Автор |
Съобщение |
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9625
|
Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 16.06.2020 13:45
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи [Пет - 19:00] Слуцк - Неман [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ [Нед - 18:00] Витебск - Минск [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух
_________________
Последна промяна bai Momchil на 19.06.2020 08:33, променена общо 1 път
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4098
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 16.06.2020 18:02
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 1:0 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:2 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 0:0 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 1:1 [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 1:3 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 2:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 3:0
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5500
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 18.06.2020 07:25
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 2-1 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 2-1 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 1-1 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 3-0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 2-1 [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 0-3 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 1-2 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2-0
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10454 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 18.06.2020 07:32
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 1:1 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:1 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 1:1 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 2:1 [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 1:2 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 1:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 1:1
_________________ GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1108
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 18.06.2020 12:00
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 1:0 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:1 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 1:2 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 1:1 [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 0:2 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 1:0 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2:0
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2306
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 18.06.2020 23:11
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 3:1 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:0
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28646 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 18.06.2020 23:54
[Пет - 17:00] Славия Мозир – Смолевичи 1:0 [Пет - 19:00] Слуцк – Неман 1:1
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9625
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 19.06.2020 09:01
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 1:0 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:1 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 2:1 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 1:0 [Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 0:2 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 1:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2:0
_________________
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 19.06.2020 10:36
[Пет - 17:00] Славия Мозир - Смолевичи 2:1 [Пет - 19:00] Слуцк - Неман 1:1 [Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 2:2 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 2:0
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5299 Местоположение: София
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 19.06.2020 11:36
[Пет - 17:00] Славия Мозир – Смолевичи 1:1 [Пет - 19:00] Слуцк – Неман 1:1
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28646 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 20.06.2020 01:43
[Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 1:1 [Съб - 18:00] Динамо Брест – Городея 1:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 1:0
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5299 Местоположение: София
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 20.06.2020 06:23
[Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 1:1 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 2:0 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 2:1
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2306
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 20.06.2020 14:28
[Съб - 16:00] Ислоч - Торпедо Жодино 0:1 [Съб - 18:00] Динамо Брест - Городея 3:1 [Съб - 20:00] Динамо Минск - Енергетик БГУ 1:1
_________________
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2306
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 20.06.2020 21:53
[Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 0:4 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 2:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2:0
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28646 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 21.06.2020 01:09
[Нед - 16:00] Белшина – БАТЕ 0:1 [Нед - 18:00] Витебск – Минск 1:0 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2:0
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6326
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 21.06.2020 14:55
[Нед - 16:00] Белшина - БАТЕ 1:3 [Нед - 18:00] Витебск - Минск 2:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 2:0
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5299 Местоположение: София
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 12+1 - НАЧАЛО ПЕТЪК 17:00 | 21.06.2020 15:01
[Нед - 16:00] Белшина – БАТЕ 0:2 [Нед - 18:00] Витебск – Минск 2:1 [Нед - 20:00] Шахтьор Солигорск - Рух 1:0
|
  |
|
|