<> [ПМЛ LiveScore ~ S20W25] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (FT) <>
| 01.04.2021 16:41
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
EXTREME ZOMBIES 3:1 THE GRIZZLIES
FT
UNDERGROUND 4:1 DUNE WARRIORS
FT
THUG SLUGS 4:2 LES MOUSQUETAIRES
FT
DEMBA BOYZ 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
VALIANT KNIGHTS 2:3 NEW MERSEY RAZORS
FT
RED OR DEAD 2:2 THE THRACIAN ORPHICS
FT
THE MUMMIES 3:0 REAL GREEN
FT
CRAZY BAND 3:5 КРИВА НИВА
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||EXZ|||UGR|||TSL|||DMB|||VKN|||ROD|||MUM|||CRB|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||DWR|||LMQ|||SLV|||NMR|||THO|||RGR|||KRN|
◼Съб 16:00 10030201 | Сасуоло - Рома Италия 2:2 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| H |
◼Съб 16:00 10030203 | Аталанта - Удинезе Италия 3:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| H ||| ||| H |
◼Съб 16:00 10030206 | Лацио - Специя Италия 2:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 16:00 10030208 | Дженоа - Фиорентина Италия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 16:00 10030209 | Беневенто - Парма Италия 2:2 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 10120501 | Сивасспор - Трабзонспор Турция 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| H |
◼Съб 16:00 10120508 | Ризеспор - Карагюмрюк Турция 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 10290603 | Тулуза - Нанси Франция-ІІ 4:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 16:00 30492304 | Чайка - Спартак Москва II Русия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020104 | Байер Леверкузен - Шалке Германия 2:1 ◼|| H ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020105 | Аугсбург - Хофенхайм Германия 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020106 | Волфсбург - Кьолн Германия 1:0 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020108 | Майнц - Арминия Билефелд Германия 1:1 ◼|| A ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 16:30 20090903 | Краснодар - Ахмат Грозни Русия 0:5 (0:4)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:15 20040802 | Реал Мадрид - Ейбар Испания 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| H ||| H ||| A |
◼Съб 17:15 20161305 | Остенде - Ваасланд Беверен Белгия 0:2 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 18:00 10050301 | Пари Сен Жермен - Лил Франция 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| H |
◼Съб 18:00 20221506 | Санкт Пьолтен - Адмира Вакер Австрия 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:00 10030204 | Торино - Ювентус Италия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:00 10120505 | Хатайспор - Галатасарай Турция 3:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:00 30492301 | Балтика - Нижни Новгород Русия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 19:15 20101007 | Кастейон - Овиедо Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10020101 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен Германия 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| H ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:30 20040803 | Осасуна - Хетафе Испания 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 20161304 | Синт Тройден - Мехелен Белгия 2:1 (2:0)◼|| A ||| A ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:45 10060406 | ВВВ Венло - Грьонинген Холандия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 20:00 20131202 | Рио Аве - Жил Висенте Португалия 0:2 (0:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 21:00 10060401 | Вилем II - АЗ Алкмаар Холандия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 10060405 | Твенте - Витес Холандия 1:2 (1:1)◼|| A ||| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 21:00 10290601 | АК Аячо - Валансиен Франция-ІІ 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:00 10290602 | Троа - Гинган Франция-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10290605 | Клермон - Ниор Франция-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10290606 | Гренобъл - Шатору Франция-ІІ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 40310003 | Краковия - Лех Познан Полша 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:30 30172002 | Санкт Гален - Цюрих Швейцария 1:1 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:45 10030202 | Болоня - Интер Италия 0:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:45 20161302 | Кортрайк - Клуб Брюж Белгия 1:2 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 22:00 10050307 | Ланс - Лион Франция 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10060408 | Спарта Ротердам - ПЕК Цволе Холандия 3:2 (2:2)◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 22:00 20010702 | Арсенал - Ливърпул Англия 0:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 22:30 20131201 | Порто - Санта Клара Португалия 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼ ◼||EXZ|||UGR|||TSL|||DMB|||VKN|||ROD|||MUM|||CRB|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||DWR|||LMQ|||SLV|||NMR|||THO|||RGR|||KRN|
◼Нед 02:00 30151904 | Атлас - Тихуана Мексико 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 04:00 30151901 | Клуб Америка - Некаса Мексико 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 13:15 10060404 | Фейенорд - Фортуна Ситард Холандия 2:0 ◼|| H ||| ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:00 10050305 | Анже - Монпелие Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 14:00 50560012 | Динамо Минск - Слуцк Беларус 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 20111101 | Дармщат - Фортуна Дюселдорф Германия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 14:30 20111102 | Хановер - Хамбургер ШФ Германия-ІІ 3:3 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 20111103 | Нюрнберг - Падерборн Германия-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 14:30 20111104 | Ян Регенсбург - Ерцгебирге Ауе Германия-ІІ 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 20111105 | Зандхаузен - Кикерс Вюрцбург Германия-ІІ 1:0 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 20040805 | Алавес - Селта Виго Испания 1:3 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060403 | ПСВ Айндховен - Хераклес Холандия 3:0 (2:0)◼|| H ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 15:30 20221501 | Волфсбергер - Рапид Виена Австрия 1:8 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 15:30 20431802 | Кишварда - Видеотон Унгария 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050302 | Реймс - Рен Франция 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10050304 | Нант - Ница Франция 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10120503 | Истанбул Башакшехир - Малатияспор Турция 3:1 (2:1)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10120504 | Аланияспор - Генчлербирлиги Турция 1:2 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10120506 | Анкарагюджю - Анталияспор Турция 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 17:00 30172001 | Сион - Йънг Бойс Швейцария 0:3 (0:1)◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 30172003 | Сервет - Лугано Швейцария 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060402 | Хееренвеен - Аякс Холандия 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060409 | Еммен - Ваалвийк Холандия 3:1 (3:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 18:00 20221502 | РБ Залцбург - Щурм Грац Австрия 3:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 18:00 50560011 | Рух Брест - Енергетик-БГУ Беларус 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 19:00 10120502 | Касъмпаша - Бешикташ Турция 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:00 20090901 | Ростов - Спартак Москва Русия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 19:15 20101003 | Леганес - Сабадел Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:15 20161301 | Стандард Лиеж - АА Гент Белгия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 20:15 20431801 | Пушкаш Академия - Мезоковезд Унгария 2:0 (1:0)◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 21:30 20010703 | Манчестър Юнайтед - Брайтън Англия 2:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 20161303 | Спортинг Шарльороа - Eксел Мускрон Белгия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 10050303 | Марсилия - Дижон Франция 2:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 22:00 20040801 | Севиля - Атлетико Мадрид Испания 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| A ||| A ||| H |
.
Купа на ПМЛ ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─ ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||2||2|┐
| ─|CRAZY BAND ||0||1|│
| ─ │
| ─ │
| ─ └|EXTREME ZOMBIES ||3||-|
| ─ ┌|THE GRIZZLIES ||1||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||1|│
| ─|THE GRIZZLIES ||2||2|┘
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|RED OR DEAD ||1||0|─
| ─|UNDERGROUND ||1||1|┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|UNDERGROUND ||4||-|
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|┘
| ─|THE MUMMIES ||0||1|─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||0||2|─
| ─|THUG SLUGS ||0||5|┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|THUG SLUGS ||4||-|
| ─ ┌|LES MOUSQUETAIRES ||2||-|
| ─ │
| ─ │
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||2|┘
| ┌|КРИВА НИВА ||2||1|─
||КРИВА НИВА ||5||2|┘ ─
||AIR FORCE ||1||2|─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|DEMBA BOYZ ||4||0|┐
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|│
| ─ │
| ─ │
| ─ └|DEMBA BOYZ ||3||-|
| ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||-|
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ │
||REAL GREEN ||2||1|┐ │
| └|REAL GREEN ||2||0|│
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||1|┘
|
© PML 2002-2021
Купа на Памела ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||VALIANT KNIGHTS ||2||-|
||NEW MERSEY RAZORS ||3||-|
|
|
|
|
|
|
||RED OR DEAD ||2||-|
||THE THRACIAN ORPHICS ||2||-|
|
|
|
|
|
|
||THE MUMMIES ||3||-|
||REAL GREEN ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||CRAZY BAND ||3||-|
||КРИВА НИВА ||5||-|
|
© PML 2002-2021
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 4 1 ( 4) 4 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 2. Гонзо DEMBA BOYZ 4 0 ( 3) 4 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 0 ( 3) 3 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Надя THUG SLUGS 3 2 ( 4) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 7. Хенман VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 3) 3 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Вандом THE GRIZZLIES 3 1 ( 4) 1 0 ( 1) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Ририбиро UNDERGROUND 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 3) 0 0 ( 1) 3 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 3 0 ( 3) 1 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 13. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 2 ( 4) 0 1 ( 1) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 14. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 3) 0 1 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 1 ( 3) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 1 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 19. Митак73 REAL GREEN 2 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Пениуайз AIR FORCE 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Стифо UNDERGROUND 2 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 3) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 3) 1 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Ивич RED OR DEAD 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Дани-007 DEMBA BOYZ 1 2 ( 3) 1 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 28. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. Жеката DUNE WARRIORS 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 1 ( 3) 0 1 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 35. Тонзос RED OR DEAD 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 1 ( 4) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 37. Шопченко DEMBA BOYZ 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 38. Борката THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 42. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 49. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Рогач THE GRIZZLIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 61. ХюманФактор REAL GREEN 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 62. Жоро Левскаря UNDERGROUND 0 3 ( 3) 0 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 63. Лорд Брахилус THUG SLUGS 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 65. Моандър EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 3) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 66. Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Романист NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дефо THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 76. Роби AIR FORCE 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 79. Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 87. Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 88. БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шифтър THUG SLUGS 6 4 ( 4) 4 4 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 4 ( 3) 1 0 ( 1) 3 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Кори DUNE WARRIORS 3 5 ( 3) 1 0 ( 1) 2 5 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Василико UNDERGROUND 2 2 ( 3) 2 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 2 ( 3) 2 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 5 ( 4) 1 3 ( 2) 1 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 6 ( 2) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 1 1 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 9. Оейзис КРИВА НИВА 2 10 ( 5) 0 3 ( 2) 2 7 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Шопченко DEMBA BOYZ 1 5 ( 3) 0 3 ( 2) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Брут THE GRIZZLIES 1 6 ( 4) 0 1 ( 1) 1 5 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 16. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 2) 0 2 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 0 3 ( 3) 0 1 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Редо THE THRACIAN ORPHICS 0 4 ( 2) 0 0 ( 1) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 19. Крюшо AIR FORCE 0 7 ( 2) 0 2 ( 1) 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 0 7 ( 3) 0 5 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Анфийлд REAL GREEN 0 8 ( 3) 0 4 ( 1) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Терминатор CRAZY BAND 0 9 ( 3) 0 6 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Тянков |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Пепито |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Надя |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Сарафино |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Оейзис |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 9 19 ☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 2. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 9 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Бай Момчил КРИВА НИВА 7 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 5. Тиро CRAZY BAND 6 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Шопченко DEMBA BOYZ 6 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Тянков THUG SLUGS 6 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 6 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 9. Шифтър THUG SLUGS 6 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 10. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Оейзис КРИВА НИВА 6 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 12. Терминатор CRAZY BAND 5 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 13. Кори DUNE WARRIORS 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 15. Василико UNDERGROUND 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Стифо UNDERGROUND 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 17. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 4 17 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Надя THUG SLUGS 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 19. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 20. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 22. Доги THE MUMMIES 4 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 23. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 24. Дуумър CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 25. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 26. Жоро Левскаря UNDERGROUND 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 27. Дюнкеркю RED OR DEAD 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 28. Роско REAL GREEN 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 29. Вожда RED OR DEAD 3 14 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 30. Енкели THE GRIZZLIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 31. Пениуайз AIR FORCE 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 32. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 33. Гонзо DEMBA BOYZ 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 34. Жеката DUNE WARRIORS 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 36. Ивич RED OR DEAD 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 37. Брут THE GRIZZLIES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 40. Ририбиро UNDERGROUND 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 41. Олимпия RED OR DEAD 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 42. БатРадо REAL GREEN 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 43. Романист NEW MERSEY RAZORS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 44. Пр.Недев RED OR DEAD 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 45. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 47. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 48. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 49. Шваба THE GRIZZLIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 50. Симо AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роби AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 53. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 55. Фенгом CRAZY BAND 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 60. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Анфийлд REAL GREEN 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 63. ХюманФактор REAL GREEN 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 64. Киану REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 65. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ла Вила КРИВА НИВА 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 67. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 69. Дъбрав AIR FORCE 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Боби68 КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 71. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 73. Гоа DUNE WARRIORS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 83. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 86. Тонзос RED OR DEAD 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (05.04.2021-11.04.2021)
● ПМЛ Б Лига - XX кръг (неутрален терен) ●
UNDERGROUND - THE NOTORIOUS LADS
RED OR DEAD - СИНЯТА ЛАВИНА
VALIANT KNIGHTS - THE THRACIAN ORPHICS
REAL GREEN - КРИВА НИВА
|