Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:01



Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Класиране Прогнозирай Левски 2019/2020 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Класиране Прогнозирай Левски 2019/2020   |   15.07.2020 06:15


Извинявай, Чаво! Оправих класирането и ти включих прогнозата. Печелиш играта :first:
Нищо лично и нищо с умисъл. Трябваше да кажеш веднага и на момента щях да го оправя. Просто много дини започнах да нося в един момент и това си оказа влияние. След короната нямах абсолютно никакъв интерес към играта и я довърших, просто защото съм я започнал. Ако съм пропуснал мач, то е било, защото съм забравил, а не с някаква конкретна цел. В другите игри, като пропускам е по същата причина. Но повече няма да се занимавам с тази игра, първо, че нямам никакво време и второ, защото нямам желание. Ще се съсредоточа изцяло в Британиадата, където изоставам със сроковете, а преди не беше така, но за съжаление много неща се промениха.
Иначе аз от 20 май прекратих всякаква друга подкрепа към Левски, освен телевизионната. Имат си по-богати "дарители" от мен и аз съм им ненужен с моите жълти стотинки. Трудно е, но достойнството е преди всичко. С годините тази идея, с която растях, постепенно започна да се изкривява и просто дойде момента, в който просто започнах да се отблъсквам от нея. Гледам ги по телевизията, пак изпитвам някакъв вид емоция, но няма общо с това на стадиона, близо до играчите и до песните на запалянковците. Ще се върна на стадиона, ако всичко започне на чисто и от нулата. Един скромен отбор, изцяло от деца, борещ се за място в зонална група София. Така ще започне нова идея, но едва ли ще се случи това.
Хубаво лято, Чаво!
И още един рът извинявай!

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Класиране Прогнозирай Левски 2019/2020   |   15.07.2020 10:09


Приемам извиненията, въпреки че не съм се почуствал обиден и никога не ми е било фикс идея да печеля на всяка цена. Тогава бях и в чужбина, нямах много време да пиша.
Видимо си личеше, че не ти достига време, изпитваш затруднения и просто продължих, за да уважа труда ти.
Никога не съм търсил разправиите, но просто в тези трудни времена реших, че не е лошо да има нещо като feedback, като споменах и този пример с конкретната прогноза, без лоши чувства.
Все пак ти благодаря за реакцията, това показва уважение към другите участници и заинтересованост към това което правиш, с достатъчно желание.

По другия въпрос. Човек най-добре чувства вътрешно как да постъпи. В българския футбол, в държавата ни има много мръсотия и задкулисие.
Ние трябва да се стремим каквото зависи от нас да го правим. Едва ли и на други привърженици им е приятно, че даден човек прави дарение, но това не зависи от тях. Или пък заради обстоятелствата клубът да не иска да подписва договор за ТВ-правата, но да е принуден да го направи.
Или заради обстоятелствата на "Армията" да седеше рекламно табло на четирите "седмици".
И тук за мен идва въпросът, без да налагам мнението си, дали просто ще оставиш нещата така, някой да мърси името на любимия ти клуб, като се остава в пасивна позиция или ще защитаваш това име, както можеш, след като толкова години си се борил за него.

Но пак казвам, хората са различни, имат различни чувства.

И аз имам дилема с Юнайтед. Откакто се поднови п-вото съм гледал само два техни мача.
Просто трудно възприех това, че на мача с Тотнъм, вместо имената на футболистите пишеше едно нещо, на което въобще не му е мястото там, не приемам колениченето. Затова и не искам да гледам. И то добре, за кой се коленичи в крайна сметка? За един застрелян, който сигурно не е трябвало да бъде застрелян, но това не променя факта че е бил престъпник. За разни необразовани индивиди, които разбиват магазини и обругават статуи.
Въобще накъде върви този свят? Една скапана компания махна думата "избелващ" от козметичните си продукти, детски филмчета с тъмнокожи герои вече няма да се озвучават от бели актьори, Вашингтон вече не може да е "Редскинс", защо в шаха имало черни фигури?

Освен това съм отвратен от поведението на някои "звезди" от ВЛ покрай пандемията. Явно се смятат за много специални и че това, да взимат толкова много пари е даденост. А навремето е имало спортисти, които са били готови буквално да умрат, в името на успеха.

Знам, че на тези теми мястото им не е тук, но използвах случая и аз да споделя какво мисля.

Всички със здраве!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг