 0 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 1 ( 4) 1 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 1 ( 4) 0 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 52. Стифо UNDERGROUND 1 1 ( 6) 1 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 53. Терминатор CRAZY BAND 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 55. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фогелфрай EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 61. Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 64. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 69. Вожда RED OR DEAD 1 0 ( 5) 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 70. Емесерем CRAZY BAND 1 0 ( 6) 0 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 1 0 ( 6) 0 0 ( 2) 1 0 ( 4) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 72. Гоа DUNE WARRIORS 0 2 ( 6) 0 2 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 73. Крюшо AIR FORCE 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 74. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 3) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 75. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 4) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 4) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 77. Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 85. Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 88. Пепито EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 90. Баба Тонка THE MUMMIES 0 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 5 9 ( 6) 1 4 ( 3) 3 4 ( 3) 0 0 ( 0) 1 1 ◼|
|◼ 2. Василико UNDERGROUND 4 13 ( 6) 1 5 ( 3) 3 7 ( 3) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 3. Киану REAL GREEN 4 9 ( 5) 1 3 ( 2) 3 6 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Терминатор CRAZY BAND 4 8 ( 7) 0 2 ( 3) 4 5 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 5. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 8 ( 5) 1 3 ( 2) 1 3 ( 2) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Брут THE GRIZZLIES 2 9 ( 5) 1 5 ( 2) 1 4 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 4 ( 4) 0 1 ( 1) 2 3 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 10 ( 4) 0 6 ( 2) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Крюшо AIR FORCE 1 8 ( 5) 1 4 ( 2) 0 4 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Шопченко DEMBA BOYZ 1 7 ( 4) 1 5 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 6 ( 4) 0 3 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Кори DUNE WARRIORS 1 6 ( 6) 1 3 ( 3) 0 3 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 6 ( 3) 0 4 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 0 6 ( 3) 0 5 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Дъбрав AIR FORCE 0 5 ( 2) 0 3 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 5 ( 2) 0 2 ( 1) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Кибик КРИВА НИВА 0 4 ( 1) 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Джони Хейнс THE MUMMIES 0 3 ( 1) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 3 ( 1) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Барс THUG SLUGS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 28. Саутуинд THUG SLUGS 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Ририбиро |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Тонзос |||RED OR DEAD ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Ивич |||RED OR DEAD ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Дюнкеркю |||RED OR DEAD ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Василико UNDERGROUND 7 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Киану REAL GREEN 6 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 3. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 6 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
|★ 4. Тонзос RED OR DEAD 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 5. Легендата DUNE WARRIORS 5 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 6. Лорд Брахилус THUG SLUGS 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 7. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 8. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 9. Роби AIR FORCE 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Томи NEW MERSEY RAZORS 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 12. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 13. Шифтър THUG SLUGS 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 14. Доги THE MUMMIES 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 15. Терминатор CRAZY BAND 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 17. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 18. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 19. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Талиезин DEMBA BOYZ 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 22. БатРадо REAL GREEN 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 24. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 26. Кори DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 27. Мандор THE MUMMIES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 29. Дарксийд AIR FORCE 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 30. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Крюшо AIR FORCE 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 32. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 35. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 38. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 41. Пепито EXTREME ZOMBIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дюнкеркю RED OR DEAD 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 45. Гоа DUNE WARRIORS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 49. Тиро CRAZY BAND 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 50. Шваба THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 51. Ла Вила КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 55. Дуумър CRAZY BAND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 56. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 57. Сатурния AIR FORCE 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пениуайз AIR FORCE 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 60. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 61. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Енкели THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 64. Христов LES MOUSQUETAIRES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сперанца REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саутуинд THUG SLUGS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 69. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ририбиро UNDERGROUND 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 76. Вандом THE GRIZZLIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 77. Жеката DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (09.03.2020-15.03.2020)
● ПМЛ А Лига - XVI кръг ●
DUNE WARRIORS - THUG SLUGS
CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS
LES MOUSQUETAIRES - EXTREME ZOMBIES
NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIES
DEMBA BOYZ - AIR FORCE
|
● ПМЛ Б Лига Промоция - II кръг ●
THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА
REAL GREEN - RED OR DEAD
|