|
Страница 1 от 1
|
[ 3 мнения ] |
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W22] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (FT) <>
Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W22] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (FT) <> | 06.03.2019 14:38
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
СИНЯТА ЛАВИНА 2:3 THE GRIZZLIES FT
EXTREME ZOMBIES 0:0 THE MUMMIES FT
THUG SLUGS 2:3 DEMBA BOYZ FT
RED OR DEAD 5:1 NEW MERSEY RAZORS FT
CRAZY BAND 1:1 REAL GREEN FT
THE THRACIAN ORPHICS 1:1 AIR FORCE FT
VALIANT KNIGHTS 4:2 UNDERGROUND FT
DUNE WARRIORS 1:4 LES MOUSQUETAIRES FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Съб 16:00 20803 | Читадела - Пескара Италия-ІІ 4:1 ◼ ◼Съб 16:00 20804 | Лече - Фоджа Италия-ІІ 1:0 ◼ ◼Съб 16:30 20201 | Борусия Дортмунд - Щутгарт Германия 3:1 (2:1)◼ ◼Съб 16:30 20202 | Байерн Мюнхен - Волфсбург Германия 6:0 ◼ ◼Съб 16:30 20204 | РБ Лайпциг - Аугсбург Германия 0:0 ◼ ◼Съб 16:30 20207 | Фрайбург - Херта Берлин Германия 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 10105 | Саутхямптън - Тотнъм Англия 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 10107 | Хъдърсфийлд - Борнемут Англия 0:2 ◼ ◼Съб 17:00 10109 | Кардиф - Уест Хям Англия 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 10701 | Мидълзбро - Брентфорд Англия-ІІ 1:2 ◼ ◼Съб 17:00 10702 | Уест Бромич - Ипсуич Англия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 10703 | Куинс ПР - Сток Сити Англия-ІІ 0:0 ◼ ◼Съб 17:00 10704 | Дарби Каунти - Шефилд Уензди Англия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 10706 | Бристол Сити - Лийдс Англия-ІІ 0:1 ◼ ◼Съб 17:00 10707 | Болтън - Милуол Англия-ІІ 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 10708 | Нотингам Форест - Хъл Сити Англия-ІІ 3:0 ◼ ◼Съб 17:00 22405 | Вейле - Вендсисел Дания 1:1 (0:1)◼ ◼Съб 17:00 32504 | Барнзли - Акрингтън Англия-ІІІ 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 32506 | Рочдейл - Шрозбъри Англия-ІІІ 2:1 (2:0)◼ ◼Съб 17:00 32602 | Кeмбридж Юнайтед - Олдъм Англия-ІV 1:1 ◼ ◼Съб 17:00 32603 | Карлайл - Суиндън Англия-ІV 2:1 ◼ ◼Съб 17:00 32604 | Стивънидж - Бери Англия-ІV 0:1 (0:0)◼ ◼Съб 17:00 32606 | Колчестър - Нюпорт Англия-ІV 3:0 ◼ ◼Съб 18:00 10503 | Страсбург - Лион Франция 2:2 ◼ ◼Съб 18:00 21201 | Истанбул Башакшехир - Фенербахче Турция 2:1 ◼ ◼Съб 19:00 10307 | Парма - Дженоа Италия 1:0 ◼ ◼Съб 19:00 20805 | Специя - Падова Италия-ІІ 0:2 ◼ ◼Съб 19:00 21004 | Спортинг Хихон - Алмерия Испания-ІІ 1:0 ◼ ◼Съб 19:30 10402 | Барселона - Райо Валекано Испания 3:1 ◼ ◼Съб 19:30 10606 | ВВВ Венло - Екселсиор Ротердам Холандия 1:0 ◼ ◼Съб 20:00 21302 | Брага - Витория Гимараеш Португалия 1:0 ◼ ◼Съб 20:00 21703 | Грасхопърс - Йънг Бойс Швейцария 0:1 (0:0)◼ ◼Съб 20:00 21705 | Ксамакс - Сион Швейцария 3:1 (3:0)◼ ◼Съб 20:45 10603 | ПСВ Айндховен - НАК Бреда Холандия 2:0 ◼ ◼Съб 20:45 10604 | АДО Ден Хааг - Хееренвеен Холандия 2:3 (1:3)◼ ◼Съб 21:00 10507 | Дижон - Реймс Франция 1:1 ◼ ◼Съб 21:30 10304 | Киево - Милан Италия 1:2 ◼ ◼Съб 21:45 10608 | Вилем II - Де Граафшап Холандия 3:2 ◼ ◼Съб 22:10 21903 | Годой Крус - Росарио Сентрал Аржентина 0:0 ◼ ◼Съб 22:30 32803 | ФК Далас - ЛА Галакси САЩ 2:0 ◼ . ◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Нед 02:30 21901 | Бока Хуниорс - Сан Лоренсо Аржентина 3:0 ◼ ◼Нед 03:00 21501 | Монтерей - УАНЛ Тигрес Мексико 1:1 ◼ ◼Нед 03:00 21503 | Клуб Америка - Пуебла Мексико 1:0 ◼ ◼Нед 05:00 21506 | Керетаро - Чивас Гуадалахара Мексико 0:0 ◼ ◼Нед 13:00 21007 | Райо Махадаонда - Алкоркон Испания-ІІ 2:0 (1:0)◼ ◼Нед 14:00 10102 | Ливърпул - Бърнли Англия 4:2 (3:2)◼ ◼Нед 14:00 10705 | Бирмингам - Астън Вила Англия-ІІ 0:1 ◼ ◼Нед 15:00 21202 | Гьозтепе - Касъмпаша Турция 0:0 ◼ ◼Нед 15:30 10601 | Витес - Фейенорд Холандия 1:1 ◼ ◼Нед 15:30 10607 | Еммен - Хераклес Холандия 1:1 ◼ ◼Нед 16:00 10303 | Сампдория - Аталанта Италия 1:2 ◼ ◼Нед 16:00 10305 | Интер - Спал Италия 2:0 ◼ ◼Нед 16:00 10505 | Сент Етиен - Лил Франция 0:1 ◼ ◼Нед 16:00 20802 | Кремонезе - Беневенто Италия-ІІ 1:0 (0:0)◼ ◼Нед 16:05 10106 | Челси - Уулвърхямптън Англия 1:1 (0:1)◼ ◼Нед 16:30 20205 | Хофенхайм - Нюрнберг Германия 2:1 ◼ ◼Нед 17:00 21306 | Портимонензе - Насионал Мадейра Португалия 5:1 ◼ ◼Нед 17:45 10605 | Аякс - Фортуна Ситард Холандия 4:0 ◼ ◼Нед 18:00 10504 | Рен - Каен Франция 3:1 ◼ ◼Нед 18:00 21203 | Бешикташ - Коняспор Турция 3:2 (2:2)◼ ◼Нед 18:30 10101 | Арсенал - Манчестър Юнайтед Англия 2:0 ◼ ◼Нед 19:00 21003 | Гранада - Сарагоса Испания-ІІ 1:0 ◼ ◼Нед 19:00 21606 | РК Генк - Локерен Белгия 1:0 ◼ ◼Нед 19:00 21607 | Ваасланд Беверен - Золте Варегем Белгия 1:1 ◼ ◼Нед 19:00 22401 | Брьондби - Олборг Дания 3:3 ◼ ◼Нед 19:30 10405 | Севиля - Реал Сосиедад Испания 5:2 ◼ ◼Нед 20:00 21504 | УНАМ Пумас - Морелия Монаркас Мексико 2:2 ◼ ◼Нед 21:00 32802 | Ню Йорк Сити - ДиСи Юнайтед САЩ 0:0 ◼ ◼Нед 21:30 10302 | Фиорентина - Лацио Италия 1:1 ◼ ◼Нед 22:00 10502 | Марсилия - Ница Франция 1:0 ◼ ◼Нед 22:30 53820 | Кобресал - Коло Коло Чили 0:0 ◼ ◼Нед 23:00 32805 | Атланта Юнайтед - ФК Синсинати САЩ 1:1 ◼ .
Купа на ПМЛ ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | | ─ ─ | ─|THE THRACIAN ORPHICS ||3||1| ─ | ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4|───┐ | ─ │ | ─ │ | ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||-| | ─ ┌|THE GRIZZLIES ||3||-| | ─ │ | ─ │ | ─|UNDERGROUND ||2||0| │ | ─|THE GRIZZLIES ||1||2|───┘ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|EXTREME ZOMBIES ||4||3|───┐ | ┌|REAL GREEN ||2||3| │ ||КРИВА НИВА ||0||0|│ │ ||REAL GREEN ||3||4|┘ │ | ─ └|EXTREME ZOMBIES ||0||-| | ─ ┌|THE MUMMIES ||0||-| | ─ │ | ─ │ | ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||3| │ | ─|THE MUMMIES ||2||4|───┘ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|THUG SLUGS ||2||3|───┐ | ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2| │ | ─ │ | ─ │ | ─ └|THUG SLUGS ||2||-| | ─ ┌|DEMBA BOYZ ||3||-| | ─ │ | ─ │ | ─|DEMBA BOYZ ||2||2||4|┘ | ─|AIR FORCE ||1||3||3|─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─ ─ | ─|RED OR DEAD ||2||4|───┐ | ─|DUNE WARRIORS ||1||0| │ | ─ │ | ─ │ | ─ └|RED OR DEAD ||5||-| | ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||-| | ─ │ | ─ │ | ─|NEW MERSEY RAZORS ||2||3||4|┘ | ─|CRAZY BAND ||1||4||3|─ |
© PML 2002-2019
Купа на Памела ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | | ||CRAZY BAND ||1||-| ||REAL GREEN ||1||-| | | | | | | ||THE THRACIAN ORPHICS ||1||-| ||AIR FORCE ||1||-| | | | | | | ||VALIANT KNIGHTS ||4||-| ||UNDERGROUND ||2||-| | | | | | | ||DUNE WARRIORS ||1||-| ||LES MOUSQUETAIRES ||4||-| |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Тонзос RED OR DEAD 5 ( 3) 2 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 3) ◼| |◼ 2. Роско REAL GREEN 5 ( 5) 1 ( 2) 4 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 5) ◼| |◼ Тодоров REAL GREEN 5 ( 5) 4 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 5) ◼| |◼ 4. Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 3) 1 ( 1) 3 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Шифтър THUG SLUGS 4 ( 3) 3 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Талиезин DEMBA BOYZ 4 ( 3) 2 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 7. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 4 ( 4) 4 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ 8. Вожда RED OR DEAD 3 ( 2) 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 9. Емесерем CRAZY BAND 3 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 3) ◼| |◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 3 ( 3) 1 ( 1) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼| |◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 3) 2 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Борката THE GRIZZLIES 3 ( 3) 2 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 14. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ 15. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 0 ( 0) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Олимпия RED OR DEAD 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 19. Сайлър CRAZY BAND 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 26. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ 27. ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 5) ◼| |◼ 28. Дарксийд AIR FORCE 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼| |◼ 30. Фенгом CRAZY BAND 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼| |◼ Тодоринко THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 36. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Жеката DUNE WARRIORS 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Кори DUNE WARRIORS 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Гатузо UNDERGROUND 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Симо AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Сатурния AIR FORCE 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Вандом THE GRIZZLIES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 59. Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ БатРадо REAL GREEN 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 6 ( 3) 3 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 3) ◼| |◼ 2. Терминатор CRAZY BAND 5 ( 3) 4 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 3. Саутуинд THUG SLUGS 4 ( 2) 3 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 4. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 5. Анфийлд REAL GREEN 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 2) ◼| |◼ 6. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Василико UNDERGROUND 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 9. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 2 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ 10. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼| |◼ 12. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 3) ◼| |◼ Брут THE GRIZZLIES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼| |◼ 14. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 0 ( 1) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 4) ◼| |◼ Киану REAL GREEN 1 ( 4) 0 ( 1) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 4) ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА ▶.......◀||1|||А. Агаси |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀ ▶.......◀||2|||Вожда |||RED OR DEAD ||▶.......◀ ▶.......◀||3|||Жеката |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀ ▶.......◀||4|||Емесерем |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Тонзос |||RED OR DEAD ||▶.......◀ ▶КАПИТАН◀||Г|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★ |★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★| |★ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 8 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 2. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 3. Саутуинд THUG SLUGS 5 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 4. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 5. Борката THE GRIZZLIES 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Дюнкеркю RED OR DEAD 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 7. Тонзос RED OR DEAD 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 8. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 9. Терминатор CRAZY BAND 4 19 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ БатРадо REAL GREEN 4 19 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 12. Сайлър CRAZY BAND 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 13. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 14. Фалкенбах THUG SLUGS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 15. Жеката DUNE WARRIORS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 17. Василико UNDERGROUND 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 18. Ивич RED OR DEAD 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 19. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 20. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 21. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 22. Доги THE MUMMIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 24. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 25. Тодоринко THUG SLUGS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 26. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 27. Емесерем CRAZY BAND 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Олимпия RED OR DEAD 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пр.Недев RED OR DEAD 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 30. Надя THUG SLUGS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 32. Кори DUNE WARRIORS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ Брут THE GRIZZLIES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 34. Сатурния AIR FORCE 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 35. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Дуумър CRAZY BAND 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 38. Гонзо DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Ванката DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 41. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 44. Крюшо AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 45. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Мандор THE MUMMIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 48. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 49. Тодоров REAL GREEN 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ ХюманФактор REAL GREEN 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 51. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 52. Шваба THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 53. Анфийлд REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 54. Вожда RED OR DEAD 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 55. Дарксийд AIR FORCE 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 56. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Барс THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Шифтър THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 60. Стифо UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 62. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Киану REAL GREEN 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 65. Боби68 КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 67. Славо THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Вандом THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Талиезин DEMBA BOYZ 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 70. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 74. Баба Тонка THE MUMMIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Симо AIR FORCE 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 76. Роско REAL GREEN 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (11.03.2019-17.03.2019)
● ПМЛ А Лига - XVII кръг ● THUG SLUGS - NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES - CRAZY BAND REAL GREEN - LES MOUSQUETAIRES AIR FORCE - КРИВА НИВА THE THRACIAN ORPHICS - EXTREME ZOMBIES | ● ПМЛ Б Лига Плейоф - финал, първи мач ● RED OR DEAD - DEMBA BOYZ |
Последна промяна SUBXERO на 11.03.2019 09:22, променена общо 11 пъти
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W22] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (HT) <> | 10.03.2019 15:02
Писна ми да го търся тоя лайвскор на втора страница - вдигам темата...
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10360 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W22] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (HT) <> | 10.03.2019 15:24
Не проумявам какво сте се влюбили всички в това Виж активните теми!? Най-малкото заглавието е подвеждащо (нямам предвид грешен превод де, да не се засегне този, който си е играл с това).
Знам, че е въпрос на навик, но навиците, както биват насаждани, така могат да бъдат и променяни:
Начало >> ПМЛ Livescore
Най-горната тема в листата ВИНАГИ е актуалният лайвскор, а под нея са темите по мачове. Елементарно, Уотсън!
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 3 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|