<> [ПМЛ LiveScore ~ S20W27] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (FT) <>
| 15.04.2021 10:17
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THE GRIZZLIES 1:0 EXTREME ZOMBIES
FT
DUNE WARRIORS 1:2 UNDERGROUND
FT
LES MOUSQUETAIRES 2:0 THUG SLUGS
PSO
СИНЯТА ЛАВИНА 0:2 DEMBA BOYZ
FT
NEW MERSEY RAZORS 1:2 VALIANT KNIGHTS
PSO
THE THRACIAN ORPHICS 1:1 RED OR DEAD
PSO
REAL GREEN 1:1 THE MUMMIES
FT
КРИВА НИВА 1:3 CRAZY BAND
PSO
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||GRZ|||DWR|||LMQ|||SLV|||NMR|||THO|||RGR|||KRN|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||EXZ|||UGR|||TSL|||DMB|||VKN|||ROD|||MUM|||CRB|
◼Съб 16:00 10030210 | Кротоне - Удинезе Италия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 20231503 | Хамарби - Мялби Швеция 2:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:00 20291602 | Клермон - Льо Авър Франция-ІІ 1:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020102 | Борусия М'Гладбах - Айнтрахт Франкфурт Германия 4:0 (3:0)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020107 | Унион Берлин - Щутгарт Германия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020108 | Аугсбург - Арминия Билефелд Германия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:30 20131003 | Витория Гимараеш - Санта Клара Португалия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:30 20131006 | Морейрензе - Тондела Португалия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 10050403 | Марсилия - Лориен Франция 3:2 (2:2)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 19:00 10030203 | Сасуоло - Фиорентина Италия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:15 20100802 | Лас Палмас - Малага Испания-ІІ 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:15 20100805 | Спортинг Хихон - Овиедо Испания-ІІ 0:1 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H |
◼Съб 19:30 10160504 | Спортинг Шарльороа - Ойпен Белгия 2:3 ◼|| ||| H ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 20191305 | Сармиенто - Ланус Аржентина 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 30412401 | Шахтьор Донецк - Динамо Киев Украйна 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 10280602 | КФ Монреал - Торонто ФК САЩ 4:2 ◼|| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:00 20291603 | Валансиен - Гинган Франция-ІІ 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:30 20171103 | Санкт Гален - Люцерн Швейцария 0:0 ◼|| A ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:45 10160503 | Антверп - РК Генк Белгия 3:2 (2:2)◼|| ||| A ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 22:00 10280603 | Орландо Сити - Атланта Юнайтед САЩ 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼ ◼||GRZ|||DWR|||LMQ|||SLV|||NMR|||THO|||RGR|||KRN|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||EXZ|||UGR|||TSL|||DMB|||VKN|||ROD|||MUM|||CRB|
◼Нед 01:00 10280609 | Лос Анджелис ФК - Остин ФК САЩ 2:0 (1:0)◼|| H ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 01:00 30152004 | Атлетико Сан Луис - Пуебла Мексико 1:4 (1:3)◼|| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 03:00 10280601 | Ню Йорк РБ - Спортинг Канзас САЩ 1:2 ◼|| ||| A ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 03:00 10280604 | ФК Далас - Колорадо Рапидс САЩ 0:0 ◼|| ||| H ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 03:00 10280605 | ДиСи Юнайтед - Ню Йорк Сити САЩ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 03:00 30152003 | Чивас Гуадалахара - Тихуана Мексико 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 03:30 10280606 | Чикаго Файър - Ню Инглънд Революшън САЩ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 03:30 10280607 | Нашвил СК - ФК Синсинати САЩ 2:2 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 13:30 10030206 | Милан - Дженоа Италия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| H |
◼Нед 14:00 10050401 | Пари Сен Жермен - Сент Етиен Франция 3:2 (2:2)◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| H |
◼Нед 14:00 30412405 | Инхулец - Рух Лвов Украйна 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10040302 | Реал Сосиедад - Севиля Испания 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10040306 | Осасуна - Елче Испания 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Нед 15:00 20100803 | Логронес - Райо Валекано Испания-ІІ 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| H ||| A ||| ||| |
◼Нед 15:30 20221403 | Волфсбергер - Тирол Австрия 2:0 ◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10030201 | Аталанта - Ювентус Италия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| A |
◼Нед 16:00 10030205 | Лацио - Беневенто Италия 5:3 (4:3)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
◼Нед 16:00 10030209 | Болоня - Специя Италия 4:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10050404 | Дижон - Ница Франция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050405 | Реймс - Мец Франция 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10050407 | Ним - Страсбург Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10050408 | Стад Брест - Ланс Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| A |
◼Нед 16:00 20231501 | Хекен - Малмьо ФФ Швеция 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 20231504 | Йостерсунд - Йоребро Швеция 5:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 50500022 | Веен Висбаден - Унтерхахинг Германия-ІІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:00 20171101 | Йънг Бойс - Лугано Швейцария 3:0 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| H |
◼Нед 17:15 10040303 | Атлетико Мадрид - Ейбар Испания 5:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| H ||| |
◼Нед 17:15 20181203 | АЕК Атина - Астерас Триполис Гърция 3:1 (2:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 18:00 20221402 | Рапид Виена - Щурм Грац Австрия 0:0 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:30 20231502 | Юргорден - Норшопинг Швеция 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:30 30141903 | Царско село - ЦСКА-София България 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 19:00 10020106 | Майнц - Херта Берлин Германия P:P ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:00 10160501 | Клуб Брюж - Eксел Мускрон Белгия 4:2 ◼|| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 19:00 10160502 | Золте Варегем - АА Гент Белгия 2:7 ◼|| A ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:00 10160507 | Стандард Лиеж - Беершот Белгия 3:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:00 10160508 | Остенде - Серкъл Брюж Белгия 1:1 (0:1)◼|| H ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 19:00 10160509 | Ауд Хеверлее Льовен - Ваасланд Беверен Белгия 1:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 10040305 | Бетис - Валенсия Испания 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 19:30 10040308 | Кадис - Селта Виго Испания 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| A ||| |
◼Нед 19:30 20181201 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея Гърция 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 20:00 30152002 | УНАМ Пумас - УАНЛ Тигрес Мексико 0:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 20:45 30141901 | Левски София - Лудогорец България 0:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 21:45 10030202 | Наполи - Интер Италия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| A |
◼Нед 22:00 10040301 | Хетафе - Реал Мадрид Испания 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| |
◼Нед 22:00 10040304 | Леванте - Виляреал Испания 1:5 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 22:00 10050402 | Нант - Лион Франция 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| A ||| |
◼Нед 22:00 10280608 | Интер Маями - ЛА Галакси САЩ 2:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Пон 03:00 20191307 | Колон - Годой Крус Аржентина P:P ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼ ◼||GRZ|||DWR|||LMQ|||SLV|||NMR|||THO|||RGR|||KRN|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||EXZ|||UGR|||TSL|||DMB|||VKN|||ROD|||MUM|||CRB|
◼Сря 20:00 60010001 | Тотнъм - Саутхямптън Англия 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Сря 20:00 60040009 | Леванте - Севиля Испания 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Сря 20:00 60040010 | Осасуна - Валенсия Испания 3:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| H ||| ||| A |
◼Сря 20:00 60070013 | Милуол - Борнемут Англия-ІІ 1:4 ◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| H ||| ||| |
◼Сря 20:00 60100016 | Мирандес - Тенерифе Испания-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| A |
◼Сря 20:30 60140019 | Локомотив Пловдив - Левски София България 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| H ||| ||| H |
◼Сря 21:30 60020003 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах Германия 3:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| |
◼Сря 21:30 60020004 | Борусия Дортмунд - Унион Берлин Германия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| H ||| ||| |
◼Сря 21:30 60020005 | Щутгарт - Волфсбург Германия 1:3 (0:3)◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 21:30 60170020 | Лугано - Санкт Гален Швейцария 2:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| A |
◼Сря 21:45 60030006 | Ювентус - Парма Италия 3:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Сря 21:45 60030008 | Удинезе - Каляри Италия 0:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| H |
◼Сря 21:45 60070014 | Бирмингам - Нотингам Форест Англия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| A ||| ||| A |
◼Сря 21:45 60070015 | Лутън - Рединг Англия-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| H |
◼Сря 22:10 60050012 | Лион - Монако Франция 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Сря 23:15 60130018 | Спортинг Лисабон - Белененсес Португалия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| H |
◼Чет 05:00 70150015 | Монтерей - Чивас Гуадалахара Мексико 1:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Чет 16:00 70120010 | Аланияспор - Газиантеп ББ Турция 3:2 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| H ||| ||| |
◼Чет 19:00 70120009 | Касъмпаша - Истанбул Башакшехир Турция 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| H ||| ||| H |
◼Чет 19:00 70130012 | Жил Висенте - Фамаликао Португалия 0:3 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Чет 19:00 70140014 | Лудогорец - ЦСКА 1948 България 4:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| A ||| ||| H |
◼Чет 19:00 70240020 | Вейле - Хорсенс Дания 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| A |
◼Чет 19:15 70170017 | Сервет - Сион Швейцария 3:5 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Чет 19:30 70030002 | Рома - Аталанта Италия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A |
◼Чет 19:45 70060007 | Аякс - Утрехт Холандия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Чет 20:00 70040005 | Атлетико Мадрид - Уеска Испания 2:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| A |
◼Чет 20:05 70240019 | Орхус ГФ - Рандерс Дания 2:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Чет 21:00 70130013 | Портимонензе - Бенфика Португалия 1:5 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| A ||| ||| |
◼Чет 21:15 70240018 | Мидтиланд - ФК Копенхаген Дания 4:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Чет 21:45 70030003 | Наполи - Лацио Италия 5:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Чет 22:00 70010001 | Лестър - Уест Бромич Англия 3:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Чет 22:00 70040006 | Гранада - Ейбар Испания 4:1 ◼|| ||| ||| H ||| ||| A ||| H ||| ||| A |
◼Чет 23:00 70040004 | Барселона - Хетафе Испания 5:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Чет 23:00 70130011 | Порто - Витория Гимараеш Португалия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| H |
.
Купа на ПМЛ ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─ ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||2||2|┐
| ─|CRAZY BAND ||0||1|│
| ─ │
| ─ │
| ─ └|EXTREME ZOMBIES ||3||0|
| ─ ┌|THE GRIZZLIES ||1||1|
| ─ │
| ─ │
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||1|│
| ─|THE GRIZZLIES ||2||2|┘
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|RED OR DEAD ||1||0|─
| ─|UNDERGROUND ||1||1|┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|UNDERGROUND ||4||2|
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||1|
| ─ │
| ─ │
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|┘
| ─|THE MUMMIES ||0||1|─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||0||2|─
| ─|THUG SLUGS ||0||5|┐
| ─ │
| ─ │
| ─ └|THUG SLUGS ||4||0||2|
| ─ ┌|LES MOUSQUETAIRES ||2||2||3|
| ─ │
| ─ │
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||2|┘
| ┌|КРИВА НИВА ||2||1|─
||КРИВА НИВА ||5||2|┘ ─
||AIR FORCE ||1||2|─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─|DEMBA BOYZ ||4||0|┐
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|│
| ─ │
| ─ │
| ─ └|DEMBA BOYZ ||3||2|
| ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||0|
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ │
||REAL GREEN ||2||1|┐ │
| └|REAL GREEN ||2||0|│
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||1|┘
|
© PML 2002-2021
Купа на Памела ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||VALIANT KNIGHTS ||2||2||2|
||NEW MERSEY RAZORS ||3||1||5|
|
|
|
|
|
|
||RED OR DEAD ||2||1||5|
||THE THRACIAN ORPHICS ||2||1||6|
|
|
|
|
|
|
||THE MUMMIES ||3||1|
||REAL GREEN ||0||1|
|
|
|
|
|
|
||CRAZY BAND ||3||3||4|
||КРИВА НИВА ||5||1||3|
|
© PML 2002-2021
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 4 1 ( 5) 4 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 4 1 ( 5) 2 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Гонзо DEMBA BOYZ 4 0 ( 4) 4 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 0 ( 4) 3 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Дани-007 DEMBA BOYZ 3 2 ( 4) 1 2 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Надя THUG SLUGS 3 2 ( 5) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Хенман VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 3 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Стифо UNDERGROUND 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 4) 0 0 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 17. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 3 ( 5) 0 2 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 18. Баба Тонка THE MUMMIES 2 2 ( 4) 1 1 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 2 ( 4) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 5) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 21. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Жеката DUNE WARRIORS 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 1 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Тянков THUG SLUGS 2 1 ( 5) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 27. Митак73 REAL GREEN 2 1 ( 6) 1 0 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 28. Пениуайз AIR FORCE 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. Ла Вила КРИВА НИВА 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 35. ХюманФактор REAL GREEN 2 0 ( 6) 2 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 36. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 4) 0 0 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 2 ( 4) 0 2 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 38. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. Тиро CRAZY BAND 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 44. Роско REAL GREEN 1 1 ( 5) 0 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 45. Шопченко DEMBA BOYZ 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 46. Борката THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 50. Пр.Недев RED OR DEAD 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 56. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Талиезин DEMBA BOYZ 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 66. Рогач THE GRIZZLIES 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 67. Жоро Левскаря UNDERGROUND 0 3 ( 4) 0 2 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 68. Симо AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 69. Лорд Брахилус THUG SLUGS 0 1 ( 3) 0 1 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 70. Моандър EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 4) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 4) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 72. Романист NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дефо THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 79. Роби AIR FORCE 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 81. Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 87. Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 88. БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шифтър THUG SLUGS 6 6 ( 5) 4 4 ( 2) 1 2 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 6 ( 4) 1 2 ( 2) 3 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Оейзис КРИВА НИВА 4 13 ( 6) 2 6 ( 3) 2 7 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 6 ( 5) 1 3 ( 2) 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Кори DUNE WARRIORS 3 7 ( 4) 1 2 ( 2) 2 5 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 2 ( 1) 2 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Василико UNDERGROUND 2 3 ( 4) 2 1 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 3 ( 4) 2 1 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 5 ( 3) 2 1 ( 2) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 6 ( 2) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 1 1 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 12. Брут THE GRIZZLIES 2 6 ( 5) 1 1 ( 2) 1 5 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 13. Анфийлд REAL GREEN 2 9 ( 4) 2 5 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Шопченко DEMBA BOYZ 1 5 ( 4) 0 3 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 8 ( 4) 0 5 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Христов LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 21. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 2) 0 2 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 0 4 ( 4) 0 1 ( 2) 0 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Крюшо AIR FORCE 0 7 ( 2) 0 2 ( 1) 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Терминатор CRAZY BAND 0 10 ( 4) 0 6 ( 2) 0 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||А.Агаси |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Дани-007 |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Фенгом |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Роувърс |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Редо |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 9 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 2. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 9 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Бай Момчил КРИВА НИВА 7 25 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 5. Оейзис КРИВА НИВА 7 26 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 6. Тиро CRAZY BAND 6 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 7. Шопченко DEMBA BOYZ 6 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Тянков THUG SLUGS 6 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 6 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 10. Шифтър THUG SLUGS 6 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
|★ 12. Терминатор CRAZY BAND 5 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 13. Кори DUNE WARRIORS 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 15. Василико UNDERGROUND 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Стифо UNDERGROUND 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 17. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 4 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Надя THUG SLUGS 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 19. Томи NEW MERSEY RAZORS 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 20. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 22. Доги THE MUMMIES 4 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 23. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 24. Дуумър CRAZY BAND 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 25. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 26. Жоро Левскаря UNDERGROUND 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 27. Дюнкеркю RED OR DEAD 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 28. Роско REAL GREEN 4 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 29. Вожда RED OR DEAD 3 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 30. Енкели THE GRIZZLIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 31. Пениуайз AIR FORCE 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 32. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 33. Гонзо DEMBA BOYZ 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 34. Фенгом CRAZY BAND 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 38. Брут THE GRIZZLIES 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 40. Ивич RED OR DEAD 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 42. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 43. Ририбиро UNDERGROUND 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 45. Олимпия RED OR DEAD 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Анфийлд REAL GREEN 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 47. БатРадо REAL GREEN 3 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 3 26 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 49. Романист NEW MERSEY RAZORS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 50. Пр.Недев RED OR DEAD 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 51. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 53. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 54. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 55. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 56. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 57. Боби68 КРИВА НИВА 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 58. Шваба THE GRIZZLIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роби AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 61. Мартун КРИВА НИВА 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 62. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 64. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 68. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 69. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 71. Киану REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 72. Дъбрав AIR FORCE 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ла Вила КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 75. Гоа DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 85. Митак73 REAL GREEN 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 86. Тонзос RED OR DEAD 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (19.04.2021-25.04.2021)
● ПМЛ А Лига - XVIII кръг ●
CRAZY BAND - THE MUMMIES
DEMBA BOYZ - EXTREME ZOMBIES
DUNE WARRIORS - THE GRIZZLIES
NEW MERSEY RAZORS - THUG SLUGS
AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES
|
● ПМЛ Б Лига - XXI кръг (неутрален терен) ●
THE THRACIAN ORPHICS - REAL GREEN
СИНЯТА ЛАВИНА - VALIANT KNIGHTS
THE NOTORIOUS LADS - RED OR DEAD
КРИВА НИВА - UNDERGROUND
|