Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 03:55



Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Прогнози Беларус - Коментари 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   16.11.2020 22:22


Остават 2 кръга, като всички мачове са по едно и също време. Внимавайте да не изпуснете началният час - неделя 13:00, което ще е равнозначно на изпускане на кръга.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   28.11.2020 15:28


О, каква драма! Шахтьор на два пъти изоставаше в резултата и два пъти успя да изравни. Пет минути преди края Минск останаха с 10 човека, а Шахтьор отбеляза шампионският 3-ти гол в 93 минута. После вкара и 4-ти . Бате се издъни с 0:0 в Минск и Шахтьор е шампион.

Сега за играта. Пуснах тази игра, за да е нещо като летният турнир на интертото - да прогнозираме нещо и подържаме форма, защото това бе единственото първенство, което не спря (поздравление за Беларуската Федерация)! Изненадох се, че имаше желание да продължим да го играем и след като сериозният футбол се завърна по терените. Държа да отбележа, че резултатите в това първенство бяха доста странни и това 3:7 от днес не е изключение. Дали защото се появиха във фокуса на всички букита или не прогнозите бяха доста трудни за всички и преминаването на 10 точки за кръг се случваше сравнително рядко. Все пак в последните кръгове мисля, че се адаптирахме и вдигнахме нивото.

Поздравление за всички, които се включиха и евала за 9-тимата които играха сериозно играта!

Класирането:

Termi			165
Diavolo 153
Grozdan 144
Anfield 142
bai Momchil 137
Vasiliko 132
goro_levskara 128
Chavo 95
Subxero 91
Stifo 44
Rosko 24
Shifter 19
Tonzo 14


Безапелационен шампион Терми. :first:
В края на Юли, Терми се качи на върха и почна да трупа аванс, за да диша спокойно в последните кръгове. Шампион по точни резултати - 29 с цели 6 повече от вторият Дявола. Втори резултат за най-много точки в един кръг - 13 в кръг 26. Честита титла! :cheers:

Втори остана Дявола. Дяволчето доста изостана в началото, но напипа ритъма и навакса, но просто беше невъзможно да измести Терми от първото място.

Трети остана бай Гроздан. Бай Гроздан записа рекорд 14 точки в един кръг, както и хващането на атрактивни резултати, като 5:0!

Четвърти е Анфо, който беше лидер до края на Юли, но след това изостана и не можа да се задържи в призовата тройка.

В златната среда сме Аз, Васето и Жоро. Всеки един от нас имаше индивидуални проблясъци, последвани от колебливи игри.

Чаво и Швабата не можаха да минат кота 100, но Чаво изпусна няколко кръга в средата, а Швабата се отказа в последните кръгове.

Стифо, Шифтъра и Тозно играха много малко, а феномена Роско записа едва три кръга (последните), но 2 от тях спечели, а в единият остана с втори резултат. Жалко че не се включи в надпреварата от начало.

Благодарности на всички, които участваха! Надявам се никога повече да не ни се налага да стартираме такива игри, но пък си беше забавно.

:cheers:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   29.11.2020 04:06


Поздравления на Терми за победата и на теб за организацията.
Не съжалявам за второто място, защото дори и да бях взел изтърваните не малко точки от не пуснати мачове през сезона щях да съм малко след победителя. При такава разлика няма как да кажеш освен, че е бил по-добър от теб и че трябва да се задоволиш и с второто място.


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   29.11.2020 05:01


И аз благодаря на организатора най-вече, за това, че през тегавите пролетни месеци му хрумна да направи тази игра, с която да "си чешем крастата".
Определено ми разшири познанията и сета вече Ислоч, Смолевичи и Славия Мозир не са ми терра инкогнита :)))
Прогнозите ги мислех сериозно, напипах пулса на първенството, имах и късмет естествено и така.....
Ценя си това 1-во място, нищо, че е в такъв екзотичен вариант.
Дано само не се налага да го играем пак :)
И пак да благодаря на Момчил за добрата организация, навременните класирания и двете думи "под черта" с които пускаше коментар след всеки кръг :)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   29.11.2020 16:56


terminator написа:
Определено ми разшири познанията и сета вече Ислоч, Смолевичи и Славия Мозир не са ми терра инкогнита :)))


Хаха, догодина във Висшата им лига ще има Спутник и евентуалн КрумКачи ако спечелят баража :laugh:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг