|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (PSO) <>
Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (PSO) <> | 20.02.2019 16:50
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
DUNE WARRIORS 0:4 RED OR DEAD FT
CRAZY BAND 4:3 NEW MERSEY RAZORS PSO
THE MUMMIES 4:3 LES MOUSQUETAIRES FT
AIR FORCE 3:2 DEMBA BOYZ PSO
THE GRIZZLIES 2:0 UNDERGROUND FT
REAL GREEN 3:3 EXTREME ZOMBIES FT
VALIANT KNIGHTS 2:3 THUG SLUGS FT
СИНЯТА ЛАВИНА 4:1 THE THRACIAN ORPHICS FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Съб 16:00 10802 | Бреша - Кротоне Италия-ІІ 2:0 (1:0)◼ ◼Съб 16:00 10805 | Читадела - Лече Италия-ІІ 4:1 ◼ ◼Съб 16:00 10806 | Перуджа - Козенца Италия-ІІ 0:1 ◼ ◼Съб 16:00 10807 | Кремонезе - Асколи Италия-ІІ 0:1 ◼ ◼Съб 16:00 10808 | Пескара - Падова Италия-ІІ 2:0 ◼ ◼Съб 16:30 20202 | Байерн Мюнхен - Херта Берлин Германия 1:0 ◼ ◼Съб 16:30 20206 | Фрайбург - Аугсбург Германия 5:1 ◼ ◼Съб 17:00 10701 | Сток Сити - Астън Вила Англия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 10704 | Шефилд Уензди - Суонзи Англия-ІІ 3:1 ◼ ◼Съб 17:00 10705 | Мидълзбро - Куинс ПР Англия-ІІ 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 10706 | Норич - Бристол Сити Англия-ІІ 3:2 ◼ ◼Съб 17:00 10707 | Брентфорд - Хъл Сити Англия-ІІ 5:1 ◼ ◼Съб 17:00 10709 | Лийдс - Болтън Англия-ІІ 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 32501 | Портсмут - Барнзли Англия-ІІІ 0:0 ◼ ◼Съб 17:00 32506 | Плимут - Рочдейл Англия-ІІІ 5:1 (4:1)◼ ◼Съб 17:00 32601 | Бери - Олдъм Англия-ІV 3:1 (2:1)◼ ◼Съб 17:00 32602 | Милтън Кийнс Донс - Нюпорт Англия-ІV 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 32605 | Колчестър - Карлайл Англия-ІV 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 32606 | Суиндън - Гримзби Англия-ІV 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 42505 | Акрингтън - Саутенд Англия-ІІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 42607 | Мансфийлд - Форест Грийн Англия-ІV 1:0 ◼ ◼Съб 17:15 21801 | Астерас Триполис - Атромитос Гърция 1:1 ◼ ◼Съб 17:30 21304 | Фейрензе - Морейрензе Португалия 1:3 ◼ ◼Съб 18:00 10504 | Пари Сен Жермен - Ним Франция 3:0 ◼ ◼Съб 19:00 10801 | Фоджа - Беневенто Италия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 19:00 11005 | Химнастик Тарагона - Кадис Испания-ІІ 2:3 ◼ ◼Съб 19:30 10604 | Утрехт - Екселсиор Ротердам Холандия 0:0 ◼ ◼Съб 19:30 10702 | Уест Бромич - Шефилд Юнайтед Англия-ІІ 0:1 ◼ ◼Съб 19:30 20102 | Лестър - Кристъл Палас Англия 1:4 (1:3)◼ ◼Съб 19:30 20407 | Алавес - Селта Виго Испания 0:0 ◼ ◼Съб 19:30 21802 | АЕК Атина - Аполон Смирнис Гърция 2:1 ◼ ◼Съб 20:00 21303 | Портимонензе - Авеш Португалия 1:1 ◼ ◼Съб 20:00 21704 | Сион - Санкт Гален Швейцария 2:2 ◼ ◼Съб 20:45 10606 | Фортуна Ситард - Хееренвеен Холандия 2:4 ◼ ◼Съб 20:45 10607 | ПЕК Цволе - Де Граафшап Холандия 0:3 ◼ ◼Съб 21:00 10506 | Гинган - Анже Франция 1:0 (0:0)◼ ◼Съб 21:00 11003 | Алкоркон - Лас Палмас Испания-ІІ 2:0 ◼ ◼Съб 21:30 11002 | Осасуна - Сарагоса Испания-ІІ 1:0 ◼ ◼Съб 21:30 21607 | Eксел Мускрон - Локерен Белгия 1:0 ◼ ◼Съб 21:45 10608 | НАК Бреда - Грьонинген Холандия 0:0 ◼ ◼Съб 22:10 21902 | Атлетико Уракан - Унион Санта Фе Аржентина 1:3 ◼ ◼Съб 22:30 21302 | Витория Сетубал - Витория Гимараеш Португалия 1:1 ◼ ◼Съб 23:00 33006 | Хагуарес Кордоба - Кукута Колумбия 1:1 ◼ . ◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Нед 01:00 33004 | Букараманга - Алианса Петролера Колумбия 3:0 ◼ ◼Нед 02:30 33002 | Агилас Дорадас - Америка Кали Колумбия 1:2 ◼ ◼Нед 13:00 11007 | Спортинг Хихон - Райо Махадаонда Испания-ІІ 2:3 ◼ ◼Нед 13:00 22405 | Хобро - Есберг Дания 2:0 ◼ ◼Нед 13:15 10602 | АДО Ден Хааг - Аякс Холандия 1:5 ◼ ◼Нед 14:30 51103 | Ян Регенсбург - Хамбургер ШФ Германия-ІІ 2:1 ◼ ◼Нед 14:30 51105 | Магдебург - Падерборн Германия-ІІ 1:1 ◼ ◼Нед 15:30 10601 | ПСВ Айндховен - Фейенорд Холандия 1:1 ◼ ◼Нед 15:30 10605 | Еммен - Витес Холандия 0:3 ◼ ◼Нед 15:30 21601 | Андерлехт - Клуб Брюж Белгия 2:2 ◼ ◼Нед 15:45 51411 | Етър - Локомотив Пловдив България 2:0 ◼ ◼Нед 16:00 10302 | Болоня - Ювентус Италия 0:1 ◼ ◼Нед 16:00 10503 | Нант - Бордо Франция 1:0 ◼ ◼Нед 16:00 10507 | Монпелие - Реймс Франция 2:4 ◼ ◼Нед 16:00 10508 | Тулуза - Каен Франция 1:1 (0:1)◼ ◼Нед 16:00 22303 | Бромапойкарна - Браге Швеция 4:2 ◼ ◼Нед 16:00 53923 | Истра 1961 - Локомотива Загреб Хърватия 0:0 ◼ ◼Нед 16:05 20101 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул Англия 0:0 ◼ ◼Нед 17:00 11010 | Алмерия - Кордоба Испания-ІІ 3:1 ◼ ◼Нед 17:00 21701 | Лугано - Йънг Бойс Швейцария 0:1 (0:0)◼ ◼Нед 17:00 21705 | Тюн - Грасхопърс Швейцария 1:1 ◼ ◼Нед 17:00 22402 | Орхус ГФ - Мидтиланд Дания 1:2 ◼ ◼Нед 17:30 21305 | Санта Клара - Насионал Мадейра Португалия 2:0 (1:0)◼ ◼Нед 17:45 10603 | Вилем II - АЗ Алкмаар Холандия 2:1 ◼ ◼Нед 18:00 10502 | Рен - Марсилия Франция 1:1 ◼ ◼Нед 18:00 22301 | Норби - АИК Солна Швеция 1:1 ◼ ◼Нед 18:00 22305 | Йоргрите - Йоншопинг Сьодра Швеция 1:2 ◼ ◼Нед 18:30 50101 | Челси - Манчестър Сити Англия 0:0 ◼ ◼Нед 19:00 11001 | Малага - Депортиво Ла Коруня Испания-ІІ 0:0 ◼ ◼Нед 19:00 11009 | Луго - Елче Испания-ІІ 2:2 ◼ ◼Нед 19:00 20201 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен Германия 3:2 ◼ ◼Нед 19:30 21301 | Боависта - Рио Аве Португалия 1:0 ◼ ◼Нед 21:00 11008 | Естремадура - Нумансия Испания-ІІ 0:1 ◼ ◼Нед 21:30 10301 | Фиорентина - Интер Италия 3:3 (2:3)◼ ◼Нед 21:45 20403 | Леванте - Реал Мадрид Испания 1:2 ◼ ◼Нед 22:00 10501 | Монако - Лион Франция 2:0 ◼ ◼Нед 22:10 21905 | Ривър Плейт - Сан Мартин Тукуман Аржентина 2:1 (2:0)◼ ◼Нед 22:30 33003 | Унион Магдалена - Атлетико Насионал Колумбия 1:0 ◼ . ◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼ ◼Сря 20:00 40808 | Унионе Венеция - Перуджа Италия-ІІ 2:3 ◼ ◼Сря 20:30 41110 | Ерцгебирге Ауе - Кьолн Германия-ІІ 0:1 ◼ ◼Сря 21:30 41714 | Сион - Базел Швейцария 2:2 ◼ ◼Сря 22:00 40101 | Челси - Тотнъм Англия 2:0 ◼ ◼Сря 22:00 40102 | Кристъл Палас - Манчестър Юнайтед Англия 1:3 ◼ ◼Сря 22:00 40304 | Фиорентина - Аталанта Италия 3:3 ◼ ◼Сря 22:00 40405 | Реал Мадрид - Барселона Испания 0:3 ◼ ◼Сря 22:00 40506 | Лион - Каен Франция 3:1 ◼ ◼Сря 22:00 40809 | Специя - Ливорно Италия-ІІ 3:0 ◼ ◼Сря 23:00 43020 | Патриотас - Онсе Калдас Колумбия 1:0 ◼ ◼Чет 01:00 43019 | Депортес Толима - Букараманга Колумбия 0:0 ◼ ◼Чет 03:00 41513 | Веракрус - Минерос Сакатекас Мексико 2:1 ◼ ◼Чет 05:15 41511 | Хуарес - Леон Мексико 0:0 ◼ ◼Чет 19:00 51213 | Касъмпаша - Акхисар Беледие Турция 1:2 ◼ ◼Пет 15:30 50910 | Газовик Оренбург - Анжи Русия 0:1 ◼ ◼Пет 17:30 51416 | Верея - Черно море България 0:2 ◼ ◼Пет 19:30 51111 | Холщайн Кил - Унион Берлин Германия-ІІ 0:2 ◼ ◼Пет 19:30 51214 | Анталияспор - Анкарагюджю Турция 2:4 ◼ ◼Пет 21:00 50607 | Де Граафшап - АДО Ден Хааг Холандия 1:1 ◼ ◼Пет 21:30 50201 | Аугсбург - Борусия Дортмунд Германия 2:1 ◼ ◼Пет 21:30 50302 | Каляри - Интер Италия 2:1 ◼ ◼Пет 21:45 50505 | Бордо - Монпелие Франция P:P ◼ ◼Пет 21:45 50708 | Лийдс - Уест Бромич Англия-ІІ 4:0 ◼ ◼Пет 22:00 50404 | Райо Валекано - Жирона Испания 0:2 ◼ ◼Пет 22:00 50809 | Фоджа - Козенца Италия-ІІ 1:0 ◼ ◼Пет 22:30 51315 | Авеш - Боависта Португалия 2:0 ◼ .
Купа на ПМЛ ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | | ─ | ─|RED OR DEAD ||2||4| | ─|DUNE WARRIORS ||1||0| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|NEW MERSEY RAZORS ||2||3||4| | ─|CRAZY BAND ||1||4||3| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||3| | ─|THE MUMMIES ||2||4| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|DEMBA BOYZ ||2||2||4| | ─|AIR FORCE ||1||3||3| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|UNDERGROUND ||2||0| | ─|THE GRIZZLIES ||1||2| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|EXTREME ZOMBIES ||4||3| | ┌|REAL GREEN ||2||3| ||КРИВА НИВА ||0||0|│ ||REAL GREEN ||3||4|┘ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|THUG SLUGS ||2||3| | ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2| | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─ | ─|THE THRACIAN ORPHICS ||3||1| | ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4| |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Роско REAL GREEN 5 ( 4) 1 ( 2) 4 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼| |◼ Тодоров REAL GREEN 5 ( 4) 4 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼| |◼ 3. Тонзос RED OR DEAD 4 ( 2) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ 4. Христов LES MOUSQUETAIRES 3 ( 2) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Шифтър THUG SLUGS 3 ( 2) 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 2) 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Талиезин DEMBA BOYZ 3 ( 2) 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 8. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ 9. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ 10. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Емесерем CRAZY BAND 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Борката THE GRIZZLIES 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 19. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ 21. Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼| |◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ Олимпия RED OR DEAD 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) ◼| |◼ Вожда RED OR DEAD 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ 28. Кори DUNE WARRIORS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Фенгом CRAZY BAND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Тодоринко THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Симо AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 46. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ 47. БатРадо REAL GREEN 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼| |◼ ХюманФактор REAL GREEN 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 5 ( 2) 2 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ 2. Терминатор CRAZY BAND 4 ( 2) 3 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Саутуинд THUG SLUGS 4 ( 2) 3 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 4. Анфийлд REAL GREEN 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) ◼| |◼ 5. Василико UNDERGROUND 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 7. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ 8. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 0) ◼| |◼ 9. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ Шопченко DEMBA BOYZ 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ Киану REAL GREEN 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА ▶.......◀||1|||Борката |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀ ▶.......◀||2|||Нема Значка |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀ ▶.......◀||3|||Тонзос |||RED OR DEAD ||▶.......◀ ▶.......◀||4|||Ел Капитано |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀ ▶КАПИТАН◀||Г|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★ |★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★| |★ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 7 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 2. Саутуинд THUG SLUGS 5 12 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 3. Борката THE GRIZZLIES 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Дюнкеркю RED OR DEAD 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 5. Тонзос RED OR DEAD 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 6. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 7. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 8. Терминатор CRAZY BAND 4 17 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 9. Сайлър CRAZY BAND 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 10. БатРадо REAL GREEN 4 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 12. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 13. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 14. Василико UNDERGROUND 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 15. Ивич RED OR DEAD 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 16. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 17. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 18. Доги THE MUMMIES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 20. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 21. Тодоринко THUG SLUGS 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 22. Пр.Недев RED OR DEAD 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 24. Надя THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Олимпия RED OR DEAD 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 27. Брут THE GRIZZLIES 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 28. Жеката DUNE WARRIORS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Сатурния AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 30. Кори DUNE WARRIORS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 31. Дуумър CRAZY BAND 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 32. Гонзо DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 34. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 38. Крюшо AIR FORCE 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 39. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Мандор THE MUMMIES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 42. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 43. Тодоров REAL GREEN 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ ХюманФактор REAL GREEN 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 45. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 46. Шваба THE GRIZZLIES 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 47. Анфийлд REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 48. Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 49. Емесерем CRAZY BAND 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дарксийд AIR FORCE 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 52. Фалкенбах THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Шифтър THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 55. Барс THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Стифо UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Киану REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 59. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 61. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Боби68 КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Славо THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Вандом THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Ванката DEMBA BOYZ 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Талиезин DEMBA BOYZ 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 68. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 73. Баба Тонка THE MUMMIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Симо AIR FORCE 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 75. Роско REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (25.02.2019-03.03.2019)
● ПМЛ А Лига - XVI кръг ● КРИВА НИВА - REAL GREEN LES MOUSQUETAIRES - THE MUMMIES CRAZY BAND - THUG SLUGS THE THRACIAN ORPHICS - AIR FORCE EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS | ● ПМЛ Б Лига Плейоф - полуфинали, реванши ● THE GRIZZLIES - DEMBA BOYZ VALIANT KNIGHTS - RED OR DEAD |
Последна промяна SUBXERO на 04.03.2019 08:27, променена общо 14 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (С - 22:00) <> | 23.02.2019 22:38
На принципа по-добре рано отколкото късно ще направя няколко уточнения относно по-нататъшното развитие на сезона на ниво ТУРНИРИ НА ПРЯКА ЕЛИМИНАЦИЯ в ПМЛ.
1. Евентуални елиминационни дузпи ще се бият на мачове през седмицата. Още при изготвянето на календара за сезона внимавахме да вкараме кръговете-реванши в уикенди, предхождащи седмици с междинни кръгове в силните шампионати, както и мачове за купи, с цел да не се бият дузпи на някакви полуизвестни екзотики.
Първостепенните дузпи ще се бият на мачове в сряда (начален час не по-рано от 20:00), а второстепенните на мачове в четвъртък и петък. Точните часове като крайни срокове по протичането на евентуалните shoot-outs (егати, да няма такава важна дума на български) ще бъдат обявени в нарочна тема от главния съдия.
Умоляваме всички евентуални участници в изпълнения на елиминационни дузпи да се информират възможно най-подробно и своевременно относно провеждането им, с цел да се избегнат неловки ситуации и неприятни прецеденти, които допълнително да усложнят процедурата.
И през този сезон, по подобие на миналия, първостепенните и второстепенните дузпи ще се избират от отделни листи с по 20 мача всяка една. Също така отново ще важи правилото, че неправомерно бита първостепенна дузпа НЕ СЕ ЗАМЕСТВА от второстепенната дузпа на същия играч и ще се води като удар в аут. Който не е в състояние да избере две дузпи от две различни листи като хората, ще трябва да търси вината единствено в себе си.
2. Всичките осем отбора, отпаднали от турнира за Купата на ПМЛ продължават с участието си в новия турнир за Купата на Памела. Всички кръгове от този турнир ще се играят паралелно с кръговете за Купата на ПМЛ. Така ще успеем дори и в по-напредналите фази да осигурим активното участие в официални мачове на двойно повече отбори в сравнение с минали сезони. Така че нека никой не унива ако отборът му утре вечер отпадне, и малката купа е все пак купа.
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10353 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (С - 22:00) <> | 24.02.2019 00:09
Ето, че вече е известен и първият двубой, който ще се реши от "рулетката на дузпите" (само не помня дали Петела го вкара това навремето, или пък не беше Борето Касабов)!
AIR FORCE - DEMBA BOYZ
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (HT) <> | 24.02.2019 02:14
Петела мисля. Краля на клишетата
|
  |
|
|
ReZo
(New Mersey Razors)
Регистриран на: 05.06.2012 22:27 Мнения: 2420 Местоположение: planet earth
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (H - 22:00) <> | 25.02.2019 00:23
Имам въпрос. Кога горе-долу да очакваме темата с дузпите, че да си направя някои планове за седмицата?
_________________ "Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)
|
  |
|
|
Mandor
(The Mummies)
Регистриран на: 30.05.2012 12:53 Мнения: 4422
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W20] Купа на ПМЛ, 1/8 финали, реванши (H - 22:00) <> | 25.02.2019 00:26
Утре в 18 се прибирам и сядам да я правя, до 18:30 би трябвало да е пусната.
|
  |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 6 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|