Автор |
Съобщение |
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 23.09.2020 10:16
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск [Нед - 19:00] Рух - Слуцк [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 24.09.2020 11:50
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 0:1 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 1:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 2:2 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:0 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 0:2 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 1:0 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 2:0 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 3:0
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5469
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 25.09.2020 10:55
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 2:1 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 0:0 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 1:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:0 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 1:3 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 2:0 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 2:1 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 3:1
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2284
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 25.09.2020 17:02
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 1:2 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 1:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 2:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 3:1 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 1:2 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 1:0 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 3:1 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 5:1
_________________
|
  |
|
|
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6307
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 25.09.2020 22:22
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 1:2 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 0:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 1:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:1
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5277 Местоположение: София
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 25.09.2020 22:35
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 1:1 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 0:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 1:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:0 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 1:2 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 2:1 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 2:1 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 2:1
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9586
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 25.09.2020 23:39
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 1:2 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 2:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 1:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 1:0 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 0:2 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 1:0 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 2:0 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 2:0
_________________
|
  |
|
|
Diavolo
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 30.05.2012 15:09 Мнения: 28599 Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 26.09.2020 00:27
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ – Ислоч 1:1 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 2:1 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино – Неман 1:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:1 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 0:1 [Нед - 17:00] Динамо Минск – Витебск 1:0 [Нед - 19:00] Рух – Слуцк 1:0 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 1:0
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1094
|
Re: Прагноз Беларусі - кръг 24 - НАЧАЛО СЪБОТА 14:00 | 26.09.2020 03:55
[Съб - 14:00] Енергетик БГУ - Ислоч 2:1 [Съб - 16:00] Городея - Славия Мозир 1:0 [Съб - 18:00] Торпедо Жодино - Неман 2:1 [Съб - 20:00] БАТЕ - Динамо Брест 2:1 [Нед - 15:00] Белшина - Шахтьор Солигорск 0:2 [Нед - 17:00] Динамо Минск - Витебск 1:0 [Нед - 19:00] Рух - Слуцк 2:0 [Пон - 16:00] Минск - Смолевичи 2:0
|
  |
|
|