Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 21:55



Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Прогнози Беларус - Коментари 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Прогнози Беларус - Коментари   |   05.05.2020 11:44


Имам следният въпрос. Бундеслигата стартира официално на 15 Май. От Юни вероятно ще има и други първенства, което значи че ПМЛ, Британиада ще се подновят в началото/средата на Юни. Прогнози Беларус мисля да я карам до края на Май. След това ще има ли желание да се прогнозира? Моето мнение е че няма да има смисъл да я продължаваме ако другите игри се завърнат, а и идеята на тая игра беше нещо като лятното Интертото, да има кво да се прогнозира докато първенствата се завърнат.

Разбира се ако има интерес ще я продължим.

Вашето мнение по въпроса?

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 04.07.2020 09:18, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 12:25


Добре де, Бундеслигата хубаво започва от средата на май, Премиършипа евентуално юни, ами Испания, Италия, Франция, и въобще всички останали? Иначе да, когато можем да продължим другите игри, няма смисъл от Беларус, обаче не мисля, че това ще стане в началото на юни. Според мен ако ти се занимава, дръж Беларус до подновяването на ПМЛ - ако не, няколко седмици без прогнози надали ще са фатални.

_________________
Изображение


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 13:06


Shifter написа:
Добре де, Бундеслигата хубаво започва от средата на май, Премиършипа евентуално юни, ами Испания, Италия, Франция, и въобще всички останали? Иначе да, когато можем да продължим другите игри, няма смисъл от Беларус, обаче не мисля, че това ще стане в началото на юни. Според мен ако ти се занимава, дръж Беларус до подновяването на ПМЛ - ако не, няколко седмици без прогнози надали ще са фатални.

.....
Да не говорим, че моето мнение е, сезона за ПМЛ трябва да е нулев!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 13:26


Shifter написа:
Добре де, Бундеслигата хубаво започва от средата на май, Премиършипа евентуално юни, ами Испания, Италия, Франция, и въобще всички останали? Иначе да, когато можем да продължим другите игри, няма смисъл от Беларус, обаче не мисля, че това ще стане в началото на юни. Според мен ако ти се занимава, дръж Беларус до подновяването на ПМЛ - ако не, няколко седмици без прогнози надали ще са фатални.


Не ме разбирайте погрешно, мога да го водя и до края на сезона в Беларус, не ми отнема време, въпроса е вие дали искате да играете?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 13:28


terminator написа:
Shifter написа:
Добре де, Бундеслигата хубаво започва от средата на май, Премиършипа евентуално юни, ами Испания, Италия, Франция, и въобще всички останали? Иначе да, когато можем да продължим другите игри, няма смисъл от Беларус, обаче не мисля, че това ще стане в началото на юни. Според мен ако ти се занимава, дръж Беларус до подновяването на ПМЛ - ако не, няколко седмици без прогнози надали ще са фатални.

.....
Да не говорим, че моето мнение е, сезона за ПМЛ трябва да е нулев!

Няма как да е нулев според мен - повече от половината мачове са се изиграли. По правилник, ако отбор прекрати участието си в ПМЛ след изиграване на повече от половината мачове в първенството, то резултатите му се признават - логично е това да важи и ако цялото първенство се прекрати.

А за питането на Момчи - аз бих играл Беларус, докато не се поднови Бирената лига.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 16:37


Мен не ми пречат, а и трябва да ги уважим подобаващо, че само те продължиха със спорта и живота, докато всички останали се криеха.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 02.11.2016 17:31
Мнения: 2302
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 17:07


Аз предлагам 6-ти кръг да е последен. :first: :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна Бай Гроздан на 05.05.2020 17:08, променена общо 1 път



 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   05.05.2020 18:58


Diavolo написа:
Мен не ми пречат, а и трябва да ги уважим подобаващо, че само те продължиха със спорта и живота, докато всички останали се криеха.

...
Абсолютна същата позиция е и моята!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 02.11.2016 17:31
Мнения: 2302
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   06.05.2020 13:16


Честит празник 6-ти май на участниците в Белоруската фиеста и специален поздрав
за именниците в днешния ден, с пожелание - победа в предстоящия 7-и кръг.
Поздрав за всички с песен из филма " Белоруската гара".

https://www.youtube.com/watch?v=zAjv4eowC6Y

P. S. Сега се сещам, че повечето от вас май не са били родени по това време.
Но песента беше хийт когато бяхме част от СССР. :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна SUBXERO на 06.05.2020 13:36, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   14.06.2020 18:06


Така - гледам, че има още 2 кръга от пролетно- летният им полусезон, след което излизат в почивка. Предлагам да обявим края на играта в края на месеца. Мисля че няма смисъл да играем Беларус и през есента, освен ако не спрат всички останали първенства отново.

Някакви възражения, победителя да бъде обявен след като приключи пролетният полусезон?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   14.06.2020 18:14


Момчиле, ти си знаеш най-добре. Моето мнение е, че като е почнато нещо трябва да се довърши.
Но ако ти пречи на теб самия няма смисъл. Да, аз съм взел участие в малко кръгове, но така мисля.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   14.06.2020 18:20


albertz написа:
Момчиле, ти си знаеш най-добре. Моето мнение е, че като е почнато нещо трябва да се довърши.
Но ако ти пречи на теб самия няма смисъл. Да, аз съм взел участие в малко кръгове, но така мисля.


Аз вече казах - изобщо не ми пречи, въпроса е че другите игри стартират. Тази игра беше да подържаме форма. В момента я играем 9 човека. Не намирам дата кога ще си подновят първенството - предполагам Август по някое време, но не мисля, че ще има смисъл да въртим още 15 кръга, когато ще имаме ПМЛ, Мания, БЛ и Британиада (Дай, Боже)!

Все пак ако 9-тимата участници проявите желание да продължим с още 15 кръга не е проблем. Играта ми отнема не повече от половин час на седмица, така че за мен не е проблем.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   14.06.2020 19:44


Аз съм да си играем до края, но както решите.
Няма проблеми.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   15.06.2020 11:17


Аз бих участвал и за напред, но както се прецени.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5295
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   15.06.2020 15:08


Diavolo написа:
Аз съм да си играем до края, но както решите.
Няма проблеми.

...
Подкрепям!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   16.06.2020 12:55


Гледайки резултатите от последният кръг, все по-малко виждам смисъл летният турнир на Интертото да продължи и есента, но щом ви се играе ще играем.

_________________
Изображение


 
Online
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   16.06.2020 13:10


За мен по-удачен вариант е на есен подобна игра да се трансформира в посока съживяване на играта за прогнози за БГ първенството.
Ако всичко е наред есента, то ще има достатъчно игри ( :fatal: ), а играта за Беларус аз също я приемах точно като Интертото - за запълване на вакуума от липса на първенства и мачове, респективно и игри във форума.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Питане   |   18.06.2020 00:01


С оглед написаното от Anfield и на мен преди дни ми дойде една идея в главата. Само че е малко сложна, защото някои първенства се провеждат във формат пролет-есен, а други в есен-пролет.
Идеята ми е да има нещо подобно на Бирената лига и да се казва Корона лига. Защото идеята е родена в периода на пандемията и се прогнозират само убийствени първенства.
Примерно може три или четири мача от Беларус и също толкова от други подобни първенства. И аз се сетих за българското, но то се провежда по различна схема от беларуското. Но би ми било кеф да прогнозирам мачове от Индия, Китай, Египет, защо не даже и Албания и т.н.
Ако има интерес може да продължим обсъждането.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   04.07.2020 09:29


От както почнахме тази игра ми прави впечатления, че мачовете излизат много нелогично (голяма част от тях). Редовно имаме кръгове с победител хванал 4,5 или 6 точки от 8 мача! Да не ги познаваме тези отбори, но обикновенно в тези паляшки първенства изненади стават по-рядко отколкото в по-силните, където отборите имат по-качествени футболисти и реално всяко подценяване на лидерите им струва скъпо. Мачовете обикновенно са ъндър и фаворитите рядко губят. Да ама не.
Разбира се докато бяха единственото първеснтво в което се играеше футбол почнах да се съмнявам, че букитата или тото мафии силно влияят. Вчера докато мъдрех поредните прогнози ми направи впечатление, че Смолевичи - Динамо Брест е изваден от тиража на бет365. Мачът гледам е завършил 3:3 с класически обрати ПП 0:2 -> 3:2 -> 3:3! Като нещата приключват в 81 минута, няма чакане на гол за 90+. Здраво го манипулират това първенство. :dunno:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Прогнози Беларус - Коментари   |   16.08.2020 22:02


Отложиха всички мачове, които трябваше да се играят в Беларус през седмицата. Отложените мачове от А група + долните им лиги. Предполагам заради протестите там. Нямам информация дали следващият кръг ще се играе, ще пусна кръг стандартно във вторник, но да си имате едно на ум.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 16.08.2020 22:02, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг