<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W26] ПМЛ Бараж (първи мач) + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, първи мачове (FT) <>
| 10.04.2019 13:42
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
КРИВА НИВА 0:4 DEMBA BOYZ
FT
THUG SLUGS 3:2 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
RED OR DEAD 0:2 EXTREME ZOMBIES
FT
LES MOUSQUETAIRES 5:1 VALIANT KNIGHTS
FT
THE THRACIAN ORPHICS 3:2 CRAZY BAND
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Съб 16:00 20804 | Салернитана - Читадела Италия-ІІ 4:2 ◼
◼Съб 16:00 20806 | Лече - Карпи Италия-ІІ 4:1 ◼
◼Съб 16:30 10201 | Щутгарт - Байер Леверкузен Германия 0:1 ◼
◼Съб 16:30 10206 | РБ Лайпциг - Волфсбург Германия 2:0 ◼
◼Съб 16:30 10207 | Хановер - Борусия Гладбах Германия 0:1 ◼
◼Съб 17:00 10702 | Астън Вила - Бристол Сити Англия-ІІ 2:1 ◼
◼Съб 17:00 10703 | Куинс ПР - Суонзи Англия-ІІ 4:0 ◼
◼Съб 17:00 10704 | Шефилд Юнайтед - Милуол Англия-ІІ 1:1 (1:0)◼
◼Съб 17:00 10707 | Дарби Каунти - Болтън Англия-ІІ 4:0 ◼
◼Съб 17:00 10709 | Рединг - Брентфорд Англия-ІІ 2:1 ◼
◼Съб 17:00 10712 | Нотингам Форест - Блякбърн Англия-ІІ 1:2 ◼
◼Съб 17:00 20107 | Саутхямптън - Уулвърхямптън Англия 3:1 ◼
◼Съб 17:00 21005 | Малага - Естремадура Испания-ІІ 1:2 ◼
◼Съб 17:00 32504 | Блякпул - Питърбъро Англия-ІІІ 0:1 ◼
◼Съб 17:00 32505 | Донкастър - Плимут Англия-ІІІ 2:0 ◼
◼Съб 17:00 32601 | Олдъм - Суиндън Англия-ІV 2:2 ◼
◼Съб 17:00 32606 | Линкълн Сити - Челтнъм Англия-ІV 1:1 ◼
◼Съб 18:00 10505 | Марсилия - Ним Франция 2:1 ◼
◼Съб 19:00 10303 | Рома - Удинезе Италия 1:0 ◼
◼Съб 19:00 20803 | Венеция - Фоджа Италия-ІІ 1:0 ◼
◼Съб 19:00 21008 | Алмерия - Химнастик Тарагона Испания-ІІ 3:0 ◼
◼Съб 19:30 10204 | Борусия Дортмунд - Майнц Германия 2:1 ◼
◼Съб 19:30 10601 | АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг Холандия 2:3 (2:2)◼
◼Съб 19:30 10603 | Аякс - Екселсиор Ротердам Холандия 6:2 ◼
◼Съб 19:30 20103 | Манчестър Юнайтед - Уест Хям Англия 2:1 ◼
◼Съб 20:00 21702 | Базел - Грасхопърс Швейцария 0:0 ◼
◼Съб 21:00 21603 | Сент Трюиден - Остенде Белгия 1:0 ◼
◼Съб 21:00 22106 | Викинг - Бран Норвегия 2:1 ◼
◼Съб 21:30 21007 | Райо Махадаонда - Тенерифе Испания-ІІ 1:3 ◼
◼Съб 21:45 10401 | Севиля - Бетис Испания 3:2 ◼
◼Съб 21:45 10608 | Фортуна Ситард - ВВВ Венло Холандия 1:1 ◼
.
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼
◼Нед 13:30 10308 | Торино - Каляри Италия 1:1 ◼
◼Нед 15:00 22403 | Нордселанд - Есберг Дания 1:2 ◼
◼Нед 15:30 10606 | Хееренвеен - Грьонинген Холандия 1:1 ◼
◼Нед 15:30 53716 | Спарта Ротердам - ФК Ос Холандия-ІІ 1:4 ◼
◼Нед 16:00 10305 | Сампдория - Дженоа Италия 2:0 ◼
◼Нед 16:00 10309 | Сасуоло - Парма Италия 0:0 ◼
◼Нед 16:00 10501 | Рен - Ница Франция 0:0 ◼
◼Нед 16:00 10508 | Монпелие - Тулуза Франция 2:1 ◼
◼Нед 16:00 21205 | Анталияспор - Касъмпаша Турция 1:0 ◼
◼Нед 16:30 10203 | Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен Германия 1:4 (1:3)◼
◼Нед 16:30 51406 | Ботев Враца - Верея България 5:0 ◼
◼Нед 17:00 21004 | Нумансия - Майорка Испания-ІІ 1:1 (1:0)◼
◼Нед 17:00 21705 | Лугано - Сион Швейцария 1:1 ◼
◼Нед 17:45 10602 | Утрехт - Витес Холандия 0:0 ◼
◼Нед 18:30 20101 | Ливърпул - Челси Англия 2:0 ◼
◼Нед 19:00 21006 | Кордоба - Луго Испания-ІІ 0:4 ◼
◼Нед 19:00 21201 | Фенербахче - Галатасарай Турция 1:1 ◼
◼Нед 19:00 21601 | РК Генк - Клуб Брюж Белгия 3:1 ◼
◼Нед 19:00 21803 | Лариса - ПАОК Солун Гърция 1:1 ◼
◼Нед 19:00 21804 | ПАС Янина - Астерас Триполис Гърция 0:0 ◼
◼Нед 19:00 22102 | Бодьо/Глимт - Молде Норвегия 3:2 ◼
◼Нед 19:00 22402 | Мидтиланд - Одензе Дания 2:0 ◼
◼Нед 21:30 10307 | Фрозиноне - Интер Италия 1:3 (1:2)◼
◼Нед 21:45 10404 | Валенсия - Леванте Испания 3:1 ◼
◼Нед 22:00 10503 | Лил - Пари Сен Жермен Франция 5:1 ◼
◼Нед 22:00 20801 | Беневенто - Палермо Италия-ІІ 1:2 (0:2)◼
.
ПМЛ А Лига ● 2018-2019- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀
▶ 1. ● CRAZY BAND ◼◼◼◼ 18 8 6 4 28:20 +8 22 9 3 4 2 17:15 +2 10 9 5 2 2 11:5 +6 12◀
▶ 2. ● NEW MERSEY RAZORS ◼◼◼◼ 18 8 6 4 31:30 +1 22 9 5 3 1 16:11 +5 13 9 3 3 3 15:19 -4 9◀
▶ 3. ● LES MOUSQUETAIRES ◼◼◼◼ 18 9 3 6 27:21 +6 21 9 7 0 2 17:8 +9 14 9 2 3 4 10:13 -3 7◀
▶ 4. ● THUG SLUGS ◼◼◼◼ 18 7 4 7 34:34 0 18 9 5 0 4 18:16 +2 10 9 2 4 3 16:18 -2 8◀
▶ 5. ● EXTREME ZOMBIES ◼◼◼◼ 18 7 3 8 27:21 +6 17 9 5 1 3 17:9 +8 11 9 2 2 5 10:12 -2 6◀
▶ 6. ● THE THRACIAN ORPHICS ◼◼◼◼ 18 6 5 7 29:29 0 17 9 4 1 4 14:13 +1 9 9 2 4 3 15:16 -1 8◀
▶ 7. ● AIR FORCE ◼◼◼◼ 18 7 3 8 25:30 -5 17 9 3 3 3 13:14 -1 9 9 4 0 5 12:16 -4 8◀
▶ 8. ● THE MUMMIES ◼◼◼◼ 18 4 8 6 25:29 -4 16 9 3 5 1 12:8 +4 11 9 1 3 5 13:21 -8 5◀
▶ 9. ● КРИВА НИВА ◼◼◼◼ 18 6 4 8 20:26 -6 16 9 3 3 3 11:12 -1 9 9 3 1 5 9:14 -5 7◀
▶10. ● REAL GREEN ◼◼◼◼ 18 4 6 8 26:32 -6 14 9 3 4 2 16:15 +1 10 9 1 2 6 10:17 -7 4◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||CRB|||NMR|||LMQ|||TSL|||EXZ|||THO|||AFR|||MUM|||KRN|||RGR|
▶ 1. CRAZY BAND ||CRB||| ● |||1:1|||2:0|||2:2|||2:1|||2:2|||2:3|||2:2|||2:3|||2:1|
▶ 2. NEW MERSEY RAZORS ||NMR|||1:1||| ● |||2:1|||2:0|||1:1|||4:3|||2:1|||2:1|||0:1|||2:2|
▶ 3. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||0:1|||2:3||| ● |||2:1|||2:0|||3:2|||2:1|||2:0|||2:0|||2:0|
▶ 4. THUG SLUGS ||TSL|||0:3|||4:1|||1:2||| ● |||2:1|||3:1|||1:2|||2:3|||2:1|||3:2|
▶ 5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||0:1|||3:0|||2:1|||2:2||| ● |||0:1|||2:1|||4:1|||4:0|||0:2|
▶ 6. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||0:2|||2:2|||1:2|||1:3|||1:0||| ● |||4:0|||2:1|||0:2|||3:1|
▶ 7. AIR FORCE ||AFR|||1:2|||1:3|||2:2|||1:1|||2:4|||1:1||| ● |||3:1|||1:0|||1:0|
▶ 8. THE MUMMIES ||MUM|||0:0|||1:1|||2:1|||2:0|||1:1|||1:1|||0:1||| ● |||2:2|||3:1|
▶ 9. КРИВА НИВА ||KRN|||1:0|||1:2|||1:1|||3:4|||1:0|||0:2|||2:1|||1:1||| ● |||1:1|
▶10. REAL GREEN ||RGR|||2:1|||4:2|||0:0|||3:3|||0:2|||2:2|||1:2|||3:3|||1:0||| ● |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 10 (14) 4 ( 6) 6 ( 8) 0 ◼|
|◼ 2. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 9 (17) 5 ( 8) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ 3. Сайлър CRAZY BAND 9 (18) 5 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 9 (18) 2 ( 9) 6 ( 9) 1 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 9 (18) 6 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼|
|◼ 6. Барс THUG SLUGS 8 (11) 2 ( 6) 6 ( 5) 0 ◼|
|◼ 7. Сатурния AIR FORCE 8 (14) 5 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼|
|◼ 8. Тиро CRAZY BAND 7 (17) 3 ( 8) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 7 (17) 6 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 7 (17) 5 ( 9) 2 ( 8) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Ла Вила КРИВА НИВА 7 (18) 3 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 7 (18) 4 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 7 (18) 5 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 7 (18) 3 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ 15. Лорд Брахилус THUG SLUGS 6 (12) 6 ( 7) 0 ( 5) 0 ◼|
|◼ 16. Надя THUG SLUGS 6 (14) 3 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼|
|◼ 17. Дуумър CRAZY BAND 6 (15) 4 ( 7) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ 18. БатРадо REAL GREEN 6 (16) 4 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 6 (16) 2 ( 7) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 6 (16) 4 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ 21. Роско REAL GREEN 6 (17) 2 ( 9) 2 ( 8) 2 ◼|
|◼ Тодоров REAL GREEN 6 (17) 5 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 6 (17) 3 ( 9) 3 ( 8) 0 ◼|
|◼ 24. Мандор THE MUMMIES 6 (18) 1 ( 9) 5 ( 9) 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 6 (18) 3 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 6 (18) 5 ( 9) 1 ( 9) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 6 (18) 4 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 6 (18) 4 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼|
|◼ 29. Фалкенбах THUG SLUGS 5 ( 7) 2 ( 2) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ 30. Боби68 КРИВА НИВА 5 (16) 3 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ 31. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 5 (18) 4 ( 9) 1 ( 9) 0 ◼|
|◼ 32. Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 9) 3 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 4 ( 9) 1 ( 3) 3 ( 6) 0 ◼|
|◼ 34. Емесерем CRAZY BAND 4 (11) 2 ( 6) 1 ( 5) 1 ◼|
|◼ 35. Дарксийд AIR FORCE 4 (12) 1 ( 7) 3 ( 5) 0 ◼|
|◼ 36. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 (14) 1 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼|
|◼ 37. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 4 (15) 2 ( 7) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ 38. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 (16) 2 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼|
|◼ 39. Крюшо AIR FORCE 3 ( 6) 2 ( 4) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 40. Тодоринко THUG SLUGS 3 ( 9) 1 ( 3) 2 ( 6) 0 ◼|
|◼ 41. Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 (10) 2 ( 6) 1 ( 4) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 (10) 1 ( 4) 2 ( 6) 0 ◼|
|◼ 43. Шифтър THUG SLUGS 3 (12) 3 ( 7) 0 ( 5) 0 ◼|
|◼ 44. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 45. Саутуинд THUG SLUGS 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 46. Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 9) 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ◼|
|◼ 47. Мартун КРИВА НИВА 2 (10) 1 ( 5) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 48. Фенгом CRAZY BAND 2 (11) 2 ( 6) 0 ( 5) 0 ◼|
|◼ 49. Копача КРИВА НИВА 2 (15) 2 ( 9) 0 ( 6) 0 ◼|
|◼ 50. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ◼|
|◼ 53. Изгрев Ламерз REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 54. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 55. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 7) 1 ( 4) 0 ( 3) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 11 (17) 3 ( 9) 7 ( 8) 1 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 11 (17) 8 ( 9) 3 ( 8) 0 ◼|
|◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 8 (18) 3 ( 9) 5 ( 9) 0 ◼|
|◼ 4. Инексис LES MOUSQUETAIRES 6 (17) 5 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 6 (17) 1 ( 9) 5 ( 8) 0 ◼|
|◼ 6. Саутуинд THUG SLUGS 5 ( 7) 2 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 5 ( 7) 3 ( 5) 0 ( 2) 2 ◼|
|◼ 8. Киану REAL GREEN 5 (12) 5 ( 8) 0 ( 4) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 5 (12) 3 ( 5) 2 ( 7) 0 ◼|
|◼ 10. Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 (15) 2 ( 6) 2 ( 9) 1 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Анфийлд REAL GREEN 4 ( 5) 1 ( 1) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 12. Оейзис КРИВА НИВА 4 ( 7) 1 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼|
|◼ 13. Кибик КРИВА НИВА 3 ( 4) 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ 14. Мартун КРИВА НИВА 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 15. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 16. Барс THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|ПМЛ Б Лига ● 2018-2019- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀
▶ 1. ● DUNE WARRIORS ◼◼◼◼ 12 7 2 3 24:17 +7 16 6 3 1 2 9:8 +1 7 6 4 1 1 15:9 +6 9◀
▶ 2. ● THE GRIZZLIES ◼◼◼◼ 12 6 3 3 18:14 +4 15 6 3 1 2 12:11 +1 7 6 3 2 1 6:3 +3 8◀
▶ 3. ● VALIANT KNIGHTS ◼◼◼◼ 12 7 1 4 18:17 +1 15 6 4 0 2 10:6 +4 8 6 3 1 2 8:11 -3 7◀
▶ 4. ● RED OR DEAD ◼◼◼◼ 12 5 4 3 23:14 +9 14 6 2 3 1 12:6 +6 7 6 3 1 2 11:8 +3 7◀
▶ 5. ● DEMBA BOYZ ◼◼◼◼ 12 4 4 4 20:19 +1 12 6 2 2 2 12:9 +3 6 6 2 2 2 8:10 -2 6◀
▶ 6. ● СИНЯТА ЛАВИНА ◼◼◼◼ 12 2 3 7 15:24 -9 7 6 1 2 3 8:10 -2 4 6 1 1 4 7:14 -7 3◀
▶ 7. ● UNDERGROUND ◼◼◼◼ 12 1 3 8 9:22 -13 5 6 1 1 4 4:10 -6 3 6 0 2 4 5:12 -7 2◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||DWR|||GRZ|||VKN|||ROD|||DMB|||SLV|||UGR|
▶ 1. DUNE WARRIORS ||DWR||| ● |||0:2|||1:3|||2:1|||0:0|||4:1|||2:1|
▶ 2. THE GRIZZLIES ||GRZ|||3:4||| ● |||1:2|||2:1|||2:1|||1:1|||3:2|
▶ 3. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||0:3|||1:0||| ● |||0:1|||4:1|||2:1|||3:0|
▶ 4. RED OR DEAD ||ROD|||1:1|||0:1|||6:0||| ● |||2:2|||3:2|||0:0|
▶ 5. DEMBA BOYZ ||DMB|||1:2|||2:2|||1:2|||2:2||| ● |||3:0|||3:1|
▶ 6. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||3:1|||0:1|||1:1|||2:4|||1:2||| ● |||1:1|
▶ 7. UNDERGROUND ||UGR|||1:4|||0:0|||1:0|||0:2|||1:2|||1:2||| ● |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Кори DUNE WARRIORS 9 (12) 3 ( 6) 5 ( 6) 1 ◼|
|◼ 2. Хенман VALIANT KNIGHTS 9 (14) 3 ( 7) 6 ( 7) 0 ◼|
|◼ Славо THE GRIZZLIES 9 (14) 5 ( 7) 4 ( 7) 0 ◼|
|◼ 4. Ивич RED OR DEAD 9 (15) 5 ( 7) 4 ( 8) 0 ◼|
|◼ 5. Ванката DEMBA BOYZ 9 (17) 1 ( 8) 8 ( 9) 0 ◼|
|◼ 6. Талиезин DEMBA BOYZ 8 (17) 4 ( 8) 4 ( 9) 0 ◼|
|◼ 7. Гонзо DEMBA BOYZ 7 (17) 6 ( 8) 1 ( 9) 0 ◼|
|◼ 8. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 6 ( 8) 3 ( 4) 2 ( 4) 1 ◼|
|◼ 9. Пр.Недев RED OR DEAD 6 (11) 5 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼|
|◼ 10. Борката THE GRIZZLIES 6 (14) 4 ( 7) 2 ( 7) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Жеката DUNE WARRIORS 5 (11) 4 ( 6) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 (11) 2 ( 5) 3 ( 6) 0 ◼|
|◼ 13. Легендата DUNE WARRIORS 5 (12) 1 ( 6) 4 ( 6) 0 ◼|
|◼ 14. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 (14) 4 ( 7) 0 ( 7) 1 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 5 (14) 2 ( 7) 2 ( 7) 1 ◼|
|◼ 16. Тонзос RED OR DEAD 5 (15) 2 ( 7) 3 ( 8) 0 ◼|
|◼ 17. Вожда RED OR DEAD 4 ( 9) 0 ( 5) 4 ( 4) 0 ◼|
|◼ 18. Венабили DUNE WARRIORS 4 (12) 1 ( 6) 3 ( 6) 0 ◼|
|◼ 19. Олимпия RED OR DEAD 4 (13) 2 ( 7) 1 ( 6) 1 ◼|
|◼ 20. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 (10) 2 ( 5) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 21. Бай Гроздан UNDERGROUND 3 (12) 1 ( 6) 2 ( 6) 0 ◼|
|◼ 22. Дани-007 DEMBA BOYZ 3 (16) 2 ( 7) 1 ( 9) 0 ◼|
|◼ 23. Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 2 ◼|
|◼ 24. Енкели THE GRIZZLIES 2 (10) 2 ( 5) 0 ( 5) 0 ◼|
|◼ 25. Стифо UNDERGROUND 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼|
|◼ 27. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 2 (12) 2 ( 6) 0 ( 6) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 (12) 1 ( 6) 1 ( 6) 0 ◼|
|◼ 29. Халик DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Сарате DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 31. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼|
|◼ 32. Шарп UNDERGROUND 1 ( 5) 0 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|◼ 33. Вандом THE GRIZZLIES 1 (14) 1 ( 7) 0 ( 7) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Василико UNDERGROUND 10 (12) 5 ( 6) 3 ( 6) 2 ◼|
|◼ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 10 (13) 5 ( 7) 3 ( 6) 2 ◼|
|◼ 3. Шопченко DEMBA BOYZ 7 (17) 4 ( 8) 3 ( 9) 0 ◼|
|◼ 4. Брут THE GRIZZLIES 6 (12) 3 ( 6) 3 ( 6) 0 ◼|
|◼ 5. Гоа DUNE WARRIORS 4 (11) 3 ( 6) 1 ( 5) 0 ◼|
|◼ 6. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 (14) 0 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼|
|◼ 7. Ланселот СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ 8. Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|Купа на ПМЛ ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─ ─
| ─|THUG SLUGS ||2||3|───┐ ─
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2| │ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|THUG SLUGS ||2||5|┐
| ─ ┌|DEMBA BOYZ ||3||2|│
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|DEMBA BOYZ ||2||2||4|┘ │
| ─|AIR FORCE ||1||3||3|─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|THUG SLUGS ||3||-|
| ─ ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||-|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||3||1| ─ │
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4|───┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4|┘
| ─ ┌|THE GRIZZLIES ||3||2|─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|UNDERGROUND ||2||0| │ ─
| ─|THE GRIZZLIES ||1||2|───┘ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─|RED OR DEAD ||2||4|───┐ ─
| ─|DUNE WARRIORS ||1||0| │ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|RED OR DEAD ||5||0|┐
| ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||1|│
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||2||3||4|┘ │
| ─|CRAZY BAND ||1||4||3|─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|RED OR DEAD ||0||-|
| ─ ─ ┌|EXTREME ZOMBIES ||2||-|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|EXTREME ZOMBIES ||4||3|───┐ │
| ┌|REAL GREEN ||2||3| │ │
||КРИВА НИВА ||0||0|│ │ │
||REAL GREEN ||3||4|┘ │ │
| ─ └|EXTREME ZOMBIES ||0||3|┘
| ─ ┌|THE MUMMIES ||0||0|─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||3| │ ─
| ─|THE MUMMIES ||2||4|───┘ ─
|
© PML 2002-2019
Купа на Памела ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||DUNE WARRIORS ||1||2|─
||LES MOUSQUETAIRES ||4||1|┐
| │
| │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||5||-|
| ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||-|
| │
| │
||VALIANT KNIGHTS ||4||3|┘
||UNDERGROUND ||2||0|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||3|┐
||AIR FORCE ||1||1|│
| │
| │
| └|THE THRACIAN ORPHICS ||3||-|
| ┌|CRAZY BAND ||2||-|
| │
| │
||CRAZY BAND ||1||3|┘
||REAL GREEN ||1||2|─
|
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Тодоров REAL GREEN 6 ( 6) 5 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 2. Шифтър THUG SLUGS 5 ( 4) 4 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 5 ( 4) 3 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 4. Емесерем CRAZY BAND 5 ( 5) 2 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 2 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 5 ( 5) 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 6. Роско REAL GREEN 5 ( 6) 1 ( 3) 4 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 7. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 4 ( 4) 2 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ А. Агаси VALIANT KNIGHTS 4 ( 4) 4 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Борката THE GRIZZLIES 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 10. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 4 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 5) 1 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 5) 3 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 ( 5) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 14. Вожда RED OR DEAD 3 ( 3) 2 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 16. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 21. Хенман VALIANT KNIGHTS 3 ( 5) 0 ( 1) 3 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 5) 2 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 27. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 28. Надя THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Тодоринко THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 31. Кори DUNE WARRIORS 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сайлър CRAZY BAND 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 2 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 38. Дуумър CRAZY BAND 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 2 ( 5) 1 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 41. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 ( 6) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 43. Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 46. Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼|
|◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 49. Тиро CRAZY BAND 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 55. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 4) 0 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Гатузо UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Славо THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 70. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 8 ( 5) 4 ( 3) 3 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 2. Саутуинд THUG SLUGS 5 ( 4) 3 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 5 ( 4) 3 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 4. Терминатор CRAZY BAND 5 ( 5) 4 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 5. Василико UNDERGROUND 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 4 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 7. Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 5) 0 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 9. Анфийлд REAL GREEN 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 10. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Брут THE GRIZZLIES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 13. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 15. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼|
|◼ 16. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 18. Гоа DUNE WARRIORS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼|
|◼ 20. Киану REAL GREEN 1 ( 5) 0 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Сарафино |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Шифтър |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Роувърс |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Ванката |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 8 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 2. Саутуинд THUG SLUGS 7 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 3. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 4. Борката THE GRIZZLIES 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 5. Дюнкеркю RED OR DEAD 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Тонзос RED OR DEAD 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 7. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 8. Терминатор CRAZY BAND 5 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 9. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 10. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Фалкенбах THUG SLUGS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Василико UNDERGROUND 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 13. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 14. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 4 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 15. Дуумър CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 17. БатРадо REAL GREEN 4 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Сайлър CRAZY BAND 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 19. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 20. Оейзис КРИВА НИВА 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 21. Жеката DUNE WARRIORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 22. Шифтър THUG SLUGS 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 24. Надя THUG SLUGS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 25. Ивич RED OR DEAD 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 26. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 29. Гонзо DEMBA BOYZ 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 31. Крюшо AIR FORCE 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 32. Доги THE MUMMIES 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 34. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 35. Пепито EXTREME ZOMBIES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 37. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тодоринко THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 39. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 40. Пр.Недев RED OR DEAD 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 41. Кори DUNE WARRIORS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 43. Емесерем CRAZY BAND 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 45. Олимпия RED OR DEAD 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 46. Сатурния AIR FORCE 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Славо THE GRIZZLIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 48. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 50. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 52. Мандор THE MUMMIES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 55. Тодоров REAL GREEN 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 57. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 58. Шваба THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 59. Анфийлд REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 60. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 61. Вожда RED OR DEAD 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 62. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дарксийд AIR FORCE 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 65. Гоа DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 67. Барс THUG SLUGS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 70. Киану REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дъбрав AIR FORCE 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 72. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Боби68 КРИВА НИВА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 75. Хенман VALIANT KNIGHTS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 77. Талиезин DEMBA BOYZ 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 78. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 81. Роско REAL GREEN 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (15.04.2019-21.04.2019)
● ПМЛ Бараж - реванш ●
DEMBA BOYZ - КРИВА НИВА
|
● Купа на ПМЛ - полуфинали, реванши ●
СИНЯТА ЛАВИНА - THUG SLUGS
EXTREME ZOMBIES - RED OR DEAD
|
● Купа на Памела - полуфинали, реванши ●
VALIANT KNIGHTS - LES MOUSQUETAIRES
CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS
|