<> [ПМЛ LiveScore ~ S20W16] Купа на ПМЛ, осминафинали, реванши (FT) <>
| 21.01.2021 18:48
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THE MUMMIES 1:1 DUNE WARRIORS
FT
CRAZY BAND 1:2 EXTREME ZOMBIES
FT
КРИВА НИВА 1:2 LES MOUSQUETAIRES
FT
THUG SLUGS 5:2 NEW MERSEY RAZORS
FT
UNDERGROUND 1:0 RED OR DEAD
FT
THE THRACIAN ORPHICS 2:0 DEMBA BOYZ
FT
СИНЯТА ЛАВИНА 1:0 REAL GREEN
FT
THE GRIZZLIES 2:1 VALIANT KNIGHTS
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||MUM|||CRB|||KRN|||TSL|||UGR|||THO|||SLV|||GRZ|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||DWR|||EXZ|||LMQ|||NMR|||ROD|||DMB|||RGR|||VKN|
◼Съб 16:00 10030306 | Рома - Специя Италия 4:3 (3:3)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 16:30 10020201 | Байер Леверкузен - Волфсбург Германия 0:1 ◼|| H ||| H ||| H ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 16:30 10020205 | Фрайбург - Щутгарт Германия 2:1 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 16:30 10020206 | Арминия Билефелд - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:5 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10010107 | Суонзи - Нотингам Форест Англия 5:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010108 | Милуол - Бристол Сити Англия 0:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10010110 | Уест Хям - Донкастър Англия 4:0 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20100701 | Райо Валекано - Майорка Испания-ІІ 1:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251505 | Чарлтън - Суиндън Англия-ІІІ 2:2 (1:2)◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251507 | Джилингам - Рочдейл Англия-ІІІ 2:2 (1:2)◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20261603 | Саутенд - Мансфийлд Англия-ІV 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20261604 | Кeймбридж Юнайтед - Брадфорд Англия-ІV 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 30352003 | Нотс Каунти - Торки Англия-V 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 30352006 | Уокинг - Мейдънхед Англия-V 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:15 10040407 | Севиля - Кадис Испания 3:0 ◼|| ||| H ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:15 20161105 | Мехелен - Ойпен Белгия 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:30 10060608 | АДО Ден Хааг - Еммен Холандия 0:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 10050506 | Ланс - Ница Франция 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 18:00 20221401 | Волфсбергер - Хартберг Австрия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 18:00 20221404 | Рийд - Аустрия Виена Австрия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 18:00 20221405 | Санкт Пьолтен - Адмира Вакер Австрия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:00 10030304 | Удинезе - Интер Италия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:15 20100705 | Луго - Тенерифе Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10010113 | Челтнъм - Манчестър Сити Англия 1:3 (1:2)◼|| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:30 10020207 | Херта Берлин - Вердер Бремен Германия 1:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10040405 | Реал Сосиедад - Бетис Испания 2:2 (2:1)◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:30 20181203 | Панатинайкос - ОФИ Ираклион Гърция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 10060602 | Витес - Грьонинген Холандия 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| H ||| ||| |
◼Съб 20:00 20291701 | Льо Авър - Гинган Франция-ІІ 1:1 (1:0)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 20:00 20291705 | Гренобъл - Шамбли Франция-ІІ 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10060606 | ПСВ Айндховен - Ваалвийк Холандия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| H ||| ||| |
◼Съб 21:30 20100706 | Малага - Понферадина Испания-ІІ 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:45 20161104 | Антверп - Остенде Белгия 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10040402 | Алавес - Реал Мадрид Испания 1:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 22:00 10050502 | Монако - Марсилия Франция 3:1 (2:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 22:00 10060605 | Хераклес - Хееренвеен Холандия 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼ ◼||MUM|||CRB|||KRN|||TSL|||UGR|||THO|||SLV|||GRZ|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||DWR|||EXZ|||LMQ|||NMR|||ROD|||DMB|||RGR|||VKN|
◼Нед 03:00 20151004 | Атлас - УАНЛ Тигрес Мексико 0:2 (0:1)◼|| H ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 03:00 20301801 | Онсе Калдас - Хуниор Колумбия P:P ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 05:00 20151003 | Клуб Америка - Хуарес Мексико P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H |
◼Нед 13:15 30372101 | Волендам - Де Граафшап Холандия-ІІ 1:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:30 10030303 | Ювентус - Болоня Италия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:00 10010104 | Челси - Лутън Англия 3:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:30 50110007 | Зандхаузен - Бохум Германия-ІІ 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 15:00 10040403 | Осасуна - Гранада Испания 3:1 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 20100704 | Алмерия - Сабадел Испания-ІІ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 15:30 10060607 | Твенте - ВВВ Венло Холандия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050503 | Реймс - Стад Брест Франция 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050507 | Дижон - Страсбург Франция 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050508 | Мец - Нант Франция 2:0 (1:0)◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:30 10010102 | Фулъм - Бърнли Англия 0:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 16:30 10010103 | Брентфорд - Лестър Англия 1:3 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:30 10020202 | Шалке - Байерн Мюнхен Германия 0:4 (0:3)◼|| A ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 16:45 30432204 | Пакш - Диошдьор Унгария 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 17:15 10040406 | Елче - Барселона Испания 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060601 | Фейенорд - АЗ Алкмаар Холандия 2:3 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 18:00 10050501 | Рен - Лил Франция 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 18:00 20130901 | Брага - Жил Висенте Португалия P:P ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 20221403 | ЛАСК Линц - Тирол Австрия 2:4 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 19:00 10010101 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул Англия 3:2 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 19:00 10020204 | Хофенхайм - Кьолн Германия 3:0 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:00 10030302 | Лацио - Сасуоло Италия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:00 30432203 | Хонвед - Залаегерсеги Унгария 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 19:15 20161102 | Стандард Лиеж - Спортинг Шарльороа Белгия 3:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 19:30 20181201 | ПАОК Солун - АЕК Атина Гърция 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 20:00 20151005 | Толука - Некаса Мексико 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 21:00 30372105 | Рода - Утрехт II Холандия-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 21:30 20100703 | Лас Палмас - Леганес Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10030307 | Парма - Сампдория Италия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 21:45 20161103 | Ауд Хеверлее Льовен - АА Гент Белгия 0:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 22:00 10010105 | Евертън - Шефилд Уензди Англия 3:0 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 22:00 10040401 | Атлетико Мадрид - Валенсия Испания 3:1 ◼|| ||| H ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| H |
◼Нед 22:15 20130902 | Фамаликао - Витория Гимараеш Португалия 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 23:00 20301804 | Америка Кали - Агилас Дорадас Колумбия 1:1 ◼|| H ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 03:00 20151002 | Керетаро - УНАМ Пумас Мексико 2:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 03:10 20301806 | Перейра - Депортиво Кали Колумбия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 19:45 30372102 | Аякс II - Го Ахед Ийгълс Холандия-ІІ 0:2 (0:0)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 21:00 20301805 | Ла Екидад - Атлетико Насионал Колумбия 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 21:45 10010106 | Уикъмб - Тотнъм Англия 1:4 (1:3)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 21:45 20291702 | Сошо - Тулуза Франция-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Пон 22:00 10040404 | Атлетик Билбао - Хетафе Испания 5:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Пон 22:00 20100707 | Картахена - Мирандес Испания-ІІ 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 22:00 30372103 | ФК Айндховен - НЕК Ниймеген Холандия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ |
| ─
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|
| ─|THE MUMMIES ||0||1|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||2||2|
| ─|CRAZY BAND ||0||1|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||2|
| ┌|КРИВА НИВА ||2||1|
||КРИВА НИВА ||5||2|┘
||AIR FORCE ||1||2|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||0||2|
| ─|THUG SLUGS ||0||5|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|RED OR DEAD ||1||0|
| ─|UNDERGROUND ||1||1|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|DEMBA BOYZ ||4||0|
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─
||REAL GREEN ||2||1|┐
| └|REAL GREEN ||2||0|
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||1|
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||1|
| ─|THE GRIZZLIES ||2||2|
|
© PML 2002-2021
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 4 1 ( 3) 4 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 2. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Митак73 REAL GREEN 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Пениуайз AIR FORCE 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Ририбиро UNDERGROUND 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Вандом THE GRIZZLIES 2 0 ( 3) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 13. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 2 ( 3) 0 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 1 2 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 1 ( 2) 0 1 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 1 ( 3) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 20. Шопченко DEMBA BOYZ 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 21. Борката THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 44. Ивич RED OR DEAD 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 47. ХюманФактор REAL GREEN 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 48. Жоро Левскаря UNDERGROUND 0 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 49. Томи NEW MERSEY RAZORS 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 53. Тонзос RED OR DEAD 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 54. Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дефо THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 64. Стифо UNDERGROUND 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 82. Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 85. БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шифтър THUG SLUGS 4 2 ( 3) 2 2 ( 1) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Кори DUNE WARRIORS 2 1 ( 2) 1 0 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 2) 1 0 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 3 ( 3) 1 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 6 ( 2) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 1 1 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 6. Оейзис КРИВА НИВА 2 7 ( 4) 0 3 ( 2) 2 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Василико UNDERGROUND 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Роско REAL GREEN 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Шопченко DEMBA BOYZ 1 2 ( 2) 0 0 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 12. Дяволо EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 2) 0 2 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 0 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Брут THE GRIZZLIES 0 3 ( 3) 0 1 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Терминатор CRAZY BAND 0 4 ( 2) 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 0 4 ( 2) 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 0 4 ( 2) 0 0 ( 1) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 19. Анфийлд REAL GREEN 0 5 ( 2) 0 4 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Крюшо AIR FORCE 0 7 ( 2) 0 2 ( 1) 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Бате Петку |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Ририбиро |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Вандом |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Шифтър |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Мандор |||THE MUMMIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Бай Момчил КРИВА НИВА 7 14 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 6 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 3. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 4. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 4 9 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 5. Фалкенбах THUG SLUGS 4 12 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 6. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Тиро CRAZY BAND 4 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Терминатор CRAZY BAND 4 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 9. Шопченко DEMBA BOYZ 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 10. Вандом THE GRIZZLIES 4 14 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Вожда RED OR DEAD 3 9 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 12. Пениуайз AIR FORCE 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 13. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 14. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 15. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Василико UNDERGROUND 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ририбиро UNDERGROUND 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кори DUNE WARRIORS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 20. Стифо UNDERGROUND 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 23. Шифтър THUG SLUGS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 24. Пр.Недев RED OR DEAD 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Романист NEW MERSEY RAZORS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 26. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 27. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 28. Шваба THE GRIZZLIES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 29. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 30. Надя THUG SLUGS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 32. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тянков THUG SLUGS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 35. Оейзис КРИВА НИВА 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 37. Киану REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 38. Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 39. Енкели THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ла Вила КРИВА НИВА 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 41. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 42. Дъбрав AIR FORCE 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 45. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 49. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дуумър CRAZY BAND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Гоа DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Доги THE MUMMIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роби AIR FORCE 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Анфийлд REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 73. Тонзос RED OR DEAD 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Олимпия RED OR DEAD 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 76. БатРадо REAL GREEN 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (25.01.2021-31.01.2021)
● ПМЛ А Лига - XII кръг ●
CRAZY BAND - DUNE WARRIORS
THE GRIZZLIES - THUG SLUGS
EXTREME ZOMBIES - LES MOUSQUETAIRES
THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS
AIR FORCE - DEMBA BOYZ
|
● ПМЛ Б Лига - XII кръг ●
UNDERGROUND - СИНЯТА ЛАВИНА
RED OR DEAD - THE THRACIAN ORPHICS
КРИВА НИВА - THE NOTORIOUS LADS
REAL GREEN - VALIANT KNIGHTS
|