|
Страница 1 от 1
|
[ 16 мнения ] |
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <>
Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 15.04.2019 07:34
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
DEMBA BOYZ 3:1 КРИВА НИВА FT
СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 THUG SLUGS FT
EXTREME ZOMBIES 3:3 RED OR DEAD FT
VALIANT KNIGHTS 2:1 LES MOUSQUETAIRES FT
CRAZY BAND 2:1 THE THRACIAN ORPHICS PSO
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Съб 16:00 10303 | Лацио - Киево Италия 1:2 ◼ ◼Съб 16:00 10305 | Болоня - Сампдория Италия 3:0 ◼ ◼Съб 16:00 10306 | Удинезе - Сасуоло Италия 1:1 ◼ ◼Съб 16:00 10308 | Каляри - Фрозиноне Италия 1:0 ◼ ◼Съб 16:00 40817 | Венеция - Кротоне Италия-ІІ 1:4 ◼ ◼Съб 16:00 40818 | Пескара - Верона Италия-ІІ 1:1 ◼ ◼Съб 16:30 10206 | Байер Леверкузен - Нюрнберг Германия 2:0 ◼ ◼Съб 16:30 10208 | Майнц - Фортуна Дюселдорф Германия 3:1 ◼ ◼Съб 17:00 10103 | Уест Хям - Лестър Англия 2:2 (2:1)◼ ◼Съб 17:00 10106 | Хъдърсфийлд - Уотфорд Англия 1:2 (0:2)◼ ◼Съб 17:00 21004 | Луго - Гранада Испания-ІІ 1:2 ◼ ◼Съб 17:00 22702 | Килмарнък - Абърдийн Шотландия 0:1 ◼ ◼Съб 17:00 22704 | Сейнт Джонстън - Дънди ФК Шотландия 2:0 ◼ ◼Съб 17:00 23305 | Динамо Вране - Вождовац Сърбия 1:0 ◼ ◼Съб 17:00 34001 | Несебър - Пирин Благоевград България-ІІ 2:3 ◼ ◼Съб 17:00 40101 | Кристъл Палас - Евертън Англия 0:0 ◼ ◼Съб 17:00 40103 | Саутхямптън - Борнемут Англия 3:3 ◼ ◼Съб 17:00 40714 | Бристол Сити - Дарби Каунти Англия-ІІ 0:2 ◼ ◼Съб 17:00 40716 | Престън - Шефилд Уензди Англия-ІІ 3:3 ◼ ◼Съб 17:15 10402 | Ейбар - Атлетико Мадрид Испания 0:1 ◼ ◼Съб 17:15 40411 | Атлетико Мадрид - Валядолид Испания 1:0 ◼ ◼Съб 18:00 10502 | Гинган - Марсилия Франция 1:3 (1:2)◼ ◼Съб 18:00 22203 | Алтах - Рапид Виена Австрия 2:2 (2:1)◼ ◼Съб 18:00 22205 | Адмира Вакер - Хартберг Австрия 2:1 ◼ ◼Съб 18:00 22206 | Матерсбург - Вакер Инсбрук Австрия 3:1 (2:1)◼ ◼Съб 18:00 23302 | Чукарички - Цървена звезда Сърбия 3:2 ◼ ◼Съб 19:00 10302 | Ювентус - Фиорентина Италия 2:1 ◼ ◼Съб 19:00 20901 | Локомотив Москва - ЦСКА Москва Русия 1:1 ◼ ◼Съб 19:00 40920 | Динамо Москва - Ахмат Грозни Русия 0:0 ◼ ◼Съб 19:30 10408 | Райо Валекано - Уеска Испания 0:0 ◼ ◼Съб 19:30 10603 | Грьонинген - Аякс Холандия 0:1 ◼ ◼Съб 19:30 10605 | Еммен - Утрехт Холандия 2:0 ◼ ◼Съб 19:30 40102 | Брайтън - Нюкасъл Англия 1:1 ◼ ◼Съб 19:30 40205 | Щутгарт - Борусия Гладбах Германия 1:0 ◼ ◼Съб 20:45 10604 | Витес - ПЕК Цволе Холандия 4:1 ◼ ◼Съб 21:00 10505 | Страсбург - Монпелие Франция 1:3 ◼ ◼Съб 21:30 10201 | Шалке - Хофенхайм Германия 2:5 (1:5)◼ ◼Съб 21:30 10301 | Интер - Рома Италия 1:1 ◼ ◼Съб 21:45 10403 | Барселона - Реал Сосиедад Испания 2:1 ◼ ◼Съб 21:45 10601 | Фейенорд - АЗ Алкмаар Холандия 2:1 ◼ . ◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼ ◼Нед 01:00 21505 | Некаха - Пачука Мексико 2:2 ◼ ◼Нед 01:06 21503 | Леон - Атлас Мексико 5:2 ◼ ◼Нед 02:30 22803 | Ню Инглънд - Ню Йорк РБ САЩ 1:0 ◼ ◼Нед 02:30 22804 | Кълъмбъс Крю - Портланд Тимбърс САЩ 1:3 (1:2)◼ ◼Нед 13:00 10407 | Леванте - Еспаньол Испания 2:2 ◼ ◼Нед 13:00 21001 | Кадис - Нумансия Испания-ІІ 2:1 (1:1)◼ ◼Нед 13:15 10606 | Екселсиор Ротердам - Вилем II Холандия 1:1 (0:1)◼ ◼Нед 14:00 50103 | Лестър - Арсенал Англия 3:0 ◼ ◼Нед 14:00 50715 | Лийдс - Астън Вила Англия-ІІ 1:1 ◼ ◼Нед 14:30 21101 | Арминия Билефелд - Инголщат Германия-ІІ 1:3 ◼ ◼Нед 14:30 21104 | Ян Регенсбург - Магдебург Германия-ІІ 1:0 ◼ ◼Нед 14:30 21105 | Хайденхайм - Санкт Паули Германия-ІІ 3:0 ◼ ◼Нед 14:30 22701 | Хибърниън - Селтик Шотландия 0:0 ◼ ◼Нед 15:00 10404 | Хетафе - Севиля Испания 3:0 ◼ ◼Нед 15:00 50410 | Жирона - Севиля Испания 1:0 ◼ ◼Нед 15:30 10101 | Евертън - Манчестър Юнайтед Англия 4:0 ◼ ◼Нед 15:30 10607 | Фортуна Ситард - НАК Бреда Холандия 2:1 (2:0)◼ ◼Нед 15:30 22202 | Щурм Грац - Волфсбергер Австрия 1:2 ◼ ◼Нед 16:00 10503 | Нант - Амиен Франция 3:2 ◼ ◼Нед 16:00 50817 | Читадела - Асколи Италия-ІІ 2:2 ◼ ◼Нед 17:00 21005 | Депортиво Ла Коруня - Естремадура Испания-ІІ 1:2 ◼ ◼Нед 17:00 34005 | Лудогорец II - Арда Кърджали България-ІІ 0:1 ◼ ◼Нед 17:00 34702 | Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол Кипър 1:1 ◼ ◼Нед 17:15 10405 | Реал Мадрид - Атлетик Билбао Испания 3:0 (2:0)◼ ◼Нед 17:15 50411 | Реал Сосиедад - Хетафе Испания 2:1 ◼ ◼Нед 17:45 10602 | ПСВ Айндховен - АДО Ден Хааг Холандия 3:1 (2:1)◼ ◼Нед 18:00 10102 | Арсенал - Кристъл Палас Англия 2:3 ◼ ◼Нед 18:00 10507 | Реймс - Сент Етиен Франция 0:2 ◼ ◼Нед 18:00 23204 | Прибрам - Виктория Пилзен Чехия 1:1 ◼ ◼Нед 18:00 23205 | Слован Либерец - Словачко Чехия 3:2 (2:2)◼ ◼Нед 18:30 50101 | Манчестър Юнайтед - Челси Англия 1:1 ◼ ◼Нед 19:00 10207 | Херта Берлин - Хановер Германия 0:0 ◼ ◼Нед 19:00 20903 | Спартак Москва - Енисей Русия 2:0 ◼ ◼Нед 19:00 21802 | АЕК Атина - Лариса Гърция 0:1 ◼ ◼Нед 19:00 21806 | ОФИ Крит - Астерас Триполис Гърция 1:1 ◼ ◼Нед 19:00 34701 | АЕК Ларнака - АПОЕЛ Никозия Кипър 1:0 ◼ ◼Нед 19:00 50306 | Сампдория - Лацио Италия 1:2 ◼ ◼Нед 19:00 50919 | Краснодар - ЦСКА Москва Русия 2:1 ◼ ◼Нед 19:30 10406 | Виляреал - Леганес Испания 2:1 ◼ ◼Нед 21:00 21007 | Тенерифе - Алмерия Испания-ІІ 1:3 ◼ ◼Нед 21:30 50307 | Торино - Милан Италия 2:0 ◼ ◼Нед 21:45 10401 | Бетис - Валенсия Испания 1:2 ◼ ◼Нед 22:00 50818 | Лече - Бреша Италия-ІІ 1:0 ◼ .
ПМЛ А Лига ● 2018-2019- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀ ▶ 1. ● CRAZY BAND ◼◼◼◼ 18 8 6 4 28:20 +8 22 9 3 4 2 17:15 +2 10 9 5 2 2 11:5 +6 12◀ ▶ 2. ● NEW MERSEY RAZORS ◼◼◼◼ 18 8 6 4 31:30 +1 22 9 5 3 1 16:11 +5 13 9 3 3 3 15:19 -4 9◀ ▶ 3. ● LES MOUSQUETAIRES ◼◼◼◼ 18 9 3 6 27:21 +6 21 9 7 0 2 17:8 +9 14 9 2 3 4 10:13 -3 7◀ ▶ 4. ● THUG SLUGS ◼◼◼◼ 18 7 4 7 34:34 0 18 9 5 0 4 18:16 +2 10 9 2 4 3 16:18 -2 8◀ ▶ 5. ● EXTREME ZOMBIES ◼◼◼◼ 18 7 3 8 27:21 +6 17 9 5 1 3 17:9 +8 11 9 2 2 5 10:12 -2 6◀ ▶ 6. ● THE THRACIAN ORPHICS ◼◼◼◼ 18 6 5 7 29:29 0 17 9 4 1 4 14:13 +1 9 9 2 4 3 15:16 -1 8◀ ▶ 7. ● AIR FORCE ◼◼◼◼ 18 7 3 8 25:30 -5 17 9 3 3 3 13:14 -1 9 9 4 0 5 12:16 -4 8◀ ▶ 8. ● THE MUMMIES ◼◼◼◼ 18 4 8 6 25:29 -4 16 9 3 5 1 12:8 +4 11 9 1 3 5 13:21 -8 5◀ ▶ 9. ● КРИВА НИВА ◼◼◼◼ 18 6 4 8 20:26 -6 16 9 3 3 3 11:12 -1 9 9 3 1 5 9:14 -5 7◀ ▶10. ● REAL GREEN ◼◼◼◼ 18 4 6 8 26:32 -6 14 9 3 4 2 16:15 +1 10 9 1 2 6 10:17 -7 4◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||CRB|||NMR|||LMQ|||TSL|||EXZ|||THO|||AFR|||MUM|||KRN|||RGR| ▶ 1. CRAZY BAND ||CRB||| ● |||1:1|||2:0|||2:2|||2:1|||2:2|||2:3|||2:2|||2:3|||2:1| ▶ 2. NEW MERSEY RAZORS ||NMR|||1:1||| ● |||2:1|||2:0|||1:1|||4:3|||2:1|||2:1|||0:1|||2:2| ▶ 3. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||0:1|||2:3||| ● |||2:1|||2:0|||3:2|||2:1|||2:0|||2:0|||2:0| ▶ 4. THUG SLUGS ||TSL|||0:3|||4:1|||1:2||| ● |||2:1|||3:1|||1:2|||2:3|||2:1|||3:2| ▶ 5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||0:1|||3:0|||2:1|||2:2||| ● |||0:1|||2:1|||4:1|||4:0|||0:2| ▶ 6. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||0:2|||2:2|||1:2|||1:3|||1:0||| ● |||4:0|||2:1|||0:2|||3:1| ▶ 7. AIR FORCE ||AFR|||1:2|||1:3|||2:2|||1:1|||2:4|||1:1||| ● |||3:1|||1:0|||1:0| ▶ 8. THE MUMMIES ||MUM|||0:0|||1:1|||2:1|||2:0|||1:1|||1:1|||0:1||| ● |||2:2|||3:1| ▶ 9. КРИВА НИВА ||KRN|||1:0|||1:2|||1:1|||3:4|||1:0|||0:2|||2:1|||1:1||| ● |||1:1| ▶10. REAL GREEN ||RGR|||2:1|||4:2|||0:0|||3:3|||0:2|||2:2|||1:2|||3:3|||1:0||| ● |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 10 (14) 4 ( 6) 6 ( 8) 0 ◼| |◼ 2. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 9 (17) 5 ( 8) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ 3. Сайлър CRAZY BAND 9 (18) 5 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 9 (18) 2 ( 9) 6 ( 9) 1 ◼| |◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 9 (18) 6 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼| |◼ 6. Барс THUG SLUGS 8 (11) 2 ( 6) 6 ( 5) 0 ◼| |◼ 7. Сатурния AIR FORCE 8 (14) 5 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼| |◼ 8. Тиро CRAZY BAND 7 (17) 3 ( 8) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 7 (17) 6 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼| |◼ ХюманФактор REAL GREEN 7 (17) 5 ( 9) 2 ( 8) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 7 (18) 4 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼| |◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 7 (18) 5 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼| |◼ Баба Тонка THE MUMMIES 7 (18) 3 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ 14. Ла Вила КРИВА НИВА 7 (19) 3 ( 9) 4 (10) 0 ◼| |◼ 15. Лорд Брахилус THUG SLUGS 6 (12) 6 ( 7) 0 ( 5) 0 ◼| |◼ 16. Надя THUG SLUGS 6 (14) 3 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼| |◼ 17. Дуумър CRAZY BAND 6 (15) 4 ( 7) 2 ( 8) 0 ◼| |◼ 18. БатРадо REAL GREEN 6 (16) 4 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼| |◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 6 (16) 2 ( 7) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 6 (16) 4 ( 8) 2 ( 8) 0 ◼| |◼ 21. Боби68 КРИВА НИВА 6 (17) 3 ( 8) 3 ( 9) 0 ◼| |◼ Роско REAL GREEN 6 (17) 2 ( 9) 2 ( 8) 2 ◼| |◼ Тодоров REAL GREEN 6 (17) 5 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼| |◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 6 (17) 3 ( 9) 3 ( 8) 0 ◼| |◼ 25. Мандор THE MUMMIES 6 (18) 1 ( 9) 5 ( 9) 0 ◼| |◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 6 (18) 3 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼| |◼ Доги THE MUMMIES 6 (18) 5 ( 9) 1 ( 9) 0 ◼| |◼ Симо AIR FORCE 6 (18) 4 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼| |◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 6 (18) 4 ( 9) 2 ( 9) 0 ◼| |◼ 30. Фалкенбах THUG SLUGS 5 ( 7) 2 ( 2) 3 ( 5) 0 ◼| |◼ 31. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 5 (18) 4 ( 9) 1 ( 9) 0 ◼| |◼ 32. Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 9) 3 ( 4) 1 ( 5) 0 ◼| |◼ Дъбрав AIR FORCE 4 ( 9) 1 ( 3) 3 ( 6) 0 ◼| |◼ 34. Емесерем CRAZY BAND 4 (11) 2 ( 6) 1 ( 5) 1 ◼| |◼ 35. Дарксийд AIR FORCE 4 (12) 1 ( 7) 3 ( 5) 0 ◼| |◼ 36. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 (14) 1 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼| |◼ 37. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 4 (15) 2 ( 7) 2 ( 8) 0 ◼| |◼ 38. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 (17) 2 ( 8) 2 ( 9) 0 ◼| |◼ 39. Крюшо AIR FORCE 3 ( 6) 2 ( 4) 1 ( 2) 0 ◼| |◼ 40. Тодоринко THUG SLUGS 3 ( 9) 1 ( 3) 2 ( 6) 0 ◼| |◼ 41. Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 (10) 2 ( 6) 1 ( 4) 0 ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 (10) 1 ( 4) 2 ( 6) 0 ◼| |◼ 43. Шифтър THUG SLUGS 3 (12) 3 ( 7) 0 ( 5) 0 ◼| |◼ 44. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ 45. Саутуинд THUG SLUGS 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼| |◼ 46. Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 9) 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ◼| |◼ 47. Мартун КРИВА НИВА 2 (10) 1 ( 5) 1 ( 5) 0 ◼| |◼ 48. Фенгом CRAZY BAND 2 (11) 2 ( 6) 0 ( 5) 0 ◼| |◼ 49. Копача КРИВА НИВА 2 (16) 2 ( 9) 0 ( 7) 0 ◼| |◼ 50. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ◼| |◼ 53. Изгрев Ламерз REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ◼| |◼ 54. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 55. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 7) 1 ( 4) 0 ( 3) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 11 (17) 3 ( 9) 7 ( 8) 1 ◼| |◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 11 (17) 8 ( 9) 3 ( 8) 0 ◼| |◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 8 (18) 3 ( 9) 5 ( 9) 0 ◼| |◼ 4. Инексис LES MOUSQUETAIRES 6 (17) 5 ( 9) 1 ( 8) 0 ◼| |◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 6 (17) 1 ( 9) 5 ( 8) 0 ◼| |◼ 6. Саутуинд THUG SLUGS 5 ( 7) 2 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼| |◼ Фалкенбах THUG SLUGS 5 ( 7) 3 ( 5) 0 ( 2) 2 ◼| |◼ 8. Киану REAL GREEN 5 (12) 5 ( 8) 0 ( 4) 0 ◼| |◼ Крюшо AIR FORCE 5 (12) 3 ( 5) 2 ( 7) 0 ◼| |◼ 10. Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 (15) 2 ( 6) 2 ( 9) 1 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Анфийлд REAL GREEN 4 ( 5) 1 ( 1) 3 ( 4) 0 ◼| |◼ 12. Оейзис КРИВА НИВА 4 ( 7) 1 ( 3) 3 ( 4) 0 ◼| |◼ 13. Кибик КРИВА НИВА 3 ( 4) 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ 14. Мартун КРИВА НИВА 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ◼| |◼ 15. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 16. Барс THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼|
|ПМЛ Б Лига ● 2018-2019- >>>>
- КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
▶ ◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ ◀ ▶ 1. ● DUNE WARRIORS ◼◼◼◼ 12 7 2 3 24:17 +7 16 6 3 1 2 9:8 +1 7 6 4 1 1 15:9 +6 9◀ ▶ 2. ● THE GRIZZLIES ◼◼◼◼ 12 6 3 3 18:14 +4 15 6 3 1 2 12:11 +1 7 6 3 2 1 6:3 +3 8◀ ▶ 3. ● VALIANT KNIGHTS ◼◼◼◼ 12 7 1 4 18:17 +1 15 6 4 0 2 10:6 +4 8 6 3 1 2 8:11 -3 7◀ ▶ 4. ● RED OR DEAD ◼◼◼◼ 12 5 4 3 23:14 +9 14 6 2 3 1 12:6 +6 7 6 3 1 2 11:8 +3 7◀ ▶ 5. ● DEMBA BOYZ ◼◼◼◼ 12 4 4 4 20:19 +1 12 6 2 2 2 12:9 +3 6 6 2 2 2 8:10 -2 6◀ ▶ 6. ● СИНЯТА ЛАВИНА ◼◼◼◼ 12 2 3 7 15:24 -9 7 6 1 2 3 8:10 -2 4 6 1 1 4 7:14 -7 3◀ ▶ 7. ● UNDERGROUND ◼◼◼◼ 12 1 3 8 9:22 -13 5 6 1 1 4 4:10 -6 3 6 0 2 4 5:12 -7 2◀
КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА
▶ ||DWR|||GRZ|||VKN|||ROD|||DMB|||SLV|||UGR| ▶ 1. DUNE WARRIORS ||DWR||| ● |||0:2|||1:3|||2:1|||0:0|||4:1|||2:1| ▶ 2. THE GRIZZLIES ||GRZ|||3:4||| ● |||1:2|||2:1|||2:1|||1:1|||3:2| ▶ 3. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||0:3|||1:0||| ● |||0:1|||4:1|||2:1|||3:0| ▶ 4. RED OR DEAD ||ROD|||1:1|||0:1|||6:0||| ● |||2:2|||3:2|||0:0| ▶ 5. DEMBA BOYZ ||DMB|||1:2|||2:2|||1:2|||2:2||| ● |||3:0|||3:1| ▶ 6. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||3:1|||0:1|||1:1|||2:4|||1:2||| ● |||1:1| ▶ 7. UNDERGROUND ||UGR|||1:4|||0:0|||1:0|||0:2|||1:2|||1:2||| ● |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Кори DUNE WARRIORS 9 (12) 3 ( 6) 5 ( 6) 1 ◼| |◼ 2. Хенман VALIANT KNIGHTS 9 (14) 3 ( 7) 6 ( 7) 0 ◼| |◼ Славо THE GRIZZLIES 9 (14) 5 ( 7) 4 ( 7) 0 ◼| |◼ 4. Ивич RED OR DEAD 9 (15) 5 ( 7) 4 ( 8) 0 ◼| |◼ 5. Гонзо DEMBA BOYZ 9 (18) 8 ( 9) 1 ( 9) 0 ◼| |◼ Ванката DEMBA BOYZ 9 (18) 1 ( 9) 8 ( 9) 0 ◼| |◼ Талиезин DEMBA BOYZ 9 (18) 5 ( 9) 4 ( 9) 0 ◼| |◼ 8. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 6 ( 8) 3 ( 4) 2 ( 4) 1 ◼| |◼ 9. Пр.Недев RED OR DEAD 6 (11) 5 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼| |◼ 10. Борката THE GRIZZLIES 6 (14) 4 ( 7) 2 ( 7) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Жеката DUNE WARRIORS 5 (11) 4 ( 6) 1 ( 5) 0 ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 (11) 2 ( 5) 3 ( 6) 0 ◼| |◼ 13. Легендата DUNE WARRIORS 5 (12) 1 ( 6) 4 ( 6) 0 ◼| |◼ 14. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 (14) 4 ( 7) 0 ( 7) 1 ◼| |◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 5 (14) 2 ( 7) 2 ( 7) 1 ◼| |◼ 16. Тонзос RED OR DEAD 5 (15) 2 ( 7) 3 ( 8) 0 ◼| |◼ 17. Вожда RED OR DEAD 4 ( 9) 0 ( 5) 4 ( 4) 0 ◼| |◼ 18. Венабили DUNE WARRIORS 4 (12) 1 ( 6) 3 ( 6) 0 ◼| |◼ 19. Олимпия RED OR DEAD 4 (13) 2 ( 7) 1 ( 6) 1 ◼| |◼ 20. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 (10) 2 ( 5) 1 ( 5) 0 ◼| |◼ 21. Бай Гроздан UNDERGROUND 3 (12) 1 ( 6) 2 ( 6) 0 ◼| |◼ 22. Дани-007 DEMBA BOYZ 3 (17) 2 ( 8) 1 ( 9) 0 ◼| |◼ 23. Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 2 ◼| |◼ 24. Енкели THE GRIZZLIES 2 (10) 2 ( 5) 0 ( 5) 0 ◼| |◼ 25. Стифо UNDERGROUND 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 ◼| |◼ 27. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 2 (12) 2 ( 6) 0 ( 6) 0 ◼| |◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 (12) 1 ( 6) 1 ( 6) 0 ◼| |◼ 29. Халик DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Сарате DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 31. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ◼| |◼ 32. Шарп UNDERGROUND 1 ( 5) 0 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼| |◼ 33. Вандом THE GRIZZLIES 1 (14) 1 ( 7) 0 ( 7) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Василико UNDERGROUND 10 (12) 5 ( 6) 3 ( 6) 2 ◼| |◼ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 10 (13) 5 ( 7) 3 ( 6) 2 ◼| |◼ 3. Шопченко DEMBA BOYZ 7 (18) 4 ( 9) 3 ( 9) 0 ◼| |◼ 4. Брут THE GRIZZLIES 6 (12) 3 ( 6) 3 ( 6) 0 ◼| |◼ 5. Гоа DUNE WARRIORS 4 (11) 3 ( 6) 1 ( 5) 0 ◼| |◼ 6. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 (14) 0 ( 7) 3 ( 7) 0 ◼| |◼ 7. Ланселот СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ 8. Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ◼|
|Купа на ПМЛ ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ | ─|ФИНАЛ | | ─ ─ ─ ─ | ─|THUG SLUGS ||2||3|───┐ ─ ─ | ─|VALIANT KNIGHTS ||2||2| │ ─ ─ | ─ │ ─ ─ | ─ │ ─ ─ | ─ └|THUG SLUGS ||2||5|┐ ─ | ─ ┌|DEMBA BOYZ ||3||2|│ ─ | ─ │ │ ─ | ─ │ │ ─ | ─|DEMBA BOYZ ||2||2||4|┘ │ ─ | ─|AIR FORCE ||1||3||3|─ │ ─ | ─ ─ │ ─ | ─ ─ │ ─ | ─ ─ └|THUG SLUGS ||3||2|┐ | ─ ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2|│ | ─ ─ │ │ | ─ ─ │ │ | ─|THE THRACIAN ORPHICS ||3||1| ─ │ │ | ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4|───┐ │ │ | ─ │ │ │ | ─ │ │ │ | ─ └|СИНЯТА ЛАВИНА ||2||4|┘ │ | ─ ┌|THE GRIZZLIES ||3||2|─ │ | ─ │ ─ │ | ─ │ ─ │ | ─|UNDERGROUND ||2||0| │ ─ │ | ─|THE GRIZZLIES ||1||2|───┘ ─ │ | ─ ─ ─ │ | ─ ─ ─ │ | ─ ─ ─ └|THUG SLUGS | | ─ ─ ─ ┌|EXTREME ZOMBIES | | ─ ─ ─ │ | ─ ─ ─ │ | ─|RED OR DEAD ||2||4|───┐ ─ │ | ─|DUNE WARRIORS ||1||0| │ ─ │ | ─ │ ─ │ | ─ │ ─ │ | ─ └|RED OR DEAD ||5||0|┐ │ | ─ ┌|NEW MERSEY RAZORS ||1||1|│ │ | ─ │ │ │ | ─ │ │ │ | ─|NEW MERSEY RAZORS ||2||3||4|┘ │ │ | ─|CRAZY BAND ||1||4||3|─ │ │ | ─ ─ │ │ | ─ ─ │ │ | ─ ─ └|RED OR DEAD ||0||3|│ | ─ ─ ┌|EXTREME ZOMBIES ||2||3|┘ | ─ ─ │ ─ | ─ ─ │ ─ | ─|EXTREME ZOMBIES ||4||3|───┐ │ ─ | ┌|REAL GREEN ||2||3| │ │ ─ ||КРИВА НИВА ||0||0|│ │ │ ─ ||REAL GREEN ||3||4|┘ │ │ ─ | ─ └|EXTREME ZOMBIES ||0||3|┘ ─ | ─ ┌|THE MUMMIES ||0||0|─ ─ | ─ │ ─ ─ | ─ │ ─ ─ | ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||3| │ ─ ─ | ─|THE MUMMIES ||2||4|───┘ ─ ─ |
© PML 2002-2019
Купа на Памела ● 2018-2019
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ | ||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ | ─|ФИНАЛ | | ─ ─ ||DUNE WARRIORS ||1||2|─ ─ ||LES MOUSQUETAIRES ||4||1|┐ ─ | │ ─ | │ ─ | └|LES MOUSQUETAIRES ||5||1|───┐ | ┌|VALIANT KNIGHTS ||1||2| │ | │ │ | │ │ ||VALIANT KNIGHTS ||4||3|┘ │ ||UNDERGROUND ||2||0|─ │ | ─ │ | ─ │ | ─ └|LES MOUSQUETAIRES | | ─ ┌|CRAZY BAND | | ─ │ | ─ │ ||THE THRACIAN ORPHICS ||1||3|┐ │ ||AIR FORCE ||1||1|│ │ | │ │ | │ │ | └|THE THRACIAN ORPHICS ||3||1||2|│ | ┌|CRAZY BAND ||2||2||3|┘ | │ ─ | │ ─ ||CRAZY BAND ||1||3|┘ ─ ||REAL GREEN ||1||2|─ ─ |
© PML 2002-2019
⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Шифтър THUG SLUGS 6 ( 5) 4 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 2. Тодоров REAL GREEN 6 ( 6) 5 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 3. Талиезин DEMBA BOYZ 5 ( 4) 3 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 4. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 5 ( 5) 2 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 5. Емесерем CRAZY BAND 5 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 2 ◼| |◼ Роско REAL GREEN 5 ( 6) 1 ( 3) 4 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тонзос RED OR DEAD 5 ( 6) 2 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 8. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 4 ( 4) 4 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Борката THE GRIZZLIES 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 10. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 4 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 4 ( 6) 1 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 4 ( 6) 1 ( 2) 3 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 6) 3 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 6) 3 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 6) 1 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 4 ( 6) 2 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 ( 6) 1 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 4 ( 6) 2 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 19. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 3 ( 4) 1 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Вожда RED OR DEAD 3 ( 4) 2 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 4) 3 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 23. Олимпия RED OR DEAD 3 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 5) 1 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 5) 2 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 3 ( 5) 1 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 27. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 6) 2 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 29. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 30. Надя THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 2) 2 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тодоринко THUG SLUGS 2 ( 3) 0 ( 1) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 ( 3) 1 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 33. Кори DUNE WARRIORS 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Тиро CRAZY BAND 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сайлър CRAZY BAND 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Фенгом CRAZY BAND 2 ( 4) 2 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Барс THUG SLUGS 2 ( 4) 0 ( 1) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Сатурния AIR FORCE 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 42. БатРадо REAL GREEN 2 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ивич RED OR DEAD 2 ( 5) 0 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 44. Дуумър CRAZY BAND 2 ( 6) 0 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 46. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ 47. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 49. Резо NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дарксийд AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 53. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Дъбрав AIR FORCE 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 56. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Жеката DUNE WARRIORS 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 ( 4) 0 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Гатузо UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Стифо UNDERGROUND 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Симо AIR FORCE 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Славо THE GRIZZLIES 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Вандом THE GRIZZLIES 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Пр.Недев RED OR DEAD 1 ( 4) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Ванката DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 ( 4) 0 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 71. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 2) 0 ( 1) 0 ◼| |◼ 72. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽ |◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼| |◼ 1. Дюнкеркю RED OR DEAD 8 ( 6) 4 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 2. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 6 ( 5) 4 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 6 ( 6) 5 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 4. Саутуинд THUG SLUGS 5 ( 5) 3 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 5. Василико UNDERGROUND 4 ( 4) 3 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 6. Редо THE THRACIAN ORPHICS 4 ( 5) 2 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 7. Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 ( 5) 2 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 8. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 ( 6) 0 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 9. Анфийлд REAL GREEN 2 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 10. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Брут THE GRIZZLIES 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Шопченко DEMBA BOYZ 2 ( 4) 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 13. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 15. Венабили DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ◼| |◼ 16. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ◼| |◼ Крюшо AIR FORCE 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 18. Гоа DUNE WARRIORS 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 ( 3) 0 ( 1) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ◼| |◼ 20. Киану REAL GREEN 1 ( 5) 0 ( 2) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ◼|
|ОТБОР НА КРЪГА ▶.......◀||1|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀ ▶.......◀||2|||Алекс |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀ ▶.......◀||3|||Хенман |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀ ▶.......◀||4|||Кристин |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀ ▶КАПИТАН◀||Г|||Дюнкеркю |||RED OR DEAD ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★ |★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★| |★ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 8 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 2. Саутуинд THUG SLUGS 7 17 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 3. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 4. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 5 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 5. Борката THE GRIZZLIES 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 6. Дюнкеркю RED OR DEAD 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 7. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 8. Тонзос RED OR DEAD 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★| |★ 9. Терминатор CRAZY BAND 5 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 10. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Василико UNDERGROUND 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 12. Фалкенбах THUG SLUGS 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 13. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 14. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 15. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 4 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ БатРадо REAL GREEN 4 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 17. Дуумър CRAZY BAND 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 19. Сайлър CRAZY BAND 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ Гонзо DEMBA BOYZ 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★| |★ 21. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 22. Оейзис КРИВА НИВА 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 23. Жеката DUNE WARRIORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 24. Надя THUG SLUGS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Шифтър THUG SLUGS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 27. Ивич RED OR DEAD 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 28. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 30. Крюшо AIR FORCE 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 31. Доги THE MUMMIES 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Ванката DEMBA BOYZ 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 33. Резо NEW MERSEY RAZORS 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 34. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 35. Пепито EXTREME ZOMBIES 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★| |★ 37. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Тодоринко THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 39. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Пр.Недев RED OR DEAD 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 41. Кори DUNE WARRIORS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ Брут THE GRIZZLIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★| |★ 43. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 44. Емесерем CRAZY BAND 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 45. Сатурния AIR FORCE 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Славо THE GRIZZLIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Олимпия RED OR DEAD 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 48. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 51. Мандор THE MUMMIES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Баба Тонка THE MUMMIES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 55. Тодоров REAL GREEN 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ ХюманФактор REAL GREEN 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★| |★ 58. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 59. Шваба THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 60. Анфийлд REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 61. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 62. Вожда RED OR DEAD 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 63. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дарксийд AIR FORCE 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 66. Гоа DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Стифо UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 68. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 69. Барс THUG SLUGS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Киану REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Дъбрав AIR FORCE 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 73. Вандом THE GRIZZLIES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 75. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Боби68 КРИВА НИВА 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 77. Дани-007 DEMBA BOYZ 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 78. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Симо AIR FORCE 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ Талиезин DEMBA BOYZ 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★| |★ 82. Роско REAL GREEN 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Седмицата 22.04.2019-28.04.2019 е почивна! | СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ (29.04.2019-05.05.2019)
● Купа на ПМЛ - финал (неутрален терен) ● THUG SLUGS - EXTREME ZOMBIES | ● Купа на Памела - финал (неутрален терен) ● LES MOUSQUETAIRES - CRAZY BAND |
Последна промяна SUBXERO на 02.05.2019 15:56, променена общо 11 пъти
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (N/S) <> | 20.04.2019 14:33
Малко ъп на темата... Че все пак ми е по-удобно във "виж активните теми"...
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (H - 22:00) <> | 21.04.2019 22:40
Май обърках схемата на купите с тоя късен гол - отиваме на дузпи с Бандата...
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
Mandor
(The Mummies)
Регистриран на: 30.05.2012 12:53 Мнения: 4423
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 21.04.2019 22:41
Не, не си объркал, просто тази седмица ще направим дузпите събота и неделя, а следващата ще са двата финала.
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 21.04.2019 23:11
Мандоре, не искаме да чакаме цяла седмица до финала (дефакто две седмици), а държим да се изиграе финала тази седмица, както си е по програма!!! т.е. уикенда 27/28.
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10355 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 21.04.2019 23:26
Още при сливането на датите за баражите и полуфиналите беше обявено, че в случай на дузпи финалите се отлагат с една седмица. Не виждам смисъл да правим нови промени на промените. А и тогава никой (включително и ти) по никакъв начин не възрази на обявения модус операнди.
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 21.04.2019 23:59
Изобщо не съм знаел за това, ок? Не ме интересува измисления турнир за Памела ли какво ли е. За какво е това? По-добре приятелски мачове да си има. Заради някакво тенеке ще бастисате финала за истинската купа, така ли да разбирам? Аз държа на 100% финала да се състои както е обявено по програма идния уикенд. Ако от Слъгс са съгласни, а не се съмнявам, че ще са съгласни нека си го играем, пък купата на Памела да си я играят колкото седмици искат.
Последна промяна Diavolo на 22.04.2019 00:00, променена общо 1 път
|
  |
|
|
Mandor
(The Mummies)
Регистриран на: 30.05.2012 12:53 Мнения: 4423
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 00:35
По програма финала трябваше да се състои седмицата 6-12 май. Ако искате, не е проблем да ви го организирам и тогава.
Последна промяна Mandor на 22.04.2019 00:36, променена общо 1 път
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 01:22
А ако искате може и да не излезем, като ще се правим на интересни? В тази тема/лайвскора пише за уикенда 21/22.04 Нашия мач няма нищо общо с дузпите за съвсем друг турнир. Изобщо не виждам казус тук.
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 01:41
27/28 да се чете.
|
  |
|
|
falkenbach
(Thug Slugs)
Регистриран на: 15.07.2012 20:56 Мнения: 5070
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 06:51
Аз също бих искал финалът да е тази седмица.
_________________В град като София, никой не е невинен!
|
  |
|
|
Mandor
(The Mummies)
Регистриран на: 30.05.2012 12:53 Мнения: 4423
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 08:34
Малко е тъпо след всички усилия, които полагаме да наместим програмата, да чуваме неща като "измисления турнир", "да си го играят" и т.н. Приели сме някаква програма, която се изпълнява при определени условия с технологичното време, необходимо за дузпи.
Ето сроковете до края на сезона, който иска да играе е добре дошъл, същото се отнася и за следващия сезон, никой не е задължен да присъства.
Сряда 24.04.2019 г., 19-20 часа - пускане на темата с дузпите на CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS (часовете са в стандартния диапазон - събота 16:00 до неделя 23:59) Петък 26.04.2019 г., 23:59 - срок за нападателни прогнози Събота 27.04.2019 г., 15:59 - срок за вратарски избивки Понеделник 29.04.2019 г. - пускане на темата за финалите на двете купи.
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 08:52
Мда - поредното безпристрастно и обективно мнение на Дявола... Дано после не се чуди, че...
Ако имаме думата, като отбор, замесен в тенеке купата, ще кажем какво ли е мнението и на какво държим...
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 12:26
Алекс, нищо лично, просто бизнес Мандоре, ето и Фалка иска да е тази седмица. Има хубави мачове, почивни дни са, аз съм почивка, ще мога и да гледам футбол на воля, а и ще се свърши целия сезон. Не да чакаме и двата отбора цяла седмица. Без значение кой ше падне или бие. Ако бяхме част от купата на Памела нямаше да настояваме, защото е ясно, че няма как. Но това са два отделни турнира. Помислете. Поне ако не стане така, то гарантирайте, че следващия уикенд ще има качествени потоци както този. Няма излишни драми, няма проблеми и да не стане. И не си мислете, че не оценявам труда, който хвърляте.
|
  |
|
|
alexbg
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 06.06.2012 10:44 Мнения: 4950
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 15:09
Мда - на това мнение аз нямам какво да кажа напреки. Наистина - ако Мандора и Субхеро имат възможност и ако няма да е в голям разрез с правилата, защо пък вие да не играете този уикенд, а Купата на Памела другия. Лично мнение - никого не ангажирам или подобно...
_________________ БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...
|
  |
|
|
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 13:22 Мнения: 3025 Местоположение: София
|
Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W27] ПМЛ Бараж, реванш + Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <> | 22.04.2019 17:20
Ей това ми е любимо... като се определят сроковете и програмата, всеки си има по-важна работа; ако после в хода на играта се окаже, че в предварително определената програма нещо го засяга и не му хареса - как може такова своеволие, не бил разбрал (иначе е щял да предложи много по-добър вариант) и т.н. За мен очевидният минус на това финалите да са в две последователни седмици е, че организаторите ще се занимават с ПМЛ и по Великден, и по Гергьовден (ама то не било много работа? защо тогава само аз съм писал в тази тема? или работата не е много, само когато е на чужд гръб?). Аз лично нямам претенции кога да е финала, на линия ще съм и да водя лайвскора (тогава, естествено, ще отбележим минимум 5 гола, а атаките на зомбитата ще са винаги в засада).
_________________
|
  |
|
|
|
Страница 1 от 1
|
[ 16 мнения ] |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения
|
|