<> [ПМЛ LiveScore ~ S19W12] Купа на ПМЛ, предварителен кръг, първи мач (FT) <>
| 05.12.2019 14:23
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THE NOTORIOUS LADS 2:2 AIR FORCE
FT
КРИВА НИВА 2:4 REAL GREEN
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Съб 17:00 10104 | Уотфорд - Кристъл Палас Англия 0:0 ◼
◼Съб 17:00 20704 | Шефилд Уензди - Брентфорд Англия-ІІ 2:1 ◼
◼Съб 17:00 21001 | Уеска - Райо Валекано Испания-ІІ 0:2 ◼
◼Съб 17:00 33506 | Честърфийлд - Бромли Англия-V 1:2 ◼
◼Съб 18:00 34301 | Дебрецен - Хонвед Унгария 1:1 ◼
◼Съб 18:30 10501 | Монпелие - Пари Сен Жермен Франция 1:3 ◼
◼Съб 19:00 21201 | Галатасарай - Аланияспор Турция 1:0 ◼
◼Съб 19:20 33505 | Барнет - Фелд Англия-V 2:1 (1:1)◼
◼Съб 19:30 10101 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед Англия 1:2 ◼
◼Съб 19:30 10606 | АДО Ден Хааг - Твенте Холандия 0:0 ◼
◼Съб 20:45 10603 | ПСВ Айндховен - Фортуна Ситард Холандия 5:0 ◼
◼Съб 20:45 10607 | ВВВ Венло - Еммен Холандия 2:0 (1:0)◼
◼Съб 21:00 10504 | Рен - Анже Франция 2:1 (2:0)◼
◼Съб 21:45 10301 | Лацио - Ювентус Италия 3:1 (2:1)◼
.
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Нед 02:45 21901 | Ланус - Расинг Клуб Аржентина 1:0 ◼
◼Нед 13:00 21205 | Коняспор - Газиантеп ББ Турция 0:0 ◼
◼Нед 13:15 10601 | Витес - Фейенорд Холандия 0:0 ◼
◼Нед 14:00 20702 | Уест Бромич - Суонзи Англия-ІІ 5:1 ◼
◼Нед 14:30 51104 | Ян Регенсбург - Санкт Паули Германия-ІІ 1:0 ◼
◼Нед 15:00 22405 | Орхус ГФ - Лингби Дания 1:1 ◼
◼Нед 15:30 21202 | Анталияспор - Трабзонспор Турция 1:3 ◼
◼Нед 15:30 21204 | Денизлиспор - Истанбул Башакшехир Турция 1:1 ◼
◼Нед 16:00 10107 | Нюкасъл - Саутхямптън Англия 2:1 ◼
◼Нед 16:00 10305 | Торино - Фиорентина Италия 2:1 (2:0)◼
◼Нед 16:00 10307 | Сасуоло - Каляри Италия 2:2 (2:1)◼
◼Нед 16:00 10502 | Реймс - Сент Етиен Франция 3:1 (2:1)◼
◼Нед 16:45 34302 | Ференцварош - Пушкаш Академия Унгария 2:2 ◼
◼Нед 17:30 53618 | Ботошан - ЧФР Клуж Румъния 2:1 ◼
◼Нед 18:00 10507 | Нант - Дижон Франция 1:0 ◼
◼Нед 18:30 10105 | Брайтън - Уулвърхямптън Англия 2:2 ◼
◼Нед 19:00 21005 | Лас Палмас - Нумансия Испания-ІІ 3:1 ◼
◼Нед 19:00 22401 | Брьондби - Мидтиланд Дания 1:2 ◼
◼Нед 21:45 10303 | Болоня - Милан Италия 2:3 ◼
◼Нед 22:35 21902 | Дефенса и Хустисия - Годой Крус Аржентина 2:0 ◼
.
Купа на ПМЛ ● 2019-2020
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ |
|
||THE NOTORIOUS LADS ||2||-|
||AIR FORCE ||2||-|
|
|
||КРИВА НИВА ||2||-|
||REAL GREEN ||4||-|
|
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Бай Момчил КРИВА НИВА 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 3. Тиро CRAZY BAND 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Сайлър CRAZY BAND 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сперанца REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Бай Момчил |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||2|||К. Донев |||THE NOTORIOUS LADS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Сперанца |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||4|||БатРадо |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Кибик |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||К. Донев |||THE NOTORIOUS LADS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Анфийлд |||REAL GREEN ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 2. Легендата DUNE WARRIORS 4 10 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 8 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 4. Тонзос RED OR DEAD 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 6. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Томи NEW MERSEY RAZORS 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 8. Василико UNDERGROUND 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Доги THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ла Вила КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 13. Киану REAL GREEN 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 14. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Енкели THE GRIZZLIES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 16. Кори DUNE WARRIORS 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 18. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Шифтър THUG SLUGS 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мандор THE MUMMIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 24. Тиро CRAZY BAND 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 27. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 28. Дарксийд AIR FORCE 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 29. Пениуайз AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 31. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 32. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Крюшо AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 34. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 35. Жеката DUNE WARRIORS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дюнкеркю RED OR DEAD 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саутуинд THUG SLUGS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 55. Терминатор CRAZY BAND 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сперанца REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (09.12.2019-15.12.2019)
● ПМЛ А Лига - XI кръг ●
CRAZY BAND - DUNE WARRIORS
LES MOUSQUETAIRES - NEW MERSEY RAZORS
AIR FORCE - THE MUMMIES
EXTREME ZOMBIES - THUG SLUGS
THE THRACIAN ORPHICS - DEMBA BOYZ
|
● ПМЛ Б Лига - XI кръг ●
REAL GREEN - VALIANT KNIGHTS
RED OR DEAD - КРИВА НИВА
THE NOTORIOUS LADS - СИНЯТА ЛАВИНА
UNDERGROUND - THE GRIZZLIES
|