PMLeague
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/
<> [S18W09 - 05.11/11.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)<>
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=125&t=10358
Страница
1
от
1
Автор:
Mandor
[ 05.11.2018 20:42 ]
Заглавие:
<> [S18W09 - 05.11/11.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (VIII кръг)<>
>>
ПМЛ LIVESCORE
<<
-S18W09- ПМЛ 'А' лига + ПМЛ 'Б' лига, VIII кръг (05.11/11.11.2018)
<>
ПМЛ 'А' лига
(VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091001]
●
КРИВА НИВА - AIR FORCE
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091002]
●
LES MOUSQUETAIRES - REAL GREEN
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091003]
●
CRAZY BAND - THE MUMMIES
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091004]
●
NEW MERSEY RAZORS - THUG SLUGS
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18091005]
●
EXTREME ZOMBIES - THE THRACIAN ORPHICS
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига
(VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092006]
●
RED OR DEAD - THE GRIZZLIES
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092007]
●
СИНЯТА ЛАВИНА - UNDERGROUND
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18092008]
●
DEMBA BOYZ - VALIANT KNIGHTS
●
[
ПРОГНОЗИ
] [
СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ
]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>
НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
<>
10121 | Англия
10222 | Германия
10323 | Италия
10424 | Испания
10525 | Франция
10626 | Холандия
20727 | Англия-ІІ
20828 | Италия-ІІ
20929 | Русия
21030 | Испания-ІІ
21231 | Турция
21332 | Португалия
21533 | Мексико
21634 | Белгия
21735 | Швейцария
21836 | Гърция
21937 | Аржентина
22038 | Бразилия
32139 | Норвегия
32240 | Австрия
32341 | Швеция
32442 | Дания
32743 | Шотландия
33144 | Полша
>
Информация за потоците
<
<>
НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
<>
10121 | Англия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:30]
10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед
[Нед 16:15]
10102 | Челси - Евертън
[Съб 19:30]
10103 | Кристъл Палас - Тотнъм
[Съб 17:00]
10104 | Лестър - Бърнли
[Съб 17:00]
10105 | Нюкасъл - Борнемут
[Нед 14:00]
10106 | Ливърпул - Фулъм
[Нед 18:30]
10107 | Арсенал - Уулвърхямптън
[Съб 17:00]
10108 | Хъдърсфийлд - Уест Хям
[Съб 17:00]
10109 | Саутхямптън - Уотфорд
10222 | Германия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30]
10201 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен
[Нед 19:00]
10202 | Айнтрахт Франкфурт - Шалке
[Нед 16:30]
10203 | РБ Лайпциг - Байер Леверкузен
[Съб 16:30]
10204 | Хофенхайм - Аугсбург
[Съб 16:30]
10205 | Вердер Бремен - Борусия Гладбах
[Съб 16:30]
10206 | Нюрнберг - Щутгарт
[Съб 16:30]
10207 | Фортуна Дюселдорф - Херта Берлин
[Съб 16:30]
10208 | Фрайбург - Майнц
10323 | Италия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 21:30]
10301 | Милан - Ювентус
[Нед 13:30]
10302 | Аталанта - Интер
[Нед 16:00]
10303 | Рома - Сампдория
[Съб 21:30]
10304 | Дженоа - Наполи
[Нед 19:00]
10305 | Сасуоло - Лацио
[Съб 16:00]
10306 | Торино - Парма
[Нед 16:00]
10307 | Киево - Болоня
[Нед 16:00]
10308 | Емполи - Удинезе
[Съб 19:00]
10309 | Спал - Каляри
10424 | Испания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:15]
10401 | Барселона - Бетис
[Съб 17:15]
10402 | Хетафе - Валенсия
[Нед 21:45]
10403 | Селта - Реал Мадрид
[Съб 19:30]
10404 | Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
[Нед 19:30]
10405 | Севиля - Еспаньол
[Нед 19:30]
10406 | Райо Валекано - Виляреал
[Съб 21:45]
10407 | Жирона - Леганес
[Нед 13:00]
10408 | Алавес - Уеска
10525 | Франция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 22:00]
10501 | Монако - Пари Сен Жермен
[Нед 18:00]
10502 | Рен - Нант
[Съб 18:00]
10503 | Гинган - Лион
[Нед 18:00]
10504 | Марсилия - Дижон
[Нед 16:00]
10505 | Бордо - Каен
[Съб 21:00]
10506 | Анже - Монпелие
[Съб 21:00]
10507 | Сент Етиен - Реймс
[Съб 21:00]
10508 | Ним - Ница
[Съб 21:00]
10509 | Тулуза - Амиен
10626 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30]
10601 | АДО Ден Хааг - АЗ Алкмаар
[Съб 20:45]
10602 | Витес - Утрехт
[Нед 15:30]
10603 | Екселсиор Ротердам - Аякс
[Нед 17:45]
10604 | Хераклес - Фейенорд
[Съб 20:45]
10605 | Де Граафшап - ПСВ Айндховен
[Нед 13:15]
10606 | Грьонинген - Хееренвеен
[Съб 21:45]
10607 | ВВВ Венло - Фортуна Ситард
[Съб 19:30]
10608 | Еммен - НАК Бреда
20727 | Англия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00]
20701 | Дарби Каунти - Астън Вила
[Съб 19:30]
20702 | Уест Бромич - Лийдс
[Съб 17:00]
20703 | Бристол Сити - Престън
[Съб 17:00]
20704 | Нотингам Форест - Сток Сити
[Съб 17:00]
20705 | Болтън - Суонзи
[Съб 17:00]
20706 | Норич - Милуол
[Съб 17:00]
20707 | Куинс ПР - Брентфорд
[Съб 17:00]
20708 | Мидълзбро - Уигън
20828 | Италия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00]
20801 | Читадела - Унионе Венеция
[Съб 16:00]
20802 | Карпи - Беневенто
[Нед 16:00]
20803 | Бреша - Верона
[Нед 22:00]
20804 | Палермо - Пескара
[Съб 16:00]
20805 | Салернитана - Специя
[Съб 16:00]
20806 | Кремонезе - Ливорно
[Съб 16:00]
20807 | Асколи - Падова
[Съб 19:00]
20808 | Козенца - Лече
20929 | Русия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00]
20901 | ЦСКА Москва - Зенит
[Нед 13:00]
20902 | Уфа - Спартак Москва
[Нед 15:30]
20903 | Рубин - Локомотив Москва
[Съб 18:00]
20904 | Ростов - Динамо Москва
[Нед 15:00]
20905 | Краснодар - Енисей
21030 | Испания-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:30]
21001 | Ла Коруня - Овиедо
[Нед 19:00]
21002 | Спортинг Хихон - Малага
[Нед 13:00]
21003 | Гранада - Нумансия
[Съб 21:30]
21004 | Елче - Лас Палмас
[Съб 17:00]
21005 | Кадис - Реус
[Съб 19:00]
21006 | Луго - Алкоркон
[Нед 21:00]
21007 | Тенерифе - Албасете
[Съб 19:00]
21008 | Екстремадура - Осасуна
21231 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 18:00]
21201 | Кайзериспор - Галатасарай
[Нед 19:30]
21202 | Бешикташ - Сивасспор
[Нед 17:00]
21203 | Фенербахче - Аланияспор
[Нед 12:30]
21204 | Бурсаспор - Касъмпаша
[Нед 18:00]
21205 | Анталияспор - Акхисар Беледие
21332 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 22:30]
21301 | Порто - Брага
[Нед 22:00]
21302 | Спортинг Лисабон - Шавеш
[Нед 19:30]
21303 | Тондела - Бенфика
[Съб 17:30]
21304 | Авеш - Рио Аве
[Съб 17:30]
21305 | Белененсес - Боависта
[Съб 20:00]
21306 | Насионал Мадейра - Маритимо
[Нед 17:00]
21307 | Витория Гимараеш - Санта Клара
21533 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 05:00]
21501 | Тихуана - Морелия Монаркас
[Нед 03:00]
21502 | Леон - Чивас Гуадалахара
[Нед 05:00]
21503 | Некакса - Монтерей
[Нед 03:00]
21504 | УАНЛ Тигрес - Пуебла
[Нед 20:00]
21505 | Толука - УНАМ Пумас
[Нед 01:00]
21506 | Крус Асул - Лобос БУАП
21634 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00]
21601 | Спортинг Шарльороа - Клуб Брюж
[Нед 15:30]
21602 | Андерлехт - АА Гент
[Нед 19:00]
21603 | Кортрийк - Стандард Лиеж
[Нед 21:00]
21604 | Eксел Мускрон - РК Генк
[Съб 21:00]
21605 | Золте Варегем - Локерен
[Съб 21:00]
21606 | Ойпен - Сент Трюиден
[Съб 21:30]
21607 | Серкъл Брюж - Ваасланд Беверен
21735 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00]
21701 | Тюн - Базел
[Съб 20:00]
21702 | Лугано - Люцерн
[Нед 17:00]
21703 | Санкт Гален - Йънг Бойс
[Нед 17:00]
21704 | Цюрих - Сион
[Нед 17:00]
21705 | Ксамакс - Грасхопърс
21836 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:30]
21801 | Олимпиакос Пирея - Панатинайкос
[Съб 19:00]
21802 | Ксанти - Паниониос
[Нед 15:00]
21803 | АЕК Атина - Атромитос
[Нед 17:15]
21804 | ПАОК Солун - Панетоликос
[Съб 17:15]
21805 | Лариса - ПАС Янина
[Нед 19:00]
21806 | Ламия - Астерас Триполис
[Съб 19:30]
21807 | Левадиакос - ОФИ Крит
21937 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00]
21901 | Ривър Плейт - Унион Санта Фе
[Нед 18:15]
21902 | Индепендиенте - Белграно
[Нед 00:10]
21903 | Колон - Естудиантес ЛП
[Нед 20:30]
21904 | Химнасия ЛП - Расинг Клуб
[Нед 02:20]
21905 | Тигре Виктория - Архентинос Хуниорс
[Нед 22:45]
21906 | Банфийлд - Ланус
[Нед 16:00]
21907 | Уракан Валенсия - Годой Крус
22038 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 21:00]
22001 | Атлетико Минейро - Палмейрас
[Нед 21:00]
22002 | Гремио - Вашку да Гама
[Съб 21:00]
22003 | Коринтианс - Сао Пауло
[Съб 23:00]
22004 | Атлетико Паранаензе - Крузейро
[Съб 23:00]
22005 | Ботафого - Фламенго
[Нед 21:00]
22006 | Витория Баия - Баия
[Нед 23:00]
22007 | Флуминензе - Спорт Ресифе
[Нед 01:00]
22008 | Америка Минейро - Парана
32139 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
32101 | Молде - Хаугесунд
[Нед 19:00]
32102 | Кристиансунд - Бран
[Нед 19:00]
32103 | Од БК - Стабек
[Нед 19:00]
32104 | Старт - Розенборг
[Нед 19:00]
32105 | Сарпсборг 08 - Сандефьорд
[Нед 19:00]
32106 | Стрьомсгодсет - Лилестрьом
32240 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00]
32201 | Аустрия Виена - РБ Залцбург
[Съб 18:00]
32202 | Щурм Грац - Санкт Пьолтен
[Нед 15:30]
32203 | Волфсбергер - Рапид Виена
[Съб 18:00]
32204 | Вакер Инсбрук - Алтах
[Съб 18:00]
32205 | ЛАСК Линц - Адмира Вакер
[Нед 15:30]
32206 | Матерсбург - Хартберг
32341 | Швеция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00]
32301 | Малмьо ФФ - Елфсборг
[Нед 16:00]
32302 | Юргорден - Сириус
[Нед 16:00]
32303 | Хекен - Норкьопинг
[Нед 16:00]
32304 | Калмар ФФ - АИК Солна
[Нед 16:00]
32305 | Йостерсунд - Хамарби
[Нед 16:00]
32306 | Йоребро - ИФК Гьотеборг
32442 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:00]
32401 | Олборг - ФК Копенхаген
[Нед 19:00]
32402 | Мидтиланд - Вейле
[Нед 15:00]
32403 | Рандерс - Нордселанд
[Съб 17:00]
32404 | Хорсенс - Сьондерийске
[Нед 13:00]
32405 | Хобро - Вендсисел
[Нед 21:00]
32406 | Одензе - Есберг
32743 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 17:00]
32701 | Рейнджърс - Мъдъруел
[Съб 17:00]
32702 | Хартс - Килмарнък
[Съб 17:00]
32703 | Сейнт Джонстън - Хамилтън
[Нед 14:00]
32704 | Ливингстън - Селтик
[Съб 17:00]
32705 | Дънди ФК - Сейнт Мирън
33144 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
33101 | Ягелония - Лех Познан
[Нед 16:30]
33102 | Корона Келце - Пяст Гливице
[Съб 21:30]
33103 | Висла Краков - Заглембе Люблин
[Съб 19:00]
33104 | Лехия Гданск - Краковия
[Съб 16:30]
33105 | Висла Плок - Заглембе Сосновец
[Нед 16:30]
33106 | Легница - Арка Гдиня
40000 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00]
40701 | Рединг - Ипсуич
(Англия-ІІ)
[Съб 17:00]
40702 | Бирмингам - Хъл Сити
(Англия-ІІ)
[Съб 17:00]
40703 | Блякбърн - Родъръм
(Англия-ІІ)
[Съб 17:15]
41404 | Верея - Етър
(България)
[Съб 16:00]
42905 | Валансиен - Ланс
(Франция-ІІ)
[Съб 18:00]
43206 | Словачко - Слован Либерец
(Чехия)
[Съб 18:00]
43607 | Виторул Костанца - Конкордия Кяжна
(Румъния)
[Съб 21:00]
43608 | ЧФР Клуж - Калараши
(Румъния)
[Съб 22:00]
43809 | Сан Луис Кильота - Универсидад Чили
(Чили)
[Съб 18:30]
43910 | Хайдук Сплит - Интер Запрешич
(Хърватия)
[Съб 16:00]
43911 | Славен Копривница - Осиек
(Хърватия)
[Съб 16:00]
44012 | Литекс Ловеч - Лудогорец II
(България-ІІ)
50000 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00]
51001 | Майорка - Кордоба
(Испания-ІІ)
[Нед 17:00]
51002 | Райо Махадаонда - Алмерия
(Испания-ІІ)
[Нед 14:30]
51103 | Унион Берлин - Гройтер Фюрт
(Германия-ІІ)
[Нед 14:30]
51104 | Инголщат - Арминия Билефелд
(Германия-ІІ)
[Нед 14:30]
51105 | Магдебург - Ян Регенсбург
(Германия-ІІ)
[Нед 16:45]
51406 | Лудогорец - Берое
(България)
[Нед 14:30]
51407 | Славия София - Локомотив Пловдив
(България)
[Нед 12:15]
51408 | Ботев Враца - Дунав Русе
(България)
[Нед 21:00]
52009 | Сеара - Интернасионал
(Бразилия)
[Нед 19:00]
52110 | Бодьо/Глимт - Волеренга
(Норвегия)
[Нед 19:00]
52111 | Ранхейм - Тромсьо
(Норвегия)
[Нед 16:00]
52312 | ГИФ Сундсвал - Далкурд
(Швеция)
[Нед 16:00]
52313 | Бромапойкарна - Трелеборг
(Швеция)
[Нед 22:00]
52814 | Спортинг Канзас - Реал Солт Лейк
(САЩ - Плейофи)
[Нед 18:00]
53215 | Славия Прага - Злин
(Чехия)
[Нед 16:00]
53216 | Виктория Пилзен - Прибрам
(Чехия)
[Нед 16:00]
53217 | Теплице - Сигма Оломоуц
(Чехия)
[Нед 21:00]
53618 | Динамо Букурещ - Стяуа Букурещ
(Румъния)
[Нед 17:30]
53619 | Херманщад Сибиу - Ботошан
(Румъния)
[Нед 18:30]
53920 | Локомотива Загреб - Динамо Загреб
(Хърватия)
[Нед 16:00]
53921 | Истра 1961 - Риека
(Хърватия)
[Нед 19:30]
54122 | Ворскла - Шахтьор Донецк
(Украйна)
[Нед 17:00]
54123 | Динамо Киев - Иличьовец
(Украйна)
[Нед 16:30]
54324 | Мезоковезд - МОЛ Види
(Унгария)
<>
ОСНОВНИ ПРАВИЛА
<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.
СРОКОВЕ
- Краен срок за избор на потоци:
сряда, 09:00
(краен срок за пускане на служебен избор на потоци:
сряда, 11:00
)
- Краен срок за избор на мачове:
четвъртък, 21:00
(краен срок за пускане на служебен избор на мачове:
четвъртък, 23:00
)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози:
събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози:
събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози:
събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози:
събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари:
събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари:
началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>
ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ
<>
»
АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
»
ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА
»
АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ
Указания за ползване:
- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница
DRAFT
.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
LEAGUES
.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или
от 1 до 4
или
от 5 до 8
.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
MATCHES
. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки
B5:B12
.
<>
Страница
1
от
1
Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/