<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W12] Купа на ПМЛ, Предварителен кръг, първи мач (FT) <>
| 06.12.2018 16:41
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
КРИВА НИВА 0:3 REAL GREEN
FT
THE THRACIAN ORPHICS 0:1 THE GRIZZLIES
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Съб 16:30 10206 | Волфсбург - Хофенхайм Германия 2:2 ◼
◼Съб 16:30 20902 | Локомотив Москва - Газовик Оренбург Русия 2:1 ◼
◼Съб 17:00 10701 | Брентфорд - Суонзи Англия-ІІ 2:3 ◼
◼Съб 17:00 10702 | Сток Сити - Ипсуич Англия-ІІ 2:0 ◼
◼Съб 17:00 10707 | Лийдс - Куинс ПР Англия-ІІ 2:1 ◼
◼Съб 18:00 22205 | Волфсбергер - ЛАСК Линц Австрия 1:1 ◼
◼Съб 19:00 21602 | РК Генк - Кортрийк Белгия 1:1 ◼
◼Съб 19:30 10204 | Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:0 ◼
◼Съб 19:30 20604 | Вилем ІІ - Хееренвеен Холандия 1:5 ◼
◼Съб 20:00 21702 | Йънг Бойс - Тюн Швейцария 3:2 (2:2)◼
◼Съб 20:00 21705 | Санкт Гален - Ксамакс Швейцария 3:2 ◼
◼Съб 21:00 10504 | Анже - Бордо Франция P:P ◼
◼Съб 21:00 10506 | Гинган - Амиен Франция 1:2 ◼
◼Съб 21:00 21605 | Eксел Мускрон - Золте Варегем Белгия 0:0 ◼
◼Съб 22:30 21303 | Витория Сетубал - Бенфика Португалия 0:1 ◼
.
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Нед 13:00 11008 | Алкоркон - Реус Испания-ІІ 0:1 ◼
◼Нед 13:00 20905 | Динамо Москва - Урал Русия 4:0 ◼
◼Нед 15:30 20605 | Еммен - Фейенорд Холандия 1:4 ◼
◼Нед 15:30 20901 | Краснодар - Уфа Русия 1:1 ◼
◼Нед 16:00 10305 | Удинезе - Аталанта Италия 1:3 ◼
◼Нед 16:00 10308 | Парма - Киево Италия 1:1 ◼
◼Нед 16:00 10508 | Страсбург - Каен Франция 2:2 ◼
◼Нед 16:30 10208 | Майнц - Хановер Германия 1:1 ◼
◼Нед 17:00 21703 | Базел - Цюрих Швейцария 2:0 ◼
◼Нед 17:00 21704 | Грасхопърс - Люцерн Швейцария 2:3 ◼
◼Нед 18:00 10509 | Лил - Реймс Франция 1:1 (0:1)◼
◼Нед 18:00 20903 | Зенит - Рубин Русия 1:2 ◼
◼Нед 18:00 22202 | Рапид Виена - Щурм Грац Австрия 0:0 ◼
◼Нед 19:00 10202 | Борусия Гладбах - Щутгарт Германия 3:0 ◼
◼Нед 21:00 11001 | Луго - Лас Палмас Испания-ІІ 4:2 (3:2)◼
◼Нед 22:00 21304 | Спортинг Лисабон - Авеш Португалия 4:1 ◼
.
Купа на ПМЛ ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||КРИВА НИВА ||0||-|
||REAL GREEN ||3||-|
|
© PML 2002-2018
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Роско REAL GREEN 3 ( 1) 0 ( 0) 3 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 2. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Роско |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Оейзис |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Мартун |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Боби68 |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Киану |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Бай Момчил |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Тодоров |||REAL GREEN ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 6 11 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. БатРадо REAL GREEN 4 10 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Доги THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 5. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 6. Жеката DUNE WARRIORS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Кори DUNE WARRIORS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 9. Тодоринко THUG SLUGS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 14. Крюшо AIR FORCE 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 16. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сайлър CRAZY BAND 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 20. Шваба THE GRIZZLIES 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 21. Пр.Недев RED OR DEAD 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 22. Саутуинд THUG SLUGS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Киану REAL GREEN 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дарксийд AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 25. Дуумър CRAZY BAND 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Надя THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Анфийлд REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сатурния AIR FORCE 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Олимпия RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 32. Тонзос RED OR DEAD 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дюнкеркю RED OR DEAD 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 37. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А. Агаси VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Борката THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Славо THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 47. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Тодоров REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (10.12.2018-16.12.2018)
● ПМЛ А Лига - XI кръг ●
LES MOUSQUETAIRES - КРИВА НИВА
CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS
NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE
THUG SLUGS - REAL GREEN
THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES
|
● ПМЛ Б Лига - XI кръг ●
UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTS
THE GRIZZLIES - DUNE WARRIORS
RED OR DEAD - DEMBA BOYZ
СИНЯТА ЛАВИНА почива
|